HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.196
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
16 godina
offline
RE: HTC Hero
syncmaster245b kaže...

Jedan mali update.

 

Izgleda da ce Hero skociti direktno na Android 2.1

 

Lijepo, lijepo

 

 

očekuje se upgrade kroz koji tjedan, do Božića.

16 godina
offline
RE: HTC Hero
HCSC kaže...

očekuje se upgrade kroz koji tjedan, do Božića.

vidim da ništa od toga. Zna netko nešto više?

 

Ali evo vam jedan mali tutorial kako promijeniti officialni Hero bootscreen i postaviti officialni NexusOne bootscreen

16 godina
offline
RE: HTC Hero

Android 2.1 za HTC Hero dolazi 15.2.2010

 

Hura!

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
16 godina
offline
HTC Hero

čekaj, a od dakle ti to?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Hero

S ovog foruma.

 

Btw. odličan forum s svakakvim android savjetima i aplikacijama.

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
16 godina
offline
HTC Hero

Kako prenose neki internet portali upgrade se očekuje tek u 3. mjesecu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Pozdrav, zanima me vezano za ovaj mobitel, kako vam se cini tipkanje SMS-ova? Koja je defaultna tipkovnica, QWERTZ/QWERTY ili klasicna mobitelska (kao na nekim Samsunzima kako sam vidio)?

I jos jedno pitanje, je li zaslon rezistivni ili kapacitativni touch?

Fenestro Vulgaris
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Pozdrav, zanima me vezano za ovaj mobitel, kako vam se cini tipkanje SMS-ova? Koja je defaultna tipkovnica, QWERTZ/QWERTY ili klasicna mobitelska (kao na nekim Samsunzima kako sam vidio)?

I jos jedno pitanje, je li zaslon rezistivni ili kapacitativni touch?

Frend mi ima Heroa, tipkanje je solidno, kad se ispraksiraš tipkaš dosta brzo, za tipkovnicu ne znam, ali mislim da nemaš onu mobitelsku sa 4 reda po 3..

Ekran je kapacitativni, i to dosta dobar.

/| ACTA NON VERBA |\
16 godina
offline
HTC Hero
Neznam za kakve tipkovnice misliš? Kod mene je full QWERTY, treba malo privikavanja sigurno da nije kao na fizičkoj, ali... ide
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Hvala, da, mislio sam na tu 3x4 tipkovnicu, ono sto sam u zagradi napisao sam mislio na ono kako neki Samsungovi mobiteli sa touchom (recimo Star) po defaultu pri tipkanju SMS-ova imaju 3x4 tipkovnicu, ispricavam se za nejasnom pitanju.

Fenestro Vulgaris
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Hero

Keyboard HTC Heroa

 

 

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
14 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Izvrstan mobitel, ne znam zašto su se bug - ovci toliko okomili na njegov dizajn, uopće nije loš - barem nije geyiš kao iphoneBelji se

www.val.hr
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Hero
wanderer kaže...

Izvrstan mobitel, ne znam zašto su se bug - ovci toliko okomili na njegov dizajn, uopće nije loš - barem nije geyiš kao iphoneBelji se

 

 

Ni meni nije jasno što im to nevalja s dizajnom... imam ga i savršeno mi je pogođen

 

 

 

 

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
14 godina
offline
HTC Hero

zna li tko gdje se moze isprobati? (u zagrebu)

http://beterz.com/?Referer=151198
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero
14 godina
offline
RE: HTC Hero
kakav je hero sa fotkanjem i snimanjem? I kakav je zvuk na sluskama?
http://beterz.com/?Referer=151198
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Fotke su super kada je dobro osvijetljeno, inace se nista ne vidi jer nema bljeskalicu. Snimanje mu je losa strana. Zvuk na slusalicama je predobar, mislio sam da cu ove slusalice kao i svake druge ostaviti u kutiji i nikad ih ne izvaditi, ali su predobre, cak dosta cesto koristim Hero umjesto MP3 playera. Imaju mikrofon i gumbove za pauziranje, sljedecu i prethodnu pjesmu i dolaze sa spuzvicama.

14 godina
offline
RE: HTC Hero
daj nabaci kakvu usporedbu ako slucajno imas walkmana ili ipod. I ako ti nije problem fotkaj nes sa hero-om.
http://beterz.com/?Referer=151198
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

MP3 player je Creativeov i ima Sennheiserove slusalice. Od Heroa su mi slusalice podjednake, mozda mrvicu losije (zbog oblika, Sennheiserove imaju udubinu kod onog "listica" na ulazu u slusnik uha). Zvuk je isto takav, malo losiji nego na MP3 playeru, znaci predobar. Imao sam iPod i slusalice su bile jako lose, zvuk je pucketao kad sam slusao pjesme s basovima. Mislio sam da je to samo do mojeg, ali jedan frend ima iPoda Nano i slusalice su iste. Heroove su neusporedive s iPodovim slusalicama.

Slike su dolje.

14 godina
offline
RE: HTC Hero
ove fotke mi izgledaju predobro. Sad neznam dali da prodam svoj walkman ili ne jer mi trebaju pare.. :s
http://beterz.com/?Referer=151198
14 godina
offline
RE: HTC Hero
kakav je bass na njemu?
http://beterz.com/?Referer=151198
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Solidan, nisam bas pratio, vjerojatno bi se dao pojacati i fine-tuneati kroz ekvilizator. Plus jos imas alternativnih media playera kolko oces.

EDIT: Samo da ti kazem, OS zna biti spor, ali bi se to trebalo srediti kroz Éclair update koji je za Sprintov Hero vec dosao, a tek se ocekuje za T-mobileov itd. Hero.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 19:14 (Proz0r).
14 godina
offline
RE: HTC Hero
Proz0r kaže...

Solidan, nisam bas pratio, vjerojatno bi se dao pojacati i fine-tuneati kroz ekvilizator. Plus jos imas alternativnih media playera kolko oces.

EDIT: Samo da ti kazem, OS zna biti spor, ali bi se to trebalo srediti kroz Éclair update koji je za Sprintov Hero vec dosao, a tek se ocekuje za T-mobileov itd. Hero.

  Daj mi reci od kojeg je materijala hero napravljen. "isprobao" sam g2 touch u t-mobileu i on je napravljen od nekakve gume :S Navodnici zbog toga jer nije bio upaljen  Izlanuo se

How yes no.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Straga je gumirana plastika (poklopac, on je preko cijelog straznjeg dijela), a i sprijeda onaj dio oko kuglice. Iznad (tamo di su 4 tipke) je kao neki aluminij, a ekran je premazan teflonskim premazom pa se jako lako cisti (nekoliko puta prodjes rukavom i to je to), ali se ne prlja lako. Uglavnom djeluje jako robusno i čvrsto. Jednom prigodom mi je ispao s oko 1,5 m visine na mramor i pao poklopac i ispala baterija, SIM ostao u kavezicu. Nista mu se nije dogodilo, apsolutno sve radi kao i prije pada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 19:38 (Proz0r).
13 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Zna li netko kako se na htc hero blokira nečiji poziv (ili dolazak sms-a)?

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2010 14:27 (nixolina).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero
daj mi reci kakvo je surfanje netom u usporedbi s iphoneom, jer mi ga buraz ima. I kakva je baterija?
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Surfanje je super, imaš i video tu na BOL-u, mislim da video govori više nego što ti ja mogu reći, ali ako ipak imaš još nekih pitanja slobodno pitaj. Baterija će ti u početku trajati par sati jer ćeš vjerojatno non-stop čačkati po njemu ;) Kasnije na čekanju traje dosta dugo za uređaj takve vrste, po 3-4 dana (bez interneta, GPS-a itd.), ovisi koliko ga intenzivno koristiš. Preporuka je da ako baš moraš biti stalno povezan na net, dok ti nije potrebna brza veza stavi 2G veze (ima u opcijama) jer se baterija mnogo sporije troši.

14 godina
offline
HTC Hero
a kakve su aplikacije i igre na android marketu? Ima li kakvih dobrih igara? Vjerojatno ga slj.tj. Kupujem tako da mi treba sto vise informacija :)
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Ima bas dobrih igara, od glupavih (na kameri ti je prikazan scope od snipera i onda "gadjas" ljude :P) preko onih fejsovskih (slicno kao Mafia Wars i to) pa do zabavnih arkadica (Lucid). Nije mu bas snaga u nekim inovativnim igrama (osim par, neki se nece sloziti sa mnom, ali ih ja jednostavno nisam nasao), vec vise u aplikacijama (mozes recimo raditi prezentacije, izmjenjivati postojece napravljene u PowerPointu i sl.). Igre su onako, da ti prodje vrijeme, ako volis igrati poker ;) (trazi Red Poker Club :D)

16 godina
offline
RE: [Recenzija] karaga: HTC Hero

Također sadašnja mu je cijena dosta niža.

Na njuskalo.hr se može naći ispod 2000kn s garancijiom

 

 

Android 2.1 bi trebao doći unutar sljedećih tjedana over-the-air

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2010 12:20 (momak).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice