Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loopa

poruka: 7
|
čitano: 2.223
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loopa

Pozdrav, novi sam na Forumu pa oprostite ako sam nesto pogrijesio. Naime, kao sto sam naslov kaze, tijekom igranja igrica, uglavnom tijekom igre League of Legends, monitor se zacrni i sound se loopa, moram napraviti hard reset kompjutera jer ne reagira na nista.

OS : Windows 7 Home Premium

Maticna : Asus P8H61-M LX2

Graficka : AMD Radeon HD 6700 Series

Procesor : Intel Pentium G620 (2.60 GHz, 2 jezgre)

Napajanje : Nisam siguran jesam li dobro pogledao ali pise iznad utora za kabel za napajanje pa sam zakljucio da je to jacina napajanja : 100-240VAC

RAM : 8 GB

 

Driveri za graficku su updateani do zadnje verzije, obavio sam test graficke kartice pomocu FurMarka, max temp je 76 stupnjeva, pocinje sa 32 stupnja. Obavljo sam ga 10 minuta nije bilo smisla jer se otprilke 4 minute nije temperatura dizala ni spustala.

 

To me vise uglavnom brine da se to ne desi pri bilo kakvom drugom naporu na kompjuteru, nebih htio trosit novce koji se i ovako tesko nalaze u danasnjoj situaciji.

 

Sve dodatne podatke koje trebate slobodno napisite i u brzom roku dobit cete odgovor. Hvala unaprijed i nadam se brzom replyu.

P.S. Sretna nova godina :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.1.2015 15:11 (dacko777).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loo
dacko777 kaže...

Pozdrav, novi sam na Forumu pa oprostite ako sam nesto pogrijesio. Naime, kao sto sam naslov kaze, tijekom igranja igrica, uglavnom tijekom igre League of Legends, monitor se zacrni i sound se loopa, moram napraviti hard reset kompjutera jer ne reagira na nista.

OS : Windows 7 Home Premium

Maticna : Asus P8H61-M LX2

Graficka : AMD Radeon HD 6700 Series

Procesor : Intel Pentium G620 (2.60 GHz, 2 jezgre)

Napajanje : Nisam siguran jesam li dobro pogledao ali pise iznad utora za kabel za napajanje pa sam zakljucio da je to jacina napajanja : 100-240VAC

RAM : 8 GB

 

Driveri za graficku su updateani do zadnje verzije, obavio sam test graficke kartice pomocu FurMarka, max temp je 76 stupnjeva, pocinje sa 32 stupnja. Obavljo sam ga 10 minuta nije bilo smisla jer se otprilke 4 minute nije temperatura dizala ni spustala.

 

To me vise uglavnom brine da se to ne desi pri bilo kakvom drugom naporu na kompjuteru, nebih htio trosit novce koji se i ovako tesko nalaze u danasnjoj situaciji.

 

Sve dodatne podatke koje trebate slobodno napisite i u brzom roku dobit cete odgovor. Hvala unaprijed i nadam se brzom replyu.

P.S. Sretna nova godina :)

 Provjeri ispravnost monitora, ak imas jos neki monitor doma ili na tv spoji komp i vidi nezz sta bi ti moglo bit....

12 godina
offline
Re: Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loo
Ficokec kaže...

 Provjeri ispravnost monitora, ak imas jos neki monitor doma ili na tv spoji komp i vidi nezz sta bi ti moglo bit....

 Cim se sound loop-a odmah se zna da je problem unutar kucista/driveri,win,itd...a ne monitor.

14 godina
offline
Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loopa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loo
Hvala, ali i dalje ne nalazim odgovor. Zivcira me to
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loo
Imas kakvu ideju? Ludim a odgovora nigdje
15 godina
offline
Re: Tijekom gameanja monitor se zacrni i sound loo
dacko777 kaže...

,, pa sam zakljucio da je to jacina napajanja : 100-240VAC

..

Driveri za graficku su updateani do zadnje verzije..

- 'jačina' je snaga, Watt...

- driver nije samo za VGA, npr za audio? + sve ostalo, od chipseta, update systema itd.

- igre nisu 'relevantne', ako u ostatku OSa + Fulmark i sl. radi bez problema, tad je uzrok vjerojatno sama igra. Potraži, npr patch-update ili 'kvalitetniji' izvor (crackovi se kvare)...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice