Prebacivanje podataka s mobitela na komp

poruka: 2
|
čitano: 1.425
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Prebacivanje podataka s mobitela na komp

Pozdrav, prebačene su slike s mobitela (android) na komp (WIN10) i sada se ne mogu otvoriti na kompu. Greška koju javlja je na slici.

Npr slika je jpg format, size 3,11 MB.. i problem je šta ih više na mobu nema nego samo to što je prebačeno na komp. Ako se ne varam bio je napravljen cut/paste cijelog DCIM foldera s moba.

 

Probao sam renameat, konvertirat u drugi format, prebacit s kompa na drugi mob, otvorit irfanom ali ništa ne pomaže.

 

Zvoni mi da je gospon Baksa imao dobar odgovor na slično pitanje u jednom Bugu ali ne mogu to naći. Ako se dobro sjećam bilo je objašnjeno zašto se zna dogoditi ovakva ili slična situacija pa molim pomoć.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Prebacivanje podataka s mobitela na komp
Wannabes kaže...

Zvoni mi da je gospon Baksa imao dobar odgovor na slično pitanje u jednom Bugu ali ne mogu to naći. Ako se dobro sjećam bilo je objašnjeno zašto se zna dogoditi ovakva ili slična situacija pa molim pomoć.

Pretpostavljam da misliš na ovo, no ne znam koliko to odgovara tvojoj situaciji.

 

Ako si slike imao na memorijskoj kartici, onda ih možeš pokušati odbrisati stavljanjem memorijske kartice u čitač kartica na računalu uz korištenje nekog programa za odbrisivanje, poput Recuva. Alternativno, postoje i neki programi za mobitele, poput Diskigger ili Recover Deleted Photos - potražiš recover photos u Play Storeu.

 

 

A što je s ovim defektnim datotekama koje si iskopirao na kompjuter - možeš eventualno shareate ili poslati mi jednu sliku pa da pogledam o čemu se točno radi, na koji su način te datoteke oštećene i mogu li se vratiti u izvorno stanje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice