Unreal Tournament 1999.

poruka: 36
|
čitano: 8.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Evo kao i što naslov kaže, ja i dan danas igram taj UT, a imam i 2004. , sad sa novim kompom cu si i UT3 uzet,al do tad ova igra je car..

Igram online barem 1-2 h dnevno

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 17:11 (Ige).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Bas je neki dan burazu izgorila graficka i ima integriranu. iso sam mu nesta stavit sta moze igrat dok mu ne nabavim novu i vec sam zaboravio kako je igra dobra... igra ima dusu!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Zar još itko danas igra online UT 1999 pored UT 2004 i UT- a 3?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
Captain Mitchel kaže...

Zar još itko danas igra online UT 1999 pored UT 2004 i UT- a 3?

 UT 2004 na prema orginalu je ništa...
UT3 je najbolji,  ali  orginal  je uvijek orginal
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

vec sam ja otvorio temu "ajmo nabacit UT online" al nitko nece igratMršti se

 

pa da pitam ponovno,tko je za da nabacimo koju partiju CTF-a itd... ??

 

ajmo ljudi....Cool


Ken leeeee
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

UT 1999 - definitivno najbolji UT ikad... sve ovo novo je nekako cista sminka bez neke igrivosti...

 

Ah kad se sjetim dana kad smo to u LAN-u bacali u studentskom :) :)   kad se sjetim kako sam razvaljivao sa snajperom u minigunom... u ovim novim verzijama su od ta 2 oruzja napravili cisto sr***e...

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Unreal Tournament 1999.

Kupio sam ga nedavno kad je izišao u packu sa steamom, skupa sa ut2004 i ut3. od toga sam možda 2 sata odigrao ut3, a 22 sata ut 1999. mislim da to sve govori.

nažalost prestao sam ga igrati prije dvije godine, ali mu se izgleda opet vraćam.


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
kyx kaže...

vec sam ja otvorio temu "ajmo nabacit UT online" al nitko nece igratMršti se

 

pa da pitam ponovno,tko je za da nabacimo koju partiju CTF-a itd... ??

 

ajmo ljudi....Cool


 Ja sam za...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
Lightning kaže...

UT 1999 - definitivno najbolji UT ikad... sve ovo novo je nekako cista sminka bez neke igrivosti...

 

Ah kad se sjetim dana kad smo to u LAN-u bacali u studentskom :) :)   kad se sjetim kako sam razvaljivao sa snajperom u minigunom... u ovim novim verzijama su od ta 2 oruzja napravili cisto sr***e...

 

 Bolji je UT3

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

UT3 je mama


Opel Club Croatia
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Unreal Tournament 1999.

Ma meni je original najbolji, 2004 drugi po redu, a UT3 mi je odvratan!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.

UT 99 je bio  majka!! Kad su Bugovci digli server to je bilo ufuf :P  Kad se sjetim !!

Nisam g igrao godinama ali mogo bi se malo prisjetiti ;)

 

16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

je, ut je legendarna igrica, i ekipa je stvarno bila luda za tim, ali meni je ut3 daleeko igriviji i zabavniji. Jest da smo to sve vidjeli i prije ali sve jedno..... ut3 je gg...XD

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

ma UT '99 je nabolji unreal, kad se samo sjetim neprospavanih noci... po meni su zasrali unreal sa svim onim varijacima skokova, odbijanja od zidova, mislim to bi trebao biti FPS, a ne simulacija atletike... Monster kill... :)


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
qbone kaže...

ma UT '99 je nabolji unreal, kad se samo sjetim neprospavanih noci... po meni su zasrali unreal sa svim onim varijacima skokova, odbijanja od zidova, mislim to bi trebao biti FPS, a ne simulacija atletike... Monster kill... :)


 TAKO JE ! 

:)

UT3 je 100 puta bolji od UT2004,  10000 puta bolji od UT2003, ali svejedno po igrivosti losiji od dobrog starog UT 1999 :D
15 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

UT 2004 i UT 3 su mi najbolji, UT 1999 mi je jedino bolji od UT 2003.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Unreal Tournament 1999.

oj! fino je vidjet da ljudi imaju RESPECT prema legendi među ovom šumom "wanna be real" fps-ova. nego, bio bi vrlo zahvalan kad bi mi neko mogo dat link il sajt il bilo šta di bi mogo skinut neki normalan patch pa da mogu normalno igrat ut `99. a to da bi bilo zgodno napravit jedan piknik u deck16 ili nabacit joging po face-u...to bi bilo ljepo!=) unaprijed thx. 2 all

...if there is no God why we mantion it...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.

Ja ga imam i sad instaliranog. Imam Game of the year Edition, onda znate da sam veliki fan. I mi smo igrali u LAN arenama, najviše Capture The Flag ili Deck 16 s InstaGib(jedan metak ubija) mutatorom. Onda je bilo i head shotova i monster killova koliko hoćeš. Još iz tih vremena se sjetim Counter Strika, no to je druga priča...

Jer znanje treba da bude besplatno.
15 godina
offline
Unreal Tournament 1999.

mislim normalno.....u smislu da kad nađem server i kad se konektam na njega, da mi neskida još x,y-updateova, što mi se desi na svakom di otprilike ima ljudi, il još ljepše, upadnem na server i uživam u punih 5sec. i onda me kika i kaže mi da smrdim...=)) tak nešt pa reko eli ima tko neki praktičniji način, savjet, wateva...

 

...if there is no God why we mantion it...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Mozete mi dati link za skinit igru?!?!

Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.

proogggoooglaj malo...........preko torrenta mozes

my life is a good.i have a tenis place
15 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Igra je legendarna, jedan od prvih FPSova koje sam igrao kao gamer, a ne oportunist. Nažalost je UT3 bolji, mada se govori uokolo o tome da je UT1999 bolji jer je klasik, bla bla bla. Da, možemo joj priznati probijanje leda, ali tu je i faktor evolucije.

Nothing else matters.
 
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Unreal Tournament 1999.

ljudi pogledajte se, vi sebe nazivate gamerima, dobro nisam ni ja bas neki veliki, ali iako unreal tournament mnogi vole zbog grafike, naprednosti i verzije, 1999 je bolji zbog nacina igre! nije sve u grafici i verziji, jedna od najvaznijih stvari u igrama je nacin igre! npr. mnogi vole novije prince of persia, ali meni se bas svidja onaj u ms-dos verziji

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
Bes7 kaže...

ljudi pogledajte se, vi sebe nazivate gamerima, dobro nisam ni ja bas neki veliki, ali iako unreal tournament mnogi vole zbog grafike, naprednosti i verzije, 1999 je bolji zbog nacina igre! nije sve u grafici i verziji, jedna od najvaznijih stvari u igrama je nacin igre! npr. mnogi vole novije prince of persia, ali meni se bas svidja onaj u ms-dos verziji

 Slazem se!
Žene umiju odglumiti orgasam,zato muškarci mogu cijeli brak! :D
16 godina
offline
Unreal Tournament 1999.

UT 3 ja ne mogu progutat nikako... Ne znam jel kriva kičasta grafika, ujebani onslaught mod (kako li se sad zapravo zove) zajedno s vozilima ili nesto trece. UT '99 je legenda, instagib na morpheusu mi je bila najdraza zezancija (i to jos na frendovoj 150-ici); UT 2004 igram cesto, kad uđem u ciklus i svakodnevno, ali uglavnom onslaught; deadmatch volim nabacit za razonodu, s botovima na inhuman, na godlike su malo predivlji da bi bili zabavni...

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 14:00 (Pixidar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Grafika i je "kičasta" u neku ruku, ali je i bolja. Sjeti se samo iron guarda iz '99 (da, gamer sam, prešao sam ga više puta) i njihovih kvadratnih prsa, i onoga na glavi što je aludiralo na kosu. Sjećaš li se robota koji krvare crveno i komadaju se u meso?

 

A osim toga UT3 ne forsira igrača da igra s vozilima - ostali su svi game modovi iz starog, uključujući i duel, od mutatora su svi iz ut '99 prisutni. Meni je osobno jedino žalosno to što nema Xana Kriegora, a i Thundercrash je uklonjen u zadnji čas. Svi oni akrobatski skokovi i odbijanja od zidova o kojima vi pričate su nepraktični i u multiplayeru skoro i nekorišteni.

 

Nevertheless, igra je super, i iako je UT 99 legenda koja je otvorila novu dimenziju fps gamerima, UT3 je korak dalje u evoluciji. Jednostavno, čovjek je prije cca 3,2 milijuna godina sišao s drveta i prohodao. Znači li to da i dan danas treba hodati bos uokolo?

Nothing else matters.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Unreal Tournament 1999.
D_Inuit kaže...

Grafika i je "kičasta" u neku ruku, ali je i bolja. Sjeti se samo iron guarda iz '99 (da, gamer sam, prešao sam ga više puta) i njihovih kvadratnih prsa, i onoga na glavi što je aludiralo na kosu. Sjećaš li se robota koji krvare crveno i komadaju se u meso?

 

A osim toga UT3 ne forsira igrača da igra s vozilima - ostali su svi game modovi iz starog, uključujući i duel, od mutatora su svi iz ut '99 prisutni. Meni je osobno jedino žalosno to što nema Xana Kriegora, a i Thundercrash je uklonjen u zadnji čas. Svi oni akrobatski skokovi i odbijanja od zidova o kojima vi pričate su nepraktični i u multiplayeru skoro i nekorišteni.

 

Nevertheless, igra je super, i iako je UT 99 legenda koja je otvorila novu dimenziju fps gamerima, UT3 je korak dalje u evoluciji. Jednostavno, čovjek je prije cca 3,2 milijuna godina sišao s drveta i prohodao. Znači li to da i dan danas treba hodati bos uokolo?

 Da, ako mu je hodanje zabavnije!Namigiva
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
13 godina
protjeran
offline
Unreal Tournament 1999.
Meni je Unreal Tournament 1999 bolji nego ostali djelovi,nekako sam vezan uz tu igru,jest da je igra stara 10 godina,no ima bolju kvalitetu slike nego san andreas
Moja cura najbolje kuha (Pogled na Avatar)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 13:58 (utsvenko).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 1999.

Pozdrav.

 

Imam par servera za Unreal Tournament 1999.

Trenutno oko 1900 mapa.

Kako se spojiti na server?
Pod Multiplayer u Open Location upišite sljedeće IP adrese:

86.61.94.201:7717 - Assault & Domination
86.61.94.201:7737 - Capture the Flag
86.61.94.201:7757 - Death Match
86.61.94.201:7777 - Monster Hunt  <--- igrači protiv čudovišta. ZAKON! ;)

Dok unesete željenu IP adresu na kraju samo potvrdite sa OK.

Tokom prvog spajanja na server čete možda dobiti prozor za postavljanje tipke za glasanje mapa (MAPS VOTE).
Pazite pri tome...
Zna se dogoditi da igrači postave tu opciju na tipku miša ili tipku za kretanje igrača.
Pa imaju poslije problema.
Mape se mogu mjenjati i na drugi način.
Stisnite tipku za pisanje poruka (T) i samo recite: !vote  ili   !v
Mora se otvoriti prozor sam 4 stupca za izbor mapi.
Kliknite na mapu koju želite i VOTE.

 

Tko želi neka proba.
Ping je malo veliki, ali to će biti riješeno.
Pitanje je vremena.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice