Panasonic TH-42PY80P

poruka: 6
|
čitano: 19.703
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic TH-42PY80P".
15 godina
offline
Panasonic TH-42PY80P

Po meni Viera ima najbolju sliku od svih TV

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Panasonic TH-42PY80P

Vrhunska  slika.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] pajser: Panasonic TH-42PY80P
Nakon pregledanih desetak FullHD TV-a, na većini je slika izgledala isforsirana, presvijetla, prejaki kontrast i prezasićena, od svih njih ovaj ubjedljivo ima najsličniju sliku klasičnom TV-u. Prikaz bijele boje je odličan, bijela je ugodna, topla, nije "spaljena". Slika je oštra ali dovoljno "zamuljana" da se nevide pixeli, greške mpg kompresije i sl. Oštrina slike klasičnog TV programa je odlična, a FullHD filmovi izgledaju savršeno. Broj priključaka je sasvim dovoljan. Jedinu mana je malo pretamna crna, gube se detalji u sjenama i na tamnoj odjeći. Ja sam imao problema u kombinaciji sa MaxTV Scientific Atlanta uređajem. Prebacivanje programa na MaxTVu je bilo otežano (navodno je T-com upoznat sa problemom kod nekih Panasonicovih plazmi).
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Panasonic TH-42PY80P

ja imam od 50" tv za bogove, nije kuro, ali nije ni daleko

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Panasonic TH-42PY80P
livadasb kaže...

ja imam od 50" tv za bogove, nije kuro, ali nije ni daleko

Šta pričaš ti, šta imaš? Kakvih 50'' vidiš da se govori o 42" televizoru. Svašta!

15 godina
offline
Panasonic TH-42PY80P

U metrou 4.599 maloprodajna cijena

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
2 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice