Terrakom

poruka: 7
|
čitano: 5.495
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Terrakom

Kakva su iskustva? Koriste li svoju infrastrukturu ili tuđu? Njih je navodno A1 kupio ili imam krivu informaciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Terrakom

Odradio 2 ugovora kod njih.

Potpisao i treći, samo još nije aktiviran.

Imam njihov optika trio paket.

U ovih 4 godine kaj sam kod njih zadovoljan uslugom. Korisničku službu sam koristio jednom godišnje.

Kaj se mene tiče OK.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Terrakom

Jel se isplati prelaziti na njih nude mi 169 kuna 34  mbps brzinu. Trenutno sam na optimi koja u zadnje vrijeme previse puca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Terrakom

Ima li netko FTTH trio paket od Terrakoma? Zanimaju me dojmovi o njihovom "One TV" prijamniku. Koliko je brz, ima li kakvih nedostataka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Terrakom
idelac kaže...

Ima li netko FTTH trio paket od Terrakoma? Zanimaju me dojmovi o njihovom "One TV" prijamniku. Koliko je brz, ima li kakvih nedostataka.

 Prijemnik je ok, mali, daljinski mali, lijepo radi, brzo prebacuje kanale. U zadnje vrijeme primjećujem sporije učitavanje kanala tipa kad se sa hbo prelazi na hr kanale i slično. Učitavanje zna trajati par desetaka sekundi. Sad, da li je do TV-a, rutera, susjeda ... nisam sa vremenom da istražim.

16 godina
offline
Re: Terrakom

Hvala na informaciji, ali ipak sam odustao od Terrakoma. Užasno su spori u odgovaranju e-mailom na pitanja u vezi usluge pa nisam siguran kako bi to izgledalo u slučaju nekih tehničkih problema. Ponudili su trio paket 500/100 Mb/s za 240 kn. Na kraju sam ostao na Optimi uz prelazak na optiku 200/100 Mbit/s za 230 kn.

6 godina
offline
Re: Terrakom

Moje iskustvo sa njima je da se ne prelazi kod njih ako se ne zna i ne želi "igrati" sa ruterom i TV - internet instalacijama. Što se tiče kvalitete njihove usluge, moje iskustvo je ovakvo:

- TV zeza na gore opisani način.

- internet, obzirom da se svi spajama bežično, kvaliteta ide od super (brzine 60/25) do nema interneta. Pod obavezno je jednom tjedno gašenje rutera ali ni to nije potvrda da će narednih tjedan dana internet raditi barem pri minimalnim brzinama! Neopisiv užitak je kad radiš nešto a mreža nestane sa napomenom "spojeno bez interneta"! Da ne spominjem da su ruter i tv one prijemnik sami na polici, da ima zraka, prostora oko njih za staviti par enciklopedija, jednostavno, ruter je takve kvalitete (čitaj: jeftine, nekvalitetne komponente u njemu) da kad hoće radi a kad neće, neće!

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice