Iskon "iskustvo"! izdvojena tema

poruka: 3.293
|
čitano: 1.155.910
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Iskon "iskustvo"!

Nakon čak 3 maila koje sam morao slati prema Iskonu a poradi raskida ugovora, konačno od danas nisam više njihov korisnik.

 

Sa Iskonom sam bio zadnjih 13 godina, bilo je tu i dobrih i loših iskustava.

Kad je bilo ok, pohvalio sam ih. Kad je bilo loše, pokudio sam ih.

 

Zadnjih godinu i pol je bilo stvarno loše Iskon iskustvo i to je na kraju rezultiralo prelaskom na A1.

 

Ne kužim samo upise u temi tipa ako je netko zadovoljan Iskon uslugom,

zašto se osjeća pozvanim docirati drugima koji nemaju baš tako sjajno Iskon iskustvo.

 

Što se mene osobno tiče, da je bilo sve ok i da su bili ažurni u otklanjanju problema

pregrmio bih nekako i to što su mi u startu odrezali skoro pa pola ugovorene brzine.

 

No taj njihov stav i beskonačni razgovori sa uvijek nekim drugim agentom, pa ponovno objašnjavanje o čemu se tu u stvari radi...

...i čekanje da ti se uopće netko javi, a pri tome druženje s iritantnim automatom uvijek između 10 do 15 minuta...

pa uvjeravanja kako je s njihove strane sve ok a vrlo dobro su znali da nije...

 

Sve to je kumovalo odluci da ne želim imati s njima više posla i od danas sam korisnik A1 internet paketa 200/20 Mbps.

 

Nikad ne reci nikad, al' stvarno se nadam da s Iskonom neću imati više posla.

 

 

 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 14:02 (fromcelltohell).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Ma to su sve tam stručnjaci nema kaj ...  evo odgovora na moj prigovor ... 

 

 

"Žao nam je zbog nastale situacije.

 

Prema našoj evidenciji, zahtjev za storno isporuke zatražen je 8.1. u večernjim satima, dok se prijenos odradio 9.1. u jutarnjim satima. To nije bilo dovoljno vremena da se storno odradi u potpunosti.

 

Sada je potrebno obratiti se starom operateru kako bi oni izvršili prijenos broja natrag. Dakle, oni moraju poslati zahtjev (jedinstvenu izjavu) te ju mi odobravamo, nakon čega se izvršava prijenos.

 

Još jednom se ispričavamo zbog nastale situacije.

 

Ovaj odgovor predstavlja potvrdu o izvršenoj administrativnoj i tehničkoj provjeri po Vašem korisničkom računu.

 

Ako smatrate da rješenje ipak nije zadovoljilo Vaša očekivanja, možete se obratiti Povjerenstvu za rješavanje pritužbi ... "

 

 

 

Jebena im je evidencija ...

Iskon mail Iskon mail
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 15:32 (Memphis).
 
1 1 hvala 0
15 godina
online
Iskon "iskustvo"!

Evo što sam ja dobio od Iskona kao odgovor na moja dva prethodna e-maila u kojima sam izričito zahtjevao raskid ugovora,

kojom prigodom sam naveo da nisam zadovoljan isporučenom uslugom jer smatram da mi ne isporučuju ono što smo ugovorili.

Znači, u 2 maila sam zahtjevao raskid ugovora.

Naslov mojih e-mail poruka je bio "Zahtjev za raskid ugovora" i dole u textu maila sam također  napisao da smatraju taj mail kao moju konačnu odluku da

želim raskinuti ugovor.

 

Koliko moraš biti blesav da na ta 2 e-maila odgovoriš ovo sa screenshota!?

 

I tek kad sam nakon trećeg e-maila koji sam poslao i dakako, potpuno izgubio ovo malo živaca s njima te i preko Moj Iskon obrasca

još jedared napisao da želim raskid ugovora i sve potanko objasnio zbog čega to izričito zahtjevam, konačno su shvatili da je to to.

 

Još me kasnije nazvao lik i pita me "gospodine, vi ste imali nekakvih problema?"

Rekoh mu "gle, nemam više ni volje ni živaca objašnjavati po tko zna koji put,

daj me samo isključi s mreže, pošalji mi u mailu koji je rok za vraćanje opreme i na koju adresu to moram isporučiti.

Pošalji mi još kaj sam vam dužan platiti za ovo do isključenja usluge pa da se lijepo raziđemo k'o ljudi".

 

Lik je zašutio nakratko, pa onda veli, "a da, dobro...razumijem."

 

Rekoh, "baš dobro...konačno ste shvatili.

Hvala lijepo, doviđenja!"

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 20:12 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Sta si na kraju ugovorio s a1 ?

 

ja imam preko iskona optiku 100mbs,  i evo treca grupa gdje postavljam pitanje.

netflix m nejde u 4k , brzina mi ispod 10mbs..

Ugovor mi odavno istekao..

 

telemach mi se pokazao kao ajme jadni cigani pa nebi bas kod njih..

Onaj jebeni klosarski tcom

mi nudi fixnu tel liniju, nije mi jasan ta idiotizam..

koji ce mi to qurac.. i zasto to guraju u 2023g ?!?!?!

 

p:S. isto sam jaaaako dugo na iskonup.ss. Ivan35  ipak sam na 100mbs jel mi debili nikad nisu upalili 200mbs.

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 9:29 (R3nchi).
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

aktiviran mi je bonbon sa 40kn popusta i sve ono sta sam prije pisao

gospodjica se osobno brinula za mene i odgovarala mi na svaki mail i zvala kad god sam imao neka pitanja, a imao sam ih

tako da sumnjam da igdje postoji takva sluzba i za mene je iskon bog i batina

samo treba znat s ljudima, a ne srat i naravno da onda ce ti ciniti na zao sve, tako sam doduse i ja isto kad bi mi se netko zamjerio od kupaca...a bilo je svakakvih

samo treba bit uljudan, a ne debil i sve ti je servirano :)

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Jedino tko u cijeloj prici ispadne debil je onaj koji ima sa Iskonom posla.
Dali su ti bon i sad mislis da si dobio na lotu.
 
0 5 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Ma ti si da ne kažem šta. Barem tak kaže neki Telemahovac iz Memfisa.
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Memphis kaže...
Jedino tko u cijeloj prici ispadne debil je onaj koji ima sa Iskonom posla.
Dali su ti bon i sad mislis da si dobio na lotu.

 dali su mi STA? o cemu ti pricas?!?! kakav bon? nemam 12g da se prostituiram za bonove

dobio sam od njih net tv paket sa 100kn popusta svaki mj i preko njih bonbon pretplatu sa 40kn popusta svaki mj

neznam kakve bonove ti spominjes, nismo u 2005.

14 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Da li se iskon tv moze upariti ako recimo imam internet od nekog drugog operatera?

Ili jos bolje ako imam neki homebox internet?

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
RuskeGTT kaže...
Memphis kaže...
Jedino tko u cijeloj prici ispadne debil je onaj koji ima sa Iskonom posla.
Dali su ti bon i sad mislis da si dobio na lotu.

 dali su mi STA? o cemu ti pricas?!?! kakav bon? nemam 12g da se prostituiram za bonove

dobio sam od njih net tv paket sa 100kn popusta svaki mj i preko njih bonbon pretplatu sa 40kn popusta svaki mj

neznam kakve bonove ti spominjes, nismo u 2005.

 Ok, nebitno šta si dobio ... prostitituriaš se čim su te kupili za 40 kn.

15 godina
online
Re: Iskon "iskustvo"!

Može. Frend ima A1 optiku i uzeo je stick za Iskon IPTV.

Tigar Krezumica
15 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

https://www.iskon.hr/Televizija/O-Iskon.Play-TV-u?cl-19218

 

 

Iskon.Play TV radi na bilo kojem internetu, fiksnom ili mobilnom. Radi i izvan granica Hrvatske, na teritoriju država članica EU, uz uvjet da tamo boravite maksimalno 3 mjeseca tijekom perioda od godine dana. Preporučamo korištenje neograničenog (flat) interneta kako ne bi imali dodatne troškove zbog potrošnje internetskog prometa.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Memphis kaže...
RuskeGTT kaže...
Memphis kaže...
Jedino tko u cijeloj prici ispadne debil je onaj koji ima sa Iskonom posla.
Dali su ti bon i sad mislis da si dobio na lotu.

 dali su mi STA? o cemu ti pricas?!?! kakav bon? nemam 12g da se prostituiram za bonove

dobio sam od njih net tv paket sa 100kn popusta svaki mj i preko njih bonbon pretplatu sa 40kn popusta svaki mj

neznam kakve bonove ti spominjes, nismo u 2005.

 Ok, nebitno šta si dobio ... prostitituriaš se čim su te kupili za 40 kn.

 zao mi te je...

14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
RuskeGTT kaže...
Memphis kaže...
RuskeGTT kaže...
Memphis kaže...
Jedino tko u cijeloj prici ispadne debil je onaj koji ima sa Iskonom posla.
Dali su ti bon i sad mislis da si dobio na lotu.

 dali su mi STA? o cemu ti pricas?!?! kakav bon? nemam 12g da se prostituiram za bonove

dobio sam od njih net tv paket sa 100kn popusta svaki mj i preko njih bonbon pretplatu sa 40kn popusta svaki mj

neznam kakve bonove ti spominjes, nismo u 2005.

 Ok, nebitno šta si dobio ... prostitituriaš se čim su te kupili za 40 kn.

 zao mi te je...

 i meni tebe i svih vas koji ćete morat platiti moju odštetu zbog nesposobnih Iskon idiota.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Eo novčanik mi je krenuo klepetat od straha. Euri svi mokri
13 godina
online
Iskon "iskustvo"!

Koji ruter sad iskon daje za nove korisnike na vdsl? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Innbox V80 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Evo nakon mjesečnog natezanja ide mi isplata za naknadnu štetet što sam ostao mjesec dana bez usluge zahvaljujući Iskonu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 13:27 (Memphis).
13 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

naknada za 15 dana CEGA?!? 

odnosno kakva je to usluga koja za 15 dana kosta toliko koliko ces dobiti?!?!

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 13:31 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
RuskeGTT kaže...

naknada za 15 dana CEGA?!? 

odnosno kakva je to usluga koja za 15 dana kosta toliko koliko ces dobiti?!?!

 Imaš opisano unazad dvije strane sve, sve sam pisao i izvještavao o njihovim odgovorima dok si ti smatrao da je u svima drugima problem a ne u tvom voljenom Iskonu. Postoji cjenik po kojem se plaća ošteta ukoliko si bez usluge, 240 kn po danu maksimalno 15 dana. Ja sam bio mjesec dana bez usluge. Naravno Iskon nije htio platiti nakon dva prigovora sve dok nisam uputio prigovor HAKOmu.

8 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Odlično odrađeno, svaka čast.

 

Ta banda razumije jedino kad dobiju po džepu. Ja vodim borbu protiv HTa i trase zračnog kabela tj. izmještaju stup već mjesecima a cifra samo raste za "najam" po metru i danu...

15 godina
online
Iskon "iskustvo"!

Ja sam se konačno riješio te Iskonovske bande, i sasvim sam zadovoljan A1 uslugom.

 

I dok je za "gospodu" iz Iskona bio problem u mojoj opremi (HW) za konstantno pucanje konekcije,

sad na A1 wirelessu nema ni padanja brzine ni pucanja konekcije na Internet.

 

Kako to, kako to!?

 

Sad mi je čak malo i žao što ih nisam isto na HAKOM prijavio,

pa nek se natežu s njima kao što su natezali mene.

 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.3.2023 14:20 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Memphis kaže...
RuskeGTT kaže...

naknada za 15 dana CEGA?!? 

odnosno kakva je to usluga koja za 15 dana kosta toliko koliko ces dobiti?!?!

 Imaš opisano unazad dvije strane sve, sve sam pisao i izvještavao o njihovim odgovorima dok si ti smatrao da je u svima drugima problem a ne u tvom voljenom Iskonu. Postoji cjenik po kojem se plaća ošteta ukoliko si bez usluge, 240 kn po danu maksimalno 15 dana. Ja sam bio mjesec dana bez usluge. Naravno Iskon nije htio platiti nakon dva prigovora sve dok nisam uputio prigovor HAKOmu.

 citao sam unatrag par stranica, al ovo podebljano prvi put cujem...

kako god, nemam problema s njima niti sam imao u ovih 8 godina, al ako budem imao, dobro je znati ovo...

15 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Pala mi je nedavno brzina za skoro četvrtinu i tehničari su odlučili za početak poslati novi router.
U pitanju je Speedport plus pa me zanima koji je zadnji fw za njega i postoji li admin pass za skrivene postavke?
Negdje sam naišao na podatak da je s tim routerom bilo problema sa brzim trošenjem baterija mobitela koji su bili spojeni wifiem pa me zanima jel to još uvijek problem?
Ovaj router je samo za ADSL/VDSL?
Pitanje je dana kad će mi biti dostupna optika pa ako opet trebam mijenjati router i sve podešavati 🤔
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!

Ja sam unazad 6 miseci bio iskonovac i imao taj router (sada sam A1). za FW nisam siguran ali svakako budi spreman ako imas iphone da ce ti cucati bateriju kao da radi samo na njoj a ne na strujnom adapteru(za android neznam jer sve mi je od jabuke). i sto prije se pribaci se na optiku

ulalalalla
11 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
tintin kaže...
Pala mi je nedavno brzina za skoro četvrtinu i tehničari su odlučili za početak poslati novi router.
U pitanju je Speedport plus pa me zanima koji je zadnji fw za njega i postoji li admin pass za skrivene postavke?
Negdje sam naišao na podatak da je s tim routerom bilo problema sa brzim trošenjem baterija mobitela koji su bili spojeni wifiem pa me zanima jel to još uvijek problem?
Ovaj router je samo za ADSL/VDSL?
Pitanje je dana kad će mi biti dostupna optika pa ako opet trebam mijenjati router i sve podešavati 🤔

 Kako god okreneš ako će ti uskoro OPTIKA biti dostupna opremu ćeš sigurno morati mijenjati i instalaciju i opremu.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
12 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Pozdrav, razmišljam uzeti iskon internet i tv ona neka ponuda za 25-6e, imam Samsung tv s tizenom i ne nađem tamo aplikaciju za gledanje iskon tv-a, tako da ću morati uzeti onaj njihov android box za gledati Tv, zanima me dal se on može spojiti preko wifi-ja ili mora ići od rutera kabel do njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskon "iskustvo"!
Games55 kaže...

Pozdrav, razmišljam uzeti iskon internet i tv ona neka ponuda za 25-6e, imam Samsung tv s tizenom i ne nađem tamo aplikaciju za gledanje iskon tv-a, tako da ću morati uzeti onaj njihov android box za gledati Tv, zanima me dal se on može spojiti preko wifi-ja ili mora ići od rutera kabel do njega?

 Može se spojiti preko Wifi-a, tako ga ja koristim. Al naravno kabal je kabal i uvijek će tako biti najbolje. Tipa meni zna nestat slika na tom android boxu kada nešto zahtjevnije skidam, al to je ipak za očekivati

LP
6 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Stigao SMS od Iskona da će kurir dostaviti neki novi router koji bi trebao zamijeniti dosadašnji Zyxel, crni. Je li netko već dobio? Hoće li mi se upload popraviti s novim routerom? Imam vDSL s brzinama dokle ide ide, ade do 80/10Mbit, s tim da bi upload morao ići i do 40/50 koliko je procjenjeno, ali ne dobivam toliko što zbog linije ili je upload toliko zagušen i parica rezervirana (pravim se da razumijem što pričam 😅)

Half of what Id been told was a complete and utter lie... The other half was a conveniently constructed lie. Wheres the truth then? Its hidden in the lies (Eva)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Iskon "iskustvo"!

Verojatno ti salju onaj Innbox v51 ili slicno...

Ja sam sve te njihove routere odjebao i kupio svoj. Sada sam na miru.

I sta se tice wifo signala, same konfiguracije i slicno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2023 13:11 (Junior335).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice