Aparat za kavu

poruka: 13
|
čitano: 5.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Aparat za kavu

Pozdrav ljudi, evo zanima me kako napraviti aparat za kavu na kovanice, detaljno, sto sve treba imati i slicno hitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Aparat za kavu

Šta, stroj koji materijalizira prženu kavu u zrnu ili mljevenu,
ako u njega ubaciš 5 kuna?
replikator?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aparat za kavu

ma krivo sam objasio ne treba mi sistem na koji se radi kava sama nego primjer stoji boca odredene velicine u kojoj je nesto eto npr sok ili bilo sta i kad ubacim kovanice odredeno koliko kosta da tad aparat pusti sok ili sta vec

15 godina
offline
Aparat za kavu

LOL ovo bi moglo bit zanimljivo...

 

Sa nestrpljenjem cekam prijedloge...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Aparat za kavu

Zar nema iphone neku aplikaciju za to?

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Aparat za kavu

Za krepati.

 

Pa kaj ti misliš, da se to može doma u samogradnji napraviti? :) :) :)
"Pa jednostavno je, Perice, samo uzmeš kućište, u njega ugradiš balon za vodu i ono za kovanice koje povežeš sa mehanizmom za otvaranje balona, i eto, to je to..."

 

Hahaha! :) :) :)

 

Joj, hoće li mu netko objasniti... :) :) :) ja ne mogu :) :) :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aparat za kavu

Tebi je to smisno al na to i mislin, kako da taj mehanizam na kovanice prikljucin

15 godina
offline
Aparat za kavu

evo ja cu dat amaterski nacin rada za taj uredjaj.

 

Imas mehanizam koji senzorom ocitava kolicinu novaca. Kada dodje do odredjene kolicine, pusti nekakav signal nekakvoj pumpi koja ispumpa odredjenu kolicinu tekucine u casu/posudu/ruku...

 

Virujem da bi sasvm pristojan sistem,koji se vjerojatno i koristi u profesionalnim aparatima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aparat za kavu

aha hvala, evo nasa san ovo jel to otpilike to 

http://www.ebay.com/itm/Electronic-coin-acceptor-jamma-arcade-cherry-game-/260811195754?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb98f056a

 

samo jel mi mozes nac link ili pomoc da nadem za tu pumpu i jel to to ili treba jos sta naravno osim kucista i toga

15 godina
offline
Aparat za kavu

pa vjerojatna obicna pumpa, kojoj mehanizam pusta struju i gasi je nakon nekog vrimena. Kolko ovi pusta struju tolko pumpa radi i pumpa tekucinu...

Mislim da se nakakvom obicnom elekrtronikom moze to napravit ili pak kupit. Tribao bi samo da pusta struju odredjenu kolicinu vremena i ugasi je.

 

Bar bi ja tako napravio... Ili pak nac specijalnu pumpu koja moze tocno odredjenu kolicinu ispumpat.

 

hmmmm.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Aparat za kavu

Aa hvala, jel mozes rec kako da naden to na ebayu ili mi ti dat link

14 godina
offline
Aparat za kavu

Može pomoc oko odabira aparat za kavu.

Htio bih pravu stvar uzeti, ali ne znam dali se isplati davati puno novaca za aparat, odnosno postoji li neki best buy?

Ubacivati mljevenu ili da on sam melje?

Kvaliteta aparata, kave, ovisi o cemu?

Ako netko ima iskustva sa jeftinima pa je presao na srednji rang pa skuplji, da me malo uputi.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Aparat za kavu

Mislim da bi treba otvorit novu temu ili nac neku prikladniju. Anyway...

 

https://www.bug.hr/zabava/bugovci-izvan-ureda-5-koraka-do-odlicnog-kucnog-espressa-4983

 

po meni odlican text i daje ti jedan dobar uvid u to kako napravit kaficu doma.

 

Sta se tice samog aparata, osobno sam nedavno pazarija Breville Barista Max VCF126X. Odlican aparat, ima dobar mlin (bitno, vidi text), mozes napravit espresso u roku odmah, a ima i opcije za igrat se koliko hoces.


 

GL

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 11:30 (Antonic).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice