Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 111.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Switch kaže...
Encyanix kaže...

Da ova igra ima losiju grafiku(los ambient) nebi ni prvi stage proso odmah bi unistall. Al ta me grafika drzi da pređem igru :D

Jel to grafika na max na tvom videu? Vidim da se baš sjene od drveća i mostova ne odražavaju i na auto. Ono auto prolazi ispod mosta i ogromna je sjena ali auto i dalje svijetli kao da je na suncu...

Maxed-out, i da grafika abienta je sup ali na autu se ta reflekcija i neosjeti bas dobro.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Procitao sam da igra jedino radin na DX10/11 grafama i da ju pokrece isti engine kao i Battlefield - Frostbite 2.. To mi se cini vrlo dobro :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

ja dosao u vegas, dobro je bilo sa ove dvije trebe koje moras stic, dobre su full, htio sam im pustiti :)

 

nego, najhebenija utrka do sad mi bila jedna u desertu, u stilu carbona, kad si sam protiv protivnika i moras ga proc u roku od 1 minute, pa ti se stvori iduci i tako 3 njih...cesta puna serpentina nizbrdo, odlicno...

 

ali onda me nazivciralo sta kroz onu pjescanu oluju kako ima puno brda i dolina, na svakom vrhu brda skoro mi se pojavi promet, pa tako i u apexima zavoja, kako je netko pricao - odvratno! totalizirao sam auto 5-6 puta dok nisam naucio prolaziti stazu po desnoj traci i cak malo van nje...jedini nacin...

 

unatoc tomu, nije TOLIKO losa igra, al da je losija od ostalih je...

 

evo mene na pol sata igranja i u vegasu, iduci cilj chicago i 50. mjesto - zanima me sta ce biti poslije, kako pricate da je koma...a meni je vec sad skoro koma -.-

 

 

par slikica:

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

nakon sluzbenih patcheve ce sigurno popravit bar pola bugova ko i uvijek {#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
Encyanix kaže...

Da ova igra ima losiju grafiku(los ambient) nebi ni prvi stage proso odmah bi unistall. Al ta me grafika drzi da pređem igru :D

 Izgleda onda da je igra dobra samo da se rippa 3d environment

pa se s njim kreira nekakva vlastita animacijica u machinima stilu:)

14 godina
offline
Need for Speed The Run

koliko god me igra u dijelovima razocara, toliko god mi se svida u nekim stvarima...

 

npr. staze se ponavljaju, neznam dal ste skuzili...evo jednog dokaza (prije ulaza u vegas sa porscheom, nakon vegasa sa gallardom, suprotni smjer):

 
  i jos sam 2x vidio iste staze ili dio njih koje se ponavljaju kako tece igra...nema smisla ako moras doc sto prije u NY, zasto ides opet po istim dijelovima, a vecinom u drugom smjeru

 

 

i mala preporuka: nakon vegasa uzmite gallarda, posto ima jedna staza gdje je skoro cijela po makadamu, pa ako uzmete astona ili nesto drugo RWD bit ce veselo upravljati time po makadamu

 

 

i jedna ovako iz akcije:

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

i da, prim jetio sam stvar koja je uzasno zivcira...

 

a to je da gallardo na BLAGOJ uzbrdici (ne na ovoj sa slike gore) u 5. brzini ne ubrzava nikako, kao da ima 100ks a ne 600, pa moram saltati u 4. da bi nekako potegnuo, ili roknuti nitro...a da ne pricam u 6. brzini...

 

totalno nerealno...

 

to je izrazeno u utrkama protiv njih 10, a kad sam sam (cekpojnt) onda auto leti, bilo uzbrdo, nizbrdo itd. neznam stvarno sta im bilo da tako naprave...

 

primjer: staza sa 10 protivnika auto trom, iduca staza cekpojnt auto leti i cudim se i sam kakav osjecaj brzine sam dobio u odnosu na utrku prije...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

gdje se mogu skinut citevi za ovu igru ili save game 100%

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

Na internetu. {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
Jim Carrey kaže...

gdje se mogu skinut citevi za ovu igru ili save game 100%

pa kaj ti je tako teško odigrati te 2 vure i sitno ?

a ionak ti save nebu pomogao ,kada ipak većinu autiju voziš onlajn a ne u SP {#}

napokon dočekao DNF!
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo presao igru u 2:13:33h. Samo mogu reci da zadnja utrka je prehebena, podigne ti adrealin, odlicno :D.Za mene najbolji dio igrice.

www.tpbg.co.cc Games Download // Prodajem Napajanje Xilence 580w Red Wings
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

a bas i je igrica

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Po ovim slikama od ruske-a mi izgleda kao c/p hot pursuit iz 2010?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ma i nije bitno vise igrao sam 5 minuta i obrisao

 

sto se mene tice moje misljenje igra je veliko smece

Moj PC  
9 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ja lijepo kazem da treba patcheve pricekat{#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

jel mi moze tko objasnit koja je tipka B na tipkovnici? igro sam challange i nemogu se vratit u meni moram izac iz igre sto god pritisnem na tipkovnici nece da mi odrati tu tipku B. tako i u onaj misiji kad me policija zaustavi moram stiskat B a neznam koja je to funkcija na tipkovnici

14 godina
offline
Need for Speed The Run

tipke koje se moraju stiskati u animacijama kad bjezis i slicno su:

 

ENTER

SPACE

LIJEVO/DESNO

 

barem meni...

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

dok ne ponove nekaj tipa nfs:underground 2 ,sve ostalo ispred toga je veliki boring izlizani FAIL...

Live to win!!
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
BuhaBT kaže...

dok ne ponove nekaj tipa nfs:underground 2 ,sve ostalo ispred toga je veliki boring izlizani FAIL...

bas... :(((((((

 

svrha tog nfs ne bilo sredit auto i vozit driftove, dragove i trke,a ne ovo sad dobijes auto kakv dobijes i samo se vozaj 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2011 12:57 (bongy).
14 godina
offline
Need for Speed The Run

decki shvatite da doba undergorunda i fast'n'furiousa je proslo odavno...zivite u proslosti...

 

sad dolaze novi izazovi i nove ideje

Moj PC  
7 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need for Speed The Run

Moglo bi se kroz DLC-eve produziti ova igra.........

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

nemaju oni toliko DLC-ova koliko treba da bi ucinili nesto od ove igre...

 

a ni ja im nedam pare za to

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

decki shvatite da doba undergorunda i fast'n'furiousa je proslo odavno...zivite u proslosti...

 

sad dolaze novi izazovi i nove ideje

A zašto ne ponoviti i učiniti još bolju prošlost? Kako onda objašnjavaš ratne igre smještene u WWII i slično? 

xfire: triplex667 • steam: tripleks334 • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • Batina je izašla iz raja. Jer da je tamo ostala, to više ne bi bio raj.
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
bongy kaže...

jel mi moze tko objasnit koja je tipka B na tipkovnici? igro sam challange i nemogu se vratit u meni moram izac iz igre sto god pritisnem na tipkovnici nece da mi odrati tu tipku B. tako i u onaj misiji kad me policija zaustavi moram stiskat B a neznam koja je to funkcija na tipkovnici

nemozes,moras iskopcat joystick i moras preko tipkovnice.

14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
Fićo_CoD 5 kaže...
RuskeGTT kaže...

decki shvatite da doba undergorunda i fast'n'furiousa je proslo odavno...zivite u proslosti...

 

sad dolaze novi izazovi i nove ideje

A zašto ne ponoviti i učiniti još bolju prošlost? Kako onda objašnjavaš ratne igre smještene u WWII i slično?

  jedna stvar je POVIJEST, a druga stvar je povijest igara, koja je nije ni 5% vazna kao prava povijest...

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ahh.. sve sam ovo procitao i umirao od smijeha :D ..aj jos skidam igricu,preci cu ju kakva god da je.. svaki sam nfs presao pa cu tako i ovaj :))) kakav god da je.. samo imam jedno pitanje,jer treba original key za online?? jel uopce treba key ??

cupko :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
Jim Carrey kaže...

ma i nije bitno vise igrao sam 5 minuta i obrisao

 

sto se mene tice moje misljenje igra je veliko smece

pocetak me zaintrigirao. nista novoga, ali prica i prezentacija mi izgleda super. odlican soundtrack, grafika minus (najveca zamjerka je fps lock). doliko mi se dopao pocetak da vise ne zelim igrati igru jer znam da ce, kako idem prema kraju doživljaj splasnuti...

 

kako to da u ovom

gameplay izgleda odlicno (mislim na trzanje i "slideshow" ako je lockan na 30 slicica)

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2011 21:13 (Idealist).
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Primjeti li se to sto je fps lockan na 30.. Smeta li pri igranju ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

Ovako... filmovi s 23-24 slicice u sekundi, ovdje je 30.. logicki zakljucujemo sto? problem je sto su ovdje vidljiva trzanja kada FPS varira (bar je meni tako, znaci kada se ubrzano mijenja 27-28-29-30)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

decki shvatite da doba undergorunda i fast'n'furiousa je proslo odavno...zivite u proslosti...

 

sad dolaze novi izazovi i nove ideje

 

pričaš gluposti..kaj drugo reći,,

Live to win!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice