Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.586.705
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rapsrava

Stigao S3

Ništa posebno

 

http://www.gsmarena.com/the_beast_released_samsung_galaxy_siii_is_now_here-news-4200.php

 

 

Lošiji ekran od konkurenta

http://www.engadget.com/2012/05/03/galaxy-s-iii-microscope-hd-super-amoled/

 

Ima hrpa članaka na Engadetu o S3

 

 

HTC će biti vladar tržišta ove godine

 
22 62 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rapsrava

Slazem se. HTC One X definitivno ima bolji dizajn(barem meni). Ne kazem da je S3 ruzan, ali mogli su se bolje potrudit kad su stvorili toliko hype-a.

 

Btw, ovi feature-i su mi "awesome".

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
5 5 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rapsrava

Neka su riješenja zanimljiva, ali po meni nije neki veliki iskorak, sada se samo svodi na nabijanje procesorskih jezgri i veličine ekrana. Uglavnom. 

 
0 2 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rapsrava
Trebali su na standardnom dizajnu ostat.
4chan ≫ Reddit ≫ Memebase ≫ 9fag Prodajem PC iz profila za 2600kn
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

po meni malo je ipak prevelik :/

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jeli se zna datum izlaska?

Neka pretpostavljena cijena?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Baš sam osto razocaran,ni gpu nisu poboljšali...
Dizajn je ružan,s jefinom plastikom... Bar tak izgleda...
One x definitivno ostaje u mom posjedu
max
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
CoreByte kaže...

Jeli se zna datum izlaska?

Neka pretpostavljena cijena?

Izlazi 29. svibnja u Europi.

Za cijenu ne znam. Mozda se dogodi ista situacija kao kod One X-a, govorili su da ce cijena bit preko 6000 kn, a na kraju je kostao 4999 kn... Bilo kako bilo, vidjet cemo kad dojde.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.5.2012 23:26 (dturko).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Bolji od HTC ONE X u svakom pogledu,brzi procesor,bolja grafika,micro sd ima,vecu bateriju itd.Za displey se jos ne zna dok se ne uradi complete review.

 

Sada najaci mob na trzistu sudeci po benchmarksima za predprodukcijski model.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ali da dam 5000kn za mobitel koji je napravljen u cijelosti od plastike? Ja sam mislio da smo plastiku na mobitelima davno prosli.

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Plastika? Ne bi se reklo uopće, ovo je kvalitetni polikarbonat, a na dodir je ludilo, a tu je i Hyperglaze finish. Ne zagrijava se, pa je i na kraju eventa nakon hard usagea na punjaču bio hladan. Dodatni + je i težina uređaja. 

 

Sve se okreće plastici, pa i ultrabookovi, jednostavno se tehnološki toliko razvila, da se koristi u top segmentu. Pa i One X i Lumia 800 isto tako. 

 

Ovo je uređaj kojim Samsung daje veliku važnost softweru, jer su performanse na vrhu. Kamera je dosta bolja i sa masu više funkcija, S featuri su genijalni, izgled je originalan, te me podsjeća na Omniu II koja mi je dizajnerski genijalna... (inspiracija su oblutci i priroda)

 

Da ne duljim, evo i Petricov test S Voicea, čisto da bude koji video o tome kako balkanski engl. radi sa ovim sp-om, ipak će ovo bit službena tema, uskoro kad dođe u naše balkanske ruke.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 4:00 (Mitsuoka).
 
13 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mitsuoka kaže...

Plastika? Ne bi se reklo uopće, ovo je kvalitetni polikarbonat, a na dodir je ludilo, a tu je i Hyperglaze finish. Ne zagrijava se, pa je i na kraju eventa nakon hard usagea na punjaču bio hladan. Dodatni + je i težina uređaja. 

 

Sve se okreće plastici, pa i ultrabookovi, jednostavno se tehnološki toliko razvila, da se koristi u top segmentu. Pa i One X i Lumia 800 isto tako. 

 

Ovo je uređaj kojim Samsung daje veliku važnost softweru, jer su performanse na vrhu. Kamera je dosta bolja i sa masu više funkcija, S featuri su genijalni, izgled je originalan, te me podsjeća na Omniu II koja mi je dizajnerski genijalna... (inspiracija su oblutci i priroda)

 

Da ne duljim, evo i Petricov test S Voicea, čisto da bude koji video o tome kako balkanski engl. radi sa ovim sp-om, ipak će ovo bit službena tema, uskoro kad dođe u naše balkanske ruke.

 


Ahahahahhahaha koj kralj {#}.

 

Nista dalje od plastike, jedino bi fora, mozda cak i dobro bilo vidjeti uporabu onog tekuceg metala u konstrukciji okvira.

Ta tehnologija ima puno potencijala! 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mobitel izgleda ko igracka... Bjela boja i plava... Izgleda prejeftino...
Plus jedini mi je micro sd utor... Ostalo htc... Touchwiz nikad nisam volio,ali galaxy s2 je bio predobar mob za svoje vrijeme..
Ako je pentile efekt kao kod nexusa onda je to loše,jako jer se stvarno vidi na nexusu zrnatost...
Mob je zvijer,ali ta izrada je katastrofa...
Zakljucak: prenahajpani mob super performansi,ruzan i lose izrade
max
Moj PC  
4 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

@Mitsuoka - Dobro, i da je kvalitetna plastika, opet po slikama i video recenzijama vidi se da izgleda jeftino i jos glossy i s time otisci prstiju ostaju na plastici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Meni se isto osobno puno više dizajnerski sviđa HTC One X. Mislim da taj pentile diplay nije neka greda. Ova baterija na Galaxyu je znatno jača sad hoće li znatno dulje i trajat od one na HTC-u, ptanje je. 32GB memorije bi svima trebalo biti dosta tako da mi taj microSD ni nedostaje toliko. Nakrcali su ga softverskim trikovima pa se nadaju da će time privući mase. ono namjesti mi alarm, Who's your daddy? spike ko sa Siri al naravno na engleskom. Domaći pregled svih tih softverskih novotarija na GS3 ima ovdje pa nek pogleda koga zanima.

Teško se odlučiti:-( Da su barem obadva dotupna odmah! GS3 ćemo morati čekati valjda barem do sredine lipnja

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 17:23 (mosec).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Mobitel izgleda ko igracka... Bjela boja i plava... Izgleda prejeftino...
Plus jedini mi je micro sd utor... Ostalo htc... Touchwiz nikad nisam volio,ali galaxy s2 je bio predobar mob za svoje vrijeme..
Ako je pentile efekt kao kod nexusa onda je to loše,jako jer se stvarno vidi na nexusu zrnatost...
Mob je zvijer,ali ta izrada je katastrofa...
Zakljucak: prenahajpani mob super performansi,ruzan i lose izrade

  Smanji razinu točaka, zaboli me glava dok pročitam sve to.

 

Možda izgleda jeftino, ali na toj plastici nikad ne ostane nijedna ogrebotina. Imam praktički istu takvu na svom Nexus S, i eto meni odgovara. Ako ti se TW ne sviđa, imaš na Marketu barem 5 odličnih launchera. Nego, daj mi malo pojasni po čemu je S III loše izrade?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mosec kaže...

Da su barem obadva dotupna odmah! GS3 ćemo morati čekati valjda barem do sredine lipnja

Bit će dostupan vrlo brzo nakon puštanja u prodaju 29.05., trude se da bude dostupan kroz tjedan dana, al to ćemo još vidjeti.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ma da bilo bi lijepo da stigne kad i drugdje al ne nadam se. Uostalom svakom treba da stigne k njegovu operateru pa je i to stavka.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Vama niko ne bi udovoljio sta se tice finesa i gluposti u mobitelima. Ovo sta rade je nemoguce, koji ce ti klinac sve to unutra koda si neki astronaut covjece. Tipicno nabijanje gluposti u mobitel a mi veliki, bogati narod si to mozemo priustit da bi ga mogli s ponosom izvadit u kaficu i uzrokovat obilne ejakulacije nazocnih... 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
2 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mobitel je zvijer ali ne ostavlja primijum dojam na slikama možda je bolji u živo! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SimeKZ kaže...

Vama niko ne bi udovoljio sta se tice finesa i gluposti u mobitelima. Ovo sta rade je nemoguce, koji ce ti klinac sve to unutra koda si neki astronaut covjece. Tipicno nabijanje gluposti u mobitel a mi veliki, bogati narod si to mozemo priustit da bi ga mogli s ponosom izvadit u kaficu i uzrokovat obilne ejakulacije nazocnih... 

pa čak i žena:-)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Najiskrenije sad,mislim da su ti quad coreovi skroz bezveze i nepotrebni...
Jutros kupih za frenda galaxy sII bjeli...
Izgleda ultra bolje od ovog modela,ekran je optimalne 4.3" dijagonale,odlicnih boja... Brzinom me je još jednom iznenadio... Onda sam ga digo na android 4.0
Al stvarno nema zamjerke za njega,šta god pokrenem radi bez greške i bilokakvog zastajkivanja.One x mi je dobar,ali žalim 4soma koja sam dao za njega,a s2 za 2300 mogu nac...
max
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jedino što će mi prevagnuti na ovom mobitelu nasprem one X-a je S-voice i proširiva memorija.

scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
alien kaže...

Jedino što će mi prevagnuti na ovom mobitelu nasprem one X-a je S-voice i proširiva memorija.

Ipak ima daleko više softverskih stvari koje su bolje napravljene tu.... 

 

Uglavnom, evo ovdje možete vidjeti kako je bilo prisustvovati predstavljanju 

 

http://wp.me/p2b1gC-dQ

 

Ovdje možete vidjeti sve video isječke (tokom dana će bit updatea) i fotografije

 

http://wp.me/p2b1gC-eb

 

Evo i direktan link na album sa predstavljanja

 

http://flic.kr/s/aHsjzbGrs5

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mmda... I dalje je to ružna,preskupa,prevelika hrpa jeftine plastike
Korak unatrag od s2...
max
Moj PC  
0 18 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Mmda... I dalje je to ružna,preskupa,prevelika hrpa jeftine plastike
Korak unatrag od s2...

Nit si vidio mobitel, nit si ga koristio. Ta hrpa plastike kako je ti nazivaš je polikarbonat daleko kvalitetniji od plastike S II, za koju sam tvrdiš da je kvalitetna, a i je.

 

Prevelika? Samo par mm veća od S II.

 

Ružna? Subjektivno mišljenje svake osobe, al meni je ljepši od S II, a uz to i bolje stoji u ruci.

 

Dosta bolji i kvalitetniji uređaj od S II.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2012 17:11 (Mitsuoka).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Kako god... Ak ti se svidja,neka,meni ne,samo iznosim svoje misljenje da je mob fkt neinspirativnog dizajna,a po slikama izgleda ko igracka... Pa mi neide cjena od 6000kn uz takvo što...
max
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Kako god... Ak ti se svidja,neka,meni ne,samo iznosim svoje misljenje da je mob fkt neinspirativnog dizajna,a po slikama izgleda ko igracka... Pa mi neide cjena od 6000kn uz takvo što...

Kad ga vidiš, ako ga uopće vidiš uživo, skužit ćeš da si u krivu. Baš je S II neinspirativnog dizajna naspram S III. Napokon originalan smartphone.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
maks0806 kaže...
Kako god... Ak ti se svidja,neka,meni ne,samo iznosim svoje misljenje da je mob fkt neinspirativnog dizajna,a po slikama izgleda ko igracka... Pa mi neide cjena od 6000kn uz takvo što...

Ti već znaš cijenu? A ja se mogu kladiti da će bit max 4999 kn,što naravno smatram preskupim za većinu hrvatske,al opet,tko ima će kupiti,mnogi će uzeti na produžetak pretplate,klasika,pa iphone 4s košta kolko ono u slobodnoj prodaji?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice