Stara vremena igara...

poruka: 186
|
čitano: 43.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stara vremena igara...
zadnja-kocnica kaže...

dobri dan {#}

jel se tko sjeca igrice koja je bila na onim konzolama na diskete tocnog naziva??

kratak opis:

dakle igrica je imala dva tenka zuti i zeleni i cilj igrice je bio stiti orla da ga drugi tenkovi ne ubiju {#}

ja se sjecam battle city-a na NES-u,mozda je to ta na koju mislis,igra je bila droga XD

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stara vremena igara...
sokolmaric kaže...

evo na ovu nasao sam tu u temi samo zanima da li je to nekako moguce igrati na racunalu

http://smokingifs.com/uploads/Sexy-redheads-grab-each-others-ass.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2011 14:12 (zadnja-kocnica).
13 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Jel zna neko možda jednu staru igricu za ps1 koja je kao tekken, tučeš se i sve to, ali se ljudi mogu pretvorit u životinje (jedan može u divlju svinju, drugi u krticu, treći u gorilu...).

 

EDIT: evo jedan stari super mario s malo humora.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2011 14:59 (bounty123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stara vremena igara...
bounty123 kaže...

Jel zna neko možda jednu staru igricu za ps1 koja je kao tekken, tučeš se i sve to, ali se ljudi mogu pretvorit u životinje (jedan može u divlju svinju, drugi u krticu, treći u gorilu...).

 

EDIT: evo jedan stari super mario s malo humora.

 

bloody roar

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stara vremena igara...
zadnja-kocnica kaže...
sokolmaric kaže...

evo na ovu nasao sam tu u temi samo zanima da li je to nekako moguce igrati na racunalu

Igra se zove Battle City, i da, mozes ju igrati na racunalu. Nadi si nekakav NES (nintendo entertainment system) emulator, i ROM image od igre (ne bi trebalo biti tesko naci, postoje hrpe stranica koje nude ROM-ove za download)

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
16 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Evo, copy-paste iz druge teme:

 

Evo imam jedan zadatak za malo stariju ekipu.
Znači tražim jednu stariju igru, još iz doba windows 95.
Ugl. upravljali ste tenkom, i morali ste rušiti zidove, kuće, crkve(njih se sjećam) da bi došli do neprijateljskih tenkova i njih uništili.
Igra je bila 2D, pogled nije bio iz ptičje perspektive već malo nakošen. Izgledalo je kao 3D, ali nije bilo.
U to vrijeme dok sam igrao to sam imao svega 5 godina pa se ne sjećam puno detalja, samo da je igra bila prepredobra.
Možda je najbolje da mi netko da imena nekoliko igara sličnih ovom opisu pa ću lako prepoznat pravu.

 

Postajem očajan kako ne mogu pronaći ovo remek djelo, pls neka netko pomogne. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice