Joystick za PC

poruka: 11
|
čitano: 4.300
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Joystick za PC

Pozdrav, koji joystick je najbolje koristiti na PC-u, imao sam PS4 5 godina i naviknut sam na Dualshock controller, zanima me da li mozda da njega koristim  na PC-u ili preporuke za neki drugi. Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Joystick za PC

Xbox controler ima najveću kompatibilnost s windowsima i igrama i po meni je najbolji izbor. Ako ćeš na jeftinije onda Logitech F310 / F710

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Joystick za PC

Hvala na odgovoru!

14 godina
online
Re: Joystick za PC

Ako si se naviknuo na DS4 možeš i njega koristiti bez problema, samo što će ti u većini igara biti prikazan layout XBOX kontrolera. Ako ti to ne smeta samo daj.

 

Za korištenje DS4 na Windowsima instaliraš http://ds4windows.com/ i to je to, radi bez problema (radi i preko bluetootha ako imaš bluetooth receiver na PC-u/laptop).

13 godina
offline
Joystick za PC

Kao sto i kolega kaze, ako si se naviknuo na PS4 joystick, definitivno koristi njega i za PC. Koristio sam mnogo joysticka, ali originalni xboxov i dualshock se ne mogu usporedivat ni sa jednim - daleko najbolji.

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Joystick za PC

Hvala ekipa, mislim da cu uzet Dualshock opet, iako sam prodao svoj prije mjesec danas.. 

12 godina
offline
Re: Joystick za PC
playertwo kaže...

Hvala ekipa, mislim da cu uzet Dualshock opet, iako sam prodao svoj prije mjesec danas.. 

 Ako ćeš kupovati uzmi Xbox. Jedini razlog za DS4 je ako ga već imaš. Imam i jedan i drugi i također sam dugogodišnji PS korisnik no na kraju sam ipak za PC kupio Xbox controller iako imam dva DS4. 

7 godina
offline
Joystick za PC

Za buduće igraće koji se dvoume uzet li DS4 ili logitech F310 ili F710 definitivno xbox controler kako i kaže BlueMax....Sve sam probo sa F310 i F710 ma kakvi ništa čak sam i isprobavo razne emulatore za gamepadove i ništa i poludio otišo u dučkas i kupio xbox controler i savršenstvo sve šljaka kako treba je da kosta 519 kn ali isplati se!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Joystick za PC

Uzmi Dualshock kad si vec naviko, prelazak na xbox one i obratno zna biti cudan zbog pozicije lijevog analoga, za one koji igraju neke competitive igre. Ja kad sam presao sa xboxa na ds trebalo mi je 10-15 dana da se skroz naviknem u PES-u. Oba dzojstika su vrhunska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Joystick za PC
SaLe44 kaže...

Za buduće igraće koji se dvoume uzet li DS4 ili logitech F310 ili F710 definitivno xbox controler kako i kaže BlueMax....Sve sam probo sa F310 i F710 ma kakvi ništa čak sam i isprobavo razne emulatore za gamepadove i ništa i poludio otišo u dučkas i kupio xbox controler i savršenstvo sve šljaka kako treba je da kosta 519 kn ali isplati se!!

 

Kako misliš ništa ? Pa ja na PC-u igram već par godina sa F310, a evo baš nedavno sam uzeo bežićni F710 i rade mi normalno. Navikao sam se na njih i super su mi 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 7:25 (Antony2705).
7 godina
offline
Joystick za PC

Potpuno sam ja krivo napisao a ti onda zhvatio ja sam pisao na post od BlueMaxa o kompatibilnosti s windowsima.......Recimo pes 21 je ok sa emulatorom x360ce_x64 sam klincima poštelo kak spada ali kad sam klincima uzeo Need for speed delux edition iz mislim 2015 godine to je bio užas........koma navikli su da im desni stik bude gas gore kočnica dole i nikako ni preko emulatora a ni preko postavki od igre poštelat to ......kad sam im uzeo xbox gamepad sve bilo 5....Ne tvrdim niti neću da je f310 loš niti F710 ali ta kompatibilnost sa nekim igrama(PC) je užas.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 9:38 (SaLe44).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice