Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.882
|
čitano: 3.452.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dobar miš. Vidim da su napokon promjenili ono ružno pakiranje. Ovaj logo im je na lošoj pozicij pa se sa vremenom izliže. Ali za te novce vrlo dobar; iako si možda za 30 kn više mogao uzet Drakoniu.

Ja sam se isto preporodio prelaskom sa Fireglidera na Strom Inferno - a pogtovo u software smislu - tu sam napisao mali review te usporedbu sa Firegliderom

 

Pa da ne oftopičarim evo dvije slike

ššššš - možda su u šumi
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo bia sam sretnik koji je uhvatia define r4 sa pc expert recenzije kad su ga konacno odlucili prodat,tako da sam sad jedini vlasnik u hrv xd.

Kejs je zakon, zvucna izolacija fascinantna. Napisat cu recenziju kroz par tjedana.

 

EDIT: napred noiseblocker koji se u loadu vrti na 2000 okretaja + ova 2 fractala = 5c niže temp grafe i 4c nize temo cpu-a nego u cm 690 2. Kuciste je puno svjezeg zraka.

Coolermaster vec ima kupca btw.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 11:07 (athlon64).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

zamjena 4870 za 5770

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 13:28 (marxone).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo danas mi malo bilo dosadno, pa sam odlučio malo srediti kabele u konfi. Sry zbog kvalitete slika za koju je zaslužna očajna kamera moga mobitela. 

 

EDIT: Zadnja slika u nizu je prije cable managementa

 

šuma kabela :D šuma kabela :D
No matter how far we are, we're always looking at the same sky
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.3.2013 15:06 (TheAtomicMiner).
12 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Evo danas sam oživio štakora za kojeg me jedan poznanik podsjetio da ga imam, dotični štakor je Trust Predator(ništa posebno, al eto), poslužit će mi dobro za BC2/BF3, ima 3 dodatne tipke i jednu četvrtu jako posebno zvanu "1600 mode" koja će poslužiti u vozilima u Battlefieldu.
Ispričavam se na kvalitetama slika.
 {#}

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Weite je gay

Tu sam i kad misliš da nisam!!
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Zezaš me da imamo čak i istu podlogu, Nisam {#}

Savjet, odmah skini  za G510 sljedeće: LCD SirReal, CoreTemp i GPU Z. Fenomenalna stvar za ekrančić kad ih koristiš zajedno.

Uživaj {#}

Toni
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Svi ga hvale pa reko zasto ne, i stvarno obzirom da imam malo vecu ruku mis se toliko moze rastegnuti da je ergonomski odlican, a ni performanse nisu lose...

Novi R.A.T. 7 Novi R.A.T. 7
Usporedba sa Imperatorom Usporedba sa Imperatorom
Kad se rastegne taman stane u ruku... Kad se rastegne taman stane u ruku...
Fool for a day, King for a lifetime...
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo kod mene jos jedan ponov. Gigabyte HD 7850 OC!

11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo danas stigli XMS2 DHX DDR2 rami,ukupno 8GB :D

11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Još nisam imao SSD kada sam slikao ove fotke, tak da moram ubacit sliku sa njim, ali uglavnom to je moja pila. Graficku, kuciste, rame i maticnu sam si kupio u 12mj, osto je HDD star nekih 4god, na njemu su mi igre, a na SSD-u naravno OS i Programi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 12:20 (CrniVrag55).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Najnovija i zadnja pridošlica u zatezanju bora mom računalu.. Dodatnih 4GB DDR3 memorije...

 

Sada je završeno.... Iako nebi bilo loše nešto bolju matičnu jer mi se čini da mi ova baš i neda da se igram klokinga previše...

 

Kupljena nova GTX 650 Ti, Sharkoon Tactix tipkovnica, Coolermaster Strom Inferno + Coolermaster Storm Speed podloga i 4GB memorije te potrošeno sve skupa 950 kuna {#}

ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 11:45 (doktor1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

eo rjesio se ja jedne boje, plave :) dosle 2 zelene led trake

i kupio sam si u njemackoj sluske, meni odlicne :D

 

jos ostaje farbanje ventova i kucista u crno,sleeve, dotjerat kablove i zice 

trebalo bi biti dobro kad se sve zavrsi, a mozda sljedeci mjesec bude islo novo kuciste 

Pranja.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigla nova zvjerka iz Seasonica {#}

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

E moram ovo podjeliti sa vama... uglavnom kupio sam CooleMasterov SEIDON 120 za mini itx kuciste, i naravno sve je islo ko podmazano, vadjenje casea od optickih uredjaja, cak sam iskoristio dock za 2.5" diskove koji sam izvadio iz Coolermaster Troopera, a ovdje mi je dosao ko narucen. I tako ja sve sastavim i naravno kad sam upalio komp samo puse i nista se ne desava, pomislim aj valjda je upao komadic metala od busenja pa pravi spoj, rastavim ponovo sve, sastavim, i opet ista stvar... naravno kako sam kratkih zivaca poludim i zadnjih par fotografija prikazuje nastalu stetu... srecom nadjoh identicnu maticnu kod jednog dobavljaca u HR tako da necu biti zakinut... ista je narucena. ;)

 

P.S. Znam da ce biti hrpa dislikeova, ali ruku na srce koliko vas ima ovdje da nekad ne po...zde i pozele sve zgazit nogama.(naravno mislim na komponente, ne ukucane i ostali inventar) :D

Fool for a day, King for a lifetime...
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 9:48 (zmedic).
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Gaming obleka. Na CM majicama je potpis od NickShiha. {#} 

 

Zadnje slike-modding ploče u tijeku.

 

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

malo sam si čistia stol pa sam uvatia priliku za pokazat razliku u dimenzijama 16:9 "23" ekrana i 16:10 "24" ekrana jer dosta ljudi to pita.  Na slikama dobro vidite a osobni dojam je da 2412m definitivno vrijedi 500kn vise od 2312m. Jer je u stalnom radu razlika velika.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

{#}

 

 

 

7870 black 7870 black
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Poliranje 612S baze, temp su cca 7-8 stupnjeva niže.

Prije poliranja Prije poliranja
Proces Proces
Završna obrada Završna obrada
Pro audio equipment
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

novi USBovi SANDISK Cruzer Blade 2.0  i  Transcend JF760 3.0 , MHL kabel, OTG kabel

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 16:44 (marxone).
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam podigao jedan lijepi paket u pošti.  I kupio sam si micro napajanje. {#}

 

Sutra ću puknuti bolje slike jer mi mob baš i ne slika najbolje u mraku.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 19:22 (Pranja).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

  S obzirom kako sam prodao neke komponente stigle su nove pa eto koja slikica.

Testing sljedi ali ovak na prvu wooowwwww.

15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Jučer uzeo u kolege @athlon64 dva venta: Scythe Kama Flow 120mm 1400rpm te Slip Stream 140mm 1200rpm. Ja sam zadovoljan, kuleri su tihi, a rade propuh. :)
Sad ovaj trenutni kuler iz napajanje ide vanka, te ću stavit neki noname plavi led 120mm koji imam, te Kama Flow ide kao cooler za hdd, a Slip Stream će hladiti grafu. :)

 

Lijevo je Slip Stream, desno je Kama Flow.

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao novi glodavac i podloga :)

 

 

http://www.youtube.com/heat4HD
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.3.2013 7:53 (Scrappy).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Obnovio matičnu, pa je sa frendom sa foruma (rupy) krenuto u slaganje i kabliranje da sve izgleda preglednije i ljepše....

 

početno stanje početno stanje
stara ploča na odlasku stara ploča na odlasku
zadnji pogled zadnji pogled
stavljena pasta i proc na novu ploču stavljena pasta i proc na novu ploču
nova ploča nova ploča
novi sustanari novi sustanari
"radna" soba od frenda "radna" soba od frenda
golo kučište golo kučište
prije završnog spajanja prije završnog spajanja
military class military class
đumbus đumbus
kompletirano kompletirano
šteta za 24 pinski kabl, mora doći sleeve šteta za 24 pinski kabl, mora doći sleeve
grafička grafička
the end the end
My BF3 Battlelog: xXxtreme_Master, my YouTube channel: http://www.youtube.com/user/MasterChurner
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

ako ne dobijem 100 td kao da nisam dobio ništa.{#}

 

 

Battlelog CRO_ZeNGe
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Kolega mislavgray mi prodao novu gigabyte OC gtx660ti :) , moja 7850 otisla put Zagreba. Jako zadovoljan s karticom, i hladnjak je jako dobar. Uopce nije toliko bucan na 100% brzine a tad drzi karticu ispod 55C u far cry 3. Odmah sam stavio artick mx4 pastu, naravno oprezan da ne ostetim nesto tako da nisam izgubio garanciju. Temp pale 2-3C ali pohvale gigabyteu za prilicno dobru tvornicku pastu. Kartica odlicno izgleda u kucistu. Jos je moram clockat kad uhvatim vremena :)

 

EDIT: malo preslozio airflow u fractalu jer mi je puno lakse cistit prednji dust filter nego ovaj ispod.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 18:12 (athlon64).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera
sneak peek...
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Cuo sam da mnogo Bug forumaša voli BF3.{#}

 

 

Za sada na laptopu,al' evo kupio novi monitor,prodat ću laptop,pa ću ostalo kupit & složit. :D

[url=http://steamsignature.com][img]http://steamsignature.com/status/default/76561198043023909.png[/img][/url][url=steam://friends/add/76561198043023909][img]http://steamsignature.com/AddFriend.png[/i
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigo danas novi hladnjak :D artic cooling freezer 13 (6 godina garancije :D )
nadam se da ce punoo bolje obavljati posao od trenutnog hladnjaka.... (nadam se da ce moci drzati 3.6ghz proc na pristojnim temperaturama... )
sutra vise slika... kada ga stavljam u pogon.. :P  
kvalitete slika nisu bas najj... , slikano mobitelom.. -.-  

zapakiran :P zapakiran :P
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice