Kako kopirati zasticen CD

poruka: 34
|
čitano: 37.091
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Kako kopirati zasticen CD?

Dakle, radi se o CD-u koji sam dobio uz knjigu koju sam legalno kupio, uz koju je dosao legalni CD.

 

Zelio bih ga kopirati, ali profesor, koji nije bas mnogo upucen kaze da ce se disk "samounistiti" ili u najboljem slucaju necu moci umnoziti CD.

U ovo samounistavanje ne vjerujem, ali zelim da pitam, koji programom da premostim/zaobidjem tu zastitu?

 

Na slici je knjiga s kojom je dosao CD, ima li netko osobnog iskustva?

Ne cudite se srcima, sad je sestrina Ne cudite se srcima, sad je sestrina
And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 21:22 (Mentalist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD?
Ja sam uvijek koristio ovaj postupak:ubaci disc u komp,my computer,desni klik,open i kopiraj sav sadrzaj u jednu mapu na hard disku,stavi prazan disc u komp,zaprzi sve filese iz onog foldera sa harda s cd burner xp(program radi i na visti i na win7)
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD?
Mentalist kaže...

Dakle, radi se o CD-u koji sam dobio uz knjigu koju sam legalno kupio, uz koju je dosao legalni CD.

 

Zelio bih ga kopirati, ali profesor, koji nije bas mnogo upucen kaze da ce se disk "samounistiti" ili u najboljem slucaju necu moci umnoziti CD.

U ovo samounistavanje ne vjerujem, ali zelim da pitam, koji programom da premostim/zaobidjem tu zastitu?

 

Na slici je knjiga s kojom je dosao CD, ima li netko osobnog iskustva?

 profesor previše gleda stari serijal "Mission impossible" {#}

malo progugla, kao što ima probijanje zaštite za DVD, mora bit i za ovu manje vrijednu stvar - CD!!

ako mi želite zahvaliti - kliknite HVALA
14 godina
offline
Kako kopirati zasticen CD

Zašto misliš da ima zaštitu? Stavi pržiti pa ćeš vidjeti.

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Ima i ovaj program za kopiranje

 

http://www.dvdfabb.com/?aid=2393&vid=avangate

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

ja sam takav CD jednostavno uspio riješiti s copy-paste metodom...ne kužim zakaj tebi ne ide{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Ne, Opportunities nema zastitu xD mislim da ti profesor to govori da ne bi promovirao piratluk.....

Justin Bieber - God created me to sing ! Rise Against - No, i don't
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako kopirati zasticen CD

Prije nekoliko godina sam nešto slično napravio sa Power Isom tako da sam sadržaj CD-a ubacio u virtualnu presliku (???) ili nešto slično. Ne sjećam se točno, ali pokušaj s tim malo eksperimentirati ako ne nađeš neko bolje rješenje.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

1. Download PowerISO

2. Instaliraj

3. Resetiraj racunalo kad instalacija to zatrazi

4. Ubaci CD u komp

5. Odi pod "My Computer"

6. Desni klik na drive u kojem je CD

7. PowerISO> Dodaj u virtualnu presliku

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD
Mojpismonosa kaže...

Ne, Opportunities nema zastitu xD mislim da ti profesor to govori da ne bi promovirao piratluk.....

 On me i zamolio...

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD
Mentalist kaže...
Mojpismonosa kaže...

Ne, Opportunities nema zastitu xD mislim da ti profesor to govori da ne bi promovirao piratluk.....

 On me i zamolio...

 si probal najobičniji cd copy preko cdburnerxp ili sličnog alata

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD

Ako se ne varam svatko ima pravo napraviti backup kopiju medija kojeg legalno posjeduje (znam jednu babu koja ima ogromnu kolekciju klasične muzika i svi originali stoje u vitrini a ona sluša spržene kopije).

Probaj najobičnijim putem prepržit cd (Nero, Ashampoo Burning Studio...) ili napravi image nekim alatom poput Alcohola koji ima mogućnost pravljenja identične kopije.

World Championships: 7, GP started: 282, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,493
15 godina
offline
Kako kopirati zasticen CD

mislim da nije to bas tako jer kad god ubacis neki orginal film pise ti da je zabranjeno neautorizirano kopiranja/umnazanje.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Obican copy disc preko bilo kojeg alata za kopiranje. Ne volim bas raditi copy/paste da ne bih slucajno fulao neke skrivene datoteke. Ako bas sumnjas da koristi nekakav mehanizam zastite onda ga kloniraj pomocu Alcohola ili CloneCD-a

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

To je najobičniji muzički CD koji treba rippati.

To možeš s npr. ovim ili čak koristeći Windows Media Player ili Winamp.

bit.ly/dcyfs
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD
F1-IVO kaže...

Ako se ne varam svatko ima pravo napraviti backup kopiju medija kojeg legalno posjeduje (znam jednu babu koja ima ogromnu kolekciju klasične muzika i svi originali stoje u vitrini a ona sluša spržene kopije).

.

 joj, joj, joj...{#}

a šta će bit s tim originalima kad ona umre...????

vjerojatno joj je neko rekao da se ti CDi "troše" pa ih ona čuva za "nedaj-bože"...{#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD
mar123 kaže...

mislim da nije to bas tako jer kad god ubacis neki orginal film pise ti da je zabranjeno neautorizirano kopiranja/umnazanje.

Prema ZAMPu imamo pravo na backup medija koji legalno posjedujemo ali tu kopiju ne smijemo dalje umnožavati, posuđivati ili prodavati.

 

A što se tiče same teme - nema toga što CloneCD i DVDdecrypter ne mogu kopirati.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Any DVD skida zastitu ako je ima, i dok je pokrenut, zaprzis s CloneCD-om..Oba softwarea su od Slysoft-a..ž

 

Nesjecam se kad sam zadnji put koristio..ali znam da sam przio original igre i filmove..s zastitom..

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2011 13:13 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD
imam problem sa cd(DVD) na koja je snimljena moja svadba.Problem je dugogodisni.Snimljeno je na video VHS a posle snimljeno na DVD disk.Kaseta je totalno upropastena i ne moze se opet presnimiti na DVD.Od video kaseta ispalo je dva cd(DVD) koji jedan od njih kad otvorim na desni klik vidi se VIDEO_TS i AUDIO od koje nemam problem copirati.Problem je na drugom DVD gde nema VIDEO_TS i AUDIO nego ima jedna aplikacija i pokazuje Winamp aplikaciju.Kad stavim DVD da gledam nema nikakvih problema.Pokusao sam kopirati sa Nero,cdburnerXP,Ashampoo i mnoga druga Burn programa ali kad dogje proces copiranja negde oko 23% jednostavno izbaci se prozorcic koji izvestuje da ne moze se produziti sa kopiranjem.Evo i probao sam i DVD decriptor kao i drugi programi koji su navedeni pogore ali isti problem je opet.Najverojatnije se radi o nekakvoj zastiti i potrebna mi je pomoc STEP by STEP kako bi kopirao jer mi je samo to CD(DVD) i bojim se da ne se pokvari i izgubim jer ima ljudi koji vise nisu sa nama a su snimljeni i zato mi je veoma vazno da nekako presnimim.DVD sam dao i mojim prijateljima da kopiraju ali nista.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

...jesi probao prekopirati ga sa unstoppable copier...

...kaos...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD

probam za 10-min pa se javim

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 13:26 (rexi).
15 godina
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD?
Mentalist kaže...

Dakle, radi se o CD-u koji sam dobio uz knjigu koju sam legalno kupio, uz koju je dosao legalni CD.

 

Zelio bih ga kopirati, ali profesor, koji nije bas mnogo upucen kaze da ce se disk "samounistiti" ili u najboljem slucaju necu moci umnoziti CD.

U ovo samounistavanje ne vjerujem, ali zelim da pitam, koji programom da premostim/zaobidjem tu zastitu?

 

Na slici je knjiga s kojom je dosao CD, ima li netko osobnog iskustva?

  Instaliraj si anydvd.

Skida sve zaštite trenutno,i ne skužiš da radi u pozadini.

Imaš ga kao trial verziju

13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

evo sta pokazuje anyDVD kad uklucim da kopira,a Unstoppable Copier ocitavao je greske nad 651 i isao dalje651,652.... ali ocigledno da ja zastao i on

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 14:16 (rexi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD?
Mentalist kaže...

Dakle, radi se o CD-u koji sam dobio uz knjigu koju sam legalno kupio, uz koju je dosao legalni CD.

 

Zelio bih ga kopirati, ali profesor, koji nije bas mnogo upucen kaze da ce se disk "samounistiti" ili u najboljem slucaju necu moci umnoziti CD.

U ovo samounistavanje ne vjerujem, ali zelim da pitam, koji programom da premostim/zaobidjem tu zastitu?

 

Na slici je knjiga s kojom je dosao CD, ima li netko osobnog iskustva?

Meni se čini da je taj profesor TUKAC! Žao mi je što to moram reći, ali nije mi jasno odakle ljudi izvlače te glupe zaključke. Ali nije jedini, jer sam čuo već prije tu tvrdnju (nažalost). Tko zna, možda profesor želi na taj način smanjiti piratstvo. Uglavnom, dobar program za kopiranje i koji skida zaštite je Alcohol 120%. Koristim ga već dugo vremena i zadovoljan sam.

rexi kaže...
imam problem sa cd(DVD) na koja je snimljena moja svadba.Problem je dugogodisni.Snimljeno je na video VHS a posle snimljeno na DVD disk.Kaseta je totalno upropastena i ne moze se opet presnimiti na DVD.Od video kaseta ispalo je dva cd(DVD) koji jedan od njih kad otvorim na desni klik vidi se VIDEO_TS i AUDIO od koje nemam problem copirati.Problem je na drugom DVD gde nema VIDEO_TS i AUDIO nego ima jedna aplikacija i pokazuje Winamp aplikaciju.Kad stavim DVD da gledam nema nikakvih problema.Pokusao sam kopirati sa Nero,cdburnerXP,Ashampoo i mnoga druga Burn programa ali kad dogje proces copiranja negde oko 23% jednostavno izbaci se prozorcic koji izvestuje da ne moze se produziti sa kopiranjem.Evo i probao sam i DVD decriptor kao i drugi programi koji su navedeni pogore ali isti problem je opet.Najverojatnije se radi o nekakvoj zastiti i potrebna mi je pomoc STEP by STEP kako bi kopirao jer mi je samo to CD(DVD) i bojim se da ne se pokvari i izgubim jer ima ljudi koji vise nisu sa nama a su snimljeni i zato mi je veoma vazno da nekako presnimim.DVD sam dao i mojim prijateljima da kopiraju ali nista.

Moguće da je oštećen taj drugi DVD. Kažete da je na oba 2 DVD-a snimka svadbe? Ili nije? Što je točno na jednom DVD-u (tome koji se može kopirati), a što na drugome (taj koji se ne može kopirati)? Imate li možda drugi DVD čitač, pa da probate s njim? Isto tako pokušajte sa Alcoholom 120%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 14:37 (Izzy).
13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Jesi probao ukljuciti any dvd(da radi u pozadini), ali sprziti s clonedvd-om?

U kakvom je stanju dvd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

ovako,od jedne video kasete(VHS) je snimleno 2 cd(DVD).Znaci na oba dva DVD je svadba,prvi DVD moze se kopirati a dok drugi nece.U prvome DVD kad odem na desni klik i OPEN ima VIDEO_TS i AUDIO a u drugi koji nece ima samo jedna aplikacija.Kad ukljucim anyDVD daje mi samo settinge a kad ukljucim da copy(ima slicica pogore)nece.Valjda je neka zastita?Probano na nekoliko kompjutera sa razlicnih DVD rezaca.DVD disk je u odlicnom stanju.Na prvome DVD je prvi deo svadbe a na drugi DVD je vtori deo svadbe.Da problem bude jos veci covek koji je presnimavao od Video kasete (VHS) na DVD je umro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 14:56 (rexi).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako kopirati zasticen CD

Gle mislim da anydvd samo skida zastitu, ako je ima, ali nevjerujem da je ima..ali mozes probat..nebi trebalo bit jer nije original..

 

Anydvd ostavis u pozadini da radi (nesjecam se jel trebas nesto u settingu stredit, ali njega ostavis u pozadini i pocnes przit s CloneDVD-om..To ti je zaseban program..

 

I jos jedno pitanje..Pojasni malo ovo, jeli od tog vhs-a napravljena podjela na 2 dvd-a, ili je na svakom cijela svadba?

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD
da kaseta (VHS)podeljena je na dva DVD-ja
brane47 kaže...

Gle mislim da anydvd samo skida zastitu, ako je ima, ali nevjerujem da je ima..ali mozes probat..nebi trebalo bit jer nije original..

 

Anydvd ostavis u pozadini da radi (nesjecam se jel trebas nesto u settingu stredit, ali njega ostavis u pozadini i pocnes przit s CloneDVD-om..To ti je zaseban program..

 

I jos jedno pitanje..Pojasni malo ovo, jeli od tog vhs-a napravljena podjela na 2 dvd-a, ili je na svakom cijela svadba?

 

15 godina
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD

Ovako: prvi DVD je snimljen kao standardni DVD-Video disk (folderi VIDEO_TS i AUDIO_TS).

Drugi DVD je snimljen kao podatkovni DVD (to se može zaključiti po tome što imaš samo jednu datoteku (vjerojatno .mpg ili .mp4 ili slično, koja je asocirana s Winampom) - tu datoteku bi trebao jednostavno moći kopirati preko Windows Explorera (standardna copy / paste operacija). Ako to ne ide, znači da je vjerojatno taj disk oštećen - u tom slučaju probaj kopirati tu datoteku na hard disk pomoću Unstoppable Copiera, tu datoteku nakon prebacivanja na hard disk pomoću DVD Flicka pretvoriti u standardni DVD-Video format, a zatim nekim programom snimiti na drugi DVD.

 

KaeR
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 15:02 (KaeR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kopirati zasticen CD

tako je,format je MPG.Ali nece da se kopira na hard disk.Probao sam pred malo i sa Unstoppable Copier(dosao je do 624MB i poceo ocitavati greske(651,652.....i ide dalje)Negde oko 40min i nije nista ucinio samo se brojcanik greske isao nagore.Ukupna velicina fajla je 2,95GB. A kako bih mogao na primer da pustim DVD na kompjuteru a da pri tom ukljucim neki program koji snima od desktop-a.Jeli ima neki takav program.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2011 15:12 (rexi).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice