Race Driver GRID i Ravenwest

poruka: 1
|
čitano: 1.350
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Race Driver GRID i Ravenwest

Zanima me, od vas koji ste igrali GRID, sigurno se sjecate Ravenwesta...najboljeg teama u toj igri...

 

E sad, ono sta mene zanima, a bar meni je zanimmljivo iako neznam dal su drugi uocili je da na onoj prvoj trci sa viperom, ustvari vozimo auto ravenwesta...pa me zanima kako to da vozimo taj auto, i onda odemo iz tog teama?

 

Rick Scott i Nathan McKean stvarno su najbolji vozaci...al nazalost nemoze ih se pozvat u team, ni da se osvoje sve trke u igri...

 

Presao sam GRID na Extreme vise puta, bez onih driving assista, i osobno igra mi je bila laka...pa se nadam da ce novi GRID 2 jos otezat igru i protivnike...jer jedini i pravi izazov u igri je davao ravenwest..dok ostali su bili tako rec smetala na cesti koja su kocila kad netreba i koristila neke cudne putanje.

 

Iako Ravenwest je napravljen na cudan nacin, odnosno tako rec varaju...kad se se zabiju u tebe odes u 3 pm, al kad ti njega, to ispadne kao da si ga taknuo...isto tako...uvijek su ti za petama bezobzira na sve...al nem aveze, i sa svime time se moze pobjedit na Extreme, uz pazljivo, strpljivo i skoncentrirano vozenje.

 

 

Proljece na moje rame slijece, Barca u finale nikad nece
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice