T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.454
|
čitano: 6.421.325
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
T-Com Internet

Ovo oko prava na raskid.

Žensku koja je složila ugovor sam pitao bar jedno 5 put imam li pravo u roku od 14 dana raskinut taj ugovor bez penala i rekla je DA.

Koliko jadan bi zakon bio da nemaš na to pravo ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Ovo oko prava na raskid.

Žensku koja je složila ugovor sam pitao bar jedno 5 put imam li pravo u roku od 14 dana raskinut taj ugovor bez penala i rekla je DA.

 

Koliko jadan bi zakon bio da nemaš na to pravo ? 

 Mislim da si se ti malo pogubio ili se jednostavno praviš grbav. Gore iznad si pitao za raskid ugovora koji si potpisao sa Vip-om. Sretno ti bilo ! 

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...
Silent horror1992 kaže...

Ovo oko prava na raskid.

Žensku koja je složila ugovor sam pitao bar jedno 5 put imam li pravo u roku od 14 dana raskinut taj ugovor bez penala i rekla je DA.

 

Koliko jadan bi zakon bio da nemaš na to pravo ? 

 Mislim da si se ti malo pogubio ili se jednostavno praviš grbav. Gore iznad si pitao za raskid ugovora koji si potpisao sa Vip-om. Sretno ti bilo ! 

 

Pa o tom ugovoru i govorim.

Prije potpisa sam ju pitao imam li pravo u roku od 14 dana raskinut.

Rekla je DA.

Što se pravim grbav ?

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Treba čitati sa razumijevanjem i ne praviti se grbav ponovo.  Ugovor si potpisao u njihovoj poslovnici i nemaš pravo na raskid ugovora! Probaj raskinuti ugovor i dobit češ brzi negativni odgovor. Pročitaj ugovor i nađi gdje piše da imaš pravo na raskid ugovora?  SRETNO !

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...

Treba čitati sa razumijevanjem i ne praviti se grbav ponovo.  Ugovor si potpisao u njihovoj poslovnici i nemaš pravo na raskid ugovora! Probaj raskinuti ugovor i dobit češ brzi negativni odgovor. Pročitaj ugovor i nađi gdje piše da imaš pravo na raskid ugovora?  SRETNO !

 

Dobro ja kužim šta si ti napisao, no, nema mi to logike, zašto bi bilo važno da li je ugovor sklopnjem putem telefona ili fizički u poslovnici. Vljda putem telefona postoji šansa da osoba A uzme oib osobe B i sklopi ugovor sa osobom C bez znanja osobe B. 

 

Nebitno to, iskreno 179kn za net i telefon sa tim da prva tri mjeseca račun bude 20kn i nije toliko loše, pa ako i bude tako hebe mi se, svakako se selim i biti ću kući dva put godišnje, a tv budem ilegalno sredio za 10e mjesečno pa nije frka, ma da bih radije volio za cca 250kn imat max tv sa sport plus paketom čisto da se ne moram zezat sa ilegalom.

 

Znači.

Ako se dogovorim u međuvremenu (kojem roku u danima) sa tcom oni će taj ugovor sa vipom učinit ništavnim jer neće dozvolit prijenos broja u vip i vip kao takav neće moć meni isporučit uslugu ?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
Znači.

Ako se dogovorim u međuvremenu (kojem roku u danima) sa tcom oni će taj ugovor sa vipom učinit ništavnim jer neće dozvolit prijenos broja u vip i vip kao takav neće moć meni isporučit uslugu ?

Nakon što si podnio zahtjev u VIP-u  prijenosom svog postojeceg fiksnog broja kojeg imaš u HT-u taj isti zahtjev upravo zbog toga ide prema HT-u te će HT ukoliko odluče da si im bitan kao korisnik prosljediti sve to na nepostojeći save desk koji ce te zvati i ponuditi ti ono šta misle da je prihvatljivo. Odlučiš li se za opciju od HT-a automatski se odbija zahtjev od VIP-a te ide storno istog i tu sve staje, a ti ostaješ daljnji korisnik HT-a.
Druga opcija je da HT odluči da im nisi bitan te onda pusti da se odradi prebacaj na VIP i tada krece realizacija tvog zahtjeva koji si podnio u VIPu. Kad smo već kod podnošenja što ti je gore i kolega naveo više puta, ako si ti dogovarao i potpisivao sve to u poslovnici VIP-a onda nemaš pravo na raskid ugovora bez penalizacije, a ukoliko je to bilo putem telefona i sl.kanala prodaje onda imaš pravo na raskid ug. unutar 14 dana i tu je kraj price. Što ti je ova iz VIP-a rekla za raskid je upitno, ali ok.

 

Ovo što si spominjao u drugoj poruci za ovog u T-Centru, nije ti mogao nuditi ništa po tom cjeniku jer u njemu stoji tko to može ponuditi što ti je rekao i @sandokan, a uostalom ponudit će ti ono što je njemu u interesu da bi ostavario svoj prodajni cilj... to sve više-manje znaju koliko god to zvucalo loše, tako je kako je zato i nije prodaja za svakoga, treba imat želudac za to.

9 godina
online
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Ne kužim o kakvom ti raskidanju pričaš ?

Pa ja sa tcom nemam ugovor već dva mjeseca, a to što sam dalje bez ugovora koristio uslugu je nešto drugo.

Ovo smo vec kroz teme prosli 10ak puta. Ti i dalje imas ugovor. Ti nemas ugovornu obvezu. To su 2 razlicite stvari. Pravni subjekt tebi nema na osnovu cega naplatiti uslugu ako nemate ugovor, jer ako vi nemate ugovor, on kad ti instalirat stvari i isporuci internet/tv/itd pa posalje racun ti ga jednostavno odjebes i kazes da neces platit i on se ne moze naplatit. Samim time, za to mu treba ugovor. Ugovorna obveza je nesto drugo. Stoga da, raskinut ugovor treba i nakon sto prestane ugovorna obveza, bilo da ti sam zatrazis raskid, bilo da to obavis preko drugog operatera koji ce zatrazit raskid (kao sto si ti napravio).

Silent horror1992 kaže...
šta drugo sam mogao napravit ne kužim.

Mogao si reci da hoces raskinut ugovor i onda bi dobio papir s brojem nepostojeceg savedeska i brojem zahtjeva koji bi zvao i koji je ovlasten da ti daje ponude iz cjenika koji si ti citirao djelatniku prodaje u tcentru koju ti isti ne moze dati.

Silent horror1992 kaže...
Save desk ne postoji više

Onda sam ja valjda razgovarao s fantomima ima mjesec dana kad me isti savedesk pokusavao odgovoriti od prebacivanja mobilnog broja. Ili prije manje od godinu dana kad sam ugovorio 209kn max3, prosireni za 5, hbo za 5 itd. Mora bit da je tako. I to sam ih za max3 jednostavno poslao mail da me netko iz savedeska nazove i to se dogodilo, a za mob sam ja njih zvao preko broja s formulara za raskidanje.

Silent horror1992 kaže...

zašto bi bilo važno da li je ugovor sklopnjem putem telefona ili fizički u poslovnici.

 Zato jer je tako pisan zakon.

 

Nastranu to, nisam siguran da ti operater svejedno ne daje mogucnost raskida unutar 14 dana kako god sklopljen ugovor.

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Pa ja sa tcom nemam ugovor već dva mjeseca, a to što sam dalje bez ugovora koristio uslugu je nešto drugo.

 Imaš ugovor, samo ti je prošla ugovorna obaveza. Da nemaš ugovora, ne bi imao ni usluge.

8 godina
offline
T-Com Internet

Svi operateri su postali nemoguci..4 mjeseca se natezem  sa Tkomom i vipom oko tarifa ...naplata kazni i usluga koji su mi ONI ukinuli i meni naplatili penalizaciju....5 zalbi slao za povrate novaca...5 zalbi slao za nekorektno ponasanje prema meni kao korisniku zbog njihovog odredenog idiota od  operatera za poslovne korisnike . Prebacivao sam se na vip i tu su krenuli problemi..ima tog jos jako puno al napisao bi doslovce 3 A4 stranice sta su mi sve priustili unazad 4+ mjeseca. I za šećer na kraju --" prije 2 dana me tkom iskopca sa njihovog interneta a A1 dragi li nam VIP je meni "zaboravio" poslat opremu na koju cu se ja spojit (ruter itd)  nakon jel što Tkom meni ukine sve usluge telefona interneta i televizije.  I tako ja evo danas cetvrti  dan  plus sad  2 dana vikend cu bit bez neta tel i televizije..a poslovni korisnik .moramo fakturirat racune itd itd .. Divan mi je pocetak pretplate na vip stim da Tkom se uopce nije ocitovao kada ce dati A1 mogucnost spajanja dok se oni maknu sa mog broja  nego su me jednostavno  tuf ..iskopcali bez poziva obavjesti  ili ičeg drugoga.. Nabijem ih sve redom ...  A takve stvari ce se dogadjat uvijek i mi nikad necemo biti zasticeni od strane drzave   i da ti operateri plate globe  ili  se doobro iskupe za ovakva sranja koje oni rade

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ok. Kužim sad sve.

Bitno mi je ako ipak nazovu tšrotovci i dogovorim sa njima još dvije god ovo sa vip automatski čini ništavnim, a u slučaju da ne zovu ili ne dogovorimo ništa svakako bi u vip tak da nije sporan taj ugovor.

8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sseennoonn kaže...

Svi operateri su postali nemoguci..4 mjeseca se natezem  sa Tkomom i vipom oko tarifa ...naplata kazni i usluga koji su mi ONI ukinuli i meni naplatili penalizaciju....5 zalbi slao za povrate novaca...5 zalbi slao za nekorektno ponasanje prema meni kao korisniku zbog njihovog odredenog idiota od  operatera za poslovne korisnike . Prebacivao sam se na vip i tu su krenuli problemi..ima tog jos jako puno al napisao bi doslovce 3 A4 stranice sta su mi sve priustili unazad 4+ mjeseca. I za šećer na kraju --" prije 2 dana me tkom iskopca sa njihovog interneta a A1 dragi li nam VIP je meni "zaboravio" poslat opremu na koju cu se ja spojit (ruter itd)  nakon jel što Tkom meni ukine sve usluge telefona interneta i televizije.  I tako ja evo danas cetvrti  dan  plus sad  2 dana vikend cu bit bez neta tel i televizije..a poslovni korisnik .moramo fakturirat racune itd itd .. Divan mi je pocetak pretplate na vip stim da Tkom se uopce nije ocitovao kada ce dati A1 mogucnost spajanja dok se oni maknu sa mog broja  nego su me jednostavno  tuf ..iskopcali bez poziva obavjesti  ili ičeg drugoga.. Nabijem ih sve redom ...  A takve stvari ce se dogadjat uvijek i mi nikad necemo biti zasticeni od strane drzave   i da ti operateri plate globe  ili  se doobro iskupe za ovakva sranja koje oni rade

 

Pa o stanju zahtjeva te je dužan obavještavati novi operater, ne tcom, tcom samo napravi isključenje na datum koji ti i novi operater dogovorite da će biti prijenos broja, a koji može biti najranije 3 dana od pokretanja zahtjeva, pa najviše do 30.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Upravo tako, novi operater te obavještava o datumu prelaska.

Ovako to ide, stranka podnosi zahtjev za prijenos broja kod recimo A1, A1 dostavlja zahtjev HT-u, trebamo taj i taj broj i iskljucenje svih usluga koje korisbik ima bezane uz taj broj.
HT kaze može i dostvlja A1 datum kad ce sve pogasit i reko figurirar port na centrali ako je bitstream ili prebaciti na ULL ako postoji ili sami iskljuciti i osloboditi broj na ERICSSON IN centrali ako prelazi na ftth, i ostale tipove tehnologije drugog opratora.

HT na taj datum od 8-11 h ili od 12 do 15 h ili cijeli taj dan, ovi sta je zatrazeno, u neko vrijeme gasi sve.
Kad HT ugasi sve, automatski se dostavlja A1 odgovor da je sve pogaseno i da je realizirana ako je bitstream usluga drugog operatora, ili trajno isklnucenje i oslobađanje numeracije na IN-u.

A1 do tog datuma (a znaju ga vecinom 2 tjedna prije realizacije) treba trebi isporuciti opremu ili najaviti dolazak tehnicara.
Odraditi tog datuma kad je HT iskljucio portiranje broja na IN-u prema sebi i pustiti ti uslugu.

Eeee ali posto je dokazano da je A1 jedan od najdrljavijih operatora u hr to je druga prica.

HT ima svojih brljavoca i ludorija.
Al ni blizu A1.

Kod grmljavina HT zamjeni opremu dosta brzo, 12,24,48 .... Ili ak je tolika guzva u tom tjednu, dok VIP nije uspio po 2-3 tjedna dostaviti ljudima novu opremu.

Ali bitno da idioti poslaju u HT, link down nema sinkronizacije kod korianika.
Pa mora izac HT, izmjerit sa instrumenton da je linija ok, dostavit to mjerenje i napisat im da je udario grom i da treba nova oprema.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
8 godina
offline
Re: T-Com Internet

pa tu i je problem. Što Tkom nije najavio kada isključuje svoje usluge,nego se čekalo odobrenje od HAKOMa za prijenos korisnika. Jer su 3 puta prije toga odbili zahtjev jer Tkom nije znao tko je vlasnik linije...u smislu pitam na koga je telefon i na tu istu osobu prebacimo u A1 i dobijemo odbijenicu jer nije isti vlasnik...nego eto kopanjem saznali da je netko drugi vlasnik linije koji ne placa uslugu vise od 10 godina. I ponovljen zahtjev prije 3 tjedna i od tad se čeka odluka da se dopusti prelazak... I nitko ništa dok nije nestalo svega. A dalje za opremu je zabrljao A1 ilti Orbico nenka firma koja je zadužena za to po novome.  A razlog mi je prelaska ujedno na A1 jer su provukli optiku kroz moju ulicu i pretpostavljam da će uskoro biti dostupna i meni sa downloadom sa cca 300mbps . Krivim i jedne i druge .Nažalost  jedina dobra stvar kod Tkoma je to što poslovnim korisnicima kroz 24 sata (meni osobno) su u vecini slucajeva rijesili neki problem sa internetom 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

ljudi isto potpisuju ishitreno svašta i rade probleme sami sebi.

 

1. Operatere morate provjeravati jer nešto dogovorite i onda vam šalju veće račune

2. Morate na račune stavljati prigovore i to onda bude 99% pozitivno rješeno. Kod t-coma

sam 5 mjeseci zaredom morao pisati prigovor i svaki puta je bio uvažen. gnjavaža ali što je tu je.

 

Ipak mi je drago da sam ostao na HTelekomu, jer imam optiku, ali velim vam

Neograničeno telefoniranje (ili je možda 1000 minuta ne znam jer tko bi to potrošio, bez ikakvih naknada za poziv

i flat internet brzina 70) vam može svaki agent dati na 24 mjeseca za 169 kn, to je optika MAX2 se zove.

Nazivajte, šetajte i čekajte dok vam ne ponudi to. Ako želite brzinu 100 onda je 179 kn, bez ikakvih pretplata

za mobitel koju danas 99% uvjetuje i nudi.

 

Meni je tek 5. agent ponudio to, da nije otišao bih na A1 jer su jeftiniji 3 mjeseca imaju besplatno i 21 mjesec po 159 kn

a brzina je 70. I ovih četvero je bilo OK, ali brate skini mi se sa tom preplatom za mobitel...pa koliko trošite itd...sjaši mi

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
kućaposo kaže...

ljudi isto potpisuju ishitreno svašta i rade probleme sami sebi.

 

Ne želimo se baš svi baviti telekomima 0-24h. Boli me đon cipele za njihove loše ponude i njihovo poslovanje. Sišu nam novac, a za to ne daju dovoljno kvalitetnu uslugu. Potužiš im se putem za to predviđenih kanala komunikacije, pa te smatraju kretenom kojem mogu prodati svaku laž i koji je dužan plaćati što mu se pošalje na kućnu adresu i mora šutjeti i biti sretan da ima i "to" što ima. Ponude vjernim korisnicima su uvredljive i nesuvisle. Nesuvisle = pa daj pogledaj što netko koristi, poslušaj što mu treba, pa mu ponudi pravu uslugu.


Toliko smo svi opterećeni raznim firmama, da to prerasta u bolest. Ako odem u poslovnicu telekoma očekujem da me ne smatraju ovcom koju treba prevarit samo da bi sebi priskrbili bonus na plaću. Muljaju, prešućuju činjenice i nisu upoznati s ponudom vlastite firme. Na kraju potpišeš ugovor i onda se mjesecima i godinama osvrčeš nije li ti možda telekom, elektroprivreda, vodovod ili netko četvrti poslao veći račun i zašto. Pa pišeš prigovore. Zoveš u pomoć inspekcije, agencije i tv emisije. Čemu? Zbog koga i čega? Jer netko interpretira Zakon o obveznim odnosima i slične zakone koji se odnose na uslužne djelatnosti kako mu se svidi tog dana?

 

Ja tako ne zamišljam ostatak svog života.

 

5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

1 do 2 dana po nekoliko sati moraš potrošiti svake 2 godine

oko izbora internet-tele operatera. To je jednostavno tako.

 

Načelno se slažem sa svime što si napisao.

Na taj način nećeš biti ošišan, nego u konačnici zadovoljan.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ako ima koji prodajni predstavnik za Karlovac za složiti ponudu ili netko tko radi u tcomu, nek se javi na pm. Ugovor za max 3 koji se sad plaća 320.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav,zavrsava mi ugovor na t-com,imao sam max3 osnovni,flat 50/10 telefon i otplacivao honor 8 nekih 60kn mj,...sveukupno racun je 310kn sa mobitelom za koji nisam nikakvu mobilnu preplatu imao....sad me zanima,bnet tj a1 mi nije dostupan,terrakom navodno nije dobar a i programi su im uzas,znaci preostaje Iskon ili ostati u T comu....najvise bi me zanimala neka ponuda kao i do sada,da neki bar mobitel ide uz tu cijenu ili samo telefon i net.....sta je najpametnije t com mi nudi samo max3 za 319kn bez mobitela  ni nicega nakon produzetka,iskon daje popust do 1000kn tako da je i to ok a i kod njih je nekih 270kn Trio opcija,pa nisam vise pametan...jel znate za kakve ponude ili da mi se javi prodajni predstavnik,ja sam iz Zagreba,Borongaj i hitno mi je to.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav,zavrsava mi ugovor na t-com,imao sam max3 osnovni,flat 50/10 telefon i otplacivao honor 8 nekih 60kn mj,...sveukupno racun je 310kn sa mobitelom za koji nisam nikakvu mobilnu preplatu imao....sad me zanima,bnet tj a1 mi nije dostupan,terrakom navodno nije dobar a i programi su im uzas,znaci preostaje Iskon ili ostati u T comu....najvise bi me zanimala neka ponuda kao i do sada,da neki bar mobitel ide uz tu cijenu ili samo telefon i net.....sta je najpametnije t com mi nudi samo max3 za 319kn bez mobitela  ni nicega nakon produzetka,iskon daje popust do 1000kn tako da je i to ok a i kod njih je nekih 270kn Trio opcija,pa nisam vise pametan...jel znate za kakve ponude ili da mi se javi prodajni predstavnik,ja sam iz Zagreba,Borongaj i hitno mi je to.Hvala

 Jel ti dostupan coax od Bnet-a?

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Vektoring odgođen za 2019?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Da Ag008 vrlo vjerovatno bi to moglo krenit tamo u 2019 tek.

Ja sam se nadao krajem ove godine ali brijem da će tek na proljeće i nadam se de će nama koji smo extremno blizu FTTC kabineta i imamo liniju do njih unutar 100m ponudit i G.fast opciju to bi meni bio internet bingo!

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 21:59 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...
mariocroatia78 kaže...

Pozdrav,zavrsava mi ugovor na t-com,imao sam max3 osnovni,flat 50/10 telefon i otplacivao honor 8 nekih 60kn mj,...sveukupno racun je 310kn sa mobitelom za koji nisam nikakvu mobilnu preplatu imao....sad me zanima,bnet tj a1 mi nije dostupan,terrakom navodno nije dobar a i programi su im uzas,znaci preostaje Iskon ili ostati u T comu....najvise bi me zanimala neka ponuda kao i do sada,da neki bar mobitel ide uz tu cijenu ili samo telefon i net.....sta je najpametnije t com mi nudi samo max3 za 319kn bez mobitela  ni nicega nakon produzetka,iskon daje popust do 1000kn tako da je i to ok a i kod njih je nekih 270kn Trio opcija,pa nisam vise pametan...jel znate za kakve ponude ili da mi se javi prodajni predstavnik,ja sam iz Zagreba,Borongaj i hitno mi je to.Hvala

 Jel ti dostupan coax od Bnet-a?

 Ne nazalost..koliko citam za postojoce T com korisnike ide minimalno 240 plus 10kn brzina,sport i prosireni znaci 270kn..mozda ali tesko onaj za 209 plus ti paketi zajedno 240...ali vidim da i neke i oni popuste daju za kupnju necega...oko 700kn koliko sam pohvatao dns...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ekipa koja je dobila MAX3 za 209kn mjesečno: imate li u tom paketu uključen i MAXtv To Go? Ili ima možda neka opcija isto tako za tipa 10 kn/mj.?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Srle1404 kaže...

Ekipa koja je dobila MAX3 za 209kn mjesečno: imate li u tom paketu uključen i MAXtv To Go? Ili ima možda neka opcija isto tako za tipa 10 kn/mj.?

 Jok

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nema maxtva to go u ovim paketima za 209 kn.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
neonka kaže...

Ako ima koji prodajni predstavnik za Karlovac za složiti ponudu ili netko tko radi u tcomu, nek se javi na pm. Ugovor za max 3

 Sve isto. Ako ima koji prodajni predstavnik molim da se javi na pp.

battlelog pukycro
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Šteta. Dakle najjeftinija opcija u tom paketu je MAXtv To Go za 25 kn/mj?

11 godina
offline
T-Com Internet

Čisto info da vam javim što se na kraju dogodilo.

Zvali su iz tcoma iz odjela za zadržavanje, nude 209kn max 3 i još sam uzeo 15kn sportski i 5kn prošireni. Uz navedeno dobio 400kn keša.

 

Onda su me uputili da nazovem u vip i da tražim storno ugovora koji je potpisan.

Zovem vip, kažem kak je, potpisan prošli tjedan ugovor za fiksnu liniju, a u međuvremenu sam dogovorio daljnju suradnju sa postojećim provajderom i želim storno, ok gospodine može oib, imate pravo na storno, proslijedila sam kolegama.

Pitam ja jel to 100%, kaže da da, smatrajte riješenim.

 

Sad nek se javi onaj koji mi je rekao neki dan da potpisan ugovor u poslovnicama ne može bit raskinut u roku od 14 dana i objasni kako sad to da nisu pitali niti spominjali.

 

Preporuka svima koji žele taj max 3 za 209kn da nazovu A1 i naprave neki ugovor čisto da do ovih stigne zahtjev jer ne trzaju oni na rekla kazala i prijetnje idem kod drugog itd.

Ovo nek ne rade oni koji imaju max2 pakete jer postoji velika šansa da procijene da ste im nebitni i puste vas kod drugog provajdera.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Nekako imam osjećaj, poznavajući A1, da tvoja priča sa njima tim pozivom još nije gotova. Nadam se da sam u krivu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Nekako imam osjećaj, poznavajući A1, da tvoja priča sa njima tim pozivom još nije gotova. Nadam se da sam u krivu.

 Trebao je on to otić njima u poslovnicu i dobit napismeno potvrdu od njih, a ovako preko telefona nebi ni rođenom vjerovao a ne A1 specijalcima.

Napad je najbolja obrana :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice