Safe mode isključi grafu

poruka: 6
|
čitano: 766
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Safe mode isključi grafu

znači konfiguracija iz potpisa, win 10 (1909).

izašli novi nvidia driveri, i krenem ja sa DDU uninnstal, naravno kao i uvijek safe mode. kad ono u safe modu nema slike, neće se pokreće nikako.

resetiram bios i nekako dobijem sliku sa integrirane grafe. pogledam u bios, system browser od asrocka, nema ništa ukopčano u PCIE utor.

kao da je safe mode u potpunosti isključio grafičku. nakon par restartova i clear CMOS, proradio.

i sad ja mislim da je DDU nešto kriv i probam opet, normalno u safe mode. opet isti problem, sliku dobivam samo na integriranoj, u grafička kao da nije ni ukopčana.

izvadim grafu van, komp radi boot normalan, očistim ja grafičku sve pospajam i proradi??

već sam i dosad sa DDU radio deinstalaciju drivera iz safe moda (geforce 442.50). jedina razlika što su se windwsi dan ranije ažurirali na verziju 1909,

a kad sam zadnji put instalirao drivere i uopće išau u safe mode bila je starija verzija win10 (ne znam točno koja)

uopće mi nije jasno kako safe mode može u potpunosti isključit grafičku pa da se ona ni u biosu ne vidi da je spojena (ventovi se zavrte).

jel netko ima sličnih problema sa safe mode u windowsima?? probao bi ja to još jednom safe mode, al mi se ne da opet za..... sa clear CMOS i vađenjem grafe.

uglavno zaje... problem. tj. neobičan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Safe mode isključi grafu

Ko zna kaj se dogodi sa tima CLEAR CMOS ... možda prebaci na integriranu,a kad izvadiš i vratiš grafu,skuži da ima nekaj u PCI-e portu i prebaci grafu na njega ...

 

Inače da u SAFE modu ne diže drivere od grafe i zato preporučaju deinstalaciju u njemu ...

 

Moguće i to da u SAFE modu moraš prebaciti na ON-BOARD grafu,da bi imao sliku,pa da možeš sa DDU maknuti drivere ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Safe mode isključi grafu

dosad nisam imao s time problema, uvijek safe mode i monitor uključen u nvidiu. ovo se dogoilo nakon ovog zadnje update windows.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Safe mode isključi grafu

Ja nikad ne koristim DDU , ako izade nova verzija geforce expreience skida najnovij driver i samo express install.Mislim da je taj DDU koristan samo u situaciji ako si imao npr.Radeon grafu unutra i sada zelis ugradit NVidia graficku.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Safe mode isključi grafu

Fresh Windows. Samo se zafrkavaš, nerviraš i nepotrebno gubiš vrijeme. Upitno je da li ćeš ikad to vratiti na staro.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Safe mode isključi grafu

ma radi sad sve bez problema. al da nakon safe mode imam toliko muke da dobijem sliku sa grafičke??

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice