Problemi sa grafičkom na laptopu

poruka: 3
|
čitano: 1.076
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problemi sa grafičkom na laptopu

Pozdrav,

 

Danas sam bio na laptopu i shvatim da mi radi samo integrirana grafička. Odem u device manager i vidim da mi GeForce 940M ima uskličnik (ako se dobro sijećam pisalo je kao da uređaj ima problema pa je ugašen). Zatim sam probao disableat i enableat i čim sam upalio neku igru odmah bsod. Zatim sam deinstalirao drivere sa display driver uninstallerom i instalirao ispočetka ali ista stvar. Da li mi se uopće isplati nositi laptop na servis ili da ga rađe koristim samo sa integriranom za faks. Stvarno neznam što se dogodilo, ako netko ima iskustva sa time neka podijeli.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Problemi sa grafičkom na laptopu
dafaq kaže...

Pozdrav,

 

Danas sam bio na laptopu i shvatim da mi radi samo integrirana grafička. Odem u device manager i vidim da mi GeForce 940M ima uskličnik (ako se dobro sijećam pisalo je kao da uređaj ima problema pa je ugašen). Zatim sam probao disableat i enableat i čim sam upalio neku igru odmah bsod. Zatim sam deinstalirao drivere sa display driver uninstallerom i instalirao ispočetka ali ista stvar. Da li mi se uopće isplati nositi laptop na servis ili da ga rađe koristim samo sa integriranom za faks. Stvarno neznam što se dogodilo, ako netko ima iskustva sa time neka podijeli.

 

Hvala

 Grafa otišla,reflow,možda uspije,možda ne ...

 

Koji laptop ?

15 godina
offline
Re: Problemi sa grafičkom na laptopu

-vjerojatno kvar vga, ali možda i bilo što drugo, jer za rad računala mora sve biti 100% ispravno, čitav HW+SW...

ako je hw izvan garancije je neisplativo.. koristiš dok ide intelica.

ako je sw, driver, malware, postavke, bios.. bilo što.. pa i powermanagment tad možeš provjeriti, npr boot nekog liveosa kao mint ili clean install ili provjera biosa-reset itd.

a može biti i stvar starenja, napajanje.. tj treba dosta struje, baterija+isprvljač + postavke powermangmenta (ali tad ne bi bio uskličnik..)

ili prašina-pregrijavanje.. pa ovisi jel zbog temperature već crklo ili čišćenje pomogne, možda neki kontakt-mbo, možda...

 

to bi bilo sve, pa provjeriš ili nosiš u servis da oni to diagnosticiraju, jer može biti bilo što, najverojatnije kvar vga i tad neisplativo ali ako radi intelica ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 9:17 (ihush).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice