NBA2K20 Online Liga

poruka: 9
|
čitano: 2.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

imamo 2k online ligu vec godinama (liga broji oko 40ak clanova) igra se na nacin da svako ima svoju nba ekipu sa 14 igraca (igrace kupujemo,trejdamo,draftiramo iz sezone u sezonu kao stvarni nba...pokusavamo biti sto blize tomu, tako nam i igraci imaju ugovore, imamo salary cap itd itd...samo sto smo podjeljeni u 2 jakosne lige jer nas ima previše za 1 ligu, a i neki su dosta jači igrači od nekih drugih pa je ovako zanimljivije.....

e sad ako ste dugo trazili da bi igrali ovako nesto s ljudima s nasih prostora slobodno mi se javite i dobrodosli ste...par clanova nas je napustilo jer nisu vise u mogucnosti igrati (pokidan ps4, neki nemogu kupiti 2k20, neki su na duzim poslovnim putovanjima itd itd...)

igra se naravno na PS4....ako bilo kakvih pitanja imate slobodno...tu sam :) i kao sto rekoh...jedina smo liga na ovim prostorima i vjerojatno najbolje organizirana sto ce te igdje naci :)....eto vam sada prilike da upadnete

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA2K20 Online Liga
Tulip i Hazar imate poruke u inboxu...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

Hazar ????

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

nakon sta sam procito komenare na stimu za ovu igru bio bi lud da ovo kupim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA2K20 Online Liga
Tko to jos uopce igra na pc....
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

zadnjih godina niko normalan jer je smece,prije je bila super,zasto bi platio kad mozes free?

ja sam ju itak uvijek igro sa ekipom kad se skupimo il my player,onlaj me nije nikad zanimo

 

 

ko voli dat 50$ +preplata  samo naprijed

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 20:00 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA2K20 Online Liga


pogledajte ovaj završetak utakmice...legendarni preokret haha :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA2K20 Online Liga

evo i video kako kreirati bilo koje ekipe

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice