[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

poruka: 16
|
čitano: 1.732
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Prodajem navedeno kućište i navedenu matičnu ploču.

 

Kućište je u galaxy silver izvedbi i kupljeno u adm.hr 02.05.2019 te plaćeno 1700kn kakva mu je i sada najjeftinija cijena. Prodajem ga za 950kn(mislim da je to skroz ok cijena obzirom na trenutno najnižu cijenu kod nas). Oglas možete pogledati i na njuskalu: https://www.njuskalo.hr/kucista/phanteks-enthoo-evolv-x-oglas-31514885

 

Matična je dobivena na poklon prije 7 mjeseci i tada je bila prvi put upaljena, namjenjena je overklokerima(ima 16 faza i odličan VRM), prodajem je isključivo iz razloga što mi je nepotrebna ovakva matična ploča. Najjeftinija cijena ove matične ploče je oko 5000kn. Na matičoj se nikada procesor nije overklokao i stanje joj je 10/10.

Cijena: 3000kn.

 

Samsung Wireless Charger, kutija, zidni punjač i sam wireless punjač. Cijena 200kn.

 

Za više informacija, slika i sličnoga možete mi se javiti preko poruka/whatsappa na broj 0994362004.

 

Hvala i lijep pozdrav.

3 godine
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
Zanima me ploca jel ide za 100€, da se ne uvrijedis mislim da ti nitko nece dati za tu plocu ista vise od toga s obzirom da trenutno kod Amda dobis prakticki Hedt plocu za te novce, jel ima uopce garanciju?
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
Deda666 kaže...
Zanima me ploca jel ide za 100€, da se ne uvrijedis mislim da ti nitko nece dati za tu plocu ista vise od toga s obzirom da trenutno kod Amda dobis prakticki Hedt plocu za te novce, jel ima uopce garanciju?

Doslovno ništa što si ti sada ovdje napisao nije točno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
12 godina
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Pa onda kupi AMD hedt , 2 dana se zajebavaj da ti pc boota , pa se jos 2 dana zajebavaj da radi kako spada i ostalim bolestima a ne s njim se natezat za plocu koja nema garancije.

11 godina
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Cijene kao cijene su dobre, ali teško će prodat. Treba se radit baš o nekom hardkor entuzijastu da kupi tako nekaj, a čak ni oni ne budu budući da ploča ne supporta desetu generaciju. Osim toga, za 3000 kuna kupiš prilično dobru novu, zajedno sa dvije kineskinje koje su ju sastavljale da te diraju po penisu dok gejmaš.

 

Kolegi svakako sretno sa prodajom. 

15 godina
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Znači 100€ MOŽDA nije realno za ploču, ali 3000kn za rabljenu ploču... isto nije realno. Kakve god da jesu nove.

Nisam siguran kome uopće treba ploča od 3000kn, još manje ona od 5000 kn, ali vjerujem da se radio o HEDT profesionalnoj upotrebi, a ljudi koji to tako trebaju kupuju preko firme i nisam siguran koliko će ić na jeftiniju opciju bez računa...

 

Sretno sa prodajom!

5 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Hvala svima na komentarima bili oni loši ili dobri, znam da će se ovo teško prodati jer kupac ovoga mora biti ili profesionalac u poslu ili teški entuzijasta kao što sam ja. Ako se proda proda, ako ne ostat će u mene i doviđenja. Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 

Cijena ko cijena same matične je mislim realna, dalo bi se to spustit još nešto sitno, ali kako god, već sam gore napisao šta mislim o ovoj prodaji.

12 godina
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
BEASTMODE49 kaže...

Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 Pa zar nije ljepše i lakše sakriti kabel kad je 24 pin konektor tako bočno orijentiran? 

10 godina
online
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
BEASTMODE49 kaže...

Hvala svima na komentarima bili oni loši ili dobri, znam da će se ovo teško prodati jer kupac ovoga mora biti ili profesionalac u poslu ili teški entuzijasta kao što sam ja. Ako se proda proda, ako ne ostat će u mene i doviđenja. Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 

Prodajes maticnu od boga pitaj kolko tisuca kn zato sto ima krivi polozaj 24 pina? Tebe da to smeta ju zbog toga nebi ni uzeo.. Tko got uzima tako skupu plocu gleda svaki detalj/feature na njoj, a da ti tako nesto promakne je malo vjerojatno. Svejedno, sretno s prodajem...

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
BEASTMODE49 kaže...

Hvala svima na komentarima bili oni loši ili dobri, znam da će se ovo teško prodati jer kupac ovoga mora biti ili profesionalac u poslu ili teški entuzijasta kao što sam ja. Ako se proda proda, ako ne ostat će u mene i doviđenja. Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 

Cijena ko cijena same matične je mislim realna, dalo bi se to spustit još nešto sitno, ali kako god, već sam gore napisao šta mislim o ovoj prodaji.

Da je barem takva orijentacija 24pin konektora na svim pločama, estetski bi puno bolje ispalo. Ali imaš ovakve adaptere, ako ti tak nešto pomaže...

 

Ja cijenu ploče nebi ni spuštao, jer onome tko baš želi tu ploču to je dobra cijena, a svima ostalima je daleko od dobre cijene i teško da će dati i pola tog iznosa za rabljenu ploču, jer za toliko mogu kupiti kvalitetnu novu.

3 godine
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
The_Fichek kaže...
BEASTMODE49 kaže...

Hvala svima na komentarima bili oni loši ili dobri, znam da će se ovo teško prodati jer kupac ovoga mora biti ili profesionalac u poslu ili teški entuzijasta kao što sam ja. Ako se proda proda, ako ne ostat će u mene i doviđenja. Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 

Prodajes maticnu od boga pitaj kolko tisuca kn zato sto ima krivi polozaj 24 pina? Tebe da to smeta ju zbog toga nebi ni uzeo.. Tko got uzima tako skupu plocu gleda svaki detalj/feature na njoj, a da ti tako nesto promakne je malo vjerojatno. Svejedno, sretno s prodajem...

 Vjerovatno neki apartmanđija s mora poput onog augi80, nije on nikakav profesionalac a kamoli "entuzijast-a" kako on to veli, vrhunsku z390 plocu kupis za 1400kn. Za 3000kn novog Ryzena+odlicna ploca, fulao je samo desetljece za prodaju takvih stvari u Hrvatskoj!

14 godina
odjavljen
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
Valentin17 kaže...
Deda666 kaže...
Zanima me ploca jel ide za 100€, da se ne uvrijedis mislim da ti nitko nece dati za tu plocu ista vise od toga s obzirom da trenutno kod Amda dobis prakticki Hedt plocu za te novce, jel ima uopce garanciju?

Doslovno ništa što si ti sada ovdje napisao nije točno.

 Što se čudiš, tipični Stjepanj

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
Deda666 kaže...
The_Fichek kaže...
BEASTMODE49 kaže...

Hvala svima na komentarima bili oni loši ili dobri, znam da će se ovo teško prodati jer kupac ovoga mora biti ili profesionalac u poslu ili teški entuzijasta kao što sam ja. Ako se proda proda, ako ne ostat će u mene i doviđenja. Iskreno nebi je ni prodavao da nema ovakav 24PIN layout(točnije da ide prema dole i onda ja nemam gdje provuć kabel u kućištu kako bi je sakrio-ako neko ima ideju kako to sredit, neka napiše i ja brišem matičnu iz prodaje).

 

Prodajes maticnu od boga pitaj kolko tisuca kn zato sto ima krivi polozaj 24 pina? Tebe da to smeta ju zbog toga nebi ni uzeo.. Tko got uzima tako skupu plocu gleda svaki detalj/feature na njoj, a da ti tako nesto promakne je malo vjerojatno. Svejedno, sretno s prodajem...

 Vjerovatno neki apartmanđija s mora poput onog augi80, nije on nikakav profesionalac a kamoli "entuzijast-a" kako on to veli, vrhunsku z390 plocu kupis za 1400kn. Za 3000kn novog Ryzena+odlicna ploca, fulao je samo desetljece za prodaju takvih stvari u Hrvatskoj!

 Mislim da nema potrebe za losim procjenama, nasli ste usporedivati 2 neusporedive stvari, pricamo o high end maticnoj, ali kako god vidim da se ne isplati odgovarat na ovakve komentare. 

5 godina
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Deda ima non k verziju tako da njega ne brine overclock potencijal. I ovako prosjecan bugovac overclocka na 3-4 faze do maxa bralee.

10 godina
online
Re: [Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme
BEASTMODE49 kaže...

 Mislim da nema potrebe za losim procjenama, nasli ste usporedivati 2 neusporedive stvari, pricamo o high end maticnoj, ali kako god vidim da se ne isplati odgovarat na ovakve komentare. 

Ha cuj, zavisi kaj smatras high-end-om. Eto, uskoro dolaze AMD-ove B550 ploce sa high-end PCIE4 za vjerojatno nekih 1000kn, dok ova tvoja ima PCIE3...

 

Sigurno da ima hrpu featura kao Thunderbolt i 10G Ethernet koji su skupi, a tu je i ESS SABRE 9018K2M koji je doduse mobilni DAC i nije top klasa, ali je i dalje vrlo dobar..

 

Sve u svemu trebao bi nac kupca u vidu nekog Intel i Gigabyte fanboya, ali treba vremena.

12 godina
offline
[Prodaja] Phanteks Evolv X & Z390 Aorus Xtreme

Ma treba lemilicu u ruke i malo nalemit nekih dodataka na plocu da bude najmanje 2 generacije ispred...

Danas apsolutno nije vrijeme da se ista prodaje niti kupuje ako imas vec zadnju platformu ryzen ili skylake na bolje.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 0:22 (MGloc).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice