Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 36.714
|
čitano: 13.035.252
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

 

 

Za 3100kn, ako imas ZABA karticu, nema bolje od ovog.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav ljudi,

S koje stranice je sigurno/provjereno kupovati xiaomi notebook pro ili air sto se tice carine? Nasao sam staru temu al neznam sto je aktualno.

Vidio sam air u Mi Shopu i laptop ima dojam pravog premium ultrabooka ali je tamo 8300-8400 kuna.

Hvala, lp
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 20:38 (FearCro).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav ekipa. Tražim 17 inch-ni laptop do max 4.500kn. Bilo bi poželjno da ima ssd i ryzen 4xxx pa ako ima nešto bio bih vam zahvalan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
gamer34 kaže...

 

 

Za 3100kn, ako imas ZABA karticu, nema bolje od ovog.

 Haha di si ga nasao, meni ga nije izbacilo u ponudi. Svakako da, ovo je onda najbolje trenutno za 3000-3100kn, best buy definitivno!

Kovačić
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Izzy, pogledaj mojih par zadnjih postova.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Evo nakon par dana razmisljanja, preporuku odavdje sam ipak poslusao i narucio si Legion5:
Legion 5

6600 na ZABA kartice, a odmah sam narucio i SSD:
SSD

Htio sam Samsung Evo 970, ali bilo je tesko sve nekako ukombinirati, a ovaj isto ima 5 godina garanciju, odmah ga saljem u sluzbeni servis na ugradnju da ne gubim garanciju i onda ga oni salju meni, trebao bi stici kod mene do kraja sljedeceg tjedna ja se nadam, pa onda javim i dojmove

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 10:08 (Pezer).
 
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Jel onda ovo lenovo best buy i do 3500kn pošto nemam Zabu ili se nađe nešto bolje?
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 12:22 (Crni07).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Nešto za uzet sada dok su akcije za 5-6 tisuća kn +- parsto kn?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ovaj Lenovo sto sam ja uzeo je best buy za nepunih 6600 kuna, ako imas ZABA kartice, ali moras reagirat brzo, sad u 9h cini mi se akcija prestaje
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Neće mi otvoriti tvoj link, probao jučer i sada. Izbacuje da je došlo do greške.
4 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Crni07 kaže...
Neće mi otvoriti tvoj link, probao jučer i sada. Izbacuje da je došlo do greške.

 

Lenovo Legion 5 15ARH05 82B500BCSC5

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 8:27 (josip12).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Vidio sam na drugoj stranici, al do 9 sati nemogu naći nikoga u Zabi hahaha, probao i jučer pa nije išlo. Moraju dobar deal imati s njima kad stalno daju popust na njihove kartice
11 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, trebao bih preporuku za laptop koji bi služio za video editiranje, programiranje, faks, itd. Za oko mi je zapeo Dell G5 15 SE, ali ga ne mogu naći u HR.

Budžet je 10000kn, +- 500kn. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Kupujem laptop do 3500-3800kn. Sluzio bi za skolu, internet, filmove, Power point, igrice me ne zanimaju. Molim vas za best buy preporuku u tom cijenovnom rangu, Acer otpada zbog loseg iskustva. Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Vilki kaže...
Kupujem laptop do 3500-3800kn. Sluzio bi za skolu, internet, filmove, Power point, igrice me ne zanimaju. Molim vas za best buy preporuku u tom cijenovnom rangu, Acer otpada zbog loseg iskustva. Hvala unaprijed.

 Ako sam dobro skužio prije ovo bi bio neki logičan izbor

 https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-5-15ARE05%2C-81YQ007TSC%2C-15%2C6-FHD%2C-AMD-Ryzen-3-4300U%2C-8GB-RAM%2C-512GB-SSD-PCIe-NVMe%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000325917

 

Možeš jedino malo pričekati jer imaju svako toliko neke akcije ili na modele ili na Zaba kartice pa bude još povoljniji.

 

 

11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
tinozyeah kaže...

Pozdrav, trebao bih preporuku za laptop koji bi služio za video editiranje, programiranje, faks, itd. Za oko mi je zapeo Dell G5 15 SE, ali ga ne mogu naći u HR.

Budžet je 10000kn, +- 500kn. 

 Ja bi ovako nešto gledao

 

https://www.sancta-domenica.hr/notebook-asus-g512lv-hn033-rog-strix-g15-black-15-6.html

3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hvala na pomoci.
Jos jedno pitanje, ima li velike razlike u procesoru R-5 3500U i R-3 4300U? Sviđa mi se i vec spomenuti Asus M 509DA EJ670 sa Sancta domenice.
11 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Vilki kaže...
Hvala na pomoci.
Jos jedno pitanje, ima li velike razlike u procesoru R-5 3500U i R-3 4300U? Sviđa mi se i vec spomenuti Asus M 509DA EJ670 sa Sancta domenice.

 R3 4300U je jači procesor za jedno 30-40% za razliku od R5 3500U 

3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hvala najljepsa
10 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Crni07 kaže...
Vilki kaže...
Kupujem laptop do 3500-3800kn. Sluzio bi za skolu, internet, filmove, Power point, igrice me ne zanimaju. Molim vas za best buy preporuku u tom cijenovnom rangu, Acer otpada zbog loseg iskustva. Hvala unaprijed.

 Ako sam dobro skužio prije ovo bi bio neki logičan izbor

 https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-5-15ARE05%2C-81YQ007TSC%2C-15%2C6-FHD%2C-AMD-Ryzen-3-4300U%2C-8GB-RAM%2C-512GB-SSD-PCIe-NVMe%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000325917

 

Možeš jedino malo pričekati jer imaju svako toliko neke akcije ili na modele ili na Zaba kartice pa bude još povoljniji.

 

 

 Moze i ovo 

https://www.mikronis.hr/Proizvod/lenovo-ideapad-ultraslim-3-amd-ryzen-5-4500u-2-30ghz-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-full-hd-amd-radeon-rx-vega-6-p-n-81w4005esc/8155?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

3 godine
offline
4 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Ne nalazim ga na nijednom drugom shopu. Steta, bio je stvarno best buy za tu cijenu.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav društvo,

 

Gledam neke pomoćne laptope za oko 2.500 kn pa sam jedino našao ovo da kolko-tolko valja:
https://www.hgshop.hr/laptop-lenovo-ideapad-l340-ryzen-3-3200u-8gb-256gb-ssd-amd-radeon-vega-3-15-6-fhd-freedos-81lw009ysc/proizvod/250973

 

Imate li možda kakav drugi prijedlog ili savjet u tom cjenovnom rangu?

 

Unaprijed hvala :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav,

 

bavim se UX/UI dizajnom pa između ostaloga koristim Adobe Photoshop/Illustrator. Nerijetko imam hrpu programa i tab-ova u Chrome-u otvoreno pa je 8GB RAM-a postalo malo.

 

Novi laptop bi trebao imati 16GB RAM-a. Preferiram 15" monitor iako sam radio i na manjem pa mi je bilo ok.

 

Frend mi je predložio sljedeći model: ASUS ZenBook 14 UM433IQ oko 8000 KN.

 

Malo sam gledao review-e i koliko sam vidio ti tanji laptopi (iako lagani i kompaktni) imaju tendenciju zagrijavati se pod većim opterećenjima, do 55°C. Trenutni laptop s 8GB RAM-a mi se zna grijati ako je memorija opterećena, pa možda tih problema neću imati jednom kad pređem na 16GB?

 

Prezadovoljan sam ASUS-om, HP nikad više ne bi kupio, a za ACER sam vidio da nisu najbolje rangirani laptopi. To su samo moje preferencije. Ako se nešto u međuvremenu promijenilo na bolje tim bolje.

 

Pod must:

- da se laptop ne (pre)grijava

- da ima IPS ekran

- dobra grafička

 

Unaprijed hvala na prijedlozima!

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 0:27 (giga_games).
 
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Pozdrav,
Treba mi preporuka za laptop za studiranje, filmove, yt, lagani gaming.
Nesto cijenom prihvatljivo i kvalitetno.
Budžet 3000kn - 4000kn
Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Preporucena su mi 2 laptopa za rang do 3000-3200 kn i nijedan nije dostupan :(
Da ponovim,imam zabinu karticu ako treba za popust,max budzet je 3200 kn,znaci za potrebe studentice 

Hvala ( samo da je dostupno da se ne ponadam opet ).

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Bok, zanima me daki je ovo dobar laptop za skolarca i ne vidim u specifikacijama dali ima wifi.

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-5-15ARE05%2C-81YQ007USC%2C-15%2C6-FHD%2C-AMD-Ryzen-5-4500U%2C-8GB-RAM%2C-512GB-SSD-PCIe-NVMe%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000325916

 

Ako ima nesto bolje za te novce slobodno predlozite. 

Hvala puno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

a kak ne vidiš u speckama jel ima WiFi?

 

a evo ti i s PSREFa:

 

 

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Sorry, vidio sam nakon kaj sam postavio pitanje pa mi se nije dalo pisat ponovo. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice