Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

poruka: 117
|
čitano: 18.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

 sta se ne moze koristiti kabel od punjaca?

 

damn! nikad necu pocet to igrati...

 https://roline.hr/usb-kabeli/item/28273-roline-usb3-0-aktivni-produzni-kabel-sa-ponavljacem-5-0m  ja imam ovaj + 1 metar adapter kabel na USB c , i taj adapter ti mora biti USB 3.0

 

gdje si naručio quest ?

6 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
mla_dend kaže...

 sta se ne moze koristiti kabel od punjaca?

 

damn! nikad necu pocet to igrati...

 https://roline.hr/usb-kabeli/item/28273-roline-usb3-0-aktivni-produzni-kabel-sa-ponavljacem-5-0m  ja imam ovaj + 1 metar adapter kabel na USB c , i taj adapter ti mora biti USB 3.0

 

gdje si naručio quest ?

 conrad.hr

 

bila je akcija (bez PDV-a)

 

Iako su djubrad dibli cijenu sa 4000 na 5000 ali na nabava.net nisu. Pa sam isao preko linka od nabave i apply-ao kupon.... muahahahahah <3 :)

NULL!=NULL
12 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

evo jedan screenshot .... za sve mlade koji ne znaju, radi se o "stojadinu"  

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 22:17 (mla_dend).
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Good News everyone!

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Good News everyone!

 

 

 ajde neka je, prvenstveno radi ljudi koji kao i ti imaju problema sa VR mučninom a onda i zbog svih drugih koji ne mogu ili ne žele nabavljati VR... bilo je logično da će biti modano jer ako su HL1 i HL 2 zmodani za VR ... zašto i obrnuto ne bi moglo.

7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Pa vise bi volio da Valve sam omoguci igranje sa misom i tipkovnicom.

 

Imam kolegu kojem je amputirana lijeva saka. Al moze igrati igre

sa misom i Joysticom (ne kontrolerom),  tako da sa Joystickom

odradjuje kretnje naprijed-natrag/lijevo-desno, a misom radi ciljanje i sve drugo.

 

Igra WoT i prilicno mu dobro ide. On recimo ne moze igrati Alyx ni u VR-u, jer nema lijevu saku.

Doslovno je to diskriminacija - igra samo za ljude sa obje ruke.

 

Drugi kolega ima samo jedno oko, sta ce njemu VR? Ne moze dobiti percepciju dubine u RL-u,

a kamoli u VR-u. Al i dalje ga to ne sprijecava da uziva u igrama.

 

Jednostavno ne opravdavam ovu igru kao eksluzivu - ako su zeljeli napraviti tech demo,

ili dodati VR support, zasto ne, ali cemu maknuti podrsku za normalno iskustvo - ne vidim logiku osim zelju za prodajom vise VR setova.

 

Jel se tko sjeca Portal Sixense Percepcual Pack?
Igra je Stand Alone, developer Valve (skriveno pod imenom Sixense), i za tu igru je tada trebala kamera od 200€ (kasnije 170€),

i to je jedina igra koju je podrzava, i sto je najgore, ima 10 nivoa i to je sve.

 

https://store.steampowered.com/app/247120/Portal_2_Sixense_Perceptual_Pack/

 

Ako nista, igra je bila "free", pod uvjetom da 200€ kameru ne brojimo kao cijenu igre.

 

https://geizhals.at/creative-blasterx-senz3d-73vf081000000-a1558633.html

 

Sto je najgore, to je samo prepakirana kamera od Intela, Intel RealSense SR300, i zadnji driveri su izasli 2016.,

i u danasnjim "modernim" buildovima Windowsa ne radi kako treba. Do 1803 radi OK, nakon toga usporeno ili nikako.

A Creative je jedino dodao svoje mikrofone i prepakirao Intelov precjenjeni proizvod.

 

Bez obzira sto igra ne koristi mikrofone, nije moguce odigrati igru sa Intel RealSense SR300, koji je potpuno jednak Creative Senz3D.

 

Bar je ta kamerica imala razumniju cijenu od 70-80€, i mogao se koristiti Windows Hello. Znaci da Creative mikrofoni kostaju 120-130€.

 

Sve u svemu, smatram da ogranicavanje HW-om igre je veoma glupo i primitivno. Vjerujem da 90% ljudi koje zanima HL svemir,

da zele odigrati pravu HL igru, a ne VR Tech Demo.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 9:25 (Čitatelj).
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Pa vise bi volio da Valve sam omoguci igranje sa misom i tipkovnicom.


Jednostavno ne opravdavam ovu igru kao eksluzivu - ako su zeljeli napraviti tech demo,

ili dodati VR support, zasto ne, ali cemu maknuti podrsku za normalno iskustvo - ne vidim logiku osim zelju za prodajom vise VR setova.

 

Sve u svemu, smatram da ogranicavanje HW-om igre je veoma glupo i primitivno. Vjerujem da 90% ljudi koje zanima HL svemir,

da zele odigrati pravu HL igru, a ne VR Tech Demo.

 

 

ja ti VR imam svega tri mjeseca ( dakle kratko vrijeme ) ono što sam u ta tri mjeseca naučio, da bi igra u VR bila dobra/kvalitetna/zanimljiva/imersivna/igriva mora jednostavno mora biti od početka planirana/razvijana/ za VR. Vjerovatno su i valvu toga svjesni i vjerovatno su zbog toga i napraviti što su napravili. Nakon par sati u HL Alyx, ja ti iz svog osobnog iskustva mogu reć da ovo nije tech demo ovo je puno VR iskustvo, ovo je upravo to zbog ćega VR postoji. Teško je za objasniti, tj teško je vidjeti logiku onome tko nije probao... ali stvarno si tamo unutra u Gradu sedamnajst...

 

Što se tiće podrške za "normalno" iskustvo ... makli su je kolko ja vidim iz onog što sam pročitao ( i sam se uvjerio na primjeru koji pejstam)  zato jer je gamedizajn napravljen tako. Evo ti primjer: copy/paste

 

In a traditional shooter, reloading your weapon requires a single button press - a tap of the R button on your keyboard is all it takes to execute a reload. Simple. With Half-Life: Alyx, however, this process is now driven by a series of steps - you start by ejecting the magazine from your pistol. Then you reach over your shoulder to grab a fresh mag and jam it in, then you chamber a round and finally, you're back in the game..

 

12 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

VR igre nema smisla modati da budu igrive sa misem i tipkovnicom jer to jednostavno nema smisla. Kako ces s misem i tipkovnicom napraviti akciju koja zahtijeva da igrac napravi nesto sa dvije ruke? Imat ces dva misa? Igre koje su razvijane samo s VR-om u pogledu ne mozes odigrati misem i tipkovnicom nikako. Problem je sto su do sada vecinom "igre za VR" bile normalne igre u koje se na neki nacin dodao VR viewport pa je to jos nekako islo (prvenstveno racing igre). U first-person igrama koje su ista drugo osim iskljucivo pucacine gdje nemas nikakve druge akcije osim pucati po necemu, ne znam kako bi smislio nacin da mozes odigraci misem i tipkovnicom nesto sto je zamisljeno da imas dvije ruke kao alat i s tim rukama radi nesto.

 

EDIT: Ovo s diskriminacijom je totalno blesav argument. Da izvalim ja istu takvu glupost, glazba je diskriminacija gluhih osoba jer one ne mogu uzivati u njoj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 10:30 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Ne vjerujem da bi igra bila isto losija, da se igra sa misom i tipkovnicom.

 

Ok, nebi mlatio kao munjen po zraku pokusavajuci reloadati pistolj,

al zato bi na izbor imao i samostrijel, granade louncher itd.

 

I jos jedna stvar - kad zavrsite igru, vjerovatno joj se vise nikad necete vratiti,

jer sve su scene skriptirane, bas zbog vrste kretanja, inace nebi bilo ni moguce imati VR naslov.

 

Replay Value = 1%

 

Ps - Ne kazem da HL1/2 nisu skriptirani, ali se u svakom slucaju moglo vise toga slobodnije izvesti,

i na drugi nacin.

 

Pps - Sto se diskriminacije tice, gluhi mogu uzivati u glazbi, jer mogu osjetiti ritam i vibracije.

Vjerovatno cak i vise nego ti i ja, jer su im ta osjetila izrazenija.

 

Microsoft napravi kontroler za osobe sa poteskocama i invaliditetom - nikog ne boli uho za to.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 10:42 (Čitatelj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Ne vjerujem da bi igra bila isto losija, da se igra sa misom i tipkovnicom.

 

Možeš ti vjerovat štogod hočeš... i u vilenjake i štatijaznam ))

 

Ok, nebi mlatio kao munjen po zraku pokusavajuci reloadati pistolj,

al zato bi na izbor imao i samostrijel, granade louncher itd.

 

Ono što odbijaš prihvatiti, za onoga koji ima HMD na glavi to nije mlačenje ko munjen po zraku...

zašto Alyx treba samostrel ?? ..... a pa da bez samostrela i granade lounchera igra nikako nema smisla ....

 

I jos jedna stvar - kad zavrsite igru, vjerovatno joj se vise nikad necete vratiti,

jer sve su scene skriptirane, bas zbog vrste kretanja, inace nebi bilo ni moguce imati VR naslov.

 

Replay Value = 1%

 

to znaš kako ?? već si završio i odlučio se nevratiti ?? ja evo baš planiram i drugi prolaz samo moram prvo završiti prvi prolaz )))

 

Ps - Ne kazem da HL1/2 nisu skriptirani, ali se u svakom slucaju moglo vise toga slobodnije izvesti,

i na drugi nacin.

 

to znaš kako ??

 

 Dakle Hl Alyx nije HL 1 i nije HL 2 ..... to trebaš shvatiti, makar mi se ćini da ti samo trolaš , jelda ???

7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

HL: Alyx nije RPG - prodjes jednom, vidio si sve. Tko tvrdi suprotno, laze sam sebe.

 

A sad da cu riskirat mucnine, povracanja i nesvjest radi jedne igre - necu. Cekam mod za mis i tipkonicu.

 

Znam bar jednu kompaniju koja nikad nece prihvatiti ogranicenja - CDPR.

"All gamers should and will have the same experience, no mather if you game with a mouse or a controler,

no pre-order DLC, no bullshit"

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Ne vjerujem da bi igra bila isto losija, da se igra sa misom i tipkovnicom.

 

.....

 

 Jesi li ikad igrao neke igre u VR-u? Ne mislim na nesto tipa Asseto Corsa, DCS ili takve neke gdje je bitan samo VR viewport nego prave VR igre tipa evo bas spomenuta Half-Life: Alyx, Onward, Lone Echo, Asgard's Wrath, Beat saber, Blade & Sorcery,...

 

Ako jesi, molim te objasni kako bi igrao takve igre sa misem i tipkovnicom, a da imas potpuno jednak nacin kontrole nad igracem kao i sa VR kontrolerima i headsetom?

7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Jesam, igrao sam poneke igre, al ja to ne podnosim i ne mogu igrat.

 

Nitko ne trazi potpun nacin kontrole kao u VR-u sa dva joystick-kontrolera.

Meni to osobno nije napeto ni zanimljivo. Isto kao i 3D efektu u 3DS-u,

svima je zanimljiv prvih 5min, na kraju ga nitko ne koristi i drzi iskljucenim.

 

Vjerujem da ima ljudi koji bi igrali sa VR naocalama + mis/tipkovnica combo, kontroler ili volan,

cisto radi 3D efekta. Al mahanje kuhacom po zraku kao slijepi mis, meni je skroz neinteresantno.

Drugo je koristiti Wii-mote pa igrati tenis u dvoje, bar imas interakciju sa drugim ljudima i nasmijes se.

 

Ako je VR tako dobar, onda igraj svaku igru u VR-u. Ionako nije optimizirana ni zamisljena za VR.

Sta te briga, CounterStrike i tuci. To ti je HL MP pa mora raditi. I da, sa mahalima po zraku.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Grozni_Zabac kaže...
Čitatelj kaže...

Ne vjerujem da bi igra bila isto losija, da se igra sa misom i tipkovnicom.

 

.....

 

 Jesi li ikad igrao neke igre u VR-u? Ne mislim na nesto tipa Asseto Corsa, DCS ili takve neke gdje je bitan samo VR viewport nego prave VR igre tipa evo bas spomenuta Half-Life: Alyx, Onward, Lone Echo, Asgard's Wrath, Beat saber, Blade & Sorcery,...

 

Ako jesi, molim te objasni kako bi igrao takve igre sa misem i tipkovnicom, a da imas potpuno jednak nacin kontrole nad igracem kao i sa VR kontrolerima i headsetom?

 nije jel ima mučninu.... ali on jel VJERUJE da zna što bi trebalo i kako bi trebalo .....  da Lone Echo bi isto bio super sa tipkovnicom ))))

12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Jesam, igrao sam poneke igre, al ja to ne podnosim i ne mogu igrat.

 

Nitko ne trazi potpun nacin kontrole kao u VR-u sa dva joystick-kontrolera.

Meni to osobno nije napeto ni zanimljivo. Isto kao i 3D efektu u 3DS-u,

svima je zanimljiv prvih 5min, na kraju ga nitko ne koristi i drzi iskljucenim.

 

Vjerujem da ima ljudi koji bi igrali sa VR naocalama + mis/tipkovnica combo, kontroler ili volan,

cisto radi 3D efekta. Al mahanje kuhacom po zraku kao slijepi mis, meni je skroz neinteresantno.

Drugo je koristiti Wii-mote pa igrati tenis u dvoje, bar imas interakciju sa drugim ljudima i nasmijes se.

 

Ako je VR tako dobar, onda igraj svaku igru u VR-u. Ionako nije optimizirana ni zamisljena za VR.

Sta te briga, CounterStrike i tuci. To ti je HL MP pa mora raditi. I da, sa mahalima po zraku.

 a jel ti moš jednostavno pojmit da od kad je izišo onaj prvi RIFT više u svijetu igara ništa nije isto .... i da eto odtada  neki jednostavno vole mlatit praznu slamu zrakom i da im je to fora ... kuiš nismo svi isti ....

 

i znaš moraš ostaviti moguću mogućnost .... kad ti i da ti nije zlo od VRa možda bi i tebi bilo fora mlatit kuhačum po zraku .... zato lijepo promisli još jednom i stavi hmd na glavu i uđi u Alyx svijet ... imaj na umu da su složili i kratanje i sve samo sa jednim na pamati a to je da približe VR svima .... pa eto možda Alyx bude tvoje prvo nemučnina iskustvo u VR-u.

 

i kud si zapeo za taj miš i tipkovnicu ko pijan za plot ??  Najbolje bi ti bilo da napišeš jedno pismu Valvu / Gabeu i da njemu sve ovo kažeš šta si nama reko ...

 

 

7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Gabe ne zna brojati do 3, tip iz Microsofta zna samo brojat lovu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 2 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Čitatelj stvarno ga ser**š bezveze, i teški offtopic radiš i zatrpavaš temu svojim osobnim stavovima o VRu. Ok nećeš tako igrati Alyx onda si trebao stati na tom prvom postu.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Neces ni ti igrati Half Life 3 u VR-u, pa kaj sad?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Vr još nije ušao u mainstream, ali igre kao nekolicina navedenih, a specifično Alyx su napravili nepovratni preokret ka ubrzanom razvoju. Ja još nisam zaigrao alyx, ali ako te zanima igra bez skriptiranja, probaj boneworks. Tamo nema što se neda napraviti. Podsjeća na hl2. Možeš se vraćati naprijed nazad kroz level na različite načine. Penjat se kuda hoćeš, razbijat, prevrnut sve.
Taman sam se sjetio kako bi Zelda botw bila brutalna vr igra.

Nedugo sam završio Subnauticu u vr-u. Igra koja je primarno za monitor, no ima dodan djelomičnu vr podršku, odnosno, nema praćenja ruku, pa sam igrao ds4 kontrolerom. Mogu ti reći da bi ta igra s podrškom vr kontrolera bila barem duplo bolja. Barem.
Kad sam već kod te igre, savjetujem da je odigrate bilo vr, bilo monitor, ali na monitoru utisak nije kao s naočalama. Onog trena kad staviš sluške na uši, odvojen si od stvarnog svijeta.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
i kakav je Kraken ??
13 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Ako misliš na zadnji, Sea emperor leviathan, taj je prijateljski, ali je fascinantne veličine. Fandom kaže 160-200m duljine.
Odrasli ghost leviathan je nešto manji, ali je dosta nasilan i dugatrajan proces ga je ubiti. Najgori su mi klasični reaperi jer ih ima posvuda. Uhvate te i lome u čemu god da se voziš. Kad ti slome podmornicu, moraš je ponovo napraviti i skupljat materijale za upgrade dubine, sonara....
Zaboravio sam još sea dragon leviathana u active lava zoneu. Taj mi je bio prestraša, pa sam ga zaobilazio što sam bolje mogao.
No dobro, dosta ot-a hah

Mene zanima kako je vidjeti votigaunth-a iz prvog lica u vr-u? Koja živina je bila najgadnija do sad, iii jel možeš rukom blokirat dolet headcraba kao u boneworksu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 13:18 (dax-lax).
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Čitatelj kaže...

Jesam, igrao sam poneke igre, al ja to ne podnosim i ne mogu igrat.

 

Nitko ne trazi potpun nacin kontrole kao u VR-u sa dva joystick-kontrolera.

Meni to osobno nije napeto ni zanimljivo. Isto kao i 3D efektu u 3DS-u,

svima je zanimljiv prvih 5min, na kraju ga nitko ne koristi i drzi iskljucenim.

 

Vjerujem da ima ljudi koji bi igrali sa VR naocalama + mis/tipkovnica combo, kontroler ili volan,

cisto radi 3D efekta. Al mahanje kuhacom po zraku kao slijepi mis, meni je skroz neinteresantno.

Drugo je koristiti Wii-mote pa igrati tenis u dvoje, bar imas interakciju sa drugim ljudima i nasmijes se.

 

Ako je VR tako dobar, onda igraj svaku igru u VR-u. Ionako nije optimizirana ni zamisljena za VR.

Sta te briga, CounterStrike i tuci. To ti je HL MP pa mora raditi. I da, sa mahalima po zraku.

 Odlicno. Sad smo konstatirali da tebe VR ne zanima i to je OK. VR nije za svakoga, pocevsi od medicinskih razloga do jednostavno toga da nije jos uvijek toliko elegantno kao samo sjest za komp ili uzet kontroler od PS/Xboxa i krenut s igranjem. 

 

No zbog ovog boldanog, koliko god ovo zvuci bezobrazno ili grubo, vise nisi relevantan za raspravu o VR-u jer ne zelis gledati na to na objektivan nacin. Samim time, ja cu odustati od daljnjeg "pokusaja rasprave" jer sam dosao do zakljucka da to jednostavno vise nema smisla.

 

Nigdje nisam napisao da je VR svemoguc pa treba igrati sve u VR-u. Rekao sam da igre koje su od prvog dana razvoja zamisljene da se igraju u VR-u nije moguce prebaciti na klasican nacin zbog totalno drugacijeg koncepta kontrola unutar igre.

15 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Zaigrat čemo i mi smrtnici jednog dana kad solidan vr bude pristupačniji , valjda će nadam se. Da imam love na bacanje uzimam odmah, a ovako nije baš pametno prosječnu plaću utuč radi igre koja je izgleda jedina vrijedna vr-a.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 13:33 (dery).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
dax-lax kaže...
Mene zanima kako je vidjeti votigaunth-a iz prvog lica u vr-u? Koja živina je bila najgadnija do sad, iii jel možeš rukom blokirat dolet headcraba kao u boneworksu?

 

Vortigaunt je visok ko i ja )) i jako je detaljan i osjećaj je onako vau, skoro ko kad ti Vader prvi put priđe u immortalu. Najgadnija? zasada ima neka dlakava varijanta headcraba, taj mi je dosta gadan =))), nisam probo rukom blokat ali samo zato jer je pregenijalan osjećaj razvaliti ga shotgunom dok leti prema tebi, probati ću danas pa izvjestiti ... ili je netko drugi probao ?
Inaće je fora kako su "izmjenjeni" odnosi veličina , headcrabi su puuuno veći nego u Hl1/2 isto tako i barnacle, barem sam ih ja na monitoru doživljavao manjima . Combine vojnici su predobro dizajnirani.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 14:03 (mla_dend).
6 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

ima netko link di mogu uzet kabel za to cudo? gledam na netu nis nema...

 

tnx!!!

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
dax-lax kaže...

Mene zanima  jel možeš rukom blokirat dolet headcraba kao u boneworksu?

 Možeš .... ))))

13 godina
offline
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
VladRi kaže...

ima netko link di mogu uzet kabel za to cudo? gledam na netu nis nema...

 

tnx!!!

 Ovo je za sad najjeftiniji od 2m. Usb 3.1 gen 1 do 10Gbps. Na to dodaš još 5m aktivnu usb 3 ekstenziju, što bi ti trebalo biti dovoljno za kretanje u par kvadrata od kompa. Ako misliš sjedit, dosta su ti i ova 2. Nemoj se baš trudit pronalaziti dulje usb c 3 kablove jer ih baš i nema, ili ako ima skupi su dosta zbog potrebe za malo boljom izradom i debljim materijalima. Ako baš hoćeš najbolje, onda oculus link kabel sa službene stranice, ali onda pripremi 100 jura

12 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

i u City 17, stanovnici su pokupovali sav wc papir ....

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

ma nema do Half Life jedinice, prvi FPS kojeg sam igrao, prvo kao demo s nekog CD (mislim da je bio Hacker), pa se navukao. HL2 sam samo igrao malo, ali atmosfera u jedinici mi je bila daleko bolja, cak i strasha, barem u to vrijeme, sad bi vjerojatno bilo i dosadnjikavo

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

Pokrenuo noćas alyx konačno. Igra mi je automatski stavila postavke na low, što je i za očekivati s obzirom na rx580. Dok sam vani, može raditi i na high, ali koliko sam primjetio, oni hologrami ubijaju performanse nenormalno. Dok mi rascall pokazuje plan za izvuć starog, jedva radi dok gledam u mapu. Čim se okrenem, nema problema. Kako god, grafika je stvarno dobra, baratanje i oružjem također.

Kretanje mi je na continuous, ali ne znam jesam ja mutav, ili nema trčanja u tom modu, pa onda brže prolazim teleportacijom. 

Sad ću malo povlačiti mehanike i funkcije iz Boneworksa. Alyx ima bolju grafiku, teksture, ali zašto nisu stavili vidljive udove. Boneworks ima bolju fiziku, osjećaj težine, ali zato alyx ima usavršeniju mehaniku. 

Tek sam došao do onog dijela s prvim upgradeom oružja. Ima stvarno fora mehanike igra. Kad nosim građevinsku kapu, barnacules mi uzme samo nju, a ne podigne mene. Bacanje i upucavanje boca s plinom u glave nesretnika je brutalno. Masku sam stavio odmah na početku iz fore, ali izgleda da dobro dođe na mjestima di isparavaju spore. Fora su i one virtualne brave za sve. Kad podešavaš kordinate da kroz sva sunašca prolaze itd.

Za sad mi je dojam vrlo dobar. Nije odličan zbog tih nekih sitnica, mrvu previše skriptiranih scena, ali mislim da će biti još mnogo toga u nastavku. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice