Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700!

poruka: 7
|
čitano: 1.378
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700k

pozdrav,

 

upravo sam kupio logitech mx revolution za 700 kn. bežični laserski rechargeabilni miš.

kada sam ga instalirao, shvatio sam da se ne može scroll stisnuti za, npr. otvaranje novog taba (gamerskim rječnikom nemam mouse3)

 

do sada nisam razmišljao o tome, mislio sam da je prirodno da svi mišovi imaju opciju stiskanja scrolla.

 

najveći mi je bed što ne mogu nariktati otvaranje novih tabova pomoću srednjeg klika - koristim firefox,

 

ali i da koristim iexp, opet ništa jer stiskanje scrolla nije opcija.

 

uopće ne mogu namjestiti da mi se sadržaj otvori u novom tabu - nema te tipke, a ostale se ne mogu assignat, osim na predefined radnje

u koje ne spada otvaranje tabova

 

1. ima li lijeka za nariktavanje new tab opcije nekako

2. je li vam čudno što "skuplji miš" nema tu opciju, a stara kanta koju sam imao za 40 kn ima

3. kako oni planiraju da ja igram hitmana bez scroll - a (mouse 3) ? 8-)

4. da ga vratim u dućan i tražim pare?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700!

Postavi neku tipku da bude "middle button" i onda će otvarati novi tab u FF.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700!

Moram priznat da me čudi kak miš od 700 kn nema mouse3 gumb.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700!

evo upravo čitam na netu o revolucionarnom scrollu kojeg ovaj miš ima...neka nova super micro sim tam tehnologija koja "olakšava pregled dokumenata i interneta"

 

...ali nema mouse 3

 

možda iskopam neki surogat...

 

hvala, javim kaj je bilo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od 700!

yep, imam ga na drugom kompu pa znam kaj je.. fora ti je u tome da on ima 13 programibilnih tipki, čak i ono lijevo desno na scrollu, al taj srednji, nesto da, zeza

 

probo sam igrat sa njime, ali ugl, to nije gaming mis nego da ti njega drzis 10 - 12 sati a da ti se ruka ne umori. meni je osobno pretezak za igranje..

probaj mozda tebi uspije al za te pare za gaming si si mogo uzet g5 g9 lachesis diamond back 3g i sta ja znam koji vise

Intel Q6600, Asus P5K Pro,Seagate 500 gb HDD, 4 GB RAM 667 mHz, GeCube 4870 512 mb, Corsair TX 750, Antec Nine Hundred, Logitech G5 Rev.2, Logitech UltraX-flat, Logitech Z-5500, Samsung 206bw
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od
avaSt kaže...

yep, imam ga na drugom kompu pa znam kaj je.. fora ti je u tome da on ima 13 programibilnih tipki, čak i ono lijevo desno na scrollu, al taj srednji, nesto da, zeza

 

probo sam igrat sa njime, ali ugl, to nije gaming mis nego da ti njega drzis 10 - 12 sati a da ti se ruka ne umori. meni je osobno pretezak za igranje..

probaj mozda tebi uspije al za te pare za gaming si si mogo uzet g5 g9 lachesis diamond back 3g i sta ja znam koji vise

 pošto ga imaš možeš li mi preporučit kako da naštimam otvaranje sadržaja u tabovima, a da to bude najsličnije klasičnom srednjem klimu?
hvala
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiskanje scrolla nije opcija na logitechu od

rješeno, treba čačkat po opcijama, nisu baš intuitivne, da bi to nariktali, treba otić pod opciju "do nothing"...

 

hvala svima!pozdrav

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice