[Prodaja] Asrock rx570 8gb

poruka: 19
|
čitano: 3.477
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Asrock phantom gaming rx570 8gb
kutija, račun, garancija do 11.5.2022.u protisu

cijena 3000kn

 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb

Tipfeler ili ne, mislis 5700?

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb

Sretno s prodajom ali ne vjerujem da ces dobiti 3000kn za tu karticu.

3 godine
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

nudim 900

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Ma nije on normalan. Nova graficka 3 puta jaca(rx5600) trenutno kosta 3900kn. Ta graficka ne vrijedi više od 1000kn jer je nova bila 1600kn. Posto je manjak robe poskupile su jer i ta od 3900kn nije kostala vise od 2500kn, mislim prije godinu i nesto dana.. Al sa 1000kn da poskupi na 3000kn i to graficka iz neznam koje godine 2016 to je suludo. Bez brige nikad nece vidjeti te novce pa ni 2500kn jer tu i tamo uleti rx580 za te novce koja je dosta jača.

Ivanon
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Nudim 1500

4 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Ja nudim ravno 1000 uz to plaćam pivo i ćevape

13 godina
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Nudim 900+20 xrp-a :)

Gratis pizza po izboru :D

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
10 godina
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Kaj nebi dobio ja sam prije tjedan dana prodao rx 580 nitro+ 8gb se za 3300 kupio je za 900 kn prije godinu dana tak da se da prodati samo treba biti strpljiv

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 22:36 (Pero 7777).
7 godina
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Grafička dostupna?

2 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Asrock rx570 8gb

Prodao bih ja Asus Rx 580  4 GB OC , garancija Links do 11 mj 2022. za 2 tisoć kuna. Kao iz trgovine, može se pogledati..

Sutra ide u oglasnike.

Prvi vlasnik, moje ime i prezime na računu.

 

Kad su već ovakve cijene, mislim da će moja otići za 5 min.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Drazen99 kaže...

Prodao bih ja Asus Rx 580  4 GB OC , garancija Links do 11 mj 2022. za 2 tisoć kuna. Kao iz trgovine, može se pogledati..

Sutra ide u oglasnike.

Prvi vlasnik, moje ime i prezime na računu.

 

Kad su već ovakve cijene, mislim da će moja otići za 5 min.

 2 soma za 4gb karticu zaboravi, za 1500 sigurno ide ;) 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
2 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
kruskar kaže...

 2 soma za 4gb karticu zaboravi, za 1500 sigurno ide ;) 

 Gledajući na Njuškalu i Index oglasniku, ići će.

Tamo je 99 % kartica bez garancije te snage za 1500 kn.

Mislim da je ovo dovoljno garancije za još 500 kn.

Osobno, ne bih dao ni 1000 kn za takvu karticu bez garancije.

13 godina
online
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Drazen99 kaže...

 Gledajući na Njuškalu i Index oglasniku, ići će.

Ne, neće ići jer da ide, ne bi stajala na oglasu nego bi nestala u roku keks.

Sve što stoji na Njuškalu ili Indexu upravo stoji jer je cijena nerelna.

ps. čisto informativno budući da si kratko na forumu, na Njuškalu možda tu i tamo nerealna cijena i može proći,

ali ovdje na forumu su ipak ljudi malo više informirati, a postoje i ovakvi kao ja koji ih na vrijeme informiraju ako zatreba.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2021 9:52 (Valentin17).
2 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Valentin17 kaže...

Ne, neće ići jer da ide, ne bi stajala na oglasu nego bi nestala u roku keks.

Sve što stoji na Njuškalu ili Indexu upravo stoji jer je cijena nerelna.

ps. čisto informativno budući da si kratko na forumu, na Njuškalu možda tu i tamo nerealna cijena i može proći,

ali ovdje na forumu su ipak ljudi malo više informirati, a postoje i ovakvi kao ja koji ih na vrijeme informiraju ako zatreba.

 Aaaaa ti si, koji si mi bio na mojoj temi o nekompatibilnosti  Matične i CPU. 👍

Danas mi se je javio serviser iz Linksa i ugradio je proc u AsRock Z590 Phantom Gaming 4.

(Pitao sam ga za onu malu Gigabajticu koju si mi predložio a on kaže da moram za nju čekati još 2 tjedna..😏☹️

 

Igre ne igram osim poneke starije s početka dvijetisućutih a za to je dobra i grafika s tog. 11500 CPU.

Čim mi to stigne, grafička ide na tržište pa ću vidjeti.

 

Vidjet ću i na onom (nisam bio tamo 2 godine) PC ekspert forumu pa ću vidjeti kako se tamo stvari kreću. Na poslu ne stignem a na mobitelu ne volim ni pisati ni gledati bilo što.

 

13 godina
online
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Drazen99 kaže...

Best buy ploče se brzo rasporodaju i na njih treba čekati.

Tvoje je pravo da kažeš cijenu koju želiš, pravo nekog ovdje forumaša je da iskomentira tvoju cijenu ako je oglas otvoren za komentiranje

ili da ti udari TU ili TD (na ovom forumu ne možeš spriječiti).

Na PC expertu je ista ekipa kao ovdje, samo tamo nema komentiranja oglasa i TU/TDa pa možda uloviš nekog neinformiranog da mu uvališ karticu.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
2 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
kruskar kaže...
 2 soma za 4gb karticu zaboravi, za 1500 sigurno ide ;) 

 Garancija ipak znači tih 500+ kn...

 

Prodao za 1800 kn u roku "odmah" (dva i pol sata).. na Njuškalu

 

Ili sam predobar ili blesav jer nisam stigao oglas označiti prodanim, a već su se ponudila dva kupca, jedan je davao ravno 2t kn a jedan 2100...

 

Kupio sam ju za 1680 kn pa mi je bilo žao dizati toliko cijenu....

 

13 godina
online
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Drazen99 kaže...

Prodao za 1800 kn u roku "odmah" (dva i pol sata).. na Njuškalu

Kako sam VAM napisao i u privatnoj poruci, čovjek ili dijete prodaje karticu na forumu i mi cijelo vrijeme govorimo o prodaji kartice na forumu,

znači niste bili u pravu, na forumu se za tu karticu mogu dobiti ti novci samo u snovima, na Njuškalu ili Index.hr se može dobiti i više ako naleti netko neinformiran.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
2 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Asrock rx570 8gb
Valentin17 kaže...
Kako sam VAM napisao i u privatnoj poruci, čovjek ili dijete prodaje karticu na forumu i mi cijelo vrijeme govorimo o prodaji kartice na forumu,

znači niste bili u pravu, na forumu se za tu karticu mogu dobiti ti novci samo u snovima, na Njuškalu ili Index.hr se može dobiti i više ako naleti netko neinformiran.

Što je realno ?

Možda bi trebalo otvoriti posebnu temu na forumu po pitanju prodaje polovnih grafičkih kartica u novonastalim okolnostima.

 

Toliko sam malo preletio temom ; "prodaja komponenata", uglavnom se lupa TD kad netko postavi cijenu za neku komponentu.

 

Koliko god Vama to može biti "realno", mogu i ja posumnjati da su i ovdje , kao i na Njuškalu, veliki šverceri.... koji organizirano lupaju TD da bi srušili vrijednost nečije opreme i tako ostvarili nerealnu zaradu.

 

Osim toga, po čemu misliš da su ljudi na Njuškalu "neinformirani" ?!... i, što to znači u ovome kontekstu ?

Na Njuškalu grafičke kartice.... cijene koju sam ja postavio ( S GARANCIJOM) "odlete" u roku sat/dva od objave, te ni ne vidiš koliko ih je prodano "neinformiranim" kupcima.

 

Čovjek koji je kupio karticu od mene ima nekih pedesetak godina, došao mi je pred kuću i zamolio da ugasim oglas da ne bi prodao nekome petom.

možda je i on švercer, pa je meni dao 1800 kn, a proda ju za 2000 kn.

Dvije stoje u džep za par minuta truda.

 

Kažem, REALNO je ono što pokazuje tržište a ne što pojedinci propagiraju na forumima.

 

Tko je taj koji će odrediti "realnu" tržišnu vrijednost robe ?

Par nebitnih anonimusa koji za sebe misle da su "bogovi procjene" na bilo kojem forumu, sigurno ne.

 

Ovo nije u okviru teme, ali bi mogli vi kao stariji forumaš otvoriti takvu temu da ljudi rasprave o tome.

 

lp

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice