Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.260.371
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
GIavas kaže...

Ako ti išta pomaže, kod mene izgleda ovako:

 

 

 izgleda ok na drugoj slici.

 

 

ED63 kaže...
imaticx kaže...

Probao sve, i drivere sa intel stranice (nema hardwera podrzanog), od supporta neke starije drivere na nvidiu, sve isto

 jesi u mogucnosti piknuti ga u vanjski monitor?nebi se to smjelo desavat, ja nisam strucan da ti kazem kaj je to i zasto...

al ak je isto to i na odvojenom monitoru, onda nije do laptopa

 

nema tih problema na philips i hp monitoru, probao prema preporuci supporta

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 12:36 (imaticx).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Razmišljao sam i igrom slučaja sam na ovo naletio.

Amiga 1200 (ripOFF) 

 

 

Pretpostavljam da većina prepoznaje odakle ideja za ovakav oblik faktor bi još bio da u okviru tog kućišta se nađe mjesto za postabilan monitor koji u tom slučaju bio bio čist dobitak. Dobitak je što u samom kućištu ima mjesta za mehaničku tipkovnicu. Dakle industrija nema interesa da ovakvo nešto ponudi masama jer u tom slučaju ideja o laptopima bi bila pomalo upitna. Mislim da čak bi se i dalo u ovakvom kućištu složit mehanizam koji bi mogao poslužit da primi nekakav prenosni monitor. Dakle cilj mi nije da nađem što lakše već što svestranije modularno prenosno računalo.

Bitan faktor kod ovoga je da ima mogućnost da primi standardne komponente (mini, mikro ITX) te da takva mašina u osnovi bude prava zamjena destop računalu, bez ikakvih kompromisa.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

pozz..

znaci imam komp FX 8350,16gb rama,1060 6gb grafa i igre mi cisto pristojno rade na midiun high postavkama (igram b5,f1).

zanima me laptop takvih slicnih karekteristika.

sta preporucate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Do kolko para mozes ici?

Takvih laptopa ispod 8000-9000 tesko da ces bilosta slicno naci. Mislim, procesor svakako, no sa takvom grafom u laptopu nemas jeftine modele...

Kovačić
12 godina
offline
Gaming Laptopi

a mislim da je minimum da je grafa 1060 6gb.

do max 6000-7000kn

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
lange kaže...

a mislim da je minimum da je grafa 1060 6gb.

do max 6000-7000kn

 

 To ne buš našel kod nas za te pare. Najbolje ćemu se možeš nadat je 1060 3gb (u kombinaciji sa i5-8300h i 8gb rama).

11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
lange kaže...

a mislim da je minimum da je grafa 1060 6gb.

do max 6000-7000kn

 

 Ovo je najblize onome sto bi ti htio za tu lovu (7250kn).

Nazalost, kod nas je rijetkost, a i ovo ti je sada jako dobra ponuda zapravo jer je na akciji.

Kovačić
13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav,nedavno mi je zamjenjen HP Pavilion prijenosnik radi velikog ips glow-a/bleed-a.Medutim i na zamjenskom laptopu primjecujem isto.Dali je ovo za reklamaciju ili je normalno?Dvije slike su sa max osvjetljenem i jedna sa 30%.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Uvijek ce biti bleeda mozes 5 x slati na zamjenu samo ces bez laptopa biti , ne vrijedi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Ovo je bas puno bleeda. Ja na svom alienwareu nemam uopce tog, iako je ekran 60hz slika je perfektna. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, molim pomoć ako netko zna ili ima iskustva:

 

- 17" Legion Y540 i5-9300H + GTX1660Ti, 16GB Ram, SSD, ekran 144Hz

- 17" HP Omen 2019 i5-9300H + GTX1660Ti, 16GB Ram, SSD, ekran 144Hz

 

Koliko su bučni, odn. koji će od njih biti tiši u allday uvjetima korištenja: excel + internet s otvorenih min. 10 tabova (gmaps + youtube) + slike + pdf fileovi...

 

(za Y540 znam gotovo sve, no nemogu nigdje pronaći testiranje Omena s ovom konfiguracijom...)

 

Hvala unaprijed...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 13:39 (Carrero).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

moze i meni pomoc.

moze ova konfiguracija "gonit" b5 na midium postavkama:

CPU : Intel Core I5 8300 Coffee Lake
GPU : NVIDIA 1060 6GB
RAM: 16GB DDR4
SSD: 512 GB

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Carrero kaže...

Pozdrav, molim pomoć ako netko zna ili ima iskustva:

 

- 17" Legion Y540 i5-9300H + GTX1660Ti, 16GB Ram, SSD, ekran 144Hz

- 17" HP Omen 2019 i5-9300H + GTX1660Ti, 16GB Ram, SSD, ekran 144Hz

 

Koliko su bučni, odn. koji će od njih biti tiši u allday uvjetima korištenja: excel + internet s otvorenih min. 10 tabova (gmaps + youtube) + slike + pdf fileovi...

 

(za Y540 znam gotovo sve, no nemogu nigdje pronaći testiranje Omena s ovom konfiguracijom...)

 

Hvala unaprijed...

 

 Imaš ovdje https://laptopmedia.com/review/hp-omen-17-2019-review-proper-look-at-the-9th-gen-intel-cpus-inside-a-very-strong-laptop/ recenziju tog Omena samo sa jačim procesorom i grafičkom. Da sam na tvom mjestu uzeo bih Omena ukoliko nije velika razlika u cijeni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 15:15 (PESfanCRO).
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
lange kaže...

moze i meni pomoc.

moze ova konfiguracija "gonit" b5 na midium postavkama:

CPU : Intel Core I5 8300 Coffee Lake
GPU : NVIDIA 1060 6GB
RAM: 16GB DDR4
SSD: 512 GB

 Gonit će i na Ultra.

13 godina
offline
Gaming Laptopi

Danas mi napokon dolazi laptop sa servisa pa bumo vidjeli kaj se napravilo, mjenjali su LCD. Al to je ono 5 mailova dnevno da se pokrene nekaj😡

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Ja sam dobio novi HP Omen, jedino nema vise i5 nego sam morao doplatiti za i7. U utorak stize. Stvarno ekran nije valjao

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Dosao iz servisa, sad je jos gore. Poslao sam mail i servisu i SD

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Sta su ovi servisirali suzu ti poljubim nebesku...

edit : Ja stavio svog roga na prodaju samo bez firecude nego sa 1tb hdd 799€ dao bi ga i za 750 ako ode sklapam mATX stroj i ja san zavrsio pricu sa gaming laptopima dok god ne bude potpuno modularan.

Doslovno prodas bubreg za sta ? Screen bleed , thermal throttle , power limit na grafickoj , prevruca tipkovnica da ne mozes na njoj prste drzat nakon sat vremena igranja , cudnovata stekucanja i zastekivanje zvuka...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 21:18 (MGloc).
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Bitno da je 25.10 dosao kod njih a danas sam ga dobio jer su narucivali ekran, da nisam svaki dan slao svakakve mailove ne bi ga vidio mj dana. Bas sam ljut, trazio sam SD da mi daju novi lap ili vrate pare

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Dosao iz servisa, sad je jos gore. Poslao sam mail i servisu i SD

 baš ću pogledaati na svome kakvo je stanje (nisam obraćao pažnju do sada)...ovo je strava kako se vidi.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Kao pravilo je da u servisu moraju dati ovjeru da je laptop sje pa da mi SD mora novi izdat, a ovi tvrde da je sve uredu da ako sam nezadovoljan da im posaljem ponovo na servis. Glupsoni. Malo fali da odem kod oboje i napravim sranje

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Kao pravilo je da u servisu moraju dati ovjeru da je laptop sje pa da mi SD mora novi izdat, a ovi tvrde da je sve uredu da ako sam nezadovoljan da im posaljem ponovo na servis. Glupsoni. Malo fali da odem kod oboje i napravim sranje

Brijem da uopće nisu mijenjali ekran nego da su sam nekaj prtljali i sjebali ga još više, a i lako je moguće da im je laptop sam "sjedil" tam na servisu dva tjedna i da su sam napisali da su nekaj servisirali. Ne mreš vjerovat bezobrazluka, ko da si za 100kn kupil dječji "laptop" u Offertisimi. Mislim da ti nebu druge nego da napraviš sranje.

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
Pri3s7 kaže...

Kao pravilo je da u servisu moraju dati ovjeru da je laptop sje pa da mi SD mora novi izdat, a ovi tvrde da je sve uredu da ako sam nezadovoljan da im posaljem ponovo na servis. Glupsoni. Malo fali da odem kod oboje i napravim sranje

Brijem da uopće nisu mijenjali ekran nego da su sam nekaj prtljali i sjebali ga još više, a i lako je moguće da im je laptop sam "sjedil" tam na servisu dva tjedna i da su sam napisali da su nekaj servisirali. Ne mreš vjerovat bezobrazluka, ko da si za 100kn kupil dječji "laptop" u Offertisimi. Mislim da ti nebu druge nego da napraviš sranje.

 Govna i jedni i drugi

13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
PESfanCRO kaže...
Pri3s7 kaže...

Kao pravilo je da u servisu moraju dati ovjeru da je laptop sje pa da mi SD mora novi izdat, a ovi tvrde da je sve uredu da ako sam nezadovoljan da im posaljem ponovo na servis. Glupsoni. Malo fali da odem kod oboje i napravim sranje

Brijem da uopće nisu mijenjali ekran nego da su sam nekaj prtljali i sjebali ga još više, a i lako je moguće da im je laptop sam "sjedil" tam na servisu dva tjedna i da su sam napisali da su nekaj servisirali. Ne mreš vjerovat bezobrazluka, ko da si za 100kn kupil dječji "laptop" u Offertisimi. Mislim da ti nebu druge nego da napraviš sranje.

 Trebao sam te slusat i ostavit kak je prvi ekran, ovaj novi je uzas, slao u servis opet a istovremeno dobio od SD mail da ce mi zamjenit, e sada problem je kaj nemaju do kraja 12mj taj model nego su narucili tek. Tak da pizdim i nezz kaj da radim. Mogu zamjeniti u toj vrijednosti za drugi lap, a svi su losiji od toga...😔😶🤔

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...
PESfanCRO kaže...
Pri3s7 kaže...

Kao pravilo je da u servisu moraju dati ovjeru da je laptop sje pa da mi SD mora novi izdat, a ovi tvrde da je sve uredu da ako sam nezadovoljan da im posaljem ponovo na servis. Glupsoni. Malo fali da odem kod oboje i napravim sranje

Brijem da uopće nisu mijenjali ekran nego da su sam nekaj prtljali i sjebali ga još više, a i lako je moguće da im je laptop sam "sjedil" tam na servisu dva tjedna i da su sam napisali da su nekaj servisirali. Ne mreš vjerovat bezobrazluka, ko da si za 100kn kupil dječji "laptop" u Offertisimi. Mislim da ti nebu druge nego da napraviš sranje.

 Trebao sam te slusat i ostavit kak je prvi ekran, ovaj novi je uzas, slao u servis opet a istovremeno dobio od SD mail da ce mi zamjenit, e sada problem je kaj nemaju do kraja 12mj taj model nego su narucili tek. Tak da pizdim i nezz kaj da radim. Mogu zamjeniti u toj vrijednosti za drugi lap, a svi su losiji od toga...😔😶🤔

Kaj, pare nema šanse da ti vrate??

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 8:19 (PESfanCRO).
12 godina
offline
Gaming Laptopi

To ti je ono kada kazu dok radi ne diraj , kada ne radi onda sarafaj , lupaj cekicem ako treba...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Rekao sam da mi ostave lap ovaj do 19.12. kada dobiju novi pa da ga zamjenim ili da mi lovu vrate. Vratit ce mi lovu kada dopeljam lap u SD. Ali stvar je u tome da zelim taj, nezz koji da umem sada i BF je blizu. Mozda 15" omen sa i5 9gen , oni nemaju problema sa ekranom..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

ajme ti stvarno imas problema izazova kaj se tice eKARME...

nemogu zamislit kak ti je al mogu zamislit ono da se napravi sranje na 2 mjesta, prodajno i servisno ...

a ja bi ti dao od srca toplu preporuku, ak uspijes dobit novce nazad ...

nemoj vise gledat kakav je ekran nego kakav je servis...

cujem da se na e-kupi moze vratit roba uz povrat novca i niko te nis ne pita...

tak da bi ti preporucil da malo procackas uvjete tamo i upiknes si nekaj tam...

ova tvoja iskustva su kriminal za pozvat 5 inspekcija da im pretresu ducan, poslovanje, zalbe i odnose sa kupcima

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Vratit ce mi lovu, sada treba vidjeti di uzeti i koji lap

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice