PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

poruka: 566
|
čitano: 162.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

možda ne izgleda, ali prema komentarima i ljudima što na njemu rade, kažu da će biti puno opcija i prepuno sporednih priča i razgovora nevezanih uz samu glavnu radnju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

stigla je the book of unwritten tales...........{#}

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

igra je vrh vrhova

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

e ovo mora biti dobro:

    o Vatikanu!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Book of unwritten tales je skroz dobra.

Fenomenalna grafika, zanimljiva i zabavna priča, interesantni likovi, dobra mehanika igre i solidan humor.

 

Odigrao sam nekih 10ak sati do sad i dajem joj 7.5/10 i preporučam ljubiteljima dobrih avantura.

 

Fala Aajduke još jedanput na preporuci.

Bring out your dead!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Molim da mi netko pomogne ukoliko moze jer zelim zaigrati jednu igru, al se ne mogu sjetit imena nema sanse. Ovako pocinjes kao covjek osrednjih godina u jednoj pustinji, mislis sam si sve dok ne dodjes do nekog covjeka koji cita novine kraj kamp kucice. Zatim ulazis u neko podzemlje gdje nadjes neke lokve te potrgane ljestve itd. Dalje je sve sporedno i ne sjecam se jer je nisam puno igro. Bilo je prije 5,6 godina. Jedino sto se jos sjecam u magli jest to da si dospio na neki leteci world, otok (nisam siguran) gdje imas izbor svjetova u koje mozes ulazit. Jedan prekriven magmom, drugi mocvarni itd. Molim vas...kako bi zelio to jos jednom zaigrati nadam se da znate taj osjecaj {#}

EDIT

Pronasao: URU

http://pc.ign.com/objects/482/482160.html

Odlicna igra

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 9:49 (Cobanac).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Ima jedna stvar koja me zivcira kod avantura, a to je da u vecini slucajeva igram sa nekom zenskom....eto, po meni minus i ne mogu se jednostavno ufurat u takve igre pa ako je neka prosjecna avantura pod obavezno je preskacem (inace bih je odigrao 100%).

Eto, ovo je jedina stvar koja mi dize tlak....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

alter ego, black mirror, broken sword... sve je to malo,, al ako je neka zgodna i donekle...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
win32 kaže...

Ima jedna stvar koja me zivcira kod avantura, a to je da u vecini slucajeva igram sa nekom zenskom....eto, po meni minus i ne mogu se jednostavno ufurat u takve igre pa ako je neka prosjecna avantura pod obavezno je preskacem (inace bih je odigrao 100%).

Eto, ovo je jedina stvar koja mi dize tlak....

Wtf?! pa to i je ono najjače......osim naravno ako nisi gay......bar gledaš obline haha

Dinamo živi vječno
14 godina
neaktivan
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
Kora kaže...

Wtf?! pa to i je ono najjače......osim naravno ako nisi gay......bar gledaš obline haha

Ovo boldano ipak na svu imam svaki dan kod kuce (ne samo za gledanje, naravno! lol {#}), za to mi ne trebaju igre no imam razumjevanja za ljude koji nemaju stalne izvore "oblina" pa se zadovoljavaju sa igrama. {#}

 

Kao sto rekoh, ne volim u avanturama ni u ostalim igrama igrati sa zenama jer da bi se netko ufurao u igranje sa zenom i stavio se u njenu ulogu ipak mora imati imho neke meni malo cudne sklonosti, ali ok ima nas svakavih pa razumijem i tu ekipu. {#}

 

Svatko nesto voli tj. ne voli....kako kome pase.

 

P.S.

 

Tebe Kora mogu sada lako zamislit kako si slazes u nekom RPG-u neki custom trebu sa kratkom haljinicom i majicom iz koje joj bar malo viri neka "oblina"....hahaha....NHF. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
win32 kaže...

Ima jedna stvar koja me zivcira kod avantura, a to je da u vecini slucajeva igram sa nekom zenskom....eto, po meni minus i ne mogu se jednostavno ufurat u takve igre pa ako je neka prosjecna avantura pod obavezno je preskacem (inace bih je odigrao 100%).

Eto, ovo je jedina stvar koja mi dize tlak....

Radije bi buljio u muško dupe nego u žensko dupe?

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
protjeran
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
win32 kaže...
Kora kaže...

Wtf?! pa to i je ono najjače......osim naravno ako nisi gay......bar gledaš obline haha

Ovo boldano ipak na svu imam svaki dan kod kuce (ne samo za gledanje, naravno! lol {#}), za to mi ne trebaju igre no imam razumjevanja za ljude koji nemaju stalne izvore "oblina" pa se zadovoljavaju sa igrama. {#}

 

Kao sto rekoh, ne volim u avanturama ni u ostalim igrama igrati sa zenama jer da bi se netko ufurao u igranje sa zenom i stavio se u njenu ulogu ipak mora imati imho neke meni malo cudne sklonosti, ali ok ima nas svakavih pa razumijem i tu ekipu. {#}

 

Svatko nesto voli tj. ne voli....kako kome pase.

 

P.S.

 

Tebe Kora mogu sada lako zamislit kako si slazes u nekom RPG-u neki custom trebu sa kratkom haljinicom i majicom iz koje joj bar malo viri neka "oblina"....hahaha....NHF. {#}

Omfg, kakav si ti lik, et kakva ti imaš razmišljanja, pa svako normalno muško će kod BILOKAKVE vrste odabira izabrati ženu, osim naravno ak nisi gej, a ti sad idi ako su ti toliko mili muški likovi upravljaj svojim avatarom i mrdaj njegovu mušku guzu, dlakave ruke i noge, a  ja ću dotle osim što ću uživati i u igri gledati i u guzicu i sise. Znači X2 užitak, zapravo X3 ako još svoju bolju polovicu uračunam. Neznam na kakvu su grupu ljudi ciljali kreatori Tomb Raidera, jer na takve kao ti sigurno ne hahah

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 19:47 (Kora).
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Vidim da je pogodeno "u sridu", tocno ono sto sam htio...hahahaha.... {#}

 

Idem sada malo igrat Black Mirror II, makar se nekima ova igra sigurno nikako ne svida. {#}

 

Uzivajte ekipa...

 

P.S.

 

Sto se tice Tomb Raidera, presao sam sve djelove...u biti nisam zadnji dio posto mi je bilo dosta skakutanja okolo.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.11.2011 20:03 (win32).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

da je bilo probazi igati tomb raider sa volanom.... možda jej se bolje zanjišu guze kad naglo smotaš??

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
win32 kaže...

Vidim da je pogodeno "u sridu", tocno ono sto sam htio...hahahaha.... {#}

 

Idem sada malo igrat Black Mirror II, makar se nekima ova igra sigurno nikako ne svida. {#}

 

Uzivajte ekipa...

 

P.S.

 

Sto se tice Tomb Raidera, presao sam sve djelove...u biti nisam zadnji dio posto mi je bilo dosta skakutanja okolo.

Hahhahah, sad si sam seb skočio u usta hahah, btw i ja sam isto sve prešao i to nekoliko puta, čak mi je prvi dio (negdje tamo '96-e ako se ne varam) bila jedna od prvih igara (uz RE 1) koje sam igrao. Ti malo previše sebe pobijaš haha, pa u svakom TR-u ima skakutanja i to čak jako puno, zapravo je to (uz velike sise i guzu) obilježje TR-a haha XD a teb tek u zadnjem nastavku to počelo bit dosadno

 

Btw aajduke, valjda si mislio da joj se bolje sise zanjjišu kad smota? hahhaha

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 11:32 (Kora).
14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

@ Kora

 

Tomb Raider-a ne smatram "prosjecnom avanturom" kao sto sam rekao da te "prosjecne avanture" u pravilu preskacem (90% da bi ih preskocio da igram sa ne znam kime) pa malo bolje citaj.

Mozda je tebi to neka prosjecna igra, ali sa obzirom koji je trag ostavila na sve igre ja je ne smatran nikako nekim "prosjekom".

Kada sam igrao TR nisam sigurno spricao kao neki (jelte) na tzv. sise i guzu od virtualnoga lika u igri...ne igram igre zato da bih vidio neke tzv zenske "atribute" (vidim da nekima virtualni likovi izgleda jako puno znace kada gledaju takve stvari, umjesto da razmisljaju o nekim zagonetkama u igri i uzivaju u istoj), vec igram jer uzivam u radnji, atmosferi i tako nekim stvarima...no ocito sam ja malo cudan sto se tice toga posto neke stvari nisam ni primjetio (ipak s radi o liku u igri koji je izgleda jako privlacan nekim ljudima {#})

Uostalom, sa cime se ti zamaras...OMG...no vidim da si se nesto malo previse uzhebo kada je u pitanju neka tvoja tzv. "muskost" pa svoje skonosti pokusavas zamaskirat avatarima i sl. stvarima te se u to ne zelim mjesat. {#}

 

Amen na to i idemo dalje.....bar mi ostali, a ti slobodno mozes napisati koji esej na navedenu temu oko koje se toliko zamaras. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 13:00 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
win32 kaže...

@ Kora

 

Tomb Raider-a ne smatram "prosjecnom avanturom" kao sto sam rekao da te "prosjecne avanture" u pravilu preskacem (90% da bi ih preskocio da igram sa ne znam kime) pa malo bolje citaj.

Mozda je tebi to neka prosjecna igra, ali sa obzirom koji je trag ostavila na sve igre ja je ne smatran nikako nekim "prosjekom".

Kada sam igrao TR nisam sigurno spricao kao neki (jelte) na tzv. sise i guzu od virtualnoga lika u igri...ne igram igre zato da bih vidio neke tzv zenske "atribute" (vidim da nekima virtualni likovi izgleda jako puno znace kada gledaju takve stvari, umjesto da razmisljaju o nekim zagonetkama u igri i uzivaju u istoj), vec igram jer uzivam u radnji, atmosferi i tako nekim stvarima...no ocito sam ja malo cudan sto se tice toga posto neke stvari nisam ni primjetio (ipak s radi o liku u igri koji je izgleda jako privlacan nekim ljudima {#})

Uostalom, sa cime se ti zamaras...OMG...no vidim da si se nesto malo previse uzhebo kada je u pitanju neka tvoja tzv. "muskost" pa svoje skonosti pokusavas zamaskirat avatarima i sl. stvarima te se u to ne zelim mjesat. {#}

 

Amen na to i idemo dalje.....bar mi ostali, a ti slobodno mozes napisati koji esej na navedenu temu oko koje se toliko zamaras. {#}

Gdje si ti pročitao ili shvatio da ja smatram TR prosječnom igrom? Meni je TR serijal jedan od najboljih u industriji videoigara uz RE. Sam Underworld sam prešao jedno 10 puta. Osim toga ne igram ni ja da bih sve to vidio, samo smatram da je super odličan dodatak igranju i da svatko tko to ne misli (a muško je) nije normalan. A za ostale bisere što si napisao mogu samo napisati: WTF?

 

I men govori o esejima a tu piše romane....roflmao

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2011 16:18 (Kora).
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

ima jedna dobra Pi---a u igri The rocking Dead.... koja je ujedno i 3d avantura, ali može se igrati  i bez ćala..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Ubrzo bi trebala izići Luisiana... traži se izdavač

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

http://www.grundislavgames.com/benjordan/

Ovdje imate serijal kratkih amaterskih horor avantura.Vrijedi pogledati,djabalesku.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 15:28 (LeonKennedy).
 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

grafika nije nešto ali zato radnja je....

 

Hotel the collectors edition

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

hmmm... point n click nisam igrao već godinama ali jedno od boljih igara tog tipa mi je ona s onim likom što sve živo pravi mehanički (ko lutke na navijanje) što putuju negdje na sjever s onom žeskom (vi igrate s ženskom) nenam kako se zove al uglavnom bila je interesantna

Svakog dana u svakom pogledu sve više i više napredujem
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

Syberia

14 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

DoTT - Ako se mene pita, medju top 5 ne samo avantura nego opcenito igara

13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

syberia 1 i 2 {#}

 

tribala bi izaći i 3-ica

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )
aajduke36 kaže...

syberia 1 i 2 {#}

 

tribala bi izaći i 3-ica

Baš me zanima o čemu bi se u trojci trebalo raditi nakon onakvog završetka dvojke.

To bi već bilo forsiranje da naprave trojku jer će izgubiti bit same priče.

13 godina
neaktivan
offline
PC - AVANTURE ( point and click - ma sve )

pretpostavljam da ce bit kao u filmovima,,,, vraćanje radnje unazad

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice