PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrssmit kaže...
A cuj od onda rekordnih 2,5mil igraca ili koliko ih vec sad trenutno igra ta tvoja tisucica izgleda smijesno, neki ovdje toliko kukaju da to ispada kao da je svaki drugi chiter😐igra je hc one shot znaci dosta cesto znaci instantnu smrt, normalno da svi budemo isfrustrirani, sto je najgore ne zapravo samom "smrcu" u igri vec time da sad moras sve ispocetka s obzirom da praktici u niti jednoj drugoj popularnoj fps igri to nije slucaj da bildanje lika tj opreme toliko abnormalno traje pa se niti ne zivciramo. Ja recimo obozavam prigusivace i stvarno kad se napucam opremom nitko sretniji od mene, no to nekad nepotraje 1min a skupljao 20 ili nedaj boze duze, dode mi da propucam šakom monitor od zivciranja🤣😬 jer eto ajde sve ispocetka.m2c

U odnosu na tvojih 700 sati, ja imam ~2000.

I igram ju od 3. 2017. i prošao sam kroz sve moguće faze ove igre.

Od dobrih updatea do onih loših.

Od tjednih patcheva dok su na steamu pisali change log do ovog trenutnog dev-lettera.

 

Bilo je perioda kada je doslovno kako ti kažeš, svaki drugi bio cheater.

Kao prvo, peak igrača je bio 3,3M!

Ovo što spominješ "tisućicu" i što ismijavaš tu brojku, toliko bannaju na dnevnoj bazi.

Pred koji mjesec je bila vijest da su akumulirano bannali preko 20M accounta, što bih rekao da je minimum minimuma od stvarne brojke.

Baci malo oko na ovo - klik

Udio cheatera se smanjio dijelom nakon što su onemogućili trading itemima, ali i dalje je to broj 1 gorući problem što nije ni čudo što im je to glavni fokus u ovogodišnjem izdanju Dev Lettera koji sam postao nekoliko postova gore.

 

Vi ako ih ne vidite ili ne primjetite, ne znači da drugi nisu doživjeli suprotno.

Dobio sam barem 50 (bez zajebancije) pozitivnih reportova da su neke akcije poduzete protiv accounta i protiv većine je dignut perma ban.

 

Ono kako je to bilo, evo jedan video gdje smo dobili protiv cheatera

xindalu007

 

Bez obzira to nam je jedan od najdražih zajedničkih chickena.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2020 10:42 (sudy_freak).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Mozda se kod njega na 1000h otključava skill prepoznavanja Chitera
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pffft, pa ja svaki drugi dan nekom sredim permaban. Što aimbotovi, što wallhack, što ovo, ono. Evo sad igram single, dvojica idiota tako očito igraju u teamu da imam filing da žele da popiju ban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Negdje sam procitao da budu ubacili botove u igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo savršeni primjer goveda.....samo je idiot mogao to i malo manje očito

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Negdje sam procitao da budu ubacili botove u igru.

 ko u light verziji ili fortnite svaki game do top 20 samo botovi ;) to će bit smrt igre

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dejo74 kaže...
MGloc kaže...

Negdje sam procitao da budu ubacili botove u igru.

 ko u light verziji ili fortnite svaki game do top 20 samo botovi ;) to će bit smrt igre

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/g7gak9/bots_and_where_were_going/

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja igram pubg povremeno sada otkad su vratili Vikendi, vidjet cemo u kojem ce smjeru igra otic.Warzone nisan upalio vec 2 tjedna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dejo74 kaže...
MGloc kaže...

Negdje sam procitao da budu ubacili botove u igru.

 ko u light verziji ili fortnite svaki game do top 20 samo botovi ;) to će bit smrt igre

 Ja baš nešto cijepam onaj Lite na mobitelu i botova ima samo kad kreneš igru. Znači level po level i season level nema više botova. 

Nemam potpis osim na licnoj
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo malo više o botovima i uvođenju istih (za sad samo na konzoli) - dopisivao se lik i na twitteru:

MASSIVE CHANGES: PC Bots & Competitive (Make it or Break it Update PUBG
making BIG moves) | Ep. 6

 

Popis trenutno poznatih misija za S7:

https://www.youtube.com/redirect?v=Qqy4gaaEawc&redir_token=Ilv-JF2BtU7WAoc9BFLRN1J_0318MTU4ODA2NTY5N0AxNTg3OTc5Mjk3&q=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fdocument%2Fd%2F1Zkx7wemtPeyhs-1m1HNpmG2F6SmhZ0YropQvyY1Q0LI%2Fedit%3Fusp%3Dsharing&event=video_description

 

BTW, završio sam sve challenge misije (99% solo), Progression Track 2&3, sad sam na Track 1 kod "Loot a Groza" (naravno da sam ih prije nalazio, a sad ne...)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 11:32 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Danas sam imao ne baš najbolji dan, sa puno čudnih smrti, ali ovo je nekako sve vratilo na pravo mjesto! Lik je imao 10 killova do tad. A i ime mi je poznato, dosta često sam naletio na njega (uglavnom me ubije...)

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Još više o botovima, competitive itd:

PUBG's new Ranked Mode & Bots + Stadia Support | Ep. 7

 

https://twitter.com/svperfecta/status/1255883371646988288?s=21

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Danas sam imao ne baš najbolji dan, sa puno čudnih smrti, ali ovo je nekako sve vratilo na pravo mjesto! Lik je imao 10 killova do tad. A i ime mi je poznato, dosta često sam naletio na njega (uglavnom me ubije...)

 

 

 

 Mene maloprije opet neki cheater sjebe. Koristio i wallhack i aimbot i tko zna šta još. Gledam u replayu kako cilja kroz drveća na 300 metara lik iza brda. Ili ubija sa 100 metara sa mitraljezom bez ciljanja ikakvog i pogodi svaki metak. Samo uperi oružje u pravom smjeru.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže... 

 Mene maloprije opet neki cheater sjebe. Koristio i wallhack i aimbot i tko zna šta još. Gledam u replayu kako cilja kroz drveća na 300 metara lik iza brda. Ili ubija sa 100 metara sa mitraljezom bez ciljanja ikakvog i pogodi svaki metak. Samo uperi oružje u pravom smjeru.

 A ima ih još uvijek.

 

Report i idemo dalje.

 

Nadam se da ih neće biti baš u ranked mode-u.

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
TomoR kaže...

Danas sam imao ne baš najbolji dan, sa puno čudnih smrti, ali ovo je nekako sve vratilo na pravo mjesto! Lik je imao 10 killova do tad. A i ime mi je poznato, dosta često sam naletio na njega (uglavnom me ubije...)

 

 

 

 Mene maloprije opet neki cheater sjebe. Koristio i wallhack i aimbot i tko zna šta još. Gledam u replayu kako cilja kroz drveća na 300 metara lik iza brda. Ili ubija sa 100 metara sa mitraljezom bez ciljanja ikakvog i pogodi svaki metak. Samo uperi oružje u pravom smjeru.

 

Sinoc sam imao takav isti slucaj, više njih. Lik bas ocito puca bez da me vidi i svaki metak se lijepi na mene.

 

Pao nam je ko squadu, samo radi jucerasnjeg dana, Win% sa 17% na 11%

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dugo ne bijah ovako blizu pobjede...

Lik je bio u zadnjem krugu, morao sam trčati u njegovom smjeru, i imao je bolju opremu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 22:58 (191x7).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nema čitera kaže onaj biser na prošloj starnici ali meni ovi decki igraju malo predobro. Polego me hladno na 200m iza drveča sa M24 i 4X, morao sam dva puta gledat d.cam , preočito.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 12:51 (bik).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja se nakon 9 mjeseci potpunog neigranja napokon vratio. Nisam još za baciti 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ne, hvala Vama.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

"Zakasnio" sam da spasim teammate-a jer sam držao "uži" kut za ulazak u zonu.

 

 

Mislim da više nikad neću imati ovakvu sreću. Kad pogledate, shvatit ćete, kratko je, manje od 3 minute.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

E vala ispuco si svu sreću za ovu godinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://pubg.op.gg/user/XiZi_nb

19 killova u zadnjoj igri, baš sam ga specao i točno je znao gdje je tko. nakon meča skoknem da pogledam podatke i sve u skladu s očekivanjima:  70.9% headshot  K/D 9.15

dosta igrača ga je specalo a vjerujem i prijavilo, jebeš sve ako dobije samo 24h ban, par minuta replaya je dosta za perm.  bezveze sam lootao po sosnovki i uhvatio drop sa mk14 kad je ovakav "igrač" u meču... 

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrssmit kaže...

Imam 700 sati neznam dali sam 3 vidio, od toga jednog prijavio(pobrao ban) bio je ocigledan jer je djelio headshotove na 5km igra zna biti frustrirajuca pogotovo u close combat fight tu popizdim no da mogu reci da je igra puna chitera daleko od toga

 iMAm 700 sAti NEzNam DALi sAm 3 vIDiO, oD toGA JeDnOG priJAVio(PoBRaO BaN) bIO JE OcIgLeDaN jEr Je dIjElIo HeAdShOtOvE na 5kM iGrA zNa bITI FrUsTRIrAjUca pOgoTOvO u CLOse coMBat FiGhT Tu pOpIzDIM No DA Mogu reCI dA Je IgrA puNa cHiTeRa daLeKo oD tOgA

lol
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel stavio netko ovu legendu? 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Jel stavio netko ovu legendu? 

 

Mislim da nije, ali lik je Bog. Jedan od omiljenijih likova na redditu :)
Scriptkid, čim vidim thumbnail znam o čem je riječ.

Mogao bih gledati stalno video hahaha.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima još puno cheatera?......pitam da ne instaliram opet igru bez veze....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...

Jel ima još puno cheatera?......pitam da ne instaliram opet igru bez veze....

 kao da imaš šta drugo za igrat..

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pozdrav svima, imam pitanje u vezi fps-a u PUBG Lite
Grafička mi je GTX1050Ti ali šta god uradim u postavkama igre stoji mi konstantno na 60fps. Da li je moguće da je do monitora jer je on 60Hz-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Iskljuci V-sync ili ako koristis MSI Afterburner mozda ti je upaljen riva tuner i u njemu mozda imas lock 60fpsa.

edit: provjeri opciju smoothed framerate isto.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 19:10 (MGloc).
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Bio mi je ukljucen V-sync. Hvala puno. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice