Bežične slušalice 2018

poruka: 18
|
čitano: 17.912
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Ima slusalica koje su ljudi pisali u 2009, 2011 i tako dalje i tako bliže.

 

Kako stojite sa slusalicama 2017./2018.? Preporuke za neke kvalitetne bezicne slusalice?

 

Danas sam narucio "best under 30$" MEIZU EP51 (ima i 52, ali su preko 40$) pa bas da probam. Kupio sam ih na gearbestu jer oni imaju danas 4. godisnjicu postojanja pa ima par dobrih dealova. Vodonepropusne, neki kazu 60, neki 90mAh baterija, spaja se na bluetooth 4.0 i vise, gumbi za pojacati i smanjiti ton, pauzu i pokretanje i mijenjanje pjesama itd.

 

Raspisite se :)

 

LINK

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Jesu li stigle? Ja bih isto uzeo nešto, a ne želim baš neki najveći šrot s eBay-a.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bežične slušalice 2018

Zasto sve bezicne slusalice koje se traze na ovom forumu moraju biti "budget", "ispod 100kn", "sto manje para, 200 max", "kupio sam bezicne slusalice za 30$ i zvuk je malo katastrofa".

 

Mislim jasno vam/nam je da i žične slusalice od 200kn ne vrijede nista, osim da prouzorkuju tinitus i glavobolje...

 

Ako bas zelite dobre BT slusalice razmislite o nekim over ear slusalicama tipa m40x ili bilo kojima s 3.5 ulazom i bluetooth dongle s aliex od 10eur i slozite svoje ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bežične slušalice 2018
fix kaže...

Zasto sve bezicne slusalice koje se traze na ovom forumu moraju biti "budget", "ispod 100kn", "sto manje para, 200 max", "kupio sam bezicne slusalice za 30$ i zvuk je malo katastrofa".

 

Mislim jasno vam/nam je da i žične slusalice od 200kn ne vrijede nista, osim da prouzorkuju tinitus i glavobolje...

 

Ako bas zelite dobre BT slusalice razmislite o nekim over ear slusalicama tipa m40x ili bilo kojima s 3.5 ulazom i bluetooth dongle s aliex od 10eur i slozite svoje ;)

 Reci ti meni gdje ima pošten BT dongle, s aptX itd. Da bilo koji proizvođač audio opreme ima to u ponudi već bih odavno kupio. Ovako mi se ne da baš zajebavati i kupiti 5 komada različitih dok nađem neki koji valja. Jedno vrijeme sam tražio i recenzije tih stvari itd., ali već sam lagano odustao od toga. Ionako skoro da i ne koristim slušalice na mobu u zadnje vrijeme.

 

No nebitno Ako imaš kakvu preporuku, definitivno podijeli s narodom ovdje. Pogotovo kad bi se dalo naći nešto da ide oko vrata kao Sony Ericsson DS-980, njih neću nikad prežaliti...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bežične slušalice 2018
Mirko935 kaže...
fix kaže...

Zasto sve bezicne slusalice koje se traze na ovom forumu moraju biti "budget", "ispod 100kn", "sto manje para, 200 max", "kupio sam bezicne slusalice za 30$ i zvuk je malo katastrofa".

 

Mislim jasno vam/nam je da i žične slusalice od 200kn ne vrijede nista, osim da prouzorkuju tinitus i glavobolje...

 

Ako bas zelite dobre BT slusalice razmislite o nekim over ear slusalicama tipa m40x ili bilo kojima s 3.5 ulazom i bluetooth dongle s aliex od 10eur i slozite svoje ;)

 Reci ti meni gdje ima pošten BT dongle, s aptX itd. Da bilo koji proizvođač audio opreme ima to u ponudi već bih odavno kupio. Ovako mi se ne da baš zajebavati i kupiti 5 komada različitih dok nađem neki koji valja. Jedno vrijeme sam tražio i recenzije tih stvari itd., ali već sam lagano odustao od toga. Ionako skoro da i ne koristim slušalice na mobu u zadnje vrijeme.

 

No nebitno Ako imaš kakvu preporuku, definitivno podijeli s narodom ovdje. Pogotovo kad bi se dalo naći nešto da ide oko vrata kao Sony Ericsson DS-980, njih neću nikad prežaliti...

 

 

Trebalo mi je ravno 20 sec. Aliexpress drugari, ima sve. 

https://bit.ly/2E3LvTG

 

Sto se tice bt/wireless slusalica svaka cjenovna kategorija ima svoje konje za utrku, ali ima smisla poslovica, kolko para tolko muzike :)

 

Osobno nikad ne bi kupio gotove bt IEMove jer ovi koji valjaju su enormno skupi a jeftini su zaista smece, nasao bi neke dobre IEMove tipa niceHCK Bro i bt mmcx kabel oko vrata i rjesio se svih muka zauvijek, ali ne volim IEMove.

 

Sve postoji na aliexpressu, samo treba malo prokopati ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bežične slušalice 2018
fix kaže...

Trebalo mi je ravno 20 sec. Aliexpress drugari, ima sve. 

https://bit.ly/2E3LvTG

 

Sto se tice bt/wireless slusalica svaka cjenovna kategorija ima svoje konje za utrku, ali ima smisla poslovica, kolko para tolko muzike :)

 

Osobno nikad ne bi kupio gotove bt IEMove jer ovi koji valjaju su enormno skupi a jeftini su zaista smece, nasao bi neke dobre IEMove tipa niceHCK Bro i bt mmcx kabel oko vrata i rjesio se svih muka zauvijek, ali ne volim IEMove.

 

Sve postoji na aliexpressu, samo treba malo prokopati ;)

Upravo o tome pričam... Samo problemi. Dakle, na aliexpressu piše "for Car Speaker Headphone", kad odeš na stranice proizvođača ne piše nigdje headphone. Znači, imaju line-level izlaz i sa slušalicama bi bilo pretiho. Druga stvar, proizvođač isto tako na stranicama ne spominje aptX. Uređaj postoji na aptx.com pa možemo pretpostaviti da ga (valjda) ipak ima. Treće, nema mikrofon; doduše, to nisam ni rekao da tražim. I ne idu oko vrata, to si valjda propustio

 

Za MMCX bih trebao nove slušalice, a onda mi cijela ideja BT donglea gubi smisao.

 

edit: Plus, upitno je koliko (pogotovo dobrih) recenzija se uopće da naći za te "no-name" uređaje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 12:38 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bežične slušalice 2018
Pa to je aliekspres, kesiras i pomolis se da radi, meni je dosad sve bilo bez greske sto god sam narucio.
Smijesno mi je ovo da si isao traziti recenzije opskurnih kineskih gadgeta i ne nasao nista oprosti :)

Na aliex se referiraj na opis proizvoda i rivjue. Uostalom jeftino je, nije da ces bankrotirati.

Takav uredjaj s mikrofonom neces naci. Napisao sam ti u prethodnom postu, nicehck bro iem plus mmcx dongle sa aptx (ima ih tona na aliex, preporucam isto od nicehck) i kostat ce te nekih 30ak eur sve skupa, sumnjam da ces igdje naci bolji bt zvuk za te pare.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Stigle vec pred kojih tjedan i pol, zvuk fantastican, unutra imas malu kutijicu sa patentnim zatvaracem da si slusalice odlozis unutra, a ne vuces nekud ko smece.

Isto tako, slusalice se mogu spojiti jer imaju magnete ovo sto se stavlja u usi tako da ih mozes nosit ko lancic bez straha da ce ispast.

Zvuk je fenomenalan, guma zatvara vanjski zvuk kakvih 70-80% i kvaliteta je sjajna. Isto tako te gume sto stavljas bas na slusalice, sto idu u usi dobivas u 4 velicine od S d XL velicine.

Dobivas microUSB punjac uz njih i to je to. Mogu ti reci da je ovo zbilja jedan od best buya ispd 30$.

 

Bateriju jos nisam isprobao kolko sati rada izdrzi, ali kad bude, napisem.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Bežične slušalice 2018

moze savjet za nkeke bezicne slusalice,nekoliko modela mi je zapelo iz mall.hr trgovine pa cu ostaviti link...zvuk mi je onako solidno bitan ali najbitnija mi je izdrzljivost baterija....od ova dva modela oba rade preko 20 sati sto je super,dobro i izgledaju,samo ipak trebam neciji savjet....ili mozda neke druge u tom cjenovnom rangu,nista skuplje od toga....hvala unaprijed....

https://www.mall.hr/bezicne-slusalice/sony-bezicne-slusalice-mdrrf811rk?tab=parameters

 

https://www.mall.hr/bezicne-slusalice/taotronics-bezicne-naglavne-slusalice-s-mikrofonom-tt-bh21

 

ako netko ima volje pogledati neke druge pa mi dati savjet bio bih zahvalan,trebaju mi bas takve naglavne slusalice,one s kablom vec imam bezicne :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bežične slušalice 2018
acmilan2 kaže...

Stigle vec pred kojih tjedan i pol, zvuk fantastican, unutra imas malu kutijicu sa patentnim zatvaracem da si slusalice odlozis unutra, a ne vuces nekud ko smece.

Isto tako, slusalice se mogu spojiti jer imaju magnete ovo sto se stavlja u usi tako da ih mozes nosit ko lancic bez straha da ce ispast.

Zvuk je fenomenalan, guma zatvara vanjski zvuk kakvih 70-80% i kvaliteta je sjajna. Isto tako te gume sto stavljas bas na slusalice, sto idu u usi dobivas u 4 velicine od S d XL velicine.

Dobivas microUSB punjac uz njih i to je to. Mogu ti reci da je ovo zbilja jedan od best buya ispd 30$.

 

Bateriju jos nisam isprobao kolko sati rada izdrzi, ali kad bude, napisem.

 Meni su u petak stigle, 24$, iako sam prvo planiral EP52, ali nisam neku normalnu cijenu u europi našel, a ne da mi se s carinom zajebavati.

 

Nisam ih imal još prilike pošteno isprobati, zasad se čine ok.

Kakva je baterija?

11 godina
neaktivan
offline
Bežične slušalice 2018

Mene zanima ima li koji headset osim G933 a da je OK? Ne trebaju mi oni gumbi niti ledice :) Treba mi za posao jer me žice već lagano nerviraju pošto se nemrem ustati i odšetati par metara samo tako. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bežične slušalice 2018
kepmip kaže...
acmilan2 kaže...

Stigle vec pred kojih tjedan i pol, zvuk fantastican, unutra imas malu kutijicu sa patentnim zatvaracem da si slusalice odlozis unutra, a ne vuces nekud ko smece.

Isto tako, slusalice se mogu spojiti jer imaju magnete ovo sto se stavlja u usi tako da ih mozes nosit ko lancic bez straha da ce ispast.

Zvuk je fenomenalan, guma zatvara vanjski zvuk kakvih 70-80% i kvaliteta je sjajna. Isto tako te gume sto stavljas bas na slusalice, sto idu u usi dobivas u 4 velicine od S d XL velicine.

Dobivas microUSB punjac uz njih i to je to. Mogu ti reci da je ovo zbilja jedan od best buya ispd 30$.

 

Bateriju jos nisam isprobao kolko sati rada izdrzi, ali kad bude, napisem.

 Meni su u petak stigle, 24$, iako sam prvo planiral EP52, ali nisam neku normalnu cijenu u europi našel, a ne da mi se s carinom zajebavati.

 

Nisam ih imal još prilike pošteno isprobati, zasad se čine ok.

Kakva je baterija?

 Baterija drzi 6-8 sati, ovisi o glasnoci. Recimo odradio sam 5 treninga od sat vremena s nonstop ukljucenim i jos sam se mogo vozit s njima i pricat na telefon svakako vise od sat vremena.

Kovačić
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bežične slušalice 2018
Naručih i ja Meizu slušalice s Gearbesta

Sudeći po recenzijama za te novce su poprilično dobre
Tempus fugit
14 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Imam ih sad više od mjesec dana (meizu e51) i mogu reči da sam nezadovoljan:
1. zvuk mi je loš jer mi slušalice ne sjedaju dobro, preplitke su mi
2. prekidaju mi povremeno, kaj je prilično iritantno

Inače mi rijetko koje in ear slušalice odgovaraju, tak da to treba uzeti u obzir.
Moral budem nabaviti neke over ear, koje su namjenjene za sport, samo nemam baš neki izbor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 9:20 (kepmip).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bežične slušalice 2018
kepmip kaže...

Imam ih sad više od mjesec dana (meizu e51) i mogu reči da sam nezadovoljan:
1. zvuk mi je loš jer mi slušalice ne sjedaju dobro, preplitke su mi
2. prekidaju mi povremeno, kaj je prilično iritantno

Inače mi rijetko koje in ear slušalice odgovaraju, tak da to treba uzeti u obzir.
Moral budem nabaviti neke over ear, koje su namjenjene za sport, samo nemam baš neki izbor.

 Pa dobio si one gume od velicine S do XL za usi, pa probaj mijenjati to, mozda jedne  bas dobro sjednu.

Ma i meni se dogodi da koji put malo zastane, ali su mi definitivno veliki upgrade prema vecini default od mobitela sluski koje dobijes.

Kovačić
14 godina
offline
Re: Bežične slušalice 2018

Isprobal sam sve, i samo mi jedne ne sjednu dobro, ali su sve jednako plitke.

7 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Su bolji izbor te Meizuve koej spominjete ili Anker Earbuds Slim/Sport? I jedne i druge imaju solidne recenzije u best buy kategoriju. Koristile bi se u teretani.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bežične slušalice 2018

Tražim imitacije airpodsa... svaki kabel oko vrata je suvišan.

Ne treba biti čudo, ali da radi kao svake ostale sluške (da ne krči kod basa i da baterija traje sat do dva).

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 22:20 (guls).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice