Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/bluetooth

poruka: 6
|
čitano: 3.086
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/bluetooth

Koristi li netko PS4 dualshock na kompu i kako ga spaja sa kompom, postam radi kolege njemu radi samo preko usba, moze li se kako spojit preko bluetootha treba li kupit onaj adapter za to i sve, ako netko ima iskustva neka napiše? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/blueto

Moze preko bluetooth-a, ako je u pitanju PC treba uzet adapter, ako je u pitanju notebook vjerojatno može odmah jer ima u sebi bluetoot. 

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2429965,00.asp

7 godina
offline
Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/bluetooth

Jel netko koristi možda DS4 na kompu i jel ima kakvih problema s bežićnim spajanjem? Kupio bih bluetooth adapter samo zbog toga, pa me čisto zanimaju iskustva da ne bacim 100 kuna u more :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/bluetooth

Koristim i nemam nikakvih problema, uparen s DS4Windows. Odavde skini i updateiraj ili updateiraj direkt iz programa i nemaš beda.

A i ne trebaš potrošiti 100 kn za bluetooth, imaš na aliju ili ebayu za nekoliko dolara ali sad je pitanje koliko će dugo trajati dostava pošto je situacija kakva je radi koronavirusa.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/blueto

Ja sam imo problema, zna mi nekad imati dosta velko kasnjenje i domet je jako mali. Do samog adaptera sigurno nije jel slusalice normalno rade, a i ds3.

13 godina
offline
Re: Ps4 Dualshock spajanje na PC putem wifi/blueto
Ja sam uzeo neki D-linkov za cca 50kn prije mjesec dana. Nisam primijetio nikakav delay. Dogodilo mi se već par puta da moram ponovno uparivati sa kompom i DS4Windows, ali preživi se.

Nije plug and forget kao kod xbox kontrolera, ali za silu je ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 22:11 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice