Intel Pentium 4 i ASUS P4S533-MX
poruka: 4
čitano: 3.905
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Intel Pentium 4 odg. matična
  Spec Number: SL6S2
 CPU Speed: 2.53 GHz
 Bus Speed: 533 MHz
 Bus/Core Ratio: 19
 L2 Cache Size: 512 KB
 L2 Cache Speed: 2.53 GHz
 Package Type: 478 pin
 Manufacturing Technology: 0.13 micron
 Core Stepping: Ca
 CPUID String: 0F27H
Thermal Design Power: 61.5W
 Thermal Specification: 72°C