Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 604.158
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
igor001 kaže...

Ako nisu u stanju isporučiti slušalice do datuma koji su oni odredili,onda neka na neki način obeštete svakog kupca,a ne da nas smatraju ovcama koji glavno da dobiju slušalice makar poslije 30.04

Čisti kretenizam Samsunga.

Slušalice ste trebali dobit odmah prilikom kupnje mobitela....a ne prijava, pa čekaj, pa ovo, pa ono. Totalni marketiniški promašaj.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jednom liku sa drugog foruma je jučer samsung odgovorio da isporuke kreću za 1-2 radna dana, a pošto je sutra praznik, znači u četvrtak je drugi radni dan, tako da ih ili u petak ili idući tjedan možemo očekivati ako bog da

Instagram @marko_fit_24_7_365
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Točno to.mobitel dobio 08.03,a evo danas je 30.04 i oni nisu u stanju skoro 2mj poslije isporučiti slušalice.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Mene Tmobile sjebao sa prednarudzbom, koja se navodno izgubila.

Ma ionako se već 3ci dan pricalo da se Samsung zajebo da nece moci nastancati tolko djabe slusalici. 

 

Generalni kretenizam su ti post sale pokloni, gdje ti prvo obavis svoju obavis svoju kupnju, das im lovu, a oni se ponasaju kad bude bit ce. Ta sva obecanja bez datuma su idiotarije za ofce sitnog zuba.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao update na tcomu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Čitam da su neki ljudi kao dobili slušalice, ali da je bila prazna kutija haha
Neki dan tek dobio potvrdu da mi odobrena registracija. Pričekat cu sad 10ak dana, nije hića pa onda poslat upit gdje je zapelo.

I da, potvrđujem da stigao update za t-com. Nocni mode bezveze.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

slusalice stigle u petak putem hp ekspresa. tako da sve funkcionira.

je da su cekali skoro zadnji dan za isporuku; inicijalni rok je danas, ali eto. sto se mene tice obecanje su ispunili.

i vjerojatno mnoge zanima, poslali su bijele. ne znam da li je itko dobio koju drugu boju.

sretno i strpljenja jos malo :-)

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jesi dobio kakvu poruku od dostavljača ili su samo stigle?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

od dostavljaca nikakvu. iz Mediapolisa su mi javili da ih salju u cetvrtak. u cetvrtak mi je poslan tracking broj od strane Mediapolisa, u petak su bile na odredistu i u mojim rukama.

Gnjavio sam malo Samsung, malo Mediapolis. cisto reda radi a i zbog komentara po drugim drzavama da slusalice ne stizu i da su nekima davali neke vouchere/poklon bonove u vrijednosti slusalica jer je ocito potraznja velika...

sto se samih slusalica tice, skroz ok. spajanje sa telefonom bez problema (inicijalno kao i svako sljedece). Veza je ok, zvuk ok, razgovor je takoder ok bio. nije se druga strana zalila da me ne cuje.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

oke, onda budu i od mene dobili poziv danas pa si mozda povisim vjerojatnost da stignu ovaj tjedan

 

update: kaze "sigurno" do petka dolaze

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 14:50 (heli09).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tko čeka slušalice neka se javi u inbox... ;)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ima li neko neku preporuku za dobar brzi autopunjač i bezicni punjač za s10?
I jel moze bezicni punjac za s10 punit i huawei p30pro? Mislim da su prije bile neke razlike u vrstama bezicnog punjenja..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da li ima kakav kontakt telefon da se nazove u vezi slušalica?!

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ista stvar je bila prije nekoliko godina kada su uz S7 djelili microSD. Cekao sam cca 3-4mj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 17:23 (john142).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Imam s10+, baterija mi je zadnjih par tjedana došla od: "nije mate 20 pro, ali je sasvim dobra." do: "kapacitet ove baterije nikako ne odgovara trajanju iste, meh..."

Mob po meni ima dvije ozbiljne mane, a te su baterija i loš night mode. I jedno i drugo mogu srediti softverom.

 

 

Možeš li molim te malo reći otprilike što znači da baterija nije dobra?

 

Pitam s obzirom da je korisnik ispod tvog posta objavio sliku sa skoro 5 sati SOT-a na 48% baterije. Sve ovisi o korištenju, ali čisto me zanima kolika ta razlika može biti

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ako mobitel može izvući 20 sati s 4 sata SOT i 8 sati ukupne uporabe (SOT + background, Spotify recimo...), to je ok. Za mene i moje potrebe ispod toga je loše, a iznad odlično. To znači da kad krenem ujutro sa 100%, ne moram razmišljati da neću izgurati dan. Bio na putu, u uredu ili kod kuće.

Stil života mi ne dozvoljava da odradim 8-10 sati SOT u recimo 12 sati korištenja...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Recimo po noći mob popije cca 10% baterije. Ujutro odlazim na posao sa recimo 80tak % baterije i vraćam se doma sa nekih 35%, a do prije koji tjedan bi se vraćao sa recimo 60%.

Čisti osjećaj trajanja baterije mi se pogoršao. Možda krivo brijem. Ali recimo Huawei, koliko god agresivan bio oko gašenja procesa je tu bog. Baterija traje i traje.
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

SOT skoro nikada ispod 5h. Od jutra do navečer izdrži bez problema. Onaj tko ne uspije izdržati dan bez punjenja ili nema neke pogrešno postavke/nešto crpi bateriju ili ga ne ispušta iz ruku... :)

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Recimo po noći mob popije cca 10% baterije. Ujutro odlazim na posao sa recimo 80tak % baterije i vraćam se doma sa nekih 35%, a do prije koji tjedan bi se vraćao sa recimo 60%.

Čisti osjećaj trajanja baterije mi se pogoršao. Možda krivo brijem. Ali recimo Huawei, koliko god agresivan bio oko gašenja procesa je tu bog. Baterija traje i traje.

 

Nesto tebi cucla bateriju, nije to nesto sto je uobicajeno sigurno. Moj skoro dvije godine star s8 preko noci padne za 2-4%, a isto sam imao faze kad je znalo odlaziti i preko 10%.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.phonearena.com/news/Galaxy-S10-5G-ignition-meltdown_id115683

 

Istu takvu bateriju će imat Note 10...

 

Valjda će do tad istestirat sve.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Upravo sam dobio email od Samsung korisničke podrške u kojem tvrde da će slušalice svim korisnicima biti dostavljene do kraja ovog tjedna,odnosno najkasnije do početka sljedećeg tjedna.živi bili pa vidjeli.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Dosle slusalice prije nekih 30 minuta

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

i meni dosle slusalice :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Upravo stigle...

Instagram @marko_fit_24_7_365
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ste dobili kakvu obavijest vi kojima su stigle? Mail, sms, nekaj?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Suzy1973 kaže...

Ste dobili kakvu obavijest vi kojima su stigle? Mail, sms, nekaj?

 ne

9 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ovaj cas mi stigle slusalice. Prodajem ih za 800 kuna ako koga zanima.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Upravo i ja dobih svoje bijele slušalice. Ja bi stvarno htio crne! :( Je li netko razmišljao kupit crne u našem dućanu prek interneta i vratit ih pod izlikom da smo dobili slušalice krive boje tj. dobijemo crne a njima vratimo bijele? Kutija mi je još zapakirana i nema nikakvih etiketa na sebi da nije za preprodaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li mozda netko iz Rijeke i okolice da prodaje budse?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigle i moje. Mislila sam da ce ih hp express dostavit, a ono najobicniji postar :) nema veze, bitno da su stigle 

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice