GTA IV na sedmici?

poruka: 67
|
čitano: 12.711
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
GTA IV na sedmici?

Ima ko kakvo rješenje za moj gore problem...Nikak nemrem pokrenut GTA na 64 bitnoj Win 7-ici....Tražio sam po googlu ima dosta takvih problema ali nema rješenja....

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 8:35 (Ad4pt3r).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Ej ekipa,moze mi tko poslati adrese gdje se nalaze patchevi za gta4,koristim 32-bit windows 7. Unaprijed hvala :)

Acer 5535 AMD Athlon x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
iceman85 kaže...

Ej ekipa,moze mi tko poslati adrese gdje se nalaze patchevi za gta4,koristim 32-bit windows 7. Unaprijed hvala :)

EVO TI IMA 4 PATCHA---SKINI I UŽIVAJ          http://computergames.ro/en/games/viewitem/id/2723/name/grand-theft-auto-iv/section/downloads.html

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

MOZE JEDNO PITANJE UVEZI OVIH PATCHEVA

 

DALI ONI DAJU IKAKVO POBOLJSANJE DA IGRA IDE BOLJE...

iskooo
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Hvala X-men,a sada cu instalirat patcheve pa javim ti ima li poboljsanja!

Acer 5535 AMD Athlon x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

instalirao sve patcheve i sada mi izbacuje gta 4 fatal error ws10, nemogu nikako pokrenut igricu,instalirao net framework 3.5 reinstalirao wndows live i windows for game,a da ,da naglasnim da nemam orginalnu kopiju :( znam da se adminu nece svidjeti,al jbg-a,pa moze netko reci kako da popravim ovo i ako je moguce bez reinstaliranje igre,jer je dosadno onoliko cekat :D !!! Unaprijed hvala

Acer 5535 AMD Athlon x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
iceman85 kaže...

instalirao sve patcheve i sada mi izbacuje gta 4 fatal error ws10, nemogu nikako pokrenut igricu,instalirao net framework 3.5 reinstalirao wndows live i windows for game,a da ,da naglasnim da nemam orginalnu kopiju :( znam da se adminu nece svidjeti,al jbg-a,pa moze netko reci kako da popravim ovo i ako je moguce bez reinstaliranje igre,jer je dosadno onoliko cekat :D !!! Unaprijed hvala

Skini c**** od razor1911 i valjat če ti, bar je meni

Damn i'm Good
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 10:16 (thomilla05).
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Instalirao novi c**** i sada cim pokrenem nepokazuje mi nista,nikakvu gresku niti se igrica upali,sve mi se cini da ce joj biti uninstal,bolje da stogod pametnije radim,gta 4 mi trenutno nije sudjen :(

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA IV na sedmici?

Pošto sam friško stavio Win 7 probat ću danas ako budem imao vremena da instaliram i GTA IV sa patchevima pa ću da javim dojmove jel radi ili ne.

 

Update:

 

Radi normalno bez ikakvih intervencija i trikova. Instalacija je na Win 7 7201 Ultimate 32 bit protekla sasvim uredno.

 

 

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 23:51 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

Koliko god Windows 7 bio dobar treba ti Windows XP ili Windows Vista.

14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
fareee kaže...

Koliko god Windows 7 bio dobar treba ti Windows XP ili Windows Vista.

nije istinaViče....fino odes lijevi klik -> propertis -> compatibility mode -> i namjestis na vistu...i radi bez problema Namigiva

01010100 01001001 01001111
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
fareee kaže...

Koliko god Windows 7 bio dobar treba ti Windows XP ili Windows Vista.

ma nemoj imam windows 7 rc 64 bit i GTA IV mi radi odlično bolje nego na visti ili xp....LOL

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

Ne znam onda.

14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
crni2301 kaže...

bojim se da seres,jer mislim da ti treba graf s min 768 ,jer ja imam 3870 512mgb,ista reza i texure nemrem imat na high,nerme nitko

Neda mi se s tobom svadat a ni niko drugi nece ali dali si cuo ti za komande koje su u notepadu i prek njih mozes si namjestit postavke za grafiku kakvu god oces!..Ja sa HD4670 512 mb drzim texture high i ostalo na medium osim shadowsa koji je OFF i reflekcije koje je na high i detalji i ostale postavke su od 15-25 i solidnih 20-30 fpsa!

UGL netreba ti za tu igru min 512 nego moze i sa 256 mb grafickom i ja sam igrao sa 256 mb grafickom na se low 25 fpsa...a max ti je 1.8 gb memorije grafike.

Tako da ti S*RES Namigiva

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

evo jutros insao reinstal igre i instalirao samo prva 3 patcha,znaci nisam  patch 1.4 i  sada igram na ugodnih 15-20 fps sto je odlicno za moj laptop :D

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Fake_Alert kaže...
crni2301 kaže...

bojim se da seres,jer mislim da ti treba graf s min 768 ,jer ja imam 3870 512mgb,ista reza i texure nemrem imat na high,nerme nitko

Neda mi se s tobom svadat a ni niko drugi nece ali dali si cuo ti za komande koje su u notepadu i prek njih mozes si namjestit postavke za grafiku kakvu god oces!..Ja sa HD4670 512 mb drzim texture high i ostalo na medium osim shadowsa koji je OFF i reflekcije koje je na high i detalji i ostale postavke su od 15-25 i solidnih 20-30 fpsa!

UGL netreba ti za tu igru min 512 nego moze i sa 256 mb grafickom i ja sam igrao sa 256 mb grafickom na se low 25 fpsa...a max ti je 1.8 gb memorije grafike.

Tako da ti S*RES Namigiva

ma pusti budalu...neka se nauči pisat po naše...LOL

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
X-Men123 kaže...
Fake_Alert kaže...
crni2301 kaže...

bojim se da seres,jer mislim da ti treba graf s min 768 ,jer ja imam 3870 512mgb,ista reza i texure nemrem imat na high,nerme nitko

Neda mi se s tobom svadat a ni niko drugi nece ali dali si cuo ti za komande koje su u notepadu i prek njih mozes si namjestit postavke za grafiku kakvu god oces!..Ja sa HD4670 512 mb drzim texture high i ostalo na medium osim shadowsa koji je OFF i reflekcije koje je na high i detalji i ostale postavke su od 15-25 i solidnih 20-30 fpsa!

UGL netreba ti za tu igru min 512 nego moze i sa 256 mb grafickom i ja sam igrao sa 256 mb grafickom na se low 25 fpsa...a max ti je 1.8 gb memorije grafike.

Tako da ti S*RES Namigiva

ma pusti budalu...neka se nauči pisat po naše...LOL

Upravu si :P:P

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Da nebi otvarao novu temu imam problem da nemogu otvorit vehicle.img sa spark IV pojavi mi se error

a imam instaliran windows 7 pa jel zbog njega ili ??

unaprijed hvala

Bboy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

E ovako da ne otvaram novu temu vezanu za GTA IV Na Windowsu 7 Imam jedan problem instalirao sam GTA i pokrenuo ga bez ikakvih problema.. Ali kada igram i vozim auto ako istovremeno stisnem " W " i  D ili A Zasteka mi na par sekundi a ako vozim samo na W i idem pravo sve je normalno.. Dok sam imao XP To mi se nije desavalo.. I igrao sam na velikoj rezoluciji i a i podignutoj Grafiki.. A sad.. Ako itko zna i ako se itko susreo sa problemom istim molim da se javi.. Hvala unaprjed

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 20:55 (Marko pecirep).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
@marko
Imam isti problem, jos cu da pokusam sa patchevima pa da vidim je li bolje. Igra vrti normalno bez trzanja oko 25fps i odjednom zatrza na 10fps pa se digne ponovo, i to najcesce dok sam u autu, a na xp se to nije desavalo. Ja mislim da je zbog toga sto je win7 zahtjevniji pa u pozadini muci procesor vise nego xp ili tako nesto. Ajd skidam patcheve pa da instaliram i vidim da li je normalno.
Loyal to the game
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Simon Ghost Riley kaže...
@marko
Imam isti problem, jos cu da pokusam sa patchevima pa da vidim je li bolje. Igra vrti normalno bez trzanja oko 25fps i odjednom zatrza na 10fps pa se digne ponovo, i to najcesce dok sam u autu, a na xp se to nije desavalo. Ja mislim da je zbog toga sto je win7 zahtjevniji pa u pozadini muci procesor vise nego xp ili tako nesto. Ajd skidam patcheve pa da instaliram i vidim da li je normalno.

Nebih rekao jer procesor opterecuje samo nekih 80% i to samo jednu jezgru.. Tako da sumnjam da je do toga.. Ali ako nista ne uspijem idem po 9800Gt Pa cu vidjeti imali razlike.. Kod mene i kada vozim auto sve je ok samo ako stisnem D zasteka.. :S A dok vozim na strelice ide.. :S Pa mi neide u glavu.. A sto se tice Windowsa 7 samo rama vise uzme ono ostalo nema velike razlike od XP-ea

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

imam windows 7 7600 32bit....da li je neko uspeo instalirati na sedmici gta....pls odgovor sto pre....Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
d4cha kaže...

imam windows 7 7600 32bit....da li je neko uspeo instalirati na sedmici gta....pls odgovor sto pre....Namigiva

Čitaš li ti imalo postove,vidis da ljudi pricaju da se moze instalirat,najlakse je pitat,nego potrazit odgovor!

Acer 5535 AMD Athlon 64 x2 1.9ghz ATI Radeon HD3200, 3gb DDR2 250gb HDD Windows 7
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

naravno da citam....nisam nigde video da je neko napisao da mu radi na sedmici build 7600 32 bit....ako si ti video molim te prosvetli me......jer ne znam sta treba da se radi koj service pack da sde instalira da bi radilo na windows 7!!.....Belji se

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2010 14:31 (d4cha).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
d4cha kaže...

imam windows 7 7600 32bit....da li je neko uspeo instalirati na sedmici gta....pls odgovor sto pre....Namigiva

Pa vidis da ih je vise od pola uspjelo.. Ali ja kada sma pokusao instal. sa jednih DVD-ova nije moglo frend mi donese druge DVD-ove i instaliram.. Znaci da ima i do toga

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
d4cha kaže...

naravno da citam....nisam nigde video da je neko napisao da mu radi na sedmici build 7600 32 bit....ako si ti video molim te prosvetli me......jer ne znam sta treba da se radi koj service pack da sde instalira da bi radilo na windows 7!!.....Belji se

je objasnjeno.. Smijeh

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD... filip.grguric@hotmail.com
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Da vas pitam s obzirom na moju Konfiguraciu racunala jeli normalno da GTA radi bez problema ili nesto ne dostaje.. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA IV na sedmici?

da vas pitam nevezano za temu ali vezano za igru..

kako takve igre, gta, batman,.. koje imaju pod controller microsoft xbox controller postaviti na joystick ?

u opcijama imam xbox controller ali joystick ne radi..

???

help

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Marko pecirep kaže...

Da vas pitam s obzirom na moju Konfiguraciu racunala jeli normalno da GTA radi bez problema ili nesto ne dostaje.. Hvala

Stavi najnoviji patch i radilo bi na medium bez ikakvih problema..

CPU: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1051608 VGA: http://www.techpowerup.com/gpuz/35ycs/
14 godina
offline
GTA IV na sedmici?
Evo za one kojim ni compatibility mod nije pomogao probaj desni klik na setup i run as admin tako sam ja rijesio svoj problem
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice