Stara vremena igara...

poruka: 186
|
čitano: 43.103
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
RazerDinoMan kaže...

Nostalgičari =) ja i dan danas igram crash team racing kod frenda xD

isse sjecam se i togaa... haha, al to su one utrke jelda? ja sam igrao i Crash Bash... Igrice su tada bile predobre, ne znam sta je sada, imaju 2-3 dobre, sve ostalo Viče (mislim na PC-u)

 

sjecam se jedne igre, bila je to arkada, trkali smo se autima ja i buraz, crno-bijelo, ja i on smo zajedno igrali protiv drugih playera u igrici, igra je onak nerealna, mislim auti su nerealni, imali smo neka oruzja i tak, ja sam imao neko auto koje je uvijek ispustalo nekog kostura (kao oruzje), bilo je starinsko, a moj buraz nekog trkaceg slican Ferrariju, tak nesto. Mogli smo isto igrati protiv bossova, ja i buraz protiv bossa... mogli smo pokupiti neke healthove i dodatna oruzja... Sjecam se omota igre, bila je glava klauna i neki auti... Samo kad bi neko znao kak se ta igrica zove, ta mi je bila jedna od najdrazih. Plač

 

igrao sam također Medievil 2, predobra igrica

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2009 10:37 (Fićo_CoD 5).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...

Da. Igrao sam i crash mind over mutant al moram priznat da ove novije igre nemaju tu neku "čar". I slažem se s ovim što si rekao, da su sada 2-3 igre dobre...GTA IV sam pratio otkad je stigla prva najava...i igra je ispala obična konverzija s konzola s poboljšanom grafikom (što smo skupo platili)

Photoshop, Paint.NET, Photoscape. Tri najčešće korištena programa na mom računalu izuzev igara
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

e nema do vremena kad su se nosile od frenda po 40 disketica za jednu igru, pa jedna nevalja pa formatiraj sve i snimaj ponovno...Osmijehkad si jednom mjesečno morao reinstalirat windowse (`95) zbog BSOD-a. vjerujem da je svakom klincu config.sys bio najomraženiji fileSmijeh

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Fićo_CoD 5 kaže...
RazerDinoMan kaže...

Nostalgičari =) ja i dan danas igram crash team racing kod frenda xD

isse sjecam se i togaa... haha, al to su one utrke jelda? ja sam igrao i Crash Bash... Igrice su tada bile predobre, ne znam sta je sada, imaju 2-3 dobre, sve ostalo Viče (mislim na PC-u)

 

sjecam se jedne igre, bila je to arkada, trkali smo se autima ja i buraz, crno-bijelo, ja i on smo zajedno igrali protiv drugih playera u igrici, igra je onak nerealna, mislim auti su nerealni, imali smo neka oruzja i tak, ja sam imao neko auto koje je uvijek ispustalo nekog kostura (kao oruzje), bilo je starinsko, a moj buraz nekog trkaceg slican Ferrariju, tak nesto. Mogli smo isto igrati protiv bossova, ja i buraz protiv bossa... mogli smo pokupiti neke healthove i dodatna oruzja... Sjecam se omota igre, bila je glava klauna i neki auti... Samo kad bi neko znao kak se ta igrica zove, ta mi je bila jedna od najdrazih. Plač

 

igrao sam također Medievil 2, predobra igrica

hh, da nije twisted metal?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
offline
Stara vremena igara...

Govorite vi štogod hoćete za internet koliko je dobar, to jest dobar je, ali je meni još uvijek najdraže baciti na PES-a sa bratom ili prijateljem na jednom kompu preko joysticka, ili NBA...

Been there done that
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...

Nema to su blia vremena,a ne ovo danjašnje igranje,nekažen da je loše nego je ono bilo zabavnije i luđe.

duje kapitanović
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
BannedOnThisForum kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
RazerDinoMan kaže...

hh, da nije twisted metal?

nije... ja se ponadao kad sam vidio post ali jbg.. Izlanuo se

zasto su smajlici zuti? Hmm...
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Evo najbolje igre(print screen)

Crash bash Crash bash
Adventure game Adventure game
Polar push Polar push
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Ovo nisu stare igre,ali mi je najbolje kad ja odem do frenda ili on dođe do mene pa zajdno nabacimo Madden ili PES.

oko za oko,pasta za zube
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stara vremena igara...
Tomislav95 kaže...

Evo najbolje igre(print screen)

  Uh Crash Bash kad se samo sjetim..., al bolji mi je bio crash team racing, a za singleplay Crash Bandicoot prvi dio.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
xxxxx kaže...
Tomislav95 kaže...

Evo najbolje igre(print screen)

  Uh Crash Bash kad se samo sjetim..., al bolji mi je bio crash team racing, a za singleplay Crash Bandicoot prvi dio.

To ja i sestra igramo na emulatoru,team racing nisam probao ali možda skinemNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Nema vise onih vremena kad smo se nasla 4 prijatelja i cijelo popodne igrali Mario party na N64.Dobar je bio i Metal slug x u 2 za PS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Tomislav95 kaže...

Evo najbolje igre(print screen)

igram prek emulatora ePSXe

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Ehhh... ne da mi odvajat po platformama pa cu samo zapisat cega se sve sjecam

 

 

Bubble Bobble

Combat school

Dalay Thompson's Decathlon (da mu J*** i #&@!(*^#@!% prokletog drk*** joysticka lijevo-desno u trku na 4000 metara)

Track & Field

Bad Dudes vs. Dragonninja

Double Dragon

Sensible Soccer

Super Street Fighter 2

Mortal Kombat 2

WWF

 

Hotseatsi -

Pizza Tycoon (jedno cijelo ljeto smo picili to svaku noc)

Heroes of Might & Magic 2

Terra Nova (u tadasnje vrijeme smo bili nesposobni voziti mecha i nisaniti u isto vrijeme, pa je jedan nisanio i pucao a drugi vozio)

 

 

 

Sniff... lijepa stara vremena i lijepe stare noci....

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Deus ex machina kaže...

Ehhh... ne da mi odvajat po platformama pa cu samo zapisat cega se sve sjecam

 

 

Bubble Bobble

Combat school

Dalay Thompson's Decathlon (da mu J*** i #&@!(*^#@!% prokletog drk*** joysticka lijevo-desno u trku na 4000 metara)

Track & Field

Bad Dudes vs. Dragonninja

Double Dragon

Sensible Soccer

Super Street Fighter 2

Mortal Kombat 2

WWF

 

Hotseatsi -

Pizza Tycoon (jedno cijelo ljeto smo picili to svaku noc)

Heroes of Might & Magic 2

Terra Nova (u tadasnje vrijeme smo bili nesposobni voziti mecha i nisaniti u isto vrijeme, pa je jedan nisanio i pucao a drugi vozio)

 

 

 

Sniff... lijepa stara vremena i lijepe stare noci....

i ti nostalgičar :) lijepo, lijepo, sjećam se Pizza Tycoon-a :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
offline
Stara vremena igara...

Prije nisam baš bio na kompu, jesam neko vrijeme na 95-ici, ali kad je došao playstation, komp sam zaboravio.

Da bi opet završio na kompu :).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Potpuno se slažem sa vama, malo je igara danas sa "srcem" sve su to sterilni poluproizvodi sa atomskom grafikom, priča je prazna i puna rupa ( čast iznimkama, kojih je svakodnevno sve manje Mršti se ), kad se samo sjetim kako sam kao klinjo guštao u Little big adventureu 2, jedan od najboljih igara koje sam zaigrao, kao i RTCW, Driver, Monkey Islanda 3 i sličnih, iako ja i nisam toliko star što se gaminga tiče nedvojbeno je da su igre onda pružale veći užitak igraču nego danas, neznam jesu li naši gamerski standardi porasli ili igre nisu što su nekad bile. Neodlučan

 

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Sjećam se do sam po cijele dane s bratićem na nintendu igrao CONTRU , MARIO BROS itd.

Kada je dobio računalo, CIJELE dane smo igrali Heroes of Might and Magic 2, te kada je nabavio trojku ufff...   Koliko sam života na te igre potrošio.

Još i dan danas znam zaigrati pokoju trojku Heroesa....

http://www.youtube.com/user/sfdebris ---> recenzije Star Trek epizoda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Odličan tiopic :). Nisam se mogao sjetiti imena nekih od ovih igara što ste naveli, ali igrao sam većinu. To su bili dani :). Većinom pamtim te multiplayer okršaje po konzolaškim igrama, i to većinom NES, SNES, Nintendo 64 i PSOne. Vigilante 8 sa PsOne mi je nekako doplivao sada u sjećanje, Mortal Kombat smo igrali redovito i fanatično, a isto vrijedi i za Street fightere. Na PC-u su se igrali nazaobilazni Wormsi naravno i o čisti Wormsi Armagedon, kojekakvi World Party-i i slično ( a pogotovo 3D verzije Wormsa ) su se slabo igrali ...

 

U novije vrijeme se naravno igra u LAN-u, ali ta vremena dobrih starih 2D tabačina, split screen utrkivanja i sličnoga su mi ostala u vrlo dragom sjećanju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Ja sam igrao samo na PC-u.

 

Micro Machines

Lotus 1, 2 i 3

Heroes of Might & Magic 1, 2 i 3

Settlers 1 i 2

Fifa '94, '98, '99 i 2000

Worms 1 i 2

 

ima još, ali se ne mogu sjetiti..

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Eh niste vi imali ZX Spectrum 48k+ i cekali 10 minuta da se Jet Set Willy ucita a onda kad kazeta dodje do kraja izbaci poruku:˝Tape loading error˝Viče i ponovo cekanje da se ucita.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

ja se sjećam kad je bio izašao call of duty 1 i 2 ili slavni true crime streets of LA uvijek bi zvao prijatelja poslje škole da prelazimo igru kod mene, to su bila vremena, a sada sam čamim pred monitorom i prelazim prototype i call of juareza 2, više sam uživao u igri kad nas je 2 ili 3 prelazilo ju

Kome je još zanimljiv taj facebook-stranica za dangubljenje i pretvaranje da imaš nadprosječno zanimljiv život? Bio sam na moru-slika,bio sam u gradu-slika,bio sam na selu-slika,kakio sam na wc-u-slik
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 0:49 (Pulja).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

ja sam najviše sati proveo na SNES-u, sada je on u mirovini ali još dobro radi za svoje godine

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stara vremena igara...
F1-IVO kaže...

Eh niste vi imali ZX Spectrum 48k+ i cekali 10 minuta da se Jet Set Willy ucita a onda kad kazeta dodje do kraja izbaci poruku:˝Tape loading error˝Viče i ponovo cekanje da se ucita.

 

E to sam s*anje od igre igrao i na ZX i na jos masi kompova...

Dobro da si me podsjetio. Odoh na youtube potraziti jel' netko prosao i kako se prolazi. Nastradalo je masa joysticka koji su poljubili zid zbog ove igrice Smijeh

15 godina
offline
RE: Stara vremena igara...
F1-IVO kaže...

Eh niste vi imali ZX Spectrum 48k+ i cekali 10 minuta da se Jet Set Willy ucita a onda kad kazeta dodje do kraja izbaci poruku:˝Tape loading error˝Viče i ponovo cekanje da se ucita.

Al to nije multiplayer :) ja sam sa frendom igro The Way Of The Exploding Fist i The Barbarian zamisli dva mulca kako igraju igru na malom Spectrumu i to obojica koristeći obje ruke jer se ipak koristilo 10 tipki za kontrolu igrača :) hm, znači da se za igranje dva igrača koristilo bukvalno pola tipkovnice, 10 svako to je 20, a Spectrum je imo sve skupa 40 tipki :)

14 godina
offline
Stara vremena igara...

Lotus

Settlers 1,2

Heroes of the might & magic 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
F1-IVO kaže...

Eh niste vi imali ZX Spectrum 48k+ i cekali 10 minuta da se Jet Set Willy ucita a onda kad kazeta dodje do kraja izbaci poruku:˝Tape loading error˝Viče i ponovo cekanje da se ucita.

A vi spektrumaši... Mi smo imali Turbo!!! I kacavidu za azimut glave! Mi smo čekali samo 3 minute za (skoro redoviti) "Load Error"!

 

Prvi multiplayer na kompu mi je bio ATV simulator. Dva joysticka i ja frend po cijeli dan skakućemo preko nekih prepreka (3 piksela u križ).

A prvi multiplayer uopće: PONG, tamo negdje 1981.-82.

"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 8:24 (PredatoR).
14 godina
offline
Stara vremena igara...

C64, dva joysticka, frend i čitavo popodne ode u sekundi... prvo turbo 250. pa azimut glave, pa loading.. pa load error pa malo lijevo sa šerafcigerom na kazetofonu pa opet loading .. RUN i igramooooo

Last ninju pamtim jako iz tih dana...

eh....

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Dodi NAPALMIKUS kaže...

 

Last ninju pamtim jako iz tih dana...

eh....

 

Yebem mu onaj lopoč na kraju prve staze!!! Cijelu stazu prođem i onda poslije salta falim piksel i padnem u vodu! Auuu, živaca!

"Ja sam tragični pubertetlija zarobljen u telo odrasla čoveka!"
16 godina
offline
Stara vremena igara...

Vidim večina vas spominje stare igre s PS jedinice i s PC, a dali se sjećate konzole na kazetice te onu zakon igru Tanks ili kako se već zvala. Evo slike

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice