[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019 zaključana tema

poruka: 34
|
čitano: 3.771
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Procesor je prodan kolegi ivor1024, dolazi za vikend po procesor, s tim da dolazi iz Krapine... Dakle njemu se isplati potegnit do Varazdina zbog procesora. Reci sad Valentine kolegi koji je uzeo procesor da je neznalica i da je kupio drlog, reci to i svima ostalima koji su se javili, samo si ti pametan a oni jadni glupi kupuju preskupo smece po forumu... Samo ti cekaj Valentine 8700k za sitnu paru, nacekat ces se.... Dok drugi igraju ti cekas procesor, a kad ga jednom i docekas vec ce vani biti tri generacije novih procesora i opet ces imati drlog... Sparas na sebi, a takvi su najgori..., ako nesto hoces i trebas onda to i uzmi sad i odma a ne cekat dvije godine da trava naraste... Pozdrav i hvala svima na interesu...

13 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
CelticFrost kaže...

Nevjerojatno koliko je ovaj Valentin nedojeban. Idi umoči nešto jebo te Irud.

Nisi ni ti daleko. 

shecky kaže...

Pa istina je da ljudi uopće nisu informirani, Intel ekipa bude i guzice dala ako treba, samo da imaju Intel. 

ps. kako sam i rekao, poruke idu u arhivu sada, budem te podsjetio kad dođe vrijeme. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/procesor-ryzen-3600-box-am4-3.6ghz-hexacore-wraith-stealth-cooler-oglas-30264613

 

Da sam na mjesu kupca, imao bi itekako razloga za plakanje.

 

Moram maknuti onaj oglas svoj sa foruma jer nema smisla.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 19:45 (Valentin17).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019
Valentin17 kaže...
CelticFrost kaže...

Nevjerojatno koliko je ovaj Valentin nedojeban. Idi umoči nešto jebo te Irud.

Nisi ni ti daleko. 

shecky kaže...

Pa istina je da ljudi uopće nisu informirani, Intel ekipa bude i guzice dala ako treba, samo da imaju Intel. 

ps. kako sam i rekao, poruke idu u arhivu sada, budem te podsjetio kad dođe vrijeme. 

 

https://www.njuskalo.hr/procesori/procesor-ryzen-3600-box-am4-3.6ghz-hexacore-wraith-stealth-cooler-oglas-30264613

 

Da sam na mjesu kupca, imao bi itekako razloga za plakanje.

 

Moram maknuti onaj oglas svoj sa foruma jer nema smisla.

 Ti stvarno ne znas kad treba odustati... Opet ti o drugim procesorima..., usporedjujes kruske i jabuke..., decko vec ima 1151 plocu i samim time mu se jebe za ryzen... A mozda mu se jebe i iz drugih razloga i jednostavno hoce intel, jel to tvoja briga, opet propitujes tudji izbor bez ikakvog razloga...

 

Eto nek si ti informiran o svemu kad vec mi drugi nismo...

Ovo je moja zadnja poruka u vezi ovog procesora, laku noc...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2019 19:59 (shecky).
7 godina
offline
[Prodaja] I5 8600k, 07.02. 2019

Pa šta ti onda sebi uzimaš intela ako svima preporucas ryzena? Trazis isti procesor koji ovaj momak prodaje i taj cpu nazivas smecem, a ljude koji kupuju neupucenima? Jel ti stvarno mislis da je svima ovdje iq na sobnoj temperaturi ili da si nešto pametniji od drugih? U oba slučaja - griješiš. Vjerojatno ideš toliko daleko pa potencijalnim kupcima šalješ ove gluposti u privatne poruke samo da intelu počne cijena padat po forumu.

Ko stvoren si za onu "ne laje kuja radi sela.."

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice