World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.859
|
čitano: 1.432.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ma oni nikako da izbalansiraju te sve klase u PvPu i PvEu, a onda za respeckanje trebaš trošit gold i grindat ko lud satima kako bi se mogao prije Battlegrounds-a respeckat, pa nakon toga opet u PvE stavit - koma! Pojedini skill tree-ovi su jednostavno dobri ili za PvP ili za PvE, nede obadvoje istovremeno baš (čak niti uz mjenjanje opreme).

Ne kažem da je lako uskladiti sve te klase da budu podjednako jake, ali određenog tweak-anja bi definitivno trebalo biti.

Još samo bi bilo fora da svatko ne kuka kako je baš njegova klasa najslabija (imam par primjera u kvartu hehehe..)   Kome nije zabavna neka klasa, neka rolla drugu i bok Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

sugavi wotlk ima 7gb, a nemam toliko free ;(

 

frend mi igra dat ću vam screenie

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

^^ Na nekom free serveru?

 

Mene tako kopka taj WOTLK..!

Vidjela sam slike, malo čitala o novim spellovima..i jedva čekam :) (ovisnica)

Fora mi je nova klasa, ali brijem da ću opet napraviti locka jer me full zanima "Metamorphosis".

 

http://img55.imageshack.us/img55/4389/metamb4.jpg

Home is where the heartstone is..
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.6.2008 23:04 (Elvea).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Dkc kaže...

sugavi wotlk ima 7gb, a nemam toliko free ;(

 

frend mi igra dat ću vam screenie

 
na kojem private serveru igra?
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Prodajem account, praktički full novi sa Hunterom na 50lvlu i Drujom na 25lvlu...  sa Burning Crusadeom...

Ili mjenjam za novi account Age Of Conana ;)

"Shadows are written down"
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.6.2008 1:50 (SilentDark).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
SilentDark kaže...

Ili mjenjam za novi account Age Of Conana ;)

 
Počelo je počelo Namigiva
Sada će polako ekipa migrirati na Age of Conan jer budimo realni WoW je (koliko god bio zakon) već vremašan djedica, a AoC je svakim tjedanom sve bolji i bolji (plus što ljudi polako ipak nadograđuju svoje strojeve pa ih sve više može piknut Conana na max detaljima i rezi).
WOTLK će još malo produžiti life span WoW-u, ali bojim se da će tih 10tak milijuna ljudi polako počet prelazit na novije naslove pošto je WoW dao svoje i postao jedna prezahtjevna grindalica Neodlučan
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Postoji li u AoC opcija probnog isprobavanja igre na oko tjedan ili dva :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
archeron kaže...
Dkc kaže...

sugavi wotlk ima 7gb, a nemam toliko free ;(

 

frend mi igra dat ću vam screenie

 
na kojem private serveru igra?
 nema ih puno, svi su mali, ono dobiješ gm power, pretvoriš se u arthasa i letaš po northeandu, puno toga je leakalo, talenti spellovi itd, samo spellovi od death knightova i talenti ne rade na privatnim wotlk serverima , ne radi se jos na tom :D
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Hvalim WOW, no najviše me smeta hodanje i dolazak do cilja koji je dosta dalek, a tek se kasnije dobi sprint, pa to dugo traje.

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Joj oprostite zbog spama iznad, htio sam post poslati u AoC temu no pošto se radi o MMOu refleksno sam otišao na ovu temu bez da sam prijemtio.

Ispričavam se još jednom

 

 

 

 

 

 

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Imam problem vezan uz ovu igru. Nakon instalacije BC-a neomogućen mi je pristup downloadu patcha. Ukoliko pokrenem igru ne spomene odmah da još nešto trebam downloadati (sve sam uredno downloadao) nego pokrene igru i kada želim enterat world kaže da moram downloadti još nešto te kaže da prije download moram resetati igru, ukoliko to napravim pojavi mi se prozorčić koji kaže da nemogu downloadati sada te da ili pričekam ili da reinstaliram igru. 

Već sam je jednom reinstalirao ali mi se javlja isti problem...

 

 

 

 

 

  

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

E, ljudi, a kaj je sa WOTLK-om? Mislim, jeli je izašao ili kaj?

Kada nekaj pišete da igrate na illegalnim serverima WOTLK, pa mi nije jasno... :-?

 

WTF? December 21st 2012. izlazi WOTLK? OMG!

"Shadows are written down"
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 19:41 (SilentDark).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
some another freak kaže...

ja ću usoro dobiti ilegalni wow ej ta igra je pre dobra

 LOL! Nevinašce
A jadan... ;(
Svaka ti čast ako ćeš doći do 30lvl-a na nekom ilegalnom serveru a da ne popi***... :P
WOW kao igra nije ilegalna i besplatno ju možeš skinuti cijelu sa WOW servera te BC... I igrati WoW bez BC-a 10 dana free...
A jedino postoje illegalni serveri koji laggaju i sra** su...
Zato kupi WoW i plaćaj svaki mjesec 100kn! Bogataš I pomogni izradi nove expanzije :P
Ili si nabavi lijepi novi AoC! Ili igraj GuildWars .... HAAHAHA :D
A ako oćeš igrati full free MMORPG downloadaj si Archlord! kickass!!! Namigiva
"Shadows are written down"
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
SilentDark kaže...

E, ljudi, a kaj je sa WOTLK-om? Mislim, jeli je izašao ili kaj?

Kada nekaj pišete da igrate na illegalnim serverima WOTLK, pa mi nije jasno... :-?

 

WTF? December 21st 2012. izlazi WOTLK? OMG!

 Nisu ilegala, alpha verzija igre, sad je već beta, leakala je i moš igrat, ako oćeš viditi kako izgleda koristi youtube, samo napiši "wotlk"

Sada da vam dam dojmove wotlka (moje :) ),  kreirao sam i igrao sam s death knightom i to undead death knightom xD , imate 3 vrste talenata unholly, frost i blood(nesto zaboravi) , unholly su vam neki debilni spellovi(death coil i ekipa) , frost vam je za tenkanje koliko sam ja skuzio a nisam bas nesto promatrao, blood je kao nešto rogue, možda sam pomiša sve ali je to uglavnom to, imate 3 vrste runeova, od svakog po 2, ništa nisan skužija kako rade, to mi je nigdje veze, dk -ovi su prilicno dosadni ... :)  , modeli mobova ono što sam ja ubijao (to je random spawn onako) izgledaju finije nego u bcu ali opet ništa bolja grafika, opet dosadni vukovi i jeleni :)

Tekture, zavrseno je vecina stvari (teritorija), nije jedino icecrown citadel i ovo područje ispod (neka suma) , nisam na ovom serveru imao .fly pa ćete to sami proučit na youtubeu, ono što sam ja vidio nije me se niti dojmilo , niti je išta posebno ...

Što se tiče arthasa i frostmournea, ovner servera me pretvorio u arthasa izgleda neloše, kretenski mu je i prevelik onaj back iza, model onako fino izgleda :) , frostmourne sam nosio izgleda puno tamnije nego po slikama, kad stavite moongose ili exectuioner izgleda prejeb.enica .... eto toliko, ovo što sam ja opisao može se nać na youtubeu...

SilentDark kaže...
some another freak kaže...

ja ću usoro dobiti ilegalni wow ej ta igra je pre dobra

 LOL! Nevinašce
A jadan... ;(
Svaka ti čast ako ćeš doći do 30lvl-a na nekom ilegalnom serveru a da ne popi***... :P
WOW kao igra nije ilegalna i besplatno ju možeš skinuti cijelu sa WOW servera te BC... I igrati WoW bez BC-a 10 dana free...
A jedino postoje illegalni serveri koji laggaju i sra** su...
Zato kupi WoW i plaćaj svaki mjesec 100kn! Bogataš I pomogni izradi nove expanzije :P
Ili si nabavi lijepi novi AoC! Ili igraj GuildWars .... HAAHAHA :D
A ako oćeš igrati full free MMORPG downloadaj si Archlord! kickass!!! Namigiva
 
ja igran godinu dana nisan kune da, niti planiram, ne viđam lag , viđam 5k online igrača (više neg na blizzu) itd ... bugovi ko bugovi ... igrivo je ... Jedino što ću kupit je AoC kad izađe jer Wotlk nije donio ništa novo , niti zanimljivo, igra bi odma AoC ali neman komp za to :)


16 godina
offline
RE: World of Warcraft
momak kaže...

Imam problem vezan uz ovu igru. Nakon instalacije BC-a neomogućen mi je pristup downloadu patcha. Ukoliko pokrenem igru ne spomene odmah da još nešto trebam downloadati (sve sam uredno downloadao) nego pokrene igru i kada želim enterat world kaže da moram downloadti još nešto te kaže da prije download moram resetati igru, ukoliko to napravim pojavi mi se prozorčić koji kaže da nemogu downloadati sada te da ili pričekam ili da reinstaliram igru. 

Već sam je jednom reinstalirao ali mi se javlja isti problem...

 

 

 

 

 

 

 

Nitko Mršti se

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
offline
World of Warcraft
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Naravno da ce jedan dio (koliki, u to necu ulaziti) igraca sa WoW-a preci na nove igre tipa AoC. No netko tko igra WoW skoro dvije godine (u rujnu ce biti 2), kao ja, sigurno nece samo tako otici, jer vjerojatno previse cijeni ono sto je do sada napravio i ulozio u svoj(e) lik(ove). Pa samo SunWell Plateau drzi ljude vec skoro 3 mjeseca, a to je samo patch, a kad pogledate statistike, vidjeti cete da nizak postotak guildova srusio samo Gruula, a gdje je jos Maggy, SSC, The Eye ili BT.

 

Sama igra je zeznuta, jer ce najbolji gir imati onaj tko najvise igra. Taj ce igrac imati jako puno badgeva, a i vece sanse da dobije bolje iteme, a pretpostavimo da ima i malo soli u glavi, sa profesijama i dejlijima ima i jako puno golda. Dakle, mozes ti biti samo takav igrac, no ako igras sat, dva na dan, sto ti je jedva dovoljno za jedan slabiji heroic, mozes igrati samo rekreativno. To moze dovesti do toga da ce ljudi koji su kasnije usli u igru ili ce tek uci, budu obeshrabljeni, jer ce im, kao prvo, trebati mjeseci da dodju do lvl-a 80, sto ce biti level cap nakon WOTLK-a, a drugo, ici ce im na zivce sto ce ih genkati svaki drugi klinac koji je eto, igrom slucaja, poceo igrati prije njih. Takve stvari ce vjerojatno jako puno ljudi otjerati prema AoC ili slicnim igrama, gdje ce svi startati otprilike u isto vrijeme.

 

Ja osobno trenutno ne igram, jer imam previse posla, no kad se situacija smiri, ponovno cu zaigrati.

 

Fire spec lvl 70 mage, Ragnaros server

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
SilentDark kaže...
some another freak kaže...

ja ću usoro dobiti ilegalni wow ej ta igra je pre dobra

 LOL! Nevinašce
A jadan... ;(
Svaka ti čast ako ćeš doći do 30lvl-a na nekom ilegalnom serveru a da ne popi***... :P
WOW kao igra nije ilegalna i besplatno ju možeš skinuti cijelu sa WOW servera te BC... I igrati WoW bez BC-a 10 dana free...
A jedino postoje illegalni serveri koji laggaju i sra** su...
Zato kupi WoW i plaćaj svaki mjesec 100kn! Bogataš I pomogni izradi nove expanzije :P
Ili si nabavi lijepi novi AoC! Ili igraj GuildWars .... HAAHAHA :D
A ako oćeš igrati full free MMORPG downloadaj si Archlord! kickass!!! Namigiva
 ajde ima raje sto igra na free serverima i nismo poludili (još) a 70 lvl..

id a 

www.toxic-wow.net 

16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Volio bi ponovno zaograti  ali nemam para Viče

 

 

 

 

 

 

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
16 godina
protjeran
offline
World of Warcraft

ja znam kak igrati wow bez plačanja

 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft

Valjda plaćanja, i da znam otvorio si cijelu novu temu posvećeno toj problematici.

 

 

 

 

Nego... zanima me jeli istina da se na nekim privatnim serverima može igrati wotlk ili su to samo bezočne laži kao što i izgledaju...

http://www.warezgen.com/forum/showthread.php?t=4847

 

 

 

 

Ja sam potpuno drukčiji od drugih
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 19:34 (momak).
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Može se igrat WotLK, ali na većini ne rade još svi Death Knight talenti i Rune sistem, i NPC-evi i Mob-ovi nisu namješteni kako treba.

Na nekoliko gdje sam ja igrao da vidim kako izgleda WotLK, okruženje je super ali je sve nekako pusto zbog nedostatka npc-a.

U biti je to leak sa zatvorenog Family and Friends Alpha testiranja, tako da northrend još nije gotov.

 

Neslužbeni WotLK Information Wiki

 

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 18:56 (Hadriel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: World of Warcraft
Shady kaže...

ja znam kak igrati wow bez plačanja

 

 Ne znas. Trial verzija ima brdo ogranicenja (i ovo mi nije rekao moj frend Mirko).
Work is for people who suck at video games.
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Shady kaže...

ja znam kak igrati wow bez plačanja

 

 Lol, daj prestani pricati nebuloze. Cak i ako to tvoje rijesenje radi opet to je trial verzija koja je ogranicena. Nemozes koristiti general chat, nemozes se joinat u gildu, nemozes tradeat i koristit AH, nemozes levelat preko 20og lvla.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Davor kaže...
Shady kaže...

ja znam kak igrati wow bez plačanja

 

 Ne znas. Trial verzija ima brdo ogranicenja (i ovo mi nije rekao moj frend Mirko).
 Vjerojatno je mislio na privatne servere.
U tom slučaju mogu jedino reći da se rijetko koji server može mjeriti sa Blizzardovim serverima, te samo u nekim karakteristikama dostiže prividnu Blizz-kvalitetu.
(Kad kažem rijetko koji mislim da se iz mog iskustva ne može niti jedan private server mjeriti sa Blizzardom, ali budući da ih nisam sve probao ne mogu jamčit 100%.)
CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 19:58 (Hadriel).
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Sigurno da se nijedan private server ne moze mjeriti sa blizzardovim  serverima

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Xorantu kaže...

Sigurno da se nijedan private server ne moze mjeriti sa blizzardovim  serverima

 Pa nije bas da su Blizzardovi serveri nesto jaki...svaki put kad smo raidali SW crashali smo server...
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: World of Warcraft
Psiho246 kaže...
Xorantu kaže...

Sigurno da se nijedan private server ne moze mjeriti sa blizzardovim  serverima

 Pa nije bas da su Blizzardovi serveri nesto jaki...svaki put kad smo raidali SW crashali smo server...
 Ali sigurno su jači od 95% privatnih. Belji se
CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 21:06 (Hadriel).
16 godina
offline
RE: World of Warcraft
Hadriel kaže...
Psiho246 kaže...
Xorantu kaže...

Sigurno da se nijedan private server ne moze mjeriti sa blizzardovim  serverima

 Pa nije bas da su Blizzardovi serveri nesto jaki...svaki put kad smo raidali SW crashali smo server...
 Ali sigurno su jači od 95% privatnih. Belji se
 Lol, neznam nikad nisam igro na privatnom. Belji se
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 MB OC 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ja sam igrao na 5-6 čisto iz znatiželje, jer sam davno prije toga imao originalni account kod Blizzarda... Iz znatiželje i kako bi dokazao frendovima da je oriđiđi bolji. Smijeh

CPU: Intel Pentium D 2.8GHz | MoBo: Abit AW8-MAX | GPU: PowerColor Radeon x1950Pro 512 MB | RAM: 3GB DDR2 | HDD: SG Baracuda 160GB "I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice