Samsung Galaxy Note 9

poruka: 909
|
čitano: 222.109
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

Pojavile su se slike novog kralja top kategorije, Samsung Galaxy Note 9.

 

https://www.phonearena.com/news/Galaxy-Note-9-colors-leak_id105731#

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Netko napisao galaxy note 9 na sliku notea 8ice 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Baterija 4000 mAh, novi procesor, nešto bolja kamera, čitač otiska prsta ispod kamere su razlike. Dizajn gotovo nepromijenjen, malo deblji zbog baterije. Sve u svemu lijepa poboljšanja, a opet fer prema prethodniku jer su na prvu jednaki. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

A za specke treba još vidjeti. AKo će biti s845 i 4k mah baterija, biti će baš mrcina od telefona. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
maks0806 kaže...

A za specke treba još vidjeti. AKo će biti s845 i 4k mah baterija, biti će baš mrcina od telefona. 

 Exynos  verzija navodno jača od SD845

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Tako su rekli za S9, a na kraju s845 model puno bolji i ljudi njega uvoze bez garancije umjesto da kupe exynos verziju. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

 

Znamo da je FCC (Federal Communications Commission) prihvatila bilješku 9, bilješka 9 bit će cijeli broj: Snapdragon 845 procesor, 8 GB RAM-a i za pohranu imat ćemo 3 verzije (64.256, 512 GB)

 

izvor: character counter

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 19:29 (jacki2111).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

evo malo info-a 

 

najbolji N do sada a i event

 

bdw tko se oce trampat evo mu prilike

http://promocije.sancta-domenica.hr/otkup-mobitela/

 

 

p.s lagani ossvrt i specke

https://mob.hr/samsung-galaxy-note-9-sluzbeno/

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Daju ti 3500kn za iphone x i doplatiš još 5-6k za note

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

U 10 mj će Iphone X iči 1/1 za N9.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Budimo realni, Note 9 je trenutno mobitel sa najviše funkcija koje možeš dobiti u jednom uređaju. Meni je impresivan, i da ga se uspoređuje sa ijednim od telefona danas, razvaljuje ih. Ima najbolji ekran, prekul fore sa s-penom, 4k mah bateriju, nema što nema. Jest košta pun kuki, ali usporedivši sa IpX, smiješno koliko ga nadmašuje. Tko želi najbolji mob na tržištu, ima mozga i može ga priuštiti, nema drugog izbora. Baš, svaka im čast, S9 i S9+ su bili fino zaokruženi, ali ne i impresivni, a note 9 je flagshipćina

Šteta što nemamo verziju sa s845, koliko ja znam ne postoji uređaj do ovog sa s845 i tolikom baterijom. Ajd HTC U12+ ima, ali to je meme mobitel

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 9

Bez sumnje, gazi sve ostale.. a ne vidim cime bi ga novi Pixel i iPhone lineupi mogli ugrozit po svemu sto se zna dosad, jednostavno puni komplet je.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

 

Stvarno tenk od mobitela. Pre fora mi je ona olofka sa BLE, može se palit kamera i okidat slike pomoću nje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

ništa ... najveća novost je fortnite. novi iP+ će ga samljeti.

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 9

Barem nem ZUB!

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Jesi ikada koristio mob sa "zubom" ?

14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Sutra prednaručujem 128GB verziju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Mobitel koji me uopće nije oduševio.

 

Note 9 je S9+ s olovkom.

 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...

Mobitel koji me uopće nije oduševio.

 

Note 9 je S9+ s olovkom.

Nebih se mogao složiti sa drugom rečenicom, ali nikako! 

Razloga je preko nekoliko! 

 

Ali da ne “oduševljava” niti mene, istina! 

Iskreno, onaj formfactor originala i II verzije su nestali, a da je makar u bijeloj boji, moj skroman subjektivan ukus i dojam! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ATJLučko kaže...
R36 kaže...

Mobitel koji me uopće nije oduševio.

 

Note 9 je S9+ s olovkom.

Nebih se mogao složiti sa drugom rečenicom, ali nikako! 

Razloga je preko nekoliko! 

 

Ali da ne “oduševljava” niti mene, istina! 

Iskreno, onaj formfactor originala i II verzije su nestali, a da je makar u bijeloj boji, moj skroman subjektivan ukus i dojam! 

To što ima malo veću bateriju me neće preporodit. Nema bateriju koja traje umjesto jednog, pet dana., tako da ta poboljšanja oko baterije su meni zanemariva.

Kamera ima AI funkciju - opet ništa posebno...

S pen klasično dobar...tko ga stvarno koristi.

Ovo sve ostalo isti k... takve razlike u sitnicama koje ne opravdavaju da kupim Note 9, a ne Note 8 ili S9+.

 

 

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Samo ta baterija je razlog zašto bih ga uzimao naspram Note 8 koji iscuri u pola dana... To nije mob za value huntera, to je mob za nekoga tko želi apsolutni hi end sa gomilom funkcija. S pen je skroz nova brija, izdali su SDK za developere tko zna što će biti s tim. Ne možeš izazvati revoluciju danas u svijetu smartfona, ali da je napredak na sve dosad, stvarno je

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Što je interesantno., čak i nije skup na T-com pretplatu Odmah 0kn + 140kn 36mj ako bi tko tako uzimao.

U12+ je 130kn 36mj. 

 

A Tele 2 traži 1999kn odmah + ostalo na rate - nisu normalni.

 

Tko je tu lud. Ovi iz HTC su na nekim drogama zadnji 4-5 godina

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 13:32 (R36).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
maks0806 kaže...

Samo ta baterija je razlog zašto bih ga uzimao naspram Note 8 koji iscuri u pola dana... To nije mob za value huntera, to je mob za nekoga tko želi apsolutni hi end sa gomilom funkcija. S pen je skroz nova brija, izdali su SDK za developere tko zna što će biti s tim. Ne možeš izazvati revoluciju danas u svijetu smartfona, ali da je napredak na sve dosad, stvarno je

 

 

Ja bas mislim da je sada savrseno vrijeme za uzeti Note 8 ...cijenom je dosao na 3???? Kn, a realno nudi sve sto i Note 9 uz poneku sitnicu manje...a baterija, kome je uopce ona vise vazna uz ovako brza punjenja kakva danas imamo, sveprisutne power bank-ove...naravno da je super ako traje dulje, ali ne zivimo u šumi bez prikljucka na struju.

 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
R36 kaže...

Što je interesantno., čak i nije skup na T-com pretplatu Odmah 0kn + 140kn 36mj ako bi tko tako uzimao.

U12+ je 130kn 36mj. 

 

A Tele 2 traži 1999kn odmah + ostalo na rate - nisu normalni.

 

Tko je tu lud. Ovi iz HTC su na nekim drogama zadnji 4-5 godina

 

 

 

Nisam gledao ponude, ali znam da TELE 2 ima flat internet pa je mozda to u pitanju.

Ovih 0 Kn u T-Com vjerojatno ima odredjeni broj GB na mjesecnoj bazi.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
ocean77 kaže...
maks0806 kaže...

Samo ta baterija je razlog zašto bih ga uzimao naspram Note 8 koji iscuri u pola dana... To nije mob za value huntera, to je mob za nekoga tko želi apsolutni hi end sa gomilom funkcija. S pen je skroz nova brija, izdali su SDK za developere tko zna što će biti s tim. Ne možeš izazvati revoluciju danas u svijetu smartfona, ali da je napredak na sve dosad, stvarno je

 

 

Ja bas mislim da je sada savrseno vrijeme za uzeti Note 8 ...cijenom je dosao na 3???? Kn, a realno nudi sve sto i Note 9 uz poneku sitnicu manje...a baterija, kome je uopce ona vise vazna uz ovako brza punjenja kakva danas imamo, sveprisutne power bank-ove...naravno da je super ako traje dulje, ali ne zivimo u šumi bez prikljucka na struju.

 

 Slažem se (njuškalo)...što je najsmiješnij na pretplati kod T-coma je ista cijena Note 8 i Note 9.

ocean77 kaže...
R36 kaže...

Što je interesantno., čak i nije skup na T-com pretplatu Odmah 0kn + 140kn 36mj ako bi tko tako uzimao.

U12+ je 130kn 36mj. 

 

A Tele 2 traži 1999kn odmah + ostalo na rate - nisu normalni.

 

Tko je tu lud. Ovi iz HTC su na nekim drogama zadnji 4-5 godina

 

 

 

Nisam gledao ponude, ali znam da TELE 2 ima flat internet pa je mozda to u pitanju.

Ovih 0 Kn u T-Com vjerojatno ima odredjeni broj GB na mjesecnoj bazi.

 Tele 2 neograničen internet je katastrofa. Ekipa se buni i kod mobilnog i kod pokučnog. Ima tema o tome.

 

Tele 2 ima loš internet da bi ja mjenjao bonbon koji mi nudi za 120kn 20GB neta + sve neograničeno, i što ne potrošiš se prebacuje u sljedeći mjesec. Jedan mjesec sam malo gfušta tako da svaki mj imam oko 35GB neta...

10 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Ja nemam nikakvih problema sa TELE 2 flat internetom, barem sto se tice Osječke i Zadarske zupanije gdje budem najveci dio godine.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9

Oceane kakve su ti brzine? Ja se planiram maknut s T-Mobilea nakon 10 godina, jer daju sramotno malo GB za te pare.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

nije uvijek ni do baterije, recimo od aplikacija instagram bas iscrpi bateriju, ono zdere, rekao bih vise i od youtubea, onda i facebook i fb messenger takodjer bas crpe bateriju.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 9

Damn it!

 

Htio sam prednaručiti, al nemaju Metallic Copper, a ja se zaljubio u boju.

 

Malo ću pričekati dok se ne pojavi to (sad kad ispadne exclusive za Aziju...)

 

Zvao SD: Nemamo mi pojma.

Samsung me isto odjebo: Pratite našu službenu stranicu na kojoj ćemo pravovremeno objaviti sve novosti. LOL.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 9
U najavama se spominjalo da copper boja ne dolazi u Europu. Kao što ne možeš službeno dobiti 845... Poznate stvari.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice