Kvaliteta DSL parice? izdvojena tema

poruka: 6.135
|
čitano: 1.529.423
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
froxie24 kaže...
jbc0smith kaže...

U zadnjih 10-ak dana mi modem izgubi sinhronizaciju svaki dan između 13 i 14 sati na par minuta. Nakon toga opet radi 24 sata uredno bez i jedne CRC greške, možda 200-300 FEC grešaka.

Pušten je otvoreni profil prije 2 mjeseca (65/25) i sve je savršeno funkcioniralo do sad.

Ima li netko iskustva s tim?

Ako prijavim kvar prvo će smanjit brzinu, a gotovo sam siguran da nije u tome problem.

  To je uredu. HT ima svaka 24 sata reconnect radi promjene javne ip adrese. 

 Ne radi se o reconnectu, nego DSL izgubi sync.

Mikrotik ga reconnecta u 3 ujutro.

9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
jbc0smith kaže...

Ne radi se o reconnectu, nego DSL izgubi sync.

Mikrotik ga reconnecta u 3 ujutro.

 Odi na hrvatskitelekom pa pogledaj spajanja da sve odgovara (znaci da imas pucanje u 13 i u 3 u jutro). Ako je tako nesto inicira sync u 13, pokusaj s restartanjem njihovom modema u 3 u jutro jedanput.

6 godina
neaktivan
offline
Kvaliteta DSL parice?

Slika parice je ispod. Imam par pitanja.

 

1.  Zašto je sad Data Path Fast/Fast, prije je pisalo nešto drugo, mislim da interleaved?

2.  Zašto je Noise Margin(Up/Down) ispod 6db za down i dali ima to ikakve veze i je li to nestabilna linija?

3.  Što znači Interleave Depth(Up/Down) i int. Delay? Mislim da mi to prije nije bilo u ruteru ali se možda varam...

4.  Ovo profil 17a čitao sam da ima i 8b i 35b pa koje je najbolje i zašto imam baš 17a?

5. Kakva je linija općenito ovako po podatcima?? Je li dobra i jeli se može očekivati neko poboljšanje još?

 

Znam da su uveli otvoreni profil pa zato i pitam...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
Daliboris kaže...

Slika parice je ispod. Imam par pitanja.

 

1.  Zašto je sad Data Path Fast/Fast, prije je pisalo nešto drugo, mislim da interleaved?

2.  Zašto je Noise Margin(Up/Down) ispod 6db za down i dali ima to ikakve veze i je li to nestabilna linija?

3.  Što znači Interleave Depth(Up/Down) i int. Delay? Mislim da mi to prije nije bilo u ruteru ali se možda varam...

4.  Ovo profil 17a čitao sam da ima i 8b i 35b pa koje je najbolje i zašto imam baš 17a?

5. Kakva je linija općenito ovako po podatcima?? Je li dobra i jeli se može očekivati neko poboljšanje još?

 

Znam da su uveli otvoreni profil pa zato i pitam...

1. Da imas bolji odziv (ping). Ocito veza podrzava. Interleaved je tu da ustabili vezu tehnicki. Ako ti radi sve 5.

2. Moze bit i 0 ako veza drzi. Ne beri brigu. Ako ti veza radi znaci da je dobra. Ako bude pucala, dignut ce marginu. Stavili su tako da ti bude brzina sto veca.

3. Nista sto te treba brinit, vezano za protekcije na liniji.

4. Nema najbolje, nekako gledaj, sto veci broj, to "veca brzina" iako taj broj nema veze s tim al nebitno. Ako budes imao mogucnost 35b pretpostavljam da ce te i na to stavit pa ces imat jos vecu brzinu. Iako je atenuacija nesto velika za 35b. Na 8b bi imao max 50.

5. Linija je dobra cim ti margina moze bit mala i drzi se bez pucanja i jos stoji na fast/fast.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 10:25 (sandokan111).
10 godina
neaktivan
offline
Kvaliteta DSL parice?

Kakva je parica ovde,da li moze vdsl i vece brzine paketa stim da ih placam za 50/10 a pustaju mi 12/1?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

Kakva je parica ovde,da li moze vdsl i vece brzine paketa stim da ih placam za 50/10 a pustaju mi 12/1?

 Ti si jos na adslu, trazi prebacivanje na vdsl. Bit ce bolje od 12/1 svakako. Nece bit 50, al ce bit bolje. Po atenuaciji nekakvih 20ak

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Prebacili su me danas na vdsl i pustili 20/4 evo novih parametara je li to to i ne moze vise od toga?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

pogresna slika izvinjavam se

9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

pogresna slika izvinjavam se

 Ne nije, ocito su te negdje blize prespojili. Sad ti maksimala baca 50, tako da trazis da te prebace na ove profile koji daju koliko ide, pa ces imat oko 50.

14 godina
offline
Kvaliteta DSL parice?

Da, uz nadoplatu. Meni su tražili dodatnih 30Kn da bi mi omogućili povećanje sa 20 na 30Mb/s, a ja njima "zbogom, đaci". Nikad više HT.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 20:23 (Ord Mantel).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
Koliko ja znam otvoreni profil je besplatan, a i meni su smanjili račun za 10 kuna koje sam prije plaćao za turbo opciju, tako da taj podatak o dodatnoj nadoplati nebi trebao biti točan
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 8:26 (Doktor-X).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Kvaliteta DSL parice?

Ni meni tocno nije jasna naplata tog, nisam vise na vdslu i tome. Prije se turbo naplacivao (znaci da ti se digne brzina s 20 na X). Da li se sad naplacuje stvarno neznam. Pitanje je sto je gore navedeno da treba naplatit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kvaliteta DSL parice?

Ma siguran sam da su mu htjeli uvaliti ugovor (novi). Za otvoreni profil ne treba nikakva dodatna nadoplata.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

trazio sam da dignu na 30/6 ali kazu da parica to ne moze podnijeti da je margina mala i ako povecaju da ce mi pucati veza.Je li to istina?

14 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
Doktor-X kaže...
Koliko ja znam otvoreni profil je besplatan, a i meni su smanjili račun za 10 kuna koje sam prije plaćao za turbo opciju, tako da taj podatak o dodatnoj nadoplati nebi trebao biti točan

 Čuj, akviziter nazvao i brbljao kako su pojačali centrale, pa omogućuju veće brzine. Do tada sam imao 20 Mb/s, a on kaže da to ostaje isto, ali uz nadoplatu... itd. Ako je mene slagao, a ja vas, onda nije do mene.

15 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Pozdrav,

može li mi netko objasniti zašto ja imam milijardu CRC + FEC grešaka? :)

Dosta često mi puca veza i router se restarta.
Kako mogu to spriječiti?

 

E: Imam Speedport običan router. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 9:27 (Hrky).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

trazio sam da dignu na 30/6 ali kazu da parica to ne moze podnijeti da je margina mala i ako povecaju da ce mi pucati veza.Je li to istina?

 To je moguce, a i ne mora bit moguce, vec su to mozda samo naveli bezveze :) Stavi sliku linije. A i dok ne probaju ne znaju hoce li pucat ili ne (iako se moze nekad pretpostaviti).

Hrky kaže...

Pozdrav,

može li mi netko objasniti zašto ja imam milijardu CRC + FEC grešaka? :)

Dosta često mi puca veza i router se restarta.
Kako mogu to spriječiti?

 

E: Imam Speedport običan router. 

Krivo sam procitao prvi puta, ucinilo mi se da ti je pusteno manje. Neka ti malo povecaju marginu. Malo ce ti se brzina spustit da ustabile vezu. Znaci da nemoze radit s marginom od 6. Nek dignu na 8 pa vide.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 10:04 (sandokan111).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Evo slike,nece da puste jos su mi rekli da sam na granici da vdsloom da mi radi i da budem sretan sto moze uopste 20/4 a za 30/6 kao nema sanse nece ni probat a ja nesto ubjedjen po parametrima da moze.slika je na liku ispod.

https://ibb.co/BNQc6db

9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

Evo slike,nece da puste jos su mi rekli da sam na granici da vdsloom da mi radi i da budem sretan sto moze uopste 20/4 a za 30/6 kao nema sanse nece ni probat a ja nesto ubjedjen po parametrima da moze.slika je na liku ispod.

https://ibb.co/BNQc6db

 Gluposti. Uredno ti pise max 55, tako da ne da ce 30 radit nego ce radit ko puska. Stavili su neki target na margini, i syncalo je na 55 (vjerojatno 6). Hoce li pucat s tim, to ce znat tek ako ti to i puste. Na 30 se ta margina uredno moze dizat debelo iznad i radit ce sigurno. Nisi jos prosao prvu liniju obrane izgleda, a pitanje je zasto ti ne zele povecat. Tamo u tcom temi pricaju da svima dizu koliko ide, neznam zasto bi tebi onda branili. Mozda si imao puno prijavljenih gresaka prije pa su te na ovaj nacin skinuli s grbace.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

A ovo je mtel BIH,ma nisam nista prijavljivaao godinama sam imao adsl 10/0.6 i prije par dana napravili novu mini centralu blize meni prespojili me tu dosao momak kaze moze ovde 20/4 reko moze li 30/6,kaze ne moze i ovo je pitanje hoce li raditi reko dobro.Sad kontam da ih zovem opet da pitam da me prebace na 30/6 jer ipak placam za to u open trio paketu.

9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

A ovo je mtel BIH,ma nisam nista prijavljivaao godinama sam imao adsl 10/0.6 i prije par dana napravili novu mini centralu blize meni prespojili me tu dosao momak kaze moze ovde 20/4 reko moze li 30/6,kaze ne moze i ovo je pitanje hoce li raditi reko dobro.Sad kontam da ih zovem opet da pitam da me prebace na 30/6 jer ipak placam za to u open trio paketu.

 Moze to i vise dosta. Mozda bi i na 50 radilo. Treba pustit pa vidjet.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Imam jedno pitanje samo ako znas sta je problem

Imam neki bug koji mi nije jasan ako mozes viditi sa ove slike https://ibb.co/P65qRJY uptime na modemu je bio 5h 15min 42s i bacao je 61421 FEC gresku,
Dok recimo na drugoj slici https://ibb.co/g70SMqz koja je uzeta naknadno znaci 5h 16min 44s te FEC greske su magicno nestale i stoji samo 11 ne razumijem sta se desava je li modem poludio mi pa brise greske sa linije kako moze ici unazad broj gresaka ako je uptime i dalje na samom linku

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
Pozdrav.

Dakle, T-com, od kad su mi u mom selu napravili novu stanicu sam imao brzinu 30/5. Nije nešto s obzirom na veliku količinu uređaja spojenih na liniju, ali nekako bi preživjeli.
Prošli mjesec su poslali poruku da će nam automatski povečat brzine na maksimalno što linija dopušta. Počeli nešto drkat po stanici, svaki drugi dan bi po par sati bio offline i svaki put bi mi bila brzina različita. Jednom 43/7, drugi put 36/7 da bi na kraju došli na 26/7.

Zanimljivo je to kad bi nazvao T-com službu za korisnike, rekao bi im da želim najveću moguću brzinu s -10% da mi bude stabilna konekcija, i fina cura s druge strane bi mi to riješila, dobio bi 40/7, i to je normalno radilo. Drugo jutro od oko 8 do 10 sati opet bi bio offline i opet bi me vratili na 26/7. I tako se desilo dva puta.
Pogledao sam T-com tablicu s razredima brzina na njihovoj stranici i nigdje nema kombinacije gdje je download 26, a upload 7?! Po podacima iz rutera o liniji se vidi da je upload maksimalan moguć, a download 50%.

" vartype": "value", "varid": "dsl_status", "varvalue": "online" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_downstream", "varvalue": "26305" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_upstream", "varvalue": "7434" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_max_downstream", "varvalue": "43248" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_max_upstream", "varvalue": "7441" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_transmission_mode", "varvalue": "VDSL2-17A Annex B" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_crc_errors", "varvalue": "198" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_fec_errors", "varvalue": "202" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_snr", "varvalue": "14.9 \/ 16.6" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_atnu", "varvalue": "20.0 \/ 8.0" }, { "vartype": "value", "varid": "vdsl_atnu", "varvalue": "8.0" }"

Ja imam blagi osjećaj da me netko zaje#$%"#$... i svaki put kad mi ping skoči preko 200 tokom igranja, sjetim se T-com-a i njihovog nekog kumeRođo iz mog sela kome se ispravljaju brzine svako jutro nakon što meni povečaju. Da li postoji normalan civiliziran način da se ova problematika riješi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
zhUPer_C18 kaže...
Pozdrav.

Dakle, T-com, od kad su mi u mom selu napravili novu stanicu sam imao brzinu 30/5. Nije nešto s obzirom na veliku količinu uređaja spojenih na liniju, ali nekako bi preživjeli.
Prošli mjesec su poslali poruku da će nam automatski povečat brzine na maksimalno što linija dopušta. Počeli nešto drkat po stanici, svaki drugi dan bi po par sati bio offline i svaki put bi mi bila brzina različita. Jednom 43/7, drugi put 36/7 da bi na kraju došli na 26/7.

Zanimljivo je to kad bi nazvao T-com službu za korisnike, rekao bi im da želim najveću moguću brzinu s -10% da mi bude stabilna konekcija, i fina cura s druge strane bi mi to riješila, dobio bi 40/7, i to je normalno radilo. Drugo jutro od oko 8 do 10 sati opet bi bio offline i opet bi me vratili na 26/7. I tako se desilo dva puta.
Pogledao sam T-com tablicu s razredima brzina na njihovoj stranici i nigdje nema kombinacije gdje je download 26, a upload 7?! Po podacima iz rutera o liniji se vidi da je upload maksimalan moguć, a download 50%.

" vartype": "value", "varid": "dsl_status", "varvalue": "online" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_downstream", "varvalue": "26305" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_upstream", "varvalue": "7434" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_max_downstream", "varvalue": "43248" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_max_upstream", "varvalue": "7441" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_transmission_mode", "varvalue": "VDSL2-17A Annex B" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_crc_errors", "varvalue": "198" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_fec_errors", "varvalue": "202" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_snr", "varvalue": "14.9 \/ 16.6" }, { "vartype": "value", "varid": "dsl_atnu", "varvalue": "20.0 \/ 8.0" }, { "vartype": "value", "varid": "vdsl_atnu", "varvalue": "8.0" }"

Ja imam blagi osjećaj da me netko zaje#$%"#$... i svaki put kad mi ping skoči preko 200 tokom igranja, sjetim se T-com-a i njihovog nekog kumeRođo iz mog sela kome se ispravljaju brzine svako jutro nakon što meni povečaju. Da li postoji normalan civiliziran način da se ova problematika riješi?

 Ako ti puca veza i blesira se DSL syncanje, zovi tehničara neka dođe pogledat sve.

Meni je stavljen FR profil sa brzinom 85 megabita, (a bilo je 114-120 jer nije se syncalo dobro između rutera i linije pa je pucalo) i popeglao je, uredio malo kablove jer je malo šlampavo spojeno bilo i na nekim djelovima je bilo šumova, bakar stršio.

4 godine
offline
Kvaliteta DSL parice?

U dvije teme se piše o istim problemima.

 

Meni je problem u ZTE-u tj. routeru u kombinaciji s ovim novim otvorenim profilom. A primjećujem da HT ne resetira uvijek vezu i IP adresu nakon 24 sata. Nekada prođe 30-36 sati. To je podatak iz moj telekom portala o mojoj vezi. I noćas u ponoć i pet minuta je resetirana veza nakon 36 sati i nakon toga do jutra je pukla nekoliko puta dok sam spavao. Nakon 3 sata i 19 minuta držanja veze, dvaput nakon 2 minute, jednom nakon 10 minuta i ujutro me je dočekao router s crvenom lampicom (znači nije radio ni telefon). Iskopčao sam router baš iz struje i ponovno ga uključio. Samo korištenje tipke on/off rijetko kad pomaže jer router uđe u neku petlju i stalno resetira vezu.

 

Sve se to zbiva otkako su postavili otvoreni profil. Ranije sam mogao svima pokazivati super stabilnu vezu koja je trajala 24 sata osim kada sam ja resetirao vezu ručno. A povećanje koje sam time dobio nije spektakularno.

 

Nisu se proslavili s tim otvorenim profilima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 12:42 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Istina, zato zatraži FR profil da stabiliziraju vezu. Da, smanjit će se brzina, ali stabilnije će biti i veća margina.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?

Morao sam naci covejka kog znam ja pa njega zamolio da dodje da mi prebaci,i pustio mi jutros 33/7 sad za sad radi odlicno evo slike

Screenshot-9 — ImgBB (ibb.co)

Valjda nece pucati margina ostala ista kao sto je bila i prije

9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
gagidragan kaže...

Morao sam naci covejka kog znam ja pa njega zamolio da dodje da mi prebaci,i pustio mi jutros 33/7 sad za sad radi odlicno evo slike

Screenshot-9 — ImgBB (ibb.co)

Valjda nece pucati margina ostala ista kao sto je bila i prije

 Nema sta pucat, imas "zalihe" brzine da ti se margina digne ako veza puca. Moze to jos gore.

9 godina
neaktivan
offline
Kvaliteta DSL parice?

Može li mi neko pomoći brzina interneta na speed testu je download 42mbit/s upload 4mbit/s a ovo je u modemu kopiramo jeli ovo za prijavu kvara?

 

xDSLFwVersion: FwVer:5.10.6.0_B_A60901 HwVer:T14.F7_0.0
Line State: Up
Modulation: ITU G.993.2(VDSL2), G.998.4(G.I
Annex Mode: ANNEX_B
=============================================================================

TPSTC type: 64/65B PTM TC

near-end interleaved channel bit rate: 47493 kbps
near-end fast channel bit rate: 0 kbps
far-end interleaved channel bit rate: 0 kbps
far-end fast channel bit rate: 8695 kbps

near-end FEC error fast: 0
near-end FEC error interleaved: 228809
near-end CRC error fast: 0
near-end CRC error interleaved: 0
near-end HEC error fast: 0
near-end HEC error interleaved: 0
far-end FEC error fast: 0
far-end FEC error interleaved: 0
far-end CRC error fast: 0
far-end CRC error interleaved: 0
far-end HEC error fast: 0
far-end HEC error interleaved: 0
DSL uptime :35 min, 35 secs
DSL activetime :0 min, 16 secs

Downstream:
relative capacity occupation: 100%
noise margin downstream: 7.2 dB
output power upstream: 4.7 dbm
attenuation downstream: 13.8 dB

Upstream:
relative capacity occupation: 100%
noise margin upstream: 15.0 dB
output power downstream: 13.3 dbm
attenuation upstream: 2.9 dB

Bit table:
carrier load: number of bits per tone
tone 0- 31: 00 00 00 06 89 99 aa aa aa aa aa aa 99 98 87 55
tone 32- 63: 4b bd cc cd dd ee ee ee ee ee fe ee fe ee ee ef
tone 64- 95: ee ee ef ee ee ee ee ee ef ee ee ee ee ee ee ee
tone 96-127: ee ee ee ee de 0e dd dd dd dd dd dd dd dc dc dd
tone 128-159: cc cc cc cc cc cc cc cc cb cc cc cc cc cc cc bc
tone 160-191: cc cc cc cc cc cc cc bc cc bb cc cb bb bb cc cb
tone 192-223: cb cb cc bb bb cc bb bb bc cc bb bb bb bb bb bb
tone 224-255: bb cc bb bb cb bb cb bb cc bc bc bb cb bb bb bb 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kvaliteta DSL parice?
zelenapaprika kaže...

U dvije teme se piše o istim problemima.

 

Meni je problem u ZTE-u tj. routeru u kombinaciji s ovim novim otvorenim profilom. A primjećujem da HT ne resetira uvijek vezu i IP adresu nakon 24 sata. Nekada prođe 30-36 sati. To je podatak iz moj telekom portala o mojoj vezi. I noćas u ponoć i pet minuta je resetirana veza nakon 36 sati i nakon toga do jutra je pukla nekoliko puta dok sam spavao. Nakon 3 sata i 19 minuta držanja veze, dvaput nakon 2 minute, jednom nakon 10 minuta i ujutro me je dočekao router s crvenom lampicom (znači nije radio ni telefon). Iskopčao sam router baš iz struje i ponovno ga uključio. Samo korištenje tipke on/off rijetko kad pomaže jer router uđe u neku petlju i stalno resetira vezu.

 

Sve se to zbiva otkako su postavili otvoreni profil. Ranije sam mogao svima pokazivati super stabilnu vezu koja je trajala 24 sata osim kada sam ja resetirao vezu ručno. A povećanje koje sam time dobio nije spektakularno.

 

Nisu se proslavili s tim otvorenim profilima...

 

Vidiš moje je iskustvo opet drugačije. Kad mi je HT pustio otvoreni profil DSL/Link i DSL/Internet status su pucali svako malo max attnable down je bio stalno oko 70mbps ali max attnable up je stalno skakao od 30 do 50mbps. Realna brzina je 60/30mbps. 

 

Zadnjih par dana, točnije od 11.11. više ne puca veza koliko sam primjetio po statusu rutera drži 24 sata bez problema. Što se parametara tiće max attnable up više ne skaće do 50mbps već se kreće oko 35mpbs. Brzina i dalje 60/30mbps. 

 

Naravno broj CRC i FEC errora bez obzira na promijene i dalje postojan, na primjeru dolje je velik broj koji se nakupio u zadnja 4 dana s obzirom da se ti errori počnu resetiraju nakon uspostavljanja DSL/Linka dok gubljenjem DSL/Internet statusa ostaju nepromijenjeni. 

 

DSL Downstream 68021 kBit/s

DSL Upstream 35173 kBit/s

DSL / Link In sync since 2021-11-11 19:49:26

DSL/Internet Status Online since 2021-11-15 01:49:56

Transmission mode VDSL2-17A Annex B

CRC Errors (Down/Up) 9417

FEC Errors (Down/Up) 220723

SNR (Down/Up) 8.6 / 13.2 dB

Attenuation (Down/Up) 14.0 / 5.0 dB

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice