Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.118.325
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
NistaNeznam kaže...

 

Isto tako me zanima jel bitno sto pise na nekima bluetooth 5.2 a moj telefon ima 5.0 verziju. (hoce li to radit?)

 

Radit će.

Slobodno ti trči.. 

 

 

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 6:14 (Zaporožac).
16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

POzdrav,

Trazim slušalice koje mogu i bežično i žično raditi.

Dali imate neki model za prepručiti?

 

Neke posebne estetske zahtjeve nemam.

 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
NistaNeznam kaže...

 Da zaboravio za cijenu reci....nije bitno samo da ispunjavaju te kriterije....dosta mi loseg zvuka i kompromisa za nesto sto volim i sto svakodnevno upotrebljavam

 Moje će valjda stići do kraja tjedna pa ako će te nešto zanimati slobodno se javi na pp. U Bugu od travnja 2022 imaš i recenziju tog modela ako ti je zanimljiv.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ne znam gdje pitati pa ću ovdje. Imam Sony mx3 inear slušalice, no htio bi si kupiti dodatne silikonske uloške. Jel zna netko gdje bi to mogao kupiti, a da cijena nije k'o suho zlato? Hvala. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Vandit kaže...

Ne znam gdje pitati pa ću ovdje. Imam Sony mx3 inear slušalice, no htio bi si kupiti dodatne silikonske uloške. Jel zna netko gdje bi to mogao kupiti, a da cijena nije k'o suho zlato? Hvala. 

TWS?

 

Jesu li standardni, tj standardna veličina dijela na kojeg sjedaju silikoni? Ako da, potraži na AliExpressu npr Moondrop Sprint tips ili slično.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
6 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Da, standardna veličina. Ok, potražit ću na AliExpressu. Hvala. :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Vandit kaže...

Ne znam gdje pitati pa ću ovdje. Imam Sony mx3 inear slušalice, no htio bi si kupiti dodatne silikonske uloške. Jel zna netko gdje bi to mogao kupiti, a da cijena nije k'o suho zlato? Hvala. 

 ebay.de ili aliexpres...nema nista blize,trazio sam i ja sebi bio za airpods pro...i pogledaj od memori pjene jastucice...ja sam iskreno mislio prodavat nakon sto sam ih kupio ali procitao sam da hvale svi te jastucice,kontam ajde narucit cu ih nisu skupi pa da vidimo...razlika nebo i zemlja,stoje slusalice sad u usima koda si ih zalipio plus puno bolja izolacija nego ovi silikonski.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
hrka11 kaže...
Vandit kaže...

Ne znam gdje pitati pa ću ovdje. Imam Sony mx3 inear slušalice, no htio bi si kupiti dodatne silikonske uloške. Jel zna netko gdje bi to mogao kupiti, a da cijena nije k'o suho zlato? Hvala. 

 ebay.de ili aliexpres...nema nista blize,trazio sam i ja sebi bio za airpods pro...i pogledaj od memori pjene jastucice...ja sam iskreno mislio prodavat nakon sto sam ih kupio ali procitao sam da hvale svi te jastucice,kontam ajde narucit cu ih nisu skupi pa da vidimo...razlika nebo i zemlja,stoje slusalice sad u usima koda si ih zalipio plus puno bolja izolacija nego ovi silikonski.

 Uzeo si neke random sa aliexpressa ili?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
hrka11 kaže...

 ebay.de ili aliexpres...nema nista blize,trazio sam i ja sebi bio za airpods pro...i pogledaj od memori pjene jastucice...ja sam iskreno mislio prodavat nakon sto sam ih kupio ali procitao sam da hvale svi te jastucice,kontam ajde narucit cu ih nisu skupi pa da vidimo...razlika nebo i zemlja,stoje slusalice sad u usima koda si ih zalipio plus puno bolja izolacija nego ovi silikonski.

 Meni je problem jedno uho haha. I to me toliko iritira i živcira da sam isto u razmišljanjima da ih se riješim. Dok trčim stalno namještam tu jednu slušalicu, pa i kada stoji umislio sam si da ne stoji dobro. Baš iritantno. Al' ajd, probat ću ove od memory pjene, nemam šta za izgubiti. Hvala. 

10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hexfire kaže...

 Uzeo si neke random sa aliexpressa ili?

 Prijatelj mi poslao iz Njem jer sam ih nasao za 5€ na ebay.de,nije mi se dalo cekat s alija da dodju jer sam slusalice mislio rijesit radi toga.A bas sam prije 2-3 dana s alija neke koje su najprodavanije narucio jos dva para nek imam i jedne M velicine da vidim koja je razlika.

Vandit kaže...

 Meni je problem jedno uho haha. I to me toliko iritira i živcira da sam isto u razmišljanjima da ih se riješim. Dok trčim stalno namještam tu jednu slušalicu, pa i kada stoji umislio sam si da ne stoji dobro. Baš iritantno. Al' ajd, probat ću ove od memory pjene, nemam šta za izgubiti. Hvala. 

 takodje,meni isto liva strana bila problem stalno ispadala,dok setam ili vjezbam,a kamoli trcanje.Bas malo u kurcu s obzirom da bas svi kazu kako im pasu odlicno ove sluse..Ali s ovim od men pjene preporod,odlicno pasu.

Origin_Steam: hrka11
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav,

 

Koje bezicne in ear bi preporucili do nekih 400kn, a da su dostupne kod nas, prije sam imao neke xiaomi, bile su solidne, ali nakon nekog vremena su se pocele gubiti na okret glave.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
A gle, nisam baš kompetentan procjeniti kakve su u odnosu na nešto tog cjenovnog ranga jer sam dosad koristio tri puta jeftinije Huawei Freebuds 4i. Od njih su svakako bolje. A i 99% vremena slušam podcastove kad ih koristim pa mi taj dio nije bio na vrhu prioriteta kod kupnje. Najbitnije mi je bilo da se super "drže" kad ih stavim jer ih koristim za rekreaciju, a po tom pitanju su nebo i zemlja u odnosu na Freebuds 4i.

Nešto malo što sam slušao glazbu meni zvuči odlično. Imaš i equalizer u jabra app sa 6 preseta i mogućnost da napraviš svoje pa vjerujem da se može postići zvuk koji će ti najbolje pasati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Za "Samsung Galaxy buds pro"

čepići gdje nabaviti a da su bolji od ovih origi na njima i pored svih update do sad ne radi mi opcija kad izvadim sluške da prestane svirka i obrnuto a pročitao  sam svojedobno da bi to trebalo raditi .

Nova opcija dodir po rubu uha za podešavanje  glasnoće radi ali ovo ne.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja sam sebi sa ali expressa naručio foam eartips pa ti mogu javiti za nekih dva tjedna kad dođu kakvi su. Što se tiče ove pauze kad ih izvadiš iz uha mislim da na mojima radi ali isprobam sutra pa javim. Također, kakva je ovo opcija dodir po rubu uha, nisam za to čuo do sada?

7 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
steve90 kaže...

Ja sam sebi sa ali expressa naručio foam eartips pa ti mogu javiti za nekih dva tjedna kad dođu kakvi su. Što se tiče ove pauze kad ih izvadiš iz uha mislim da na mojima radi ali isprobam sutra pa javim. Također, kakva je ovo opcija dodir po rubu uha, nisam za to čuo do sada?

 

To je još ljetos stiglo u jednom upgrade firmware  zgodna stvar uključiš u postavkama aplikacije i onda tapneš po rubu uha pojačavaš glasnoću i niš drugo eto ne moraš tapkati po sluškama .

9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kamo je bolje uštekati slušalice od 32 ohma, u prednji headphone jack na kučištu ili stražnji zeleni priključak? Sorry za mali offtopic. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
  • To ovisi o integriranoj zvučnoj i kvaliteti izlaza na kućištu.
  • Imao sam Gigabyte ploču koja je imala bolje pojačalo za slušalice na front panel headeru nego na stražnjem izlazu, ali to je rijedak slučaj.
https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
6 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nije službeno BlackFriday ponuda ali ova kampanja na indiegogo završava u petak, pa onda ide u indemand po malo skupljoj cijeni.

https://www.indiegogo.com/projects/flare-ears-mirror-image-sound/x/29953686

 

Ako je itko čuo za FLARE Audio iz UK, ja ne do ove kampanje, iskočila mi reklama na instagramu za kampanju u najavi, ali naručio sam klasični model E sa 3.5mm spojem, ostali su preko bluetootha (A, R, S) i nisu true wireless, i imaju opciju izmjenu kabela preko MMCX spoja. Isporuka tek za nekih pola godine, ali uveli su u ponudu i E prototip na kojem su utemeljili svoju Mirror Image Sound tehnologiju i nedavno E-3D 1 sa puno bržim rokom isporuke kome se ne čeka od pola 2023. Meni sasvim dovoljan obični E model. Dobro proučite kampanju, FAQ i updateove i razmislite hoćete li naručiti.

"Half of what I'd been told was a complete and utter lie... The other half was a conveniently constructed lie. Where's the truth then? It's hidden in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav, preporuka za neke in ear wireless s mikrofonom, prednost battery life

nesto ovakvo: https://www.svijet-medija.hr/art/bezicne-true-wireless-bluetooth-slusalice-s-mikrofonom-sony-wf-c500b-crne/106736 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Evo da podijelim svoje zanimljivo iskustvo prije nego pitam za savjet. Prije otprilike godinu dana kupio sam earfun air pro slusalice direktno s njihove stranice. Te slusalice su odmah imale problem da bi se cesto spojila samo jedna slusalica, a druga nista. Nakon sto sam im slao mail, poslali su mi nove odmah.

Te nove su u pocetku radile dobro i bio sam zadovoljan s njima, ali evo sad nakon nekog vremena i na njima isti problem. Ono sto je jos gore, vecinu puta se uopce ne zele spojiti na moj garmin sat (ili se spoje iz desetog pokusaja), a to mi je glavna primjena jer ih koristim za trcanje. Odlucio sam im se opet javiti i sad su mi rekli da su mi napravili povrat sredstava.

Sad trazim neku dobru alternativu jer sam s ovima zivce pokidao. Trebam slusalice koje ce se spajati bez problema na sat, mobitel i laptop i koje ce biti dobre za trcanje, ali i za video call-ove.

Ono sto me posebno zivciralo na earfun slusalicama je sto bi se one automatski spajale na zadnji povezani uredaj, a ja sam uglavnom cesto spajao na razlicite uredaje (ujutro laptop, navecer sat) i onda bih morao prvo rucno uci u postavke na laptopu, odspojiti slusalice i povezati sa satom. Nadam se da takav problem nemaju svi.


Na prvu sam procitao da su dosta dobre Jabra elite 4 active, a trenutno su 619kn u mall.hr. Ima li nesto bolje u tom rangu za gore opisanu namjenu ili da kupujem odmah ove? Hvala :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
DzigiBau kaže...
Evo da podijelim svoje zanimljivo iskustvo prije nego pitam za savjet. Prije otprilike godinu dana kupio sam earfun air pro slusalice direktno s njihove stranice. Te slusalice su odmah imale problem da bi se cesto spojila samo jedna slusalica, a druga nista. Nakon sto sam im slao mail, poslali su mi nove odmah.

Te nove su u pocetku radile dobro i bio sam zadovoljan s njima, ali evo sad nakon nekog vremena i na njima isti problem. Ono sto je jos gore, vecinu puta se uopce ne zele spojiti na moj garmin sat (ili se spoje iz desetog pokusaja), a to mi je glavna primjena jer ih koristim za trcanje. Odlucio sam im se opet javiti i sad su mi rekli da su mi napravili povrat sredstava.

Sad trazim neku dobru alternativu jer sam s ovima zivce pokidao. Trebam slusalice koje ce se spajati bez problema na sat, mobitel i laptop i koje ce biti dobre za trcanje, ali i za video call-ove.

Ono sto me posebno zivciralo na earfun slusalicama je sto bi se one automatski spajale na zadnji povezani uredaj, a ja sam uglavnom cesto spajao na razlicite uredaje (ujutro laptop, navecer sat) i onda bih morao prvo rucno uci u postavke na laptopu, odspojiti slusalice i povezati sa satom. Nadam se da takav problem nemaju svi.


Na prvu sam procitao da su dosta dobre Jabra elite 4 active, a trenutno su 619kn u mall.hr. Ima li nesto bolje u tom rangu za gore opisanu namjenu ili da kupujem odmah ove? Hvala :)

 Evo ja također koristim garmin sat i slušalce svakodnevno (Fitnes, Bicikliranje).
Slušalice koje koristim su Jaybird Tarah. Zadovoljan sam sa njima, imam ih oko 1.5 god. Nikad nikakvi problemi kod spajanja sa satom ili mobitelom.
Iskreno nisam neki Audiophil ali slušalice mi zvuče odlično. Ima i aplikcija za slušalice gdje se mogu napraviti razičiti profili slušanaj (Jači bas itd itd).
Jedni nisu True Wirless (ljeva i desna slušalice su spojene).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hvala, vidim da su recenzije jako pozitivne, jedino mi se cini da nije bas lako pronaci taj model negdje trenutno.

U nacelu, nemam nista protiv ni da nisu true wireless ako to nudi neke prednosti, iako mi se true wireless cine malo ljepsima i prakticnijima
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

ljudici ako moze preporuka za neke airbuds slusalice. cura ima iphone pa bi joj uzeo za rodendan koji je ubrzo. original od iphone su abnormalno skupe i tu lovu za slusalice dat je ludost

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

malo sam istrazio i nasao happy plugs. ima li netko iskustva?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Danas stigle Samsung BUDS 2 PRO slusalice

Vrhunske bas sam zadovoljan sa njima

imao sam i prvi BUDS i BUDS pro ali ovo je jedan drugi nivo

ANC funkcionira savrseno

zvuk ima vrlo dobar bass

razgovaranje preko njih je vrlo dobro

uglavnom sve 5

 imao sam neki bon u HGSPOT-u i dosle me cca. oko 1000 kn

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja sam sebi uzeo ove foam ear tips pa probaj s tim, nije neki trošak. Meni su slušalice puno udobnije nego s originalnima.

5 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav!

 

Koristio sam Taotronics Soundliberty 53 TWS (cca 300kn) 2-3 godine i bio vrlo zadovoljan njima. Nedavno mi je pala desna i otad se odbija spojiti sa lijevom, pa tražim zamjenu. Ima li što bolje do cca 300kn, max 350kn, ili da samo uzmem nove s kojima sam već zadovoljan? Na Androidu sam, trenutno Huawei ali se planira zamjena u skorašnje vrijeme.

 

Tnx

 

EDIT: mišljenja o Jlab Go Air Pop True Wireless (cca 179 kn)? Rtings je dao dobru ocjenu, kao i Soundguys.

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 10:30 (Apocalypso722).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Postaviti ću pitanje  već kad je riječ o slušalicama pa možda netko zna za dobru  aplikaciju za Android sa kojom bi mogao odjednom na više mp3 datoteka podešavati glasnoću na istu razinu a ne pojedinačno kao što je npr. AUDACITY  za Windovse jer mi je laptop neispravan pa ne mogu , na Google play ima nešto takvih app. ali one imaju samo opciju jednu po jednu normalizacije što je besmisleno na tisuće datoteka raditi , pa da je i treba platiti ako je OK .

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Mozes sa Foobar2000, ima opcija ReplayGain.
Skenira cijelu kolekciju pa je pokusava pustati na manje-vise slicnoj glasnoci.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2022 9:48 (djigibao).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice