T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.364
|
čitano: 6.301.766
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com Internet

-postavke treba obaviti na računalu tj appsu koji downloada i sve 'pristojne' app imaju tu opciju (koja i postoji upravo iz tog razloga tj ostalih uređaja na mreži..) ali tad download traje proporcionalno duže..

-npr torrent client treba ograničiti upload-seedanje jer u suprotnon otvori previše konekcija i time ubije svaki router-mrežu neovisno o brzini, dok servisi kao steam-wot i sl imaju u postavkama ograničenje DL. Kemijati dodatnim softwareom tek ako to app ne nudi, dok malo routera ima te opcije tj većina nema ili ako ima preko wlana i sl...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ovi u t centru su stvarno dezinformisani. Kažu internet posvuda samo uz bilo koju uslugu kod njih. Ne može ako nemaš ništa kod njih ugovoreno. Fino objasnim da su se pravila promijenila i da je to postala samostalna usluga.Ništa ,zove on svojeg voditelja . Nakon priče s voditeljem kaže moram mu poslati screenshot razgovora s agentima s facebooka jer eto on to ne može odobriti bez toga dokaza jer to odobrenje spada pod hakom jer oni su jedini koji nude 60gb za 49kn pa mora hakom to nešto specijalno odobriti. Ajd dobro pošaljem ja to njemu kad onda kaže ugovor na 12 mjeseci. Ja mu kažem da je bez ugovorne obveze jer ne treba mi prijenosni ruter ili stick ali naravno oni nisu dobili dopis iz centrale  i ništa odustanem i vratim se kući ponovo na dopisivanje s agentima na facebook. Da  bi na kraju ovi s facebooka rekli da jeste bez ugovorne obveze ali da se kartica može samo koristiti u prijenosnom ruteru ili sticku. Ništa što su ranije govorili može tablet. A ljudi na forumima pričaju da normalno radi i u telefonu i u tabletu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Danas mi je odjednom poceo pucat net svakih pol sata-sat. Radilo je sve do sad ko cukica

Nekak sam iz logova zakljucio da je u ovom problem:


Connection has been terminated:Remote station is not answering to LSP Echo requests. (R021)


Zvao tcom, oni kao resetirali mrezu s njihove strane, radilo mi 2h i opet pocelo. Zna tko u cemu je problem? Zvat cu ih opet. Rutewr je speedport w 724 V

Ficolinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 17:44 (Ficolinja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
dusko0216 kaže...

Ovi u t centru su stvarno dezinformisani. Kažu internet posvuda samo uz bilo koju uslugu kod njih. Ne može ako nemaš ništa kod njih ugovoreno. Fino objasnim da su se pravila promijenila i da je to postala samostalna usluga.Ništa ,zove on svojeg voditelja . Nakon priče s voditeljem kaže moram mu poslati screenshot razgovora s agentima s facebooka jer eto on to ne može odobriti bez toga dokaza jer to odobrenje spada pod hakom jer oni su jedini koji nude 60gb za 49kn pa mora hakom to nešto specijalno odobriti. Ajd dobro pošaljem ja to njemu kad onda kaže ugovor na 12 mjeseci. Ja mu kažem da je bez ugovorne obveze jer ne treba mi prijenosni ruter ili stick ali naravno oni nisu dobili dopis iz centrale  i ništa odustanem i vratim se kući ponovo na dopisivanje s agentima na facebook. Da  bi na kraju ovi s facebooka rekli da jeste bez ugovorne obveze ali da se kartica može samo koristiti u prijenosnom ruteru ili sticku. Ništa što su ranije govorili može tablet. A ljudi na forumima pričaju da normalno radi i u telefonu i u tabletu.

 Čim se pojavila ta usluga pred koju godinu, išao sam pitati u T-Centar za nju. Da skratim. Odustao sam. 

 

Ako ju sada ponude kao samostalnu uslugu i bez ugovorne obaveze, uzimam ju za ljeto. Ako bilo što od toga ne bude štimalo, opet ću to lagano preskočiti. Jednostavno ne potpisujem nikakve ugovorne obaveze.

4 godine
offline
Re: T-Com Internet
Ficolinja kaže...

Danas mi je odjednom poceo pucat net svakih pol sata-sat. Radilo je sve do sad ko cukica

Nekak sam iz logova zakljucio da je u ovom problem:


Connection has been terminated:Remote station is not answering to LSP Echo requests. (R021)


Zvao tcom, oni kao resetirali mrezu s njihove strane, radilo mi 2h i opet pocelo. Zna tko u cemu je problem? Zvat cu ih opet. Rutewr je speedport w 724 V

 Meni je nedavno pucalo svake 2-3 minute. Jasno, ovi na 0800 9000 nisu mogli ništa napraviti dok tehničar nije otklonio kvar u centrali, nazvao me i to mi ispričao. Od tada sve opet radi kako treba. Zato plaćam HT-u više, da što prije srede kvar. I to svaki puta i naprave. Čak i nakon potresa kada štošta u Zagrebu nije radilo i kada su ih svi zvali. Sredili su liniju za 24 sata.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav ekipa, treba bih malu pomoć. Korisnik sam T-com hibrid interneta, te imam HUAWEI HA35 router, međutim na njemu je WLAN užasan i ne pokriva mi pojedine dijelove kuće, kao neki stariji routeri. Također doma imam THOMSON ST780 router, da li bi njega mogao koristiti za Wireless Repeater (pojačivanje, signala). Ako je to moguće, molio bih pomoć kako to posložiti. Nešto sam krenuo, ali mi nije pošlo od ruke. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Kukec kaže...

Pozdrav ekipa, treba bih malu pomoć. Korisnik sam T-com hibrid interneta, te imam HUAWEI HA35 router, međutim na njemu je WLAN užasan i ne pokriva mi pojedine dijelove kuće, kao neki stariji routeri. Također doma imam THOMSON ST780 router, da li bi njega mogao koristiti za Wireless Repeater (pojačivanje, signala). Ako je to moguće, molio bih pomoć kako to posložiti. Nešto sam krenuo, ali mi nije pošlo od ruke. 

 Ovako na prvu, dali si u postavkama rutera (tcom) omogućio da ti WIFI bude velikog dometa?

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...
Kukec kaže...

Pozdrav ekipa, treba bih malu pomoć. Korisnik sam T-com hibrid interneta, te imam HUAWEI HA35 router, međutim na njemu je WLAN užasan i ne pokriva mi pojedine dijelove kuće, kao neki stariji routeri. Također doma imam THOMSON ST780 router, da li bi njega mogao koristiti za Wireless Repeater (pojačivanje, signala). Ako je to moguće, molio bih pomoć kako to posložiti. Nešto sam krenuo, ali mi nije pošlo od ruke. 

 Ovako na prvu, dali si u postavkama rutera (tcom) omogućio da ti WIFI bude velikog dometa?

 Kojeg točno routera, oba su t-com. Što je WiFi velikog dometa?

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Tony1999

Ako šljaka net ne diraj ništa. I meni je isti APN ko i tebi. Jedino iz nekog razloga taj broj za internet posvuda ne mogu dodati u telekom aplikaciju jer traži oznaku korisnika a ja kao novi korisnik to još nemam .

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 19:44 (dusko0216).
12 godina
offline
T-Com Internet

Koja je situacija s onom njihovom "Namjerom" za gradnju optike u nekom kvartu? Jel se taj datum uopće poštuje s njihove strane?  (po dokumentu od hakoma a i na njihovoj stranici, trebao bi moj kvart do 31.12.2020 imati provučenu optiku do svake zgrade/kuće pa me zanima dal da ocekujem to do kraja godine)

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
T-Com Internet

Danas sam POPIZDIO samo tako, kao nikada jako dugo u zadnjih dvadesetak godina !!!!!! 

Bio sam zauzet do iza 21.30 i palio se doći doma gledati utakmicu Premiership prvenstva, kad ono k...... od Turčina !!!!! 

Kaže da nemam pretplatu na SK HD paket, ako sam dobro upamtio 30.00 kuna, PDV uključen! 

U razgovoru sa djelatnikom SZK sam mu objasnio da ako i ubuduće ne budem mogao gledati utakmice Premiership prvenstva, primarno utakmice FC Liverpool kluba, priča neće dobro svršiti! 

Dok budem imao pretplatu odgulit ću ju, a koji dan prije isteka odj....... !!!!! 

 

Da makar imam optiku, kabel je postavljen PET metara od moje zgrade, još bih i malo brundao pa progutao, ali ovako, stav je ČVRST da ne može biti bolje! 

Da bude stvar bolja, račun mi je sa PDV-om blizu 460.00 kuna, sa svim paketima, što znači, 30 lipnja skidam SVE pakete koji su mi financijsko opetrećenje, plus PDV, nabijem ih na 25 bez glave !!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
4 2 hvala 2
12 godina
offline
T-Com Internet

Ne znam što ti je tu iznenađenje. SK HD kanal postoji već 5 godina, samo što je na MaxTV došao tek krajem 3. mjeseca u zasebnom paketu sa SK 7-10 i SK Esports. I prije su išle top utakmice na tom kanalu (sjećam se prije korone, Real i Man Utd su nerijetko išli na SK HD), ali onda ih nisi ni imao prilike gledati, sada to možeš. S obzirom da je HT jedini u HR koji ima kompletnu ponudu SK kanala (ali svejedno se na njima ne mogu pratiti kompletna španjolska i engleska liga), mogu ih naplaćivati kako žele. Ni meni se osobno nikako ne sviđa ta politika sa milion i jednim kanalom i dodatnim paketima, ali opet bolje to nego što imaju susjedi u Srbiji, Arene im nudi jedan ISP, SK drugi...da bi gledali sve, moraju plaćati 2 pretplate. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: T-Com Internet
FileFicho kaže...

Ne znam što ti je tu iznenađenje. SK HD kanal postoji već 5 godina, samo što je na MaxTV došao tek krajem 3. mjeseca u zasebnom paketu sa SK 7-10 i SK Esports. I prije su išle top utakmice na tom kanalu (sjećam se prije korone, Real i Man Utd su nerijetko išli na SK HD), ali onda ih nisi ni imao prilike gledati, sada to možeš. S obzirom da je HT jedini u HR koji ima kompletnu ponudu SK kanala (ali svejedno se na njima ne mogu pratiti kompletna španjolska i engleska liga), mogu ih naplaćivati kako žele. Ni meni se osobno nikako ne sviđa ta politika sa milion i jednim kanalom i dodatnim paketima, ali opet bolje to nego što imaju susjedi u Srbiji, Arene im nudi jedan ISP, SK drugi...da bi gledali sve, moraju plaćati 2 pretplate. 

 Idemo prvo od kraja tvoje poruke.

 

A kod nas nije bilo tako? HT je imao Arene, Evo TV Sport klub, A1 ima pravo na Ligu prvaka. A gdje su tu još oni manji provideri. HT je kupio Evo tv, izbacio Sport Klub (na moju žalost) i ubacio Arene. Ali i dalje moraš plaćati A1 za Ligu prvaka i još ponešto. Zar ne? Sve ostalo je više manje isto na svim platformama.

 

Često mijenjane sadržaja paketa. Zato i ne želim MaxTV. Potpišeš za jedno, a serviraju ti drugo, treće, četvrto i peto. Hvala, ne bih.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2020 18:51 (zelenapaprika).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
zelenapaprika kaže...
FileFicho kaže...

Ne znam što ti je tu iznenađenje. SK HD kanal postoji već 5 godina, samo što je na MaxTV došao tek krajem 3. mjeseca u zasebnom paketu sa SK 7-10 i SK Esports. I prije su išle top utakmice na tom kanalu (sjećam se prije korone, Real i Man Utd su nerijetko išli na SK HD), ali onda ih nisi ni imao prilike gledati, sada to možeš. S obzirom da je HT jedini u HR koji ima kompletnu ponudu SK kanala (ali svejedno se na njima ne mogu pratiti kompletna španjolska i engleska liga), mogu ih naplaćivati kako žele. Ni meni se osobno nikako ne sviđa ta politika sa milion i jednim kanalom i dodatnim paketima, ali opet bolje to nego što imaju susjedi u Srbiji, Arene im nudi jedan ISP, SK drugi...da bi gledali sve, moraju plaćati 2 pretplate. 

 Idemo prvo od kraja tvoje poruke.

 

A kod nas nije bilo tako? HT je imao Arene, Evo TV Sport klub, A1 ima pravo na Ligu prvaka. A gdje su tu još oni manji provideri. HT je kupio Evo tv, izbacio Sport Klub (na moju žalost) i ubacio Arene. Ali i dalje moraš plaćati A1 za Ligu prvaka i još ponešto. Zar ne? Sve ostalo je više manje isto na svim platformama.

 

Često mijenjane sadržaja paketa. Zato i ne želim MaxTV. Potpišeš za jedno, a serviraju ti drugo, treće, četvrto i peto. Hvala, ne bih.

Slažem se, ali ja sam to sve pisao jer će kod nas od sljedeće sezone Arene opet uzeti Ligu Prvaka. Odnosno, u kombinaciji SK + Arene moći ćeš pratiti sva velika natjecanja klubova te skoro sve europske lige (ne znam hoće li Planetsport zadržati prava za poljsku ligu ili će se gubitkom Lige Prvaka kompletno ugasiti).

14 godina
offline
Re: T-Com Internet

Sezona 2021/2022 nije slijedeća sezona kao što ovdje mnogi govore. slijedeća sezona je 2020/2021 i nju i dalje prenosi Planet.

BE HAPPY 要開心 : )
13 godina
online
Re: T-Com Internet
Joe Cooker kaže...

Sezona 2021/2022 nije slijedeća sezona kao što ovdje mnogi govore. slijedeća sezona je 2020/2021 i nju i dalje prenosi Planet.

Zar nije sezona 2018/19 bila prva koju su prenosili oni ?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pa je... Imaju prava na tri sezone. Što nije jasno?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
T-Com Internet

Arena Hrvatska se hvali da je vratila ligu prvaka i dobila španjolsku pimeru, ali ne spominje je li što izgubila.

Za dvije sezone, a možda i prije, izgubit će po svemu sudeći domaću prvu ligu. Ostaje li im talijanska i francuska liga?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Da, taj dio ne spominju. Plus što ne znam hoće li to ostati u Sportskom paketu ili će napraviti neko kemijanje. Ugovor mi istječe za par mjeseci i bliže sam tome da ne produljim. Pa kad stvarno krene opet LP na Arenama ću vidjeti.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Pa je... Imaju prava na tri sezone. Što nije jasno?

Ako je sezona 2018/19 bila prva, onda je 2019/20 druga i 2020/21 treća sezona! 
Od sezone 2021/22 nemaju više prava na Ligu Prvaka, ono što si ti tvrdio! 

 

EDIT; sada sam pokopčao, odgovarao sam tebi a imao na umu kontekst odgovaranja drugom kolegi! 

Mea Culpa, nisam odmah uočio da nije riječ o jednom kolegi forumašu, jebiga 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 14:49 (ATJLučko).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nemam blage što si ti čitao. Napisao sam ti da imaju prava na 3 sezone. To znači da imaju još ovu i slijedeću sezonu.

Nakon toga tj. 2021/2022 ide opet na MaxTV.

Ne znam kako da ti jednostavnije objasnim. Mogu ti zaokružiti na kalendaru ako treba.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: T-Com Internet
Hexfire kaže...
Nemam blage što si ti čitao. Napisao sam ti da imaju prava na 3 sezone. To znači da imaju još ovu i slijedeću sezonu.

Nakon toga tj. 2021/2022 ide opet na MaxTV.

Ne znam kako da ti jednostavnije objasnim. Mogu ti zaokružiti na kalendaru ako treba.

Ma sada sam uočio moj previd, ti si meni ispravno pisao, ja sam tebe neispravno skužio 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Stigao mi je na mail zahtjev sklopljen putem telefonske prodaje kojeg bi trebao potvrditi, no tamo mi nisu izlistani dodatni tv paketi koje sam dogovorio nego samo osnovni tv paket, trebam li to potvrditi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Riot kaže...

Stigao mi je na mail zahtjev sklopljen putem telefonske prodaje kojeg bi trebao potvrditi, no tamo mi nisu izlistani dodatni tv paketi koje sam dogovorio nego samo osnovni tv paket, trebam li to potvrditi?

 -što misliš zašto postoji SZK? Nazoveš-pitaš i dobiješ odovor, kao što si već dogovrio nešto... no to što neki agent obeća na telefonu je manje važno, važno je što piše na ugovoru kad potpišeš.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
T-Com Internet

Te suglasnosti što šalju na mail su reda radi...ja kad sam uzimao na tom zahjetvu je pisao samo sportski paket, a akitivirani su mi bili uz njrga jos i prosireni i hbo premium kako je dogovoreno. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...
Hexfire kaže...
Pa je... Imaju prava na tri sezone. Što nije jasno?

Ako je sezona 2018/19 bila prva, onda je 2019/20 druga i 2020/21 treća sezona! 
Od sezone 2021/22 nemaju više prava na Ligu Prvaka, ono što si ti tvrdio! 

 

EDIT; sada sam pokopčao, odgovarao sam tebi a imao na umu kontekst odgovaranja drugom kolegi! 

Mea Culpa, nisam odmah uočio da nije riječ o jednom kolegi forumašu, jebiga 

 Ja sam napisao isto što i Hexfire, nisi skužio ni mene ni Hexfira. Slaba ti je matematika bila.

BE HAPPY 要開心 : )
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ista stvar i kod mene, kako nije bilo sporta radi korone, nisam uopće iša za tim dok nisam tija pogledat: City - Arsenal
Lakrdija
Ugovor mi ističe sljedeći mjesec, vjerovatno neću produžit,
Poslužit će streamovi neko vrijeme, najviše me smrvilo šta nigdi nisam dobija obavijest za promjene
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
FileFicho kaže...

Slažem se, ali ja sam to sve pisao jer će kod nas od sljedeće sezone Arene opet uzeti Ligu Prvaka. Odnosno, u kombinaciji SK + Arene moći ćeš pratiti sva velika natjecanja klubova te skoro sve europske lige (ne znam hoće li Planetsport zadržati prava za poljsku ligu ili će se gubitkom Lige Prvaka kompletno ugasiti).

 Da ?

Čuo sam da će se paket zvati Arena+ i taj jedan program će koštati +55 kn.  (zbog tih + 55 kn će imati dodatak + na Areni ) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
offline
T-Com Internet

jel netko ima problem sa brzinom neta? znaci svaki dan se moram javljati njihovoj korisnickoj sluzbi da mi resetira ruter...jer mi sa 10mbps padne na 2mbps.Nakon reseta znam imati 30mbps i to je ok taj dan i onda opet ista prica ping u igri mi zna biti do 500

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

jel netko ima problem sa brzinom neta? znaci svaki dan se moram javljati njihovoj korisnickoj sluzbi da mi resetira ruter...jer mi sa 10mbps padne na 2mbps.Nakon reseta znam imati 30mbps i to je ok taj dan i onda opet ista prica ping u igri mi zna biti do 500

Ruter ti rikava.

Imao sam iste probleme prije dva mjeseca.

Nakon ugovaranja premium usluge, dobio Fritzbox ruter. Nakon toga vise nemam problema. :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice