Problem sa gubitkom slova u Facebooku

poruka: 6
|
čitano: 395
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem sa gubitkom slova u Facebooku

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Problem sa gubitkom slova u Facebooku
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 U ovome....

13 godina
offline
Re: Problem sa gubitkom slova u Facebooku
Posmatrač kaže...
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 U ovome....

 Za ostale siteove radi Ok. Imao sam Firefox pa je pobrao virus, s Operom nisam bio najsretniji. Brat na istom kompu koristi Chrome i ima sličan problem

5 godina
offline
Re: Problem sa gubitkom slova u Facebooku
robertini kaže...
Posmatrač kaže...
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 U ovome....

 Za ostale siteove radi Ok. Imao sam Firefox pa je pobrao virus, s Operom nisam bio najsretniji. Brat na istom kompu koristi Chrome i ima sličan problem

 Nijedan browser te nece zastiti od virusa... Koristi onaj koji ti radi najbolje a instaliraj antivirus ako s bojis virusa.....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa gubitkom slova u Facebooku

Kako misliš nestaju? Nestane tekst ili dio slova?

 

Ako ti nestane tekst, vjerojatno blokira učitavanje vanjskih fontova.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Re: Problem sa gubitkom slova u Facebooku
robertini kaže...

Koristim Avast browser i samo na Faceu se događa da nestaju slova na njihovoj stranici. Flash Player sam obnovio nedavno....

 

Ima li netko ideju zašto je tome tako?

 Nema veze s tobom nego sa Facebookom. Odkad su počeli prelaziti na novi izgled korisnici se žale da im nestaju slova i da pola teksta nedostaje. Isto tako problemi su sa messengerom na desktop verziji gdje zbog buga nestaju slova A,S,U najčešće a nekima ne radi ni enter. Za sad nije objavljeno definitivno rješenje tj odgovor je "riješit ćemo". Nekima pomaže restart browsera, nekima čišćenje cachea a nekima ništa osim virtualne tipkovnice.  Nije direktno vezano za ni jedan browser. Uglavnom probaj sa čišćenjem, ako ne pomaže onda restart dok oni to ne riješe.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice