Total War: Warhammer III

poruka: 15
|
čitano: 4.083
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

 

 

Službena stranica

 

PC / macOS / Linux

______________

 

 

Far beyond the world and its petty wars there exists a dimension of pure, malevolent magic: The Realm of Chaos. It is a terrible place, incomprehensible to the mortal mind. It whispers promises of power, but to behold it is to be seduced by it. To relinquish your soul to it. To become it.

On the border between the worlds, two mighty kingdoms stand sentinel: the stern warriors of Kislev and the vast empire of Grand Cathay. But each is beset by its own trials, and now both have cause to cross the threshold and send their armies into the Realm of Chaos. The coming conflict will engulf all.

______________

 

Mapa svijeta

 
 

 

______________

______________

 

KISLEV & The Great War Against Chaos - Warhammer Fantasy Lore Overview

 

______________

 

FAQ

 

IS TOTAL WAR: WARHAMMER III GOING TO BE SET DURING THE END TIMES AND FEATURE STUFF FROM AGE OF SIGMAR?


No, as with Total War: WARHAMMER and Total War: WARHAMMER II, Total War: WARHAMMER III is set around the reign of Karl Franz. Our primary source is Warhammer Fantasy Battles 8th Edition, although we have and will continue to use older editions for inspiration where appropriate.

 

 

WHAT RACES WILL BE AVAILABLE IN TOTAL WAR: WARHAMMER III AT LAUNCH?


We are excited to be able to confirm that Total War: WARHAMMER III contains a wider selection of individual races than any previous Total War: WARHAMMER core title.

Deep within the realms of Chaos the four Ruinous Powers of Nurgle, Slaanesh, Tzeentch, and Khorne prepare for war and two mighty kingdoms stand sentinel: the stern warriors of Kislev and the vast empire of Grand Cathay.

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Evo ga...

Sve tri igre u jednoj...

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Total War: Warhammer III
doktor1 kaže...

Evo ga...

Sve tri igre u jednoj...

 

 

 

Jedini je problem što Immortal Empires nisu baš do kraja ispeglani a i sami devovi to zovu betom, tako da ne očekujte savršenstvo kad izađe 23.8.

A ako se uzme u obzir da im je trebalo 6 mjeseci da IE izbace....neće to biti na razini WH2 još podosta vremena

Battlelog: [G] pijana_carapa
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Sada je j beti.

Kada izađe neće biti u beti.

I naravno da će kroz koji mjesec sve leći na svoje.

 

Ja tek sada igram trojku i odlična je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Total War: Warhammer III
doktor1 kaže...

Sada je j beti.

Kada izađe neće biti u beti.

I naravno da će kroz koji mjesec sve leći na svoje.

 

Ja tek sada igram trojku i odlična je.

Nažalost ne, sami devovi govore da Immortal Empires izazi u beta fazi i da će u toj fazi ostati dok ne budu osjećali da je IE dovoljno ispeglan....https://www.totalwar.com/blog/intro-to-immortal-empires/

Gledam streamove i koliko vidim ima bugova, čudnih balansiranja, propusta itd itd itd.

Uzmi si samo u obzir da je CA trebalo 6 mjeseci da izbace IE a na razvoju, krpanju, balansiranju sada radi samo DLC tim....ostali su već na drugim projektima tak da će im trebat vremena da ispeglaju stvari.

 

 

Meni osobno Realms of Chaos kampanja nije bila dobra, nije mi nikako sjela jel jednostavno nije sandbox tip igre na kakav sam navikao u WH2 Mortal Empires + riftovi + završetak te kampanje + izrazito mali rosteri + fale stare rase.

Battlelog: [G] pijana_carapa
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Pa nemožeš usporedit kampanju trojke sa Mortal Empires kampanjom!!

 

Kampanja u trojci je bolje odrađena nego one koje smo dobili u prvom djelu i drugom djelu.

Mortal Empires je skroz nešto drugo; kombinacija jedinice i dvojke, kao šta će ovdje biti Immortal Empires.

 

Sama kampanja trojke mi je bolje predstavljena, više story driven, odlični intro videi itd...

I sami prolouge tj tutorial je super napravljen te uz upute se odigra uvod u samu igru.

 

Neznam, svakom nejgovo, ali smatram da su ovjde ubacili sve najbolje iz TW igara i da radi super. Nisam igro na izlasku, ali ovo šta sada igram mi je super.

 

A mislim da sam negdje pročitao da će izaći puna verzija Immortal Empires kampanje, ne beta.

 

 

Jedva čekam najprije sa Vladom von Carsteinom pokoriti svijet, nakon toga sa Tsarinom Katarin i nakon toga uzet nekog od kaosa - Khorne, Nurgle, Tzeentch, Slaanesh

_____________

 

A grafički je igra predivna! Baš izgleda top. dio na kojem se nalazi Grand Cathay totalno baca na dizajn Three Kingdoms naslova. A ono ubačeno područje iz gornjeg trailera sa kanalom je super!

Samo bez sharpening filtera koji mi je užas! Isiti mi je smetao i u Kingdomsu... Bez njega izgleda kako treba.

 

Samo još nisam uzeo igru; igram na gamepassu i mislim da ću 22.08 to uzet da odmah mogu na Immortal kampanju...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 23:24 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Total War: Warhammer III

Mi vjeruješ da imam 2986 sati u Wh2 a nisam nikad niti jednu Vortex kampanju pošteno zaigrao?

 

 

Što se tiče story driven kampanja u total war serijalu, ne znam, općenito su (nažalost) dosta inferiornije i dosadnije a činjenica je da CA jednostavno nije nikad napravio niti jednu dobru story driven kampanju za bilo koju od svojih igra. 

Najbliže što su došli tome je prolog za WH3 koji je jako dobro odrađen ali je i dosta kratak.

 

A i općenito dosta više ljudi preferira sanbox dio serijala što potvrđuje činjenica da je igru po izlasku igralo 150 000+ igrača da bi taj broj u par dana pao na 5000-7000 a u isto vrijeme je WH2 igralo uvijek min. duplo više ljudi iako je to starija igra.

Jednostavno većina nas je čekala izlazak Immortal Empiresa.

 

Ja ne znam s kim ću prvo, tu su Grombrindal koji ima određene ajmo reći neriješene nesuglasice sa Malekithom () te Drycha koja općenito ima probleme sa svima a pogotovo sa Wood Elvesima a obožavam njezin zločesti tree roster. Što se tiče velikih zločestih....ne znam, Nurgle mi je omiljeni ali Kugath je dostadan za igrati a i ima mali roster.....možda Festus ako se rework WoC-a pokaže zabavan.

 

Također, ako nisi igrao probaj Ikit Clawa....ništa kao ludi Skaveni koji bacaju nuklearne bombe posvuda

 

 

Btw. ako misliš kupiti igru ovo je najjeftinije što sam našao za steam: https://www.instant-gaming.com/en/8144-buy-steam-total-war-warhammer-iii-pc-game-steam-europe/

Također nemoj zaboraviti da ti za Immortal empires sve tri igre trebaju biti na istom storeu.

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Znam, imam jedinicu i dvojku na steamu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Total War: Warhammer III

Imam WH3 na Stemu, a kec se dijelio na Epicu, dal je svejedno gdje nabavim 2 dio ili mora sve biti na jednom tipa Epic ili Steam? E da, dal se moraju uzeti svi moguci DLC za sve dijelove ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Total War: Warhammer III
Arctic Skies kaže...

Imam WH3 na Stemu, a kec se dijelio na Epicu, dal je svejedno gdje nabavim 2 dio ili mora sve biti na jednom tipa Epic ili Steam? E da, dal se moraju uzeti svi moguci DLC za sve dijelove ili ne?

 Sve igre moraju nažalost biti na jednom storeu tako da ćeš morati kupiti i keca i dvicu na steamu ako misliš igrati Immortal Empires (ili tricu i dvoju ako ideš na Epic itd itd).

 

 

 

Ne moraš kupovati sve dlc-ove, one koje nemaš te rase i lordove jednostavno ti nećeš moći igrati ali će one i dalje postojati na kampanji.

Neke rase su daleko slabije ako ne kupiš njihove dlc-ove (npr Skraveni) jer im daju pristup jakim jedinicama ali ako ih ne igraš onda ti je svejedno a drugih izbora ima veoma veoma puno.

Osobno ti ne bih preporučio da odmah kupuješ dlc-ove jer je to  veoma skup sport, a treba dosta vremena da se bilo koja rasa svlada tako da nema smisla da kupuješ Skaven dlc-ove ako ih uopće ne igraš......

 

 

 

Btw. kad sam krenuo sa WH2 igrao sam Mortal Empires sa legalno kupljenom igrom na steamu bez da sam imao kupljenu jedinicu tako što sam skidao dlc filove sa interneta i stavljao ih u steam folder.  Na taj način je igra mislila da imam sve dotadašnje dlc-ove iako sam imao samo osnovni WH2.

Nisam tako nikad imao problema sa steamom i ta metoda i danas funkcionira. S vremenom sam polako kupovao keca i sve ostale dlc-ove tako da sad imam sve što postoji za tw warhammer i nemam potrebe za time.

 

Za wh2 kako ubacivati dlc filove ovdje: https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=79663

 

A vidim da ima i tema za wh3 pa možda provjeriti kad novi patch izađe: https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=111437

 

Ovo je jednostavno način za igrati/probati sve bez da se čovjek baca u nepotrebni trošak a opet ne ovisiš o jogurt verzijama koje baš ne izlaze često za ove igre.

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.8.2022 11:02 (Granzon).
4 godine
offline
Total War: Warhammer III

Hvala puno! Bas sam se nervirao trazeci ovo. 

A ovo za I i II dlc je super :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Odličan video pred immortal empire kampanju 

Lore o svim glavnim frakcijama

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Total War: Warhammer III

Evo ga, WH3 skida 2.0 patch koji je težak 19 GB ali nažalost mora i raspakirati 103 GB podataka tako da će to trajati malo duže vremena.

 

Sad je jedino pitanje s kime krenuti

 

 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer III

Odličan je 2.0 patch!

Puno QOL promjena i ponešto bitnih tweakova i promjena.

 

 

 

Ja ću Immoratal kampanju negdje u desetom mjesecu...

 

Ova narativna kaos kampanja mi je super!

I mislim da ću uzet Champions of Chaos DLC

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Total War: Warhammer III
  1. Neznam koliko još, ali na ovom linku je igra 120 kuna.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice