Trebam POMOĆ!!! Bnet i WLAN router

poruka: 2
|
čitano: 3.984
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Trebam POMOĆ!!! Bnet i WLAN router

Pozdrav svima!

Trebam pomoć!

Korisnik sam bnet-a već neko vrijeme i koristim internet preko njihovog WEBSTAR Scientific Atlanta modem, obicni, samo kabelski!

Kako imam dva racunala (racunalo i laptop), htio bih ih oboje spojiti na internet, istovremeno. Kako to nije moguce sa njihovim modemom, kupio sam WLAN router MICRONET SP916GK (na preporuku par ljudi) da mi lijepo podijeli vezu.

Sve sam uredno spojio i sve radi u redu. Racunalo je spojeno ethernet kabelom, uredno dobiva vezu, spaja se na net bez problema. Ista stvar je i sa laptop-om, spojim se preko wireless-a, sve takodjer radi u najboljem redu!

 

ALI! Moj mladji brat koristi racunalo za on-line igre i slicno. Sve je do sada radilo u redu, ali odkad sam prikljucio router, internet radi normalno, sve stranice otvara, ali ne moze se spojiti na GARENU, niti igrati ijedna on-line igrica. Izbacuje connection error!

Da naglasim da su SVI FIREWALL-ovi IZGASENI! Sve je uredno spojeno i sve radi u najboljem redu, osim ON-LINE igrica.

 

Zna li tko u cemu je problem i kako da ga rijesim?

 

Hvala unaprijed svima na vremenu i trudu!

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trebam POMOĆ!!! Bnet i WLAN router

bok...vjerujem da je problem u port forwardingu...ne poznajem taj router ali negdje u njemu imas game and application sharing (NAT) ili tako nesto i tu moras postiti portove da odredjene pakete proslijedi na odredjeni komp (IP)...

 

pozz

...ako cyber sex nije sex...onda ni cyber kriminal nije kriminal...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice