Mafia: Trilogy - Remake

poruka: 128
|
čitano: 27.605
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake

Ja sam to riješio na drugačiji način na ikonu od igre gdje je instalirana desni klik i nešto sam podesio pa je sve bilo okej sa fpsom, inače bez toga je lockan da... Ugl guglaj par sekundi posla. 

15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
antimadridista kaže...

Danas su dodali još neke sitnice u updateu. Navodno neke nove aktivnosti u free roam modu, još nisam probao. I noir filter, tako da igru možete igrati u crno-bijeloj boji.

 Dodali su da si taksista u free rideu, random ljudi ti mašu i moraš iz prevoziti po gradu. 

Te se dodali utrku, 3, 5 ili 10 krugova s autom kojim si došao do onog trkališta. U utrkama ima i nekakvih power upova, kao dinamit, ulje, boost i slično haha

 

I ono najbitnije dodali su da možeš maknuti HUD elemente s ekrana.

13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

Odigrao sam prvih par chaptera, sasvim solidno...Voiceacting je vrhunski, gameplay tako-tako. Jedino se osjeća da je igra malo 'zastarjela', open world ali nije ničim ispunjen i djeluje isprazno. Ne mora biti natrpano glupostima ko u AC-u, to je bezveze, ali ovo mi je ghost town malo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Promster kaže...

Odigrao sam prvih par chaptera, sasvim solidno...Voiceacting je vrhunski, gameplay tako-tako. Jedino se osjeća da je igra malo 'zastarjela', open world ali nije ničim ispunjen i djeluje isprazno. Ne mora biti natrpano glupostima ko u AC-u, to je bezveze, ali ovo mi je ghost town malo.

 story je samo linearan story smješten u open worldu, kao i stara igru

 

U free rideu imaš skrivene misije, aute i obleke. Tako je bilo u straoj igri, nije ti igra pokazivala i vodila te. Dobio si naputak i onda pronašao misiju ili auto. Time je nagrađivala istraživanje.

11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake

desni klik na ikonu igre di je instalirana, compatibility-disable fullscreen optimization, mada meni bolje kada je zaključana na 60 i upaljen vsync, nekako glađe ide igra onda

13 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake
Joky007 kaže...

desni klik na ikonu igre di je instalirana, compatibility-disable fullscreen optimization, mada meni bolje kada je zaključana na 60 i upaljen vsync, nekako glađe ide igra onda

Ma riješio sam, može se tako ili ovo kaj sam ja napravio, isti vrag, ali sam na kraju ipak vratio fullscreen i napravio ovo kaj si napisao.

 

Ne znam kako ti igra na 60fpsa može biti bolja nego na 90fps ako imaš 144Hz...

11 godina
offline
Re: Mafia: Trilogy - Remake

baš mi i nejde na 90fpsa, max oko 80 prosjek 70, i bilo je nekih trzaja onda pa sam zato na 60 stavio, a razlika u 60hz ili 70 je nikakva, to vise na brzim igrama se primjeti

13 godina
offline
Mafia: Trilogy - Remake

odigrao par misija....fali joj duša...ne sviđaju mi se novi likovi ni voice, fali joj glazba i ona neka draž originala.

 

Igra je fantazija, ali remake je remake, original je uvijk klasa iznad.

 

skip drive najbolja opcija.,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice