Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.097.199
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
12 godina
offline
Grand Theft Auto V PC
  • Bi li moja graficka ati radeon hd 5570 gddr3 (šrot ) ikako mogla pokrenuti GTA 5 barem na 24 FPS ?
J... ti Joca Amsterdam mater!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
A što ti je 24 FPS?
Jednom kada vidiš što je 24, a što 30, a što tek 60 FPS, drugu priču pričaš.

Možda bi i mogla pokrenuti igru, a i ovisi na kakvom monitoru igraš, ali... Sve je to relativno... Uostalom, ima danas stvarno za malo novaca GPU-a koji bi mogli pokrenuti GTA V, pogotovo ako uzmeš u obzir da ćeš prodati tu 5570.
Optimizam je nedostatak iskustva.
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
sylar951 kaže...
St0ka kaže...
sylar951 kaže...

 (mislim možeš bacati pare na striptizetu, dobiti private dance, dirati a ono najglavnije ništa XD )

Može, može, samo što ti nisi dovoljno dirao 

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Već sam odavno završio gta, al tek sad sam skužio da kotač sa auta može odpasti, čak se auto i bolje vozi bez kotača, nego kad se zaglavi onako unutra

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Haha, get a life guys

Be Water My Friend
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Samper se prebacio na gta online hh
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
bruslii kaže...

Haha, get a life guys

 Bit' će sniga.

15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Danas nabavio novu grafu r9 270 i GTA radi super na nekih 50-60 fpsa, no nakon 10 min igre počne trzati i to poprilično. Na staroj gtx 460 takvih problema nisam imao, a imao sam manji fps nego sada. Jel zna netko do čega je? Driveri su 15.5 beta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Najdraže mi se igrati sa ovim bagerom :)

Be Water My Friend
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 2:57 (bruslii).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 22:00 (Cina_94).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

jel se bas mora trcati 5 milja za epsilonce? ne postoji neko drugo rjesenje, kao ono za 10 dana nosenja one plave trenirke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

jel se bas mora trcati 5 milja za epsilonce? ne postoji neko drugo rjesenje, kao ono za 10 dana nosenja one plave trenirke?

 Mora se, ali sjeti se samo da je to najisplativiji side-quest.

13 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Koliko ste vi love stekli dionicama i assasination misijama?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

nula...prve 3 asasinacije nisam ni znao da bi mogao uloziti, 4. misiju sam ulozio samo sa franklinom 600 dionica fruita, medutim sam igrao dalje, sejvao u kuci njegovoj i rast mi stao na 25%, nakon toga zaboravio skroz na to i sjetim se neki dan i vidim profit 0%, samo sam prodao i vratio ulozeno...ostala jos 1 asasinacija, to cu na kraju i ulozit cu sa svom trojicom i onda ce biti nesto od toga...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
chutac kaže...

Koliko ste vi love stekli dionicama i assasination misijama?

 Između 700 i 800 miljona.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

jel se bas mora trcati 5 milja za epsilonce? ne postoji neko drugo rjesenje, kao ono za 10 dana nosenja one plave trenirke?

Pa zašto je to neki problem, igraj sa guštom polako, nemoj žurit jer će ti bit žao kad pređeš igru.

Odi na onaj aerodrom, i tamo trči u krug, brzo će proći 5 milja..

MiR
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Omerta23 kaže...
RuskeGTT kaže...

jel se bas mora trcati 5 milja za epsilonce? ne postoji neko drugo rjesenje, kao ono za 10 dana nosenja one plave trenirke?

Pa zašto je to neki problem, igraj sa guštom polako, nemoj žurit jer će ti bit žao kad pređeš igru.

Odi na onaj aerodrom, i tamo trči u krug, brzo će proći 5 milja..

 ma samo sam pitao...

 

 

 

nego, ovaj stuttering od kad je izasao zadnji build 350, citao sam i isprobavao sve i svasta...malo kao da se smanjio od kad gasim rucno launcher...ima li kakva druga opcija?

prije do ovog zadnjeg builda mi radilo savrseno, bez ikakvih trzanja...nikako da izbace neki novi build, mozda bi rijesilo problem...

10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Evo da i ja napisem svoje dojmove nakon zavrsenog Main story-a. iako 69 misija nije malo nekako mi je sve prebrzo proslo. uzivao sam prolazit kroz pricu i pratit sve mucke koje se otkrivaju jedna za drugom. ostaje dojam da je s obyirom na potencjal premalo iskoristen SP al nisam prvi koji je to napisao.

Sad prije nego se bacim na Online da pitam ima li netko kakvu preporuku sta JOS radit u SP? prosao sam sve upitnik misije strangers & freaks ostaje mi cini se jos nac one kriminalce s trevorom sto mu je narucila ona debela zena. takodjer planiram zavrsit igru sa sva 3 zavrsetka.

bonus pitanje: kako odigrat sve Heistove s drugacijim pristupom? jel moguce? to prakticki postaju potpuno drugacije misije,skoro.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Zapeo RuniKS

 

Album (bolja kvaliteta)

http://imgur.com/a/2s6Da

Be Water My Friend
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
njok2 kaže...

Evo da i ja napisem svoje dojmove nakon zavrsenog Main story-a. iako 69 misija nije malo nekako mi je sve prebrzo proslo. uzivao sam prolazit kroz pricu i pratit sve mucke koje se otkrivaju jedna za drugom. ostaje dojam da je s obyirom na potencjal premalo iskoristen SP al nisam prvi koji je to napisao.

Sad prije nego se bacim na Online da pitam ima li netko kakvu preporuku sta JOS radit u SP? prosao sam sve upitnik misije strangers & freaks ostaje mi cini se jos nac one kriminalce s trevorom sto mu je narucila ona debela zena. takodjer planiram zavrsit igru sa sva 3 zavrsetka.

bonus pitanje: kako odigrat sve Heistove s drugacijim pristupom? jel moguce? to prakticki postaju potpuno drugacije misije,skoro.

 svaku misiju mos ponovit tako da odes na replay mission u opcijama, tamo ti je popis i odaberes misiju. tako npr mos proc pljacke na sve nacine i zadnju misiju na sva tri nacina.

 

uz glavnu misiju i strangers and freaks jos mozes rjesit one nasumicne misije na koje naletis kroz mapu, ako ti ih se neda bas trazit imas na netu popis pa idi po popisu i rjesavaj, ja sam tu naso bas super zanimljivih stvari, nasmijo sam se dosta puta na orginalnost.

isto imas misije od onih tvrtki koje kupis, npr ja s franklinom imam kupljen taxi i sad me oni zovu da treba vozit neke posebne musterije, nekog tipa sam pokupio koji je zapravo iso u pljacku i ja sam mu trebo bit driver, na kraju on to opljacka, ja ga odvezem na aerodrom, kreten izade i policija ga izreseta. bila mi je i fora misija s mladozenjom kojeg su zavezali za stup, ovu misiju imas priliku rjesit samo jednom u igri i to bas kad naides na tog tipa, ako ga prodes vise neces imat priliku to rjesit, radi se o tome da su decki imali burnu momacku i ovaj se zeni za par sati i ti si opet driver i vozikas na razna mjesta, zanimljivo je.

meni su te misije na koje naletis puno bolje bile od strangers and freaks.

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

dobra mi je bila ta sa mladozenjom...

 

itko ima savjete za stuttering?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Gdje se nalazi taj mladoženja otprilike na karti. Skoro sam na 90% i nisam to odigrao a čini se da sam propustio to onda.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

Gdje se nalazi taj mladoženja otprilike na karti. Skoro sam na 90% i nisam to odigrao a čini se da sam propustio to onda.

Route 68, otprilike na sredini puta.

14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

negdje kod tognva valley tongva hills, taj dio, neznam tocno

ili iznad vinewood hills, ispod chapparall

uglavnom taj dio mape odmah iznad grada

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2015 14:18 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Hehe, hvala dečki. Dobra misija :)

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

I tako ja trebam odhodati/odtrčati onih 5 milja za one sektaše, dođem do 3.... Već me palac pomalo boli i iskoči mi poruka da sam izašao iz područja i vraća me na nulu Sjajan osjećaj, nema što

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

I tako ja trebam odhodati/odtrčati onih 5 milja za one sektaše, dođem do 3.... Već me palac pomalo boli i iskoči mi poruka da sam izašao iz područja i vraća me na nulu Sjajan osjećaj, nema što

 

Uključi Cheat Engine, speed na 5 i drmaj :D

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
online
Re: Grand Theft Auto V PC
vrinho kaže...

I tako ja trebam odhodati/odtrčati onih 5 milja za one sektaše, dođem do 3.... Već me palac pomalo boli i iskoči mi poruka da sam izašao iz područja i vraća me na nulu Sjajan osjećaj, nema što

Al će ti biti slatkih 2,1M $ kad im ukradeš 

Epsilon program je have to za odraditi

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2015 19:38 (sudy_freak).
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
sudy_freak kaže...
vrinho kaže...

I tako ja trebam odhodati/odtrčati onih 5 milja za one sektaše, dođem do 3.... Već me palac pomalo boli i iskoči mi poruka da sam izašao iz područja i vraća me na nulu Sjajan osjećaj, nema što

Al će ti biti slatkih 2,1M $ kad im ukradeš 

Epsilon program je have to za odraditi

 Upravo sam se zasladio :) Ali iz drugog pokušaja... Prvi put sam pratio po uputama i ovaj me odvede do one traktorske starudije i gotova priča, ono WTF pa rekoh neće ići. Radije sam išao na onu staru, uzmi lovu i bježi.

---Life is ours, we live it our way---
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice