Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.117.391
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

https://www.hcl.hr/vijest/ugrabite-fine-audio-technica-bezicne-slusalice-posebnom-popustu-159689/

 

Pozdrav, valjaju li ove sluške?

 

Koristio bi ih i za kompjuterr i za mobitel

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...
shadowlapy kaže...

moze preporuka za in-ear bezicne sluse do nekih 400kn

KZ S2, jedino sto ces ih morati cekati 2 mjeseca.

 Jel to na ebayu? Vidim da dodju samo 30$

10 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Spitfire_zg kaže...
The_Fichek kaže...
shadowlapy kaže...

moze preporuka za in-ear bezicne sluse do nekih 400kn

KZ S2, jedino sto ces ih morati cekati 2 mjeseca.

 Jel to na ebayu? Vidim da dodju samo 30$

Ne, nego na njihovoj sluzbenoj stranici: https://www.indiegogo.com/projects/kz-s2-next-generation-hybrid-tws-in-ear-monitors#/ Kostaju samo 30 dolara, ali zvuce bolje od toga, imas hrpu reviewova na netu, ako te zanima. Meni su super, makar jos nisam isao trcat s njima jer je malo prevruce, a i ne znam di s mobom dok trcim (ako ima ko kakav savjet slobodno na PM, trazio po Decathlonu nisam nista nasao, tipa onaj pojas za ruku ili nesto slicno).

3 godine
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav,

 

Trebam malu pomoć, koje su naj optimalnije in ear slušalice za trčanje i trening no da nemaju na sebi nikakve tipke za volumen, javljanje na poziv itd, dakle nikakve plastike/zadebljanja i tipke, samo sluske, žica i jack, da nisu wireless za nekih cca 300kn ili sl. cjenovni rang ?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...
Spitfire_zg kaže...
The_Fichek kaže...
shadowlapy kaže...

moze preporuka za in-ear bezicne sluse do nekih 400kn

KZ S2, jedino sto ces ih morati cekati 2 mjeseca.

 Jel to na ebayu? Vidim da dodju samo 30$

Ne, nego na njihovoj sluzbenoj stranici: https://www.indiegogo.com/projects/kz-s2-next-generation-hybrid-tws-in-ear-monitors#/ Kostaju samo 30 dolara, ali zvuce bolje od toga, imas hrpu reviewova na netu, ako te zanima. Meni su super, makar jos nisam isao trcat s njima jer je malo prevruce, a i ne znam di s mobom dok trcim (ako ima ko kakav savjet slobodno na PM, trazio po Decathlonu nisam nista nasao, tipa onaj pojas za ruku ili nesto slicno).

ja sam u Kauflandu uzeo pojas za ruku, doduše prije jedno 2 godine, valjda imaju još uvijek

3 godine
protjeran
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imam ove Xiaomi sportske slušalice, što se tiče baterije i zvuka to je sve ok, nisam očekivao nikakva čuda. Ono što me zanima kako ih održavati, piše da podržavaju IPX4 certifikat, jel to znači da ih smijem samo prebrisati?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 0:20 (user2206).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ima netko neku preporuku za in-ear slušalice, da što više izoliraju vanjske zvukove, ali isto tako da se baš ne čuje prema van ono što slušam. Koristio bi ih u uredu, a one koje idu na glavu mi počnu smetati nakon nekog vremena.

 

Mogu biti sa žicom, mogu bluetooth, nemam ograničenja kaj se toga tiče.

TCP/IP - tri crna piva / i pelinkovac
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

do koliko novca?

11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Uzeo prek alija KZ ZS10 Pro.
Samo pohvale za njih. Izoliraju zvuk do krajnje granice. Sa HIFI postavkom na mobu dobije se cisti zvuk a ne samo dundanje bassa. Glasne su i cvrste. Ne padaju s uha zbog zice napravljene da se stavlja iza uha. 

Usporedivane su dosta s Tin T2. Ako neko ima dvojbe slobobodno nek si pogleda ovaj video. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
BoTiA kaže...

do koliko novca?

 Ajmo reć 350-400

TCP/IP - tri crna piva / i pelinkovac
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...
Spitfire_zg kaže...
The_Fichek kaže...
shadowlapy kaže...

moze preporuka za in-ear bezicne sluse do nekih 400kn

KZ S2, jedino sto ces ih morati cekati 2 mjeseca.

 Jel to na ebayu? Vidim da dodju samo 30$

Ne, nego na njihovoj sluzbenoj stranici: https://www.indiegogo.com/projects/kz-s2-next-generation-hybrid-tws-in-ear-monitors#/ Kostaju samo 30 dolara, ali zvuce bolje od toga, imas hrpu reviewova na netu, ako te zanima. Meni su super, makar jos nisam isao trcat s njima jer je malo prevruce, a i ne znam di s mobom dok trcim (ako ima ko kakav savjet slobodno na PM, trazio po Decathlonu nisam nista nasao, tipa onaj pojas za ruku ili nesto slicno).

ne znam jesi uspio naći pojas za ruku u Kauflandu, ali vidio sam da ima u Hervisu

16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ajmo, nova runda vaših preporuka_

- Slušalice

- Otvorene

- Gaming (soundstage i positioning!)

- 3.5mm jack

- Do 250Ohm impedancija (najbolje 50-150)

- OGROMNE (HyperX CLoud / Takstar Pro80 mi je na knap, stišće kosu jako, obavezno trebaju biti s većim headbandom)

- Ogroman PLUS je ako pašu jastučići Brainwavz HM5 jer imam nekoliko različitih za Clouda.

- Cijena 500 do 750 Kn, preko 1000 s dostavom ni slučajno.

- Eventualno poluotvorene ili zatvorene, ali da su veće od Clouda.

Cloud mi je odličan osim tog problema estetske prirode (ako igram i sutradan ujutro idem na posao - dio kose slegnut).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...

Ajmo, nova runda vaših preporuka_

- Slušalice

- Otvorene

- Gaming (soundstage i positioning!)

- 3.5mm jack

- Do 250Ohm impedancija (najbolje 50-150)

- OGROMNE (HyperX CLoud / Takstar Pro80 mi je na knap, stišće kosu jako, obavezno trebaju biti s većim headbandom)

- Ogroman PLUS je ako pašu jastučići Brainwavz HM5 jer imam nekoliko različitih za Clouda.

- Cijena 500 do 750 Kn, preko 1000 s dostavom ni slučajno.

- Eventualno poluotvorene ili zatvorene, ali da su veće od Clouda.

Cloud mi je odličan osim tog problema estetske prirode (ako igram i sutradan ujutro idem na posao - dio kose slegnut).

Obrij glavu, to ti je najjeftinija preporuka 

16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Može preporuka za in-ear sluške, bluetooth i da rade bar 6-8h, nešto jeftinije po mogućnosti? Sound nije presudan, dužina baterije mi je najvažnija. Trebam za glazbu dok radim moleraj da mi nešto svira.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 16:32 (kovaos).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

bok

 

da li ova zvucna moze upogoniti DT 770 Pro 80 ohm u punoj njihovoz snazi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Timo kaže...

bok

 

da li ova zvucna moze upogoniti DT 770 Pro 80 ohm u punoj njihovoz snazi?

 Mislim da može, ali nisam siguran. Kupio sam istu prijatelju za rođendan, ali on ima drugačije slušalice nešto niže impedancije.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
4 godine
protjeran
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Edit: ipak pale ove Link

Javim dojmove

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 13:09 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imam godinu dana ove sluške in ear 

Xiaomi QCY T2C / T1S 

ne znam da li je to problem ili tako mora biti desna sluška može raditi samostalno kad je lijeva u kutiji  ili u paru sa lijevom znači  stereo  dok lijeva sluška ne može raditi samostalno kad je desna u kutiji nego samo u paru sa desnom van kutije .

Jel to problem ili je tako sa svim sluškama tog tipa .

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-qcy-t2c-t1s-bluetooth-slusalice-1148.html

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...

Ajmo, nova runda vaših preporuka_

- Slušalice

- Otvorene

- Gaming (soundstage i positioning!)

- 3.5mm jack

- Do 250Ohm impedancija (najbolje 50-150)

- OGROMNE (HyperX CLoud / Takstar Pro80 mi je na knap, stišće kosu jako, obavezno trebaju biti s većim headbandom)

- Ogroman PLUS je ako pašu jastučići Brainwavz HM5 jer imam nekoliko različitih za Clouda.

- Cijena 500 do 750 Kn, preko 1000 s dostavom ni slučajno.

- Eventualno poluotvorene ili zatvorene, ali da su veće od Clouda.

Cloud mi je odličan osim tog problema estetske prirode (ako igram i sutradan ujutro idem na posao - dio kose slegnut).

 https://www.muziker.hr/superlux-hd-330https://www.futura-it.hr/mikrofon-trust-gxt-212-mico-gtx-212/71219/product/

 

4 godine
protjeran
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Stigle.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ljudi, ima li tko iskustva ili saznanja o FiiO uBTR? Je li bolje ići na to ili na nešto tipa HIDIZS Sonata II? Cijenovno su tu negdje, ali FiiO mi je možda bolji izbor jer ima mikrofon koji bi mi poslužio možda jednom mjesečno (ali barem postoji opcija) i djeluje mi dugotraniji čisto iz razloga što sonata II će biti u džepu zajedno s mobitelom a ne znam koliko je kvalitetan taj kablić. Uparivao bih to sa TinAudio T2 i naravno, zvuk igra veliku ulogu ali nažalost nisam imao prilike probati niti jedno od to dvoje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Pozdrav narode, ima li neko preporuku za in ear buds, trebale bi mi za posao da se iskljucim od svijeta. Do nekih 150 Eur. Ima li igdje kupiti u RH ili BiH CA Melomania 1, dosta ih hvale?
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Te koje si naveo su TWS. Tražiš nešto takvo? In ear mogu biti i sa kabelom i bez pa ne znam dolaze li ove prve uopće u obzir? Evo ti zadnji video Linusa gdje ima nekakav usporedni test TWS-ova. Nažalost ne posjedujem niti jedne pa ti ne mogu ništa preporučiti iz prve ruke.

5 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Da bezicne, to sam zaboravio naglasiti.
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozz!

Imam dilemu.

Da li mi se više isplati dati malo više love i uzeti matičnu sa ALC 1200 zvučnim čipom ili je bolje uzeti jeftiniju sa lošijim ALC 892 i onda lovu investirati u nešto poput fiio E10K Olympus 2?

Slušam isključivo preko slušalica.

logic sense of no sense.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koja bi bila preporuka za budget bežične slušalice isključivo za slušanje glazbe preko mobitela, kao zamjenu za AKG koje su došle sa Samsungom s9 sa kojima sam bio više nego zadovoljan?

Bili se dalo nać šta za cca 200 kn

 

Najviše sam bacio oko na Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic ali kažu da im  bas nije nešto, a to mi je nekako bitno pošto slušam takvu vrstu glazbe

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ja imam uz akg koji je došao uz s9+ ne baš budget, naprotiv iz gornjeg cjenovnog razreda Samsungove Gear IconX 2018.
Znači, zaboravi na bilo kakvo kvalitetno slušanje muzike.
IconX su napredne slušalice, sa brdo naprednih mogućnosti, praktične za koristiti, odlične za sport, prate program vježbanja, imaju svoju memoriju za slušanje muzike neovisno o telefonu... Bla bla, bla...
No, stock žične akg koje su došle uz telefon su space shuttle u poređenju s njima kad je u pitanju zvuk.

IconX-u fali glasnoće, fali basa, fali svega, kad govorimo o kvalitetu zvuka za slušanje muzike.

Ako je tako s ovim (prilično skupim) slušalicama, mogu pretpostaviti da je sa jeftinim samo još gore.

No, možda sam u krivu. Ako neko ima stvarno nešto preporučiti... jedva čekam da čujem.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:01 (morrisoN).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Da, baš sam zato i postavio pitanje jer nemam puno iskustva sa slušalicama pogotovo wireless.

Za usporedbu imam iskustva samo sa dotičnim AKG i Cloud 2 headsetom, da sam zna da je tako mala razlika napram ovih nebi ih niti kupio,uzea bi samo mic i bok, i čak bi reka da su akg bolje za glazbu.
Ugl znači ništa od wirellesa :).
Onda možda drugo pitanje, koje žične uzeti kao zamjenu za AKG, znači bitno samo kvalitet zvuka ostalo manje više nebitno
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Da, baš sam zato i postavio pitanje jer nemam puno iskustva sa slušalicama pogotovo wireless.

Za usporedbu imam iskustva samo sa dotičnim AKG i Cloud 2 headsetom, da sam zna da je tako mala razlika napram ovih nebi ih niti kupio,uzea bi samo mic i bok, i čak bi reka da su akg bolje za glazbu.
Ugl znači ništa od wirellesa :).
Onda možda drugo pitanje, koje žične uzeti kao zamjenu za AKG, znači bitno samo kvalitet zvuka ostalo manje više nebitno
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ako negdje uspiješ pronaći Sony mdr ex 300 su odlične slušalice.
morrisoN
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice