AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 30.917
|
čitano: 5.486.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
3dfx kaže...

Za većinu AMD i dalje bude bio best buy i jedino će zagrižena Intel ekipa kupovati Intel procesore po ovim cijenama.

Treba pričekati i vidjeti stvarne testove odrađene od strane ljudi koji nisu plaćeni od npr. Intela, tek onda suditi nešto.

Nešto što 99 % ljudi ove teme izgleda ne shvaća da će Intel morati čak i preko Windows Updatea krpati propuste koje imaju,

Microsoft planira izdavanje tih zakrpa i to neće biti nešto što će biti lako izbjeći kao nadogradnja BIOSa, onaj tko ima

Intel procesor i želi imati najnoviju verziju Win 10, morat će prihvatiti i tu nadogradnju, a onda bude bilo veliko pitanje

kako će Intel kotirati u igrama.

Meni osobno se kod AMDa ne sviđa cijena X570 ploča i ona mala zujalica koju su nabili na čipset, to je za sada, ostatak

ostaje za vidjeti.

 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Po ovim tabelama kod amd-a za nadolazece procesore imam osjecaj da je amd krenuo stopama intela samo malo u drugacijem pakovanju sto meni osobno nema nikakve logike.Da navedem primjer Intel masno naplacuje K procesore koji se mogu klokati dok amd ide na fazon sto vise jezgri veci je klok pa tako najjeftiniji model iz nove serije 3600 ima max 4.2ghz dok 3950x 4.7ghz.Za svakih 100mhz digao je cijenu po 50-70$ uz jedini benefit sto je dao vise jezgri.Dok u prijasnjim serijama svi su se mogli klokati 4.0-4.2ghz. Nadam se da se varam da je tako al eto saznat cemo za koji dan.
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
3dfx kaže...

jednostavno su neusporedive firme, AMD kao mala firmica i Intel kao mastodon, ali to je nebitno sto se nas tice

 

jedino bitno je trenutak kada AMD procesor bude bio najbrzi u igrama, a to niti u ovoj trecoj iteraciji Zen arhitekture jos uvijek nije

 

 i opet ce im se desiti sranje kao i u proslosti, Intel ce se skulirat kad tad, napravit ce novu arhitekturu,// onda ce AMD izgubiti i ovo malo trzista sto je uspio osvojiti

 

Post ti je opet pesimizam žešći, samo pališ Ramboxa antitezama. Usput nisi u pravu u ničem osim da su neusporedive firme.

 

Amd je napokon bolji u svemu, a vjerojatno i u gamingu uskoro, iako najmanje bitan segment, a ti ga ističeš jer je to tebi važno ili jedino preostalo Intelu.

 

Ako ljudi nisu glupi i imaju imalo memorije Amd nebi trebao pasti nisko kao ranije. Pozz

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 10:57 (metallic).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
Po ovim tabelama kod amd-a za nadolazece procesore imam osjecaj da je amd krenuo stopama intela samo malo u drugacijem pakovanju sto meni osobno nema nikakve logike.Da navedem primjer Intel masno naplacuje K procesore koji se mogu klokati dok amd ide na fazon sto vise jezgri veci je klok pa tako najjeftiniji model iz nove serije 3600 ima max 4.2ghz dok 3950x 4.7ghz.Za svakih 100mhz digao je cijenu po 50-70$ uz jedini benefit sto je dao vise jezgri.Dok u prijasnjim serijama svi su se mogli klokati 4.0-4.2ghz. Nadam se da se varam da je tako al eto saznat cemo za koji dan.

 pa kakve veze ima ako se za svakih 100 mhz diže cijena 50 dolara kad su svi otključani. ta politika jedino intelu paše kad sve zaključa, a najskuplji samo odključa. ovako ti možeš od najslabijeg 4,6,8 ili 12 jezgrenog procesora napravit najjači model 4,6,8 ili 12, ako dobiješ dobar čip i dobro ga ohladiš.

 

a to što oni prodaju najjači 12 jezgreni najskuplje, to je zato jer oni onda garantiraju da će to radit 0-24 po specifikacijama. ali to nama gejmerima niš ne znači. to je poslovnjacima bitno. plug-n-play fore.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...
dreadmoore kaže...
Po ovim tabelama kod amd-a za nadolazece procesore imam osjecaj da je amd krenuo stopama intela samo malo u drugacijem pakovanju sto meni osobno nema nikakve logike.Da navedem primjer Intel masno naplacuje K procesore koji se mogu klokati dok amd ide na fazon sto vise jezgri veci je klok pa tako najjeftiniji model iz nove serije 3600 ima max 4.2ghz dok 3950x 4.7ghz.Za svakih 100mhz digao je cijenu po 50-70$ uz jedini benefit sto je dao vise jezgri.Dok u prijasnjim serijama svi su se mogli klokati 4.0-4.2ghz. Nadam se da se varam da je tako al eto saznat cemo za koji dan.

 pa kakve veze ima ako se za svakih 100 mhz diže cijena 50 dolara kad su svi otključani. ta politika jedino intelu paše kad sve zaključa, a najskuplji samo odključa. ovako ti možeš od najslabijeg 4,6,8 ili 12 jezgrenog procesora napravit najjači model 4,6,8 ili 12, ako dobiješ dobar čip i dobro ga ohladiš.

 

a to što oni prodaju najjači 12 jezgreni najskuplje, to je zato jer oni onda garantiraju da će to radit 0-24 po specifikacijama. ali to nama gejmerima niš ne znači. to je poslovnjacima bitno. plug-n-play fore.

 Vidjet cemo koliko ce stvarni klokovi biti pogotovo ovih jeftinih modela ali  ja nevjerujme da cemo ih vidjeti na 4.5-4-6 ghz sa zracnim ili nekim dobrim vodenim kulerom 

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...

 Vidjet cemo koliko ce stvarni klokovi biti pogotovo ovih jeftinih modela ali  ja nevjerujme da cemo ih vidjeti na 4.5-4-6 ghz sa zracnim ili nekim dobrim vodenim kulerom 

 ma i da ima max 4.3ghz, sa 10-15% povećanim IPC-om, to ti je kao da imaš još plus 430 - 645 mhz snage. a to je onda u rangu 4,7 - 4,9ghz. što je po meni jako dobro.

11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...
dreadmoore kaže...

 Vidjet cemo koliko ce stvarni klokovi biti pogotovo ovih jeftinih modela ali  ja nevjerujme da cemo ih vidjeti na 4.5-4-6 ghz sa zracnim ili nekim dobrim vodenim kulerom 

 ma i da ima max 4.3ghz, sa 10-15% povećanim IPC-om, to ti je kao da imaš još plus 430 - 645 mhz snage. a to je onda u rangu 4,7 - 4,9ghz. što je po meni jako dobro.

 Pa ak vec radi tipa r5 3600 na 4.2ghz boostu, onda sigurno moze bar 4.4 sa hladnjakom od 250ak kn, jedino su mogli izbacit ovaj steahl hladnjak i umjesto njega stavit spire ali ok 

6 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
3dfx kaže...

Za većinu AMD i dalje bude bio best buy i jedino će zagrižena Intel ekipa kupovati Intel procesore po ovim cijenama.

Treba pričekati i vidjeti stvarne testove odrađene od strane ljudi koji nisu plaćeni od npr. Intela, tek onda suditi nešto.

Nešto što 99 % ljudi ove teme izgleda ne shvaća da će Intel morati čak i preko Windows Updatea krpati propuste koje imaju,

Microsoft planira izdavanje tih zakrpa i to neće biti nešto što će biti lako izbjeći kao nadogradnja BIOSa, onaj tko ima

Intel procesor i želi imati najnoviju verziju Win 10, morat će prihvatiti i tu nadogradnju, a onda bude bilo veliko pitanje

kako će Intel kotirati u igrama.

Meni osobno se kod AMDa ne sviđa cijena X570 ploča i ona mala zujalica koju su nabili na čipset, to je za sada, ostatak

ostaje za vidjeti.

 

 koja je to vecina? ajmo se drzati cinjenjica a ne gatanja iz graha.

 

cinjenica je total CPU market share desktop segment

 

cinjenica je total CPU revenue desktop segment

 

da li imas te dvije brojke koje potvrduju tvoju tvrdnju da je "za vecinu AMD i dalje bude bio best buy" ?

 

da je AMD uvijek bio i ostao za vecinu best buy ne bi, do sada, market share bio 70% intel 30% amd u CPU desktop segmentu

 

moja pretpostavka stoji, i bazirana je upravo na AMD pokazateljima iz povijesti firme, koja u oba segmenta i CPU i GPU, kada je imala boji proizvod od konkurencije, nije to znala iskoristiti

 

stalno pljujete i prozivate ove Intel fanbojeve, a upravo ste vi i takvi kao vi najveci troleri i fanboji, jer ne znate argumentirano, suvivlo, cinjenicno i bez emocija diskutirati, o bilo kojoj robnoj marki.

 

ne kuzim tu potrebu braniti neku tamo firmu, bez obzira o kome se radi, koji vam je bog, zasto postoji ta potreba?

 

trebate kritizirati non stop, kaznjavati non stop, za bilo sto sto vam ne odgovara, a ne ih braniti kao da ste vlasnik istih, ono wtf

 

smireno, kulturno i samo cinjenice i mozemo lijepo pricati kao ljudi, a ne djeca koja se trude dokazati ciji je tata najjaci

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...

 

Post ti je opet pesimizam žešći, samo pališ Ramboxa antitezama. Usput nisi u pravu u ničem osim da su neusporedive firme.

 

Amd je napokon bolji u svemu, a vjerojatno i u gamingu uskoro, iako najmanje bitan segment, a ti ga ističeš jer je to tebi važno ili jedino preostalo Intelu.

 

Ako ljudi nisu glupi i imaju imalo memorije Amd nebi trebao pasti nisko kao ranije. Pozz

Rambox vise niti sam sebe ne shvaca ozbiljno, pogubio se skroz 

 

"Amd je napokon bolji u svemu, a vjerojatno i u gamingu uskoro", drugi dio recenice ti pobija prvi dio, ili je najboji u svemu ili nije, odluci 

 

ne postoji niti jedan CPU koji ce biti najbolji, svaki softver radi drugacije na svakome procesoru

 

IPC nije fiksan, vec je varijabilam zavisno od workloada, instrukcija, softvera bla bla

 

IPC u igrama moze biti veci kod jednog procesora u odnosu na drugi, a opet IPC toga slabijeg moze biti veci od ovoga boljeg u nekom "drugom softveru"

 

kako je gaming segment najmanje bitan, kada i AMD i Intel iskljucivo reklamiraju te svoje procesore kao "best gaming shit ever" ?

 

ne ljudi nisu glupi nimalo, i za razliku od nas na forumu, i takvih kao mi, kupce guglavnom zanima jedino i iskljucivo FPS brojka ili koji CPU mu omiljeni twitch streamer roka

15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

 Pa ak vec radi tipa r5 3600 na 4.2ghz boostu, onda sigurno moze bar 4.4 sa hladnjakom od 250ak kn, jedino su mogli izbacit ovaj steahl hladnjak i umjesto njega stavit spire ali ok 

 ma sad je to sve u domeni šta bi bilo kad bi bilo. imamo još cca tjedan dana, pa kad se skinu NDA, i vidimo sve crno na bijelo, ćemo dalje raspravljat čime ohladit i kako nabit što veći OC na najjeftinijoj matičnoj :D

 

kao i uvijek. :D

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
ranko091 kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pa ak vec radi tipa r5 3600 na 4.2ghz boostu, onda sigurno moze bar 4.4 sa hladnjakom od 250ak kn, jedino su mogli izbacit ovaj steahl hladnjak i umjesto njega stavit spire ali ok 

 ma sad je to sve u domeni šta bi bilo kad bi bilo. imamo još cca tjedan dana, pa kad se skinu NDA, i vidimo sve crno na bijelo, ćemo dalje raspravljat čime ohladit i kako nabit što veći OC na najjeftinijoj matičnoj :D

 

kao i uvijek. :D

 pa ako sad za koji dan kad izadje bude bilo kako su rekli 15tak posto IPC napredak(nisu valjda lagali na reklamiranju proizvoda) barem oni koji su na 1080p monitorima trebali bi vidjeti onda to skaliranje U FPS-u... 

16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
SamoPitam3 kaže...

Ovdje ima toliko toga rekla-kazala da bi Vam sve babe moga sela pozavidjele na tome...

Na kraju ce se svesti na to da ce i dalje vecini biti dovoljan neki 4/8 procesor, a onaj tko zeli nesto bolje ce skociti na zen2 6/12 i to je to.

Ne vidim poantu prodavanja R5 1600/2600 procesora da bi si nabavio zen2 6/12. Samo bacanje para. Ali, kako rekoh, pricekajmo...

 

 

Realno, pa ima dosta smotanih ljudi koji če napravit baš to fučkaj ga sad.Profitirat če samo razumni kupci, koji če stari ili novi rabljeni zelenaš proc dobit za vrlo malo love.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=321&jumpto=5890217&sort=asc&view=flat

 

Ako sad uskoro kupuješ ili slažeš komp(Intel prebjezi ima ih kao komaraca), onda je žučo jedini logičan izbor i miran si pet godina.Na tržištu ima more Intel kompova sa 4/8 procovima koje su platili 300+$.Dakle to su mrtvi soketi, pa iz tog kuta skok u AM4 na žutanjak je vrlo logičan upgrade+buduče daleko jeftinije CPU nadogradnje.Kad če Intel prodavat i7 8700K za 200$, pa neče ga nikad novog prodavat po toj cijeni u to sam 10 000% siguran.

 

Kaj se tiče R5 3600, njegova cijena ide dole kad se rasprodaju zalihe zelenaša.Na jesen bit če 180$ to je 1000% sigurno, a do nove godine možda čak i još niža cijena.

 

Kolko sam ja primjetil, AdoredTV človek se živcira pa mu se sad žutanjak čini malo preskup."Hebiga kad su ga zahebali njegovi izvori(PTSP), ne zna se ko je nerealniji njegovi Ryzen 3000 šaptači ili Škot koji je očekival žutanjak za 100-130$.Točno se osjeti da je malo frustriran, dakle AMD Zen 2 preskup "pogotovo u odnosu na Intel blah".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=312&jumpto=5879708&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
rambox kaže...
SamoPitam3 kaže...

Ovdje ima toliko toga rekla-kazala da bi Vam sve babe moga sela pozavidjele na tome...

Na kraju ce se svesti na to da ce i dalje vecini biti dovoljan neki 4/8 procesor, a onaj tko zeli nesto bolje ce skociti na zen2 6/12 i to je to.

Ne vidim poantu prodavanja R5 1600/2600 procesora da bi si nabavio zen2 6/12. Samo bacanje para. Ali, kako rekoh, pricekajmo...

 

 

Realno, pa ima dosta smotanih ljudi koji če napravit baš to fučkaj ga sad.Profitirat če samo razumni kupci, koji če stari ili novi rabljeni zelenaš proc dobit za vrlo malo love.

 

 

po cemu je to tebi smotano molim te objasni mi? znaci 3600 npr ce se u normalnom retail lancu prodavati za 218 ili 220 eura... i sad covjek proda zelenasa za i 50 eura npr imas opet 6 jezgri ispoid 200 eura molim te lijepo...ali ako mislite da ce sada 1xxx i2xxx line up pasti sa cijenama ludjacki..pa bas nece...5-10% tu i tamo i to je to dok ima zaliha onda... pricas o nekom snizenju a ryzeni vec opali da nebrojim koliko u postotku..pa pogledaj samo ispod 200 eura je 8/16 jerzgri sada 2700

oprosti ali 1xxx line up je vec star vise od 2 godine i npr 1500x 4/8 jos uvijek je preko 100 eurica

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 14:58 (HCgamingCRO).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Realno je ocekivati da cemo moci sve ove ryzene 6-8 jezgri klokat do 4.6 - 4.8 GHz uz dobro hladjenje, ako ne u samom startu, onda sigurno nakon sto se 7nm jos malo utegne. Nema mjesta panici. Imamo ljude koji kupuju samo najbolje i ljude koji gledaju samo ulozeno/dobiveno, tako da ce svi imati izbira - ne bitno da li od amda ili intela. Bezveze dizete tenzije izmedju sebe. Mene licno zanima samo ulozeno/dobiveno, ali razumijem i ostale kojima je bitno imati top cpu bez obzira na cijenu.
 
2 2 hvala 0
13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

 Jedva čekam taj 07.07. da vidimo nezavisne testove. 

 

P.S. Jel ima koji iz Intelove sekte, imam i7 za prodat ? Dam ga za samo 2000kn ??

16 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
strawa kaže...
Realno je ocekivati da cemo moci sve ove ryzene 6-8 jezgri klokat do 4.6 - 4.8 GHz uz dobro hladjenje, ako ne u samom startu, onda sigurno nakon sto se 7nm jos malo utegne. Nema mjesta panici. Imamo ljude koji kupuju samo najbolje i ljude koji gledaju samo ulozeno/dobiveno, tako da ce svi imati izbira - ne bitno da li od amda ili intela. Bezveze dizete tenzije izmedju sebe. Mene licno zanima samo ulozeno/dobiveno, ali razumijem i ostale kojima je bitno imati top cpu bez obzira na cijenu.

Žuto je očekivano ili realno, a dalje od toga hm sumnjam ili zato je tu 15% viši IPC.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=378&jumpto=5926647&sort=asc&view=flat

 

Kakva panika, pa večina ljudi i kupuje ili tako se i preporučuje gledaj omjer uloženo-dobiveno.R5 3600 on če ubuduče preuzet štafetu, koje sad drži R5 2600 ili najprodavaniji procesor na Mindfactory.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=373&jumpto=5923863&sort=asc&view=flat
 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

 Jedva čekam taj 07.07. da vidimo nezavisne testove. 

 

P.S. Jel ima koji iz Intelove sekte, imam i7 za prodat ? Dam ga za samo 2000kn ??

 Ima nas još iz INTEL sekte aj jbg zakasnio si prešli smo na i9 

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
strawa kaže...
Realno je ocekivati da cemo moci sve ove ryzene 6-8 jezgri klokat do 4.6 - 4.8 GHz uz dobro hladjenje, ako ne u samom startu, onda sigurno nakon sto se 7nm jos malo utegne. Nema mjesta panici.

 Po svemu vbiđenom ovo je sve samo ne realno očekivanje.

 

Kako misliš kad se 7nm utegne? To nije baš bila praksa kog starih ryzena, niti ijedne druge arhitekture kolko ja znam, da se s vremenom mogu bolje clockati. Ako misliš na nekakav Ryzen 2+ onda je to druga stvar.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

 Jedva čekam taj 07.07. da vidimo nezavisne testove. 

 

P.S. Jel ima koji iz Intelove sekte, imam i7 za prodat ? Dam ga za samo 2000kn ??

 prodaj ga prije neces moci dobiti tih 2000kn past ce mu cijena na 1000kn 

13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...

 Ima nas još iz INTEL sekte aj jbg zakasnio si prešli smo na i9 

To je ustvari i7 sa brojem 9, i9 spada u jedan drugi segment računala, isto kao i AMD TR.

ps. marketing čini čuda vidim, možda bi trebali izdati i i10, ljudi bi to kupili ispred AMDa garant, makar i lošiji bio.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 19:00 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
itomic009 kaže...

 Jedva čekam taj 07.07. da vidimo nezavisne testove. 

 

P.S. Jel ima koji iz Intelove sekte, imam i7 za prodat ? Dam ga za samo 2000kn ??

 Ima nas još iz INTEL sekte aj jbg zakasnio si prešli smo na i9 

 nicky to je stari i7 sa hyper threadingom, ali intel voli svoje ovčice, pa samo napiše i9 i digne cijenu. :naklondopodaintelu:

 

:D

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Valentin17 kaže...
nicky.sl kaže...

 Ima nas još iz INTEL sekte aj jbg zakasnio si prešli smo na i9 

To je ustvari i7 sa brojem 9, i9 spada u jedan drugi segment računala, isto kao i AMD TR.

ps. marketing čini čuda vidim, možda bi trebali izdati i i10, ljudi bi to kupili ispred AMDa garant, makar i lošiji bio.

 A priča se da su ljudi s vremenom pametniji, mudriji....

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 20:22 (Shockwave).
12 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
6 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

 Razmisli zašto je tako...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Jakovp kaže...
nicky.sl kaže...
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

 Razmisli zašto je tako...

 heheh kažem li ja zašto je tako banaće me kao i njih stoga ću "mudro" šutit i uživat u vašim "mudrolijama"

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
nicky.sl kaže...
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

Ako Intelu zagusti ka AMD-u, uzet ću i ja jedan pa možemo neki klub otpisanih performera napravit. Mislim ako čovik nema slobodu izbora i da se veseli što njega veseli bez objašnjenja, di smo onda.

 

Što se tiće da se s nekim kolegama ne bi volio nalazit u istom taboru s obe strane ne bi... Bez uvrede ikome, al ima nas svakavih.

 

P.s. jeste skužili da nema Chaselola nigdi?

coffe,coffe,coffe.....
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
metallic kaže...
nicky.sl kaže...
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

Ako Intelu zagusti ka AMD-u, uzet ću i ja jedan pa možemo neki klub otpisanih performera napravit. Mislim ako čovik nema slobodu izbora i da se veseli što njega veseli bez objašnjenja, di smo onda.

 

Što se tiće da se s nekim kolegama ne bi volio nalazit u istom taboru s obe strane ne bi... Bez uvrede ikome, al ima nas svakavih.

 

P.s. jeste skužili da nema Chaselola nigdi?

 Chasetroll ima biznis radi sa nekim virtulkama okrece brdo love i nema se kad ovdje zanimati sa neznalicam otisao je na visi nivo.

13 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
itomic009 kaže...

 Jedva čekam taj 07.07. da vidimo nezavisne testove. 

 

P.S. Jel ima koji iz Intelove sekte, imam i7 za prodat ? Dam ga za samo 2000kn ??

 prodaj ga prije neces moci dobiti tih 2000kn past ce mu cijena na 1000kn 

  Ma pa daj ajde, taman posla da će mu past cijena ?? Pa to je Intel Core i7 !! To drži cijenu bolje nego Golf IV ili šipka zlata.  Dajem ga na popustu za 2000kn, inače je realna cijena 2500kn. 

nicky.sl kaže...
metallic kaže...

Kolega NickySl je čista tradicija i dalmatinski dišpet/inat.

;)

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

  E tako, Intelovac a još se i normalno ponašaš. Zato te treba zaštititi ko endema. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 22:02 (itomic009).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
itomic009 kaže...

 Tako je a uz to sam i jedan od zadnjih Intelaša na forumu i stoga tražim da me se zaštiti kao endemsku vrstu

  E tako, Intelovac a još se i normalno ponašaš. Zato te treba zaštititi ko endema. 

 hahahah, u Dalmaciji otkrivena nova vrsta " Intelova ribica" 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice