UTorrent problem

poruka: 3
|
čitano: 1.319
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
uTorrent je poludio
pitanje

Imam sljedeći problem sa uTorrentom:  javi  mi  da  je  završio  download  i  sve  izgleda  ok (piše da je skinuo 100%, prestao je download, radi samo upload).  Međutim,  pogledam  file  na  hdd-u,  a  tamo  je tek  svaka  treća-četvrta  datoteka  djelomično skinuta,  a  ostatak  file-ova  je  na  0kb.  WTF?

Nikakvih  greška  nije  bilo  pri  download-u  niti  ima  poruka  o  bilo  kakvim  problemima.  Po  uTorrentu  sve  je  prošlo  u  redu  i  on  kao  da ne  kuži  da  su  file-ovi  koje  je  skinuo  samo  djelomični.  To  radi  sa  svim  živim  što  skidam,  nema  veza  odakle torrenti.  S  druge  strane,  skidanje  npr.  2-3GB  podataka  vremenski  traje, rekao bih, očekivano.  Obično ga ostavim da  skida  cijelu  noć.  Sve  drugo  što  se  tiče  komunikacija je ok:  IE,  mail,  LAN....  Računalo  je  ujedno  i  server  za  neke  programe  (na  njemu  je  hard  lock)  i  stalno  je uključeno,  ali  se  nitko  od  klijenata  ne  žali  da  ne  može  dignit  licencu  sa  njega.

 

Ovo  se  počelo  dešavat  relativno  nedavno,  prije  možda  10-ak dana, a do tada je sve radilo ok. U međuvremenu ništa novo nije instalirano. Verzija utorrenta je najnovija.

Na  računalu  je  instaliran  i BitDefender  Internet Security (avirus, firewall, i ostalo) i uTorrentu je dozvoljno da pristupa netu. Virusa nema onoliko koliko je BitDefender siguran. Sve je  od  softvera legalno:  windowsi, BitDef ima licencu za dvije godine, i još neki specijalni programi za koje imam hard lock.

 

Šta  mu bi? Da nije do hardvera? Hdd možda, ali sve drugo radi ok.

 

Zapravo, zanima me zašto se to dešava?  Kako  imam  drugi  komp  koji skida normalno  (oba kompa su u istom LAN-u), utješni odgovori da probam nešto drugo me ne zanimaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
UTorrent problem

Prije nikad nisam čuo za takav slučaj... (Dobro nije sad da imam preveć iskustva, al...) Ne vjerujem da je problem u hdd-u jer bi vjerojatno imao problema i s ostalim podacima tako da mi se čini da je softverski problem...

 

Probaj reinstalirat.


Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: UTorrent problem
i_rambo_plache kaže...

 

 

Probaj reinstalirat.


 Veli da koristi računalo kao server,tak da reinstalacija nije baš najbolje rješenje. Ja koristim isto utorrent i to mi se nikad nije dogodilo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice