Preporuka za audio slusalice

poruka: 6
|
čitano: 3.096
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Preporuka za audio slusalice

Pozdrav, trebala bi mi preporuka za slušalice koje bi se koristile isključivo za gledanje slušanje glazbe i eventualno ponekad gledanje filmova. Izdvojio bih 700-1000kn, nije mi bitno jesu li bežične ili žične i ne treba mi mikrofon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka za audio slusalice
BEASTMODE49 kaže...

Pozdrav, trebala bi mi preporuka za slušalice koje bi se koristile isključivo za gledanje slušanje glazbe i eventualno ponekad gledanje filmova. Izdvojio bih 700-1000kn, nije mi bitno jesu li bežične ili žične i ne treba mi mikrofon.

 Technics RP-DJ1200, onda imas RP-DH1200 i EAH-DJ1200.

5 godina
offline
Preporuka za audio slusalice

Da se nadovežen na temu... Slično kao i OP, trebaju mi slušalice za glazbu, ali prvenstveno DJ-ing po partijima. Slušalice trebaju bit glasne, a kako se koristi i laptop kod puštanja muzike, zvuk s laptop zna bit slab, pa sam mislio i nekakvo malo pojačalo za slušalice eventualno.

 

Sve skupa za oko 1000,00 kuna, molio bih preporuke i savjete.

 

Hvala.

 

 

P.S.

Može i bez pojačala, pa potrošit lovu na kvalitetnije slušalice, ako smatrate da će bit dovoljno glasne. Koristi se kontroler i laptop za puštanje muzike.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 13:59 (Filox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Preporuka za audio slusalice

Na Massdropu se trenutno nude Hifiman HE-X4 planarne slušalice za 129$ + poštarina (mene je izašlo 12$ kad sma uzimao HE4xx). Uglavnom, ne plaća se carina, samo pdv na iznos.  Taj model bi trebao biti bolji od 4xx koji je stvarno izvrstan i za tu cijenu teško da im bilo koje otvorene slušalice mogu parirati, a probao sam i imam ih dosta. Uglavnom, ako netko treba ovakve slušalice, moje velika preporuka.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Preporuka za audio slusalice
Just Outlaw kaže...

Na Massdropu se trenutno nude Hifiman HE-X4 planarne slušalice za 129$ + poštarina (mene je izašlo 12$ kad sma uzimao HE4xx). Uglavnom, ne plaća se carina, samo pdv na iznos.  Taj model bi trebao biti bolji od 4xx koji je stvarno izvrstan i za tu cijenu teško da im bilo koje otvorene slušalice mogu parirati, a probao sam i imam ih dosta. Uglavnom, ako netko treba ovakve slušalice, moje velika preporuka.

 To bi bilo ovo - KLIK

Cijena sa dostavom i PDV-om bi bila oko 1100kn.

Stize iz SAD-a, kako to da nema carine?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
3 godine
offline
Re: Preporuka za audio slusalice
djigibao kaže...
Just Outlaw kaže...

Na Massdropu se trenutno nude Hifiman HE-X4 planarne slušalice za 129$ + poštarina (mene je izašlo 12$ kad sma uzimao HE4xx). Uglavnom, ne plaća se carina, samo pdv na iznos.  Taj model bi trebao biti bolji od 4xx koji je stvarno izvrstan i za tu cijenu teško da im bilo koje otvorene slušalice mogu parirati, a probao sam i imam ih dosta. Uglavnom, ako netko treba ovakve slušalice, moje velika preporuka.

 To bi bilo ovo - KLIK

Cijena sa dostavom i PDV-om bi bila oko 1100kn.

Stize iz SAD-a, kako to da nema carine?

 Do 150€ je bez carine, zbraja se cijena i poštarina.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice