Nema zvuka na YouTubu

poruka: 14
|
čitano: 6.062
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Nema zvuka na YouTubu
pitanje

Problem mi je u tome sto na youtubu necujem u filmicima nikakav zvuk, a na svim ostalim stranicama cujem. Inace mi je na youtubu zvuk poglasnjen do kraja. Koristim FireFox najnoviji. Ako skinem filmic sa FF pluginom DownloadHelper onda mi radi zvuk! Pomozite!!!!

 

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 14:59 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na YouTubu

doć će s vremenomSmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nema zvuka na YouTubu
autorov komentar

Molio bih vas da postate samo ako imate konkretan odgovor. Spamanje nije prihvatljivo i svaki spam post ce biti prijavljen.

Hvala!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu

Vjerojatno je stvar u codecima. Bar je kod mene bila kada mi se desavala ista stvar sa youtube-om. Instalirao K-lite codec pack i proradilo je.

16 godina
odjavljen
offline
Nema zvuka na YouTubu

http://rapidshare.com/files/108232015/klcodectt222.rar.html


Evo sad sam uploadao program. Samo mu označi sve fix. Tak sam ja i sve je proradilo...


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu
autorov komentar
Eld kaže...

Vjerojatno je stvar u codecima. Bar je kod mene bila kada mi se desavala ista stvar sa youtube-om. Instalirao K-lite codec pack i proradilo je.

 Vec ga imam instaliranog!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu
autorov komentar
Malarkey kaže...

http://rapidshare.com/files/108232015/klcodectt222.rar.html


Evo sad sam uploadao program. Samo mu označi sve fix. Tak sam ja i sve je proradilo...


 Nije pomoglo!!! Upomoc!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu
Assassin kaže...
Eld kaže...

Vjerojatno je stvar u codecima. Bar je kod mene bila kada mi se desavala ista stvar sa youtube-om. Instalirao K-lite codec pack i proradilo je.

 Vec ga imam instaliranog!

 Imao sam i ja pa sam ga ponovo instalirao ali sam drugi puta stavio kvacice na skoro sve sto nudi. Ako se dobro sjecam K-lite u pocetku instalacije nudi nekoliko opcija: minimum, full ili tako nesto. Probaj. Ako ti ni tako ne proradi onda ne bih znao u cemu je stvar.
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu

Evo sad vidim da K-lite na pocetku instalacije ima opcije default, playback only, lots of stuff ... Probaj sa lots of stuff.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 19:28 (Eld).
16 godina
offline
Nema zvuka na YouTubu
autorov komentar

Ma stvar je u tome da je do prije nekih tjedan dana radilo, a od tada nisam nasta mjenjo!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu

Probaj instalirati/reinstalirati novi flash. Provjeri dal Youtube radi u drugim preglednicima. Ako da reinstaliraj Firefox.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu

mislim da firefox malo sere. neki dan nisam mogao pokrenuti niti jedan film s you tube-a. krene i na 2 sek. stane i to je to.

16 godina
offline
RE: Nema zvuka na YouTubu

E sad to kaj stane nakon 2 sekunde je druga stvar, o tome je bilo riječi u ovoj temi.  Za  riješit to  budeš  vjerojatno  trebal  instalirati  stariju  verziju  flash-a,  ako  ne  nađeš  neko  drugo  rješenje.

16 godina
neaktivan
offline
Nema zvuka na YouTubu

Samo da kažem da imam isti problem. Sve je radilo i sad od jednom ne radi, nema uopće zvuka u bilo kojem flash materijalu. Probao sam gotovo sve; update-at flash player, brisat cache firefoxa, brisat cache flash playera i 0 bodova. Nisam probao to sa k-litle codec packom ali ću očito morat.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice