World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.313.970
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Hyperion kaže...
nani_cropes kaže...

@Hyperion - ovoj igri treba poštena optimizacija

Točno.

 

Jel opet nekakvo održavanje servera? Otvori mi se launcher i piše "Checking for updates" i na tome ostane, ne ide dalje.


EDIT:

Hahah kako trollaju ovi rusi, USSR tech tree extension XD

http://worldoftanks.eu/dcont/fb/1st_april/ussr_tech_tree/ussr__full%28eu%29_new.jpg?MEDIA_PREFIX=/dcont/fb/

Ma ni oni vise neznaju sta ce sami sa sobom...sad su Rusi malo pritisli i eto patch 7.3 dolazi krajem mjeseca.

PRODAJEM ORIGIN ACCOUNT NA KOJEM JE BF:BC2 DELUXE EDITION(IMA SVE DLC-OVE AKTIVIRANE) 120 KN HITNO!!!!
14 godina
offline
World of Tanks

evo 1 detalj koji sam primjetio nakon patcha (ne nije bolje djelovanje HE)

za sve one koji grajndaju ruse za update

na t34 mi je bila stock konfiguracija prije updatea (inace sam imao radio-scr 528 koji je postao ovaj novi radio jer je bio na tenku)

 

srednji top - bivsi 105 sam skinuo sa tenka i sad mi je taj isti srednji top bio istrazen al sam ga moral kupit a stok 90mm su mi zamjenili sa jos 1 105 koji je sad stok

 

da ne velim da je drasticna razlika u cijeni 105 i 120 (i prije je 105 bil 40k expa sad je 18k a drugi top 120 je 25k) ma vise se bog ne snadje

 

pouka je da prije patcha stavite na tenkove top gear da bi nakon patcha top gear i bio na njima makar mijenjali nazive komponenata i karakteristike

 

posebni zato jer ce i kv3 i is-4 ic tir vise pa ce ih bufati vjerojatno s novom opremom koja ide u drugi tree

 

p.s. jel se samo meni cini da je ovaj novi m103 izgledom kao da mu je kupola postavljena naopacke i da gleda prema nazad?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 14:07 (ED63).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Riker kaže...

IS konačno u garaži...{#}

Odličan tenk,trebaš sam malo truda uložit u njega {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 14:51 (Flex13).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže...

evo 1 detalj koji sam primjetio nakon patcha (ne nije bolje djelovanje HE)

za sve one koji grajndaju ruse za update

na t34 mi je bila stock konfiguracija prije updatea (inace sam imao radio-scr 528 koji je postao ovaj novi radio jer je bio na tenku)

 

srednji top - bivsi 105 sam skinuo sa tenka i sad mi je taj isti srednji top bio istrazen al sam ga moral kupit a stok 90mm su mi zamjenili sa jos 1 105 koji je sad stok

 

da ne velim da je drasticna razlika u cijeni 105 i 120 (i prije je 105 bil 40k expa sad je 18k a drugi top 120 je 25k) ma vise se bog ne snadje

 

pouka je da prije patcha stavite na tenkove top gear da bi nakon patcha top gear i bio na njima makar mijenjali nazive komponenata i karakteristike

 

posebni zato jer ce i kv3 i is-4 ic tir vise pa ce ih bufati vjerojatno s novom opremom koja ide u drugi tree

 

p.s. jel se samo meni cini da je ovaj novi m103 izgledom kao da mu je kupola postavljena naopacke i da gleda prema nazad?

 kupola mu je otraga izdignuta jer je ispod nje auspuh {#}

Xc
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Flex13 kaže...
Riker kaže...

IS konačno u garaži...{#}

Odličan tenk,trebaš sam malo truda uložit u njega {#}

Što podrazumijevaš pod trud? {#}

12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

elitani je meni zakon {#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

haha pogledajte u vezi one slike sa novim ruskim tierovima šta su napisali {#}

http://worldoftanks.eu/news/1830-ussr-tank-tree-extension/

 

"We are aware that in the current situation the soviet tech tree is underpowered and most of the vehicles obtainable in this tech tree are unplayable. Recognizing the requests of the community we are proud to present the following changes"

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Kaj znači onaj narančasto highlighted član posade?

Btw. Sixth sense perk je fantastična stvar..;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...

Kaj znači onaj narančasto highlighted član posade?

Btw. Sixth sense perk je fantastična stvar..;)

znaci ti da taj clan posade treba najvise expa do iduceg postotka

i mene je zbunjivali svo to novo sarenilo...{#}

14 godina
offline
Re: World of Tanks

Ma...strašno. Trenutno me najviše živcira što mi ne rade stari modovi. Stari crosshair sam našao, OverTargetMarkers sam isto našao, ali ne rade.

 

I da...zbugana mi je minimapa. Taman sam se navikao na veću od prošlog patcha, i sad se zbuga. Poveća se samo okvir - sama minimapa ostane mala..-.-

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
15 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Cenci kaže...

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

settings -> marker -> hp left/total

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
15 godina
offline
World of Tanks

T59 mi je sada još više zakon. Sada ammo rack s prijeda, s ljeva i s desna. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ajde glasajte za wot

 

http://www.bug.hr/master/toplista/

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Sheeva kaže...

da se bar salim.

pogotovo gradska mapa 19-20 fpsa za popi.dit i k tome jos igram na rezoluciji 1440x900 -.-

ja igram na 1680x1050, sve max osim AA i imam 30-60 fps-a.. nikada mi nije trznula igra

 

frend isti proc kao ja, samo ne oc-an, 2gb ddr2, 7900gtx, full HD reza, low/med detalji i ima solidnih 30-50 fps-a..

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
14 godina
offline
World of Tanks

Složio si GUI kako mi odgovara. :P

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Cenci kaže...

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

Evo ja sam našao dobri stari OverTargetMarkers za 0.7.2.

Dakle, skinite ga OVDJE i stavite ga u "res_mods/0.7.2/gui/flash/".

 

Btw. minimapa mi se sredila sama od sebe.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 19:13 (DamageHigh).
12 godina
odjavljen
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Složio si GUI kako mi odgovara. :P

 Au,dobro izgleda.

SK crew
14 godina
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...
Cenci kaže...

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

Evo ja sam našao dobri stari OverTargetMarkers za 0.7.2.

Dakle, skinite ga OVDJE i stavite ga u "res_mods/0.7.2/gui/flash/".

 

Btw. minimapa mi se sredila sama od sebe.

Inače, samo si trebal ubaciti stare fajlove i u opcijama isključiti WGov OTM. :)

 

EDIT: minimapa ima problema kad se ubaci battle.swf u res_mods. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 18:29 (mystik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Imaš link za to... fora je. {#}

...
14 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...
DamageHigh kaže...
Cenci kaže...

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

Evo ja sam našao dobri stari OverTargetMarkers za 0.7.2.

Dakle, skinite ga OVDJE i stavite ga u "res_mods/0.7.2/gui/flash/".

 

Btw. minimapa mi se sredila sama od sebe.

Inače, samo si trebal ubaciti stare fajlove i u opcijama isključiti WGov OTM. :)

 

EDIT: minimapa ima problema kad se ubaci battle.swf u res_mods. 

Jbg sada..bitno da radi..;)

Btw., mora se priznati da sada neke stvari stvarno puno bolje izgledaju...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
World of Tanks

Sve ovo kaj koristim u raru. Otpakirati u res_mods folder.

Kombinacija J1mb0vog crosshair moda, 7serafim7 i BioNickov damage panel, sirmaxov XVM, Pettingson i locanstanov HD minimap pack.

Inače damage panel je clickabilan, tj sa CTRL+ klik na oštećeni modul/crew member se popravlja.

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
World of Tanks

Može usluga? "C:\Games\World_of_Tanks\res\packages" pa otvori "vehicles_german" pomocu winrara  i nade mapu "Tracks" na dnu liste gdje su tenkovi, i uploada one tri(ili dvije nezz tocno:) datoteke od Tiger II (sve tri(dvije) imaju 200 kb max). Ako netko ima 5 min. vremena za to bio bi veoma zahvalan. {#}

EDIT:Uploda mozda na neku stranicu ili preko xfire poslat... Tnx :=)

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 18:50 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jer ima netko link za dobru non-premium garažu?

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Et_Tu_Brute? kaže...

Može usluga? "C:\Games\World_of_Tanks\res\packages" pa otvori "vehicles_german" pomocu winrara  i nade mapu "Tracks" na dnu liste gdje su tenkovi, i uploada one tri(ili dvije nezz tocno:) datoteke od Tiger II (sve tri(dvije) imaju 200 kb max). Ako netko ima 5 min. vremena za to bio bi veoma zahvalan. {#}

EDIT:Uploda mozda na neku stranicu ili preko xfire poslat... Tnx :=)

Evo.

 

@bibi

Nađi si tu nešto. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 18:58 (mystik).
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DamageHigh kaže...
Cenci kaže...

I meni isto neradi onaj mod di vidim hp od protivnika,dal ima neko da se skine novi il šta da napravim?

Evo ja sam našao dobri stari OverTargetMarkers za 0.7.2.

Dakle, skinite ga OVDJE i stavite ga u "res_mods/0.7.2/gui/flash/".

 

Btw. minimapa mi se sredila sama od sebe.

Nece mi otvorit link. Otvori mi se cijela siva stranica bez ičega...

14 godina
offline
Re: World of Tanks
krayz1e kaže...

Nece mi otvorit link. Otvori mi se cijela siva stranica bez ičega...

Ups. Trebalo je force-at download. Evo sredio sam..;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
nani_cropes kaže...
hoss kaže...

instalirao sam novi patch, i prilikom instalacije mi je došlo do greške na cca 80%. Ponovio sam postupak, i sada kad dđem na mapu sve mi je sivo. Vidim zgrade i drvece, ali ne vidim tlo i kamenje. Ima netko neku ideju.

 

 

stavi kaziprst lijeve ruke na nos, izadji van iz kuce skakucuci po desnoj nogi i nadji najblizi hrast gdje trebas iskopat 5kg ilovače kojom moras premazat ruke...

 

pa izbrisi sve i instaliraj ipočetka... ak ni to ne upali skini update ili cijelu instalaciju ponovo

 Pozdrav !!!

 

Isti problem imam i ja izbrisao sam cjelu igru ponovno je skinuo opet isto pa sam zatim brisao stare drivere od grafičke te instalirao nove pa opet ništa najzad opet vratio stare i tako ludio maximalno 2 dana neznajući više šta da radim i sada mi drug iz klana kaže da je to do njih u wot-u i da kada uđem u borbu stisnem ALT+F4 i doista to sam i uradio izbaci vas iz igre i pri ulasku ponovo u borbu sve je u redu jeste da je zajebancija al bar radi i moze se igrat i da izgubi se 2 minute +- ako netko zna neki drugi nacin rešavanja tog problema ili razlog ja bih bio zahvalan za odgovor i htio bih samo još dodat da one priče o tome kako se bez premiuma nemože dalje od 7 ranga tenkova nisu istine ja imam IS4 dovedenog do maximuma i još mi fali nekih 90.000 xp za IS7 sve to BEZ premiuma

14 godina
offline
Re: World of Tanks
jesu oni to zaboravili ugasit test server za 0.7.2?:D
Pričam i serem bezveze
13 godina
offline
Re: World of Tanks
The Unforgiven kaže...
jesu oni to zaboravili ugasit test server za 0.7.2?:D

 

nemaju vremena ugasit server zbog hebenja majki i sestri, znate da su oni u tome NO.1
Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice